Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 315
Reģ: 01.05.2022
Nu noziedēs tas NL, ko tad jūs dāmās darīsiet? no garlaicības kājas atstiepsiet laikam.

Kad noziedēs NL priecāsimies uz nebēdu un turpināsim izsmiet šīs bezsmadzeņu biznesa bites ar to ka vairāk neko dzīvē nemāk,kā dzert tos drainefektus un ēst pūlveromletes :D
27.10.2022 10:50 |
 
Reitings 68
Reģ: 17.10.2022
amnēzija @ 27.10.2022 09:36

Bet nu, tik nekompetentas personas. Un vēl nav kauna apgalvot, ka NL nekad slikti neizsakās par citām kompānijām.

Šis arī UNIKĀLI! Gan tā situācija ar Sandru (Sandra gribeja uztaisīt haipu, jo viņai nesanāca) gan tagad (visi bēg, un jūs visus tagad “apčakarēs”). Tiešām? Spriež pēc sevis laikam.
Sekoju NL līdzi jau gadiem. Pati esmu bijusi NL menedžere ļoti neilgi pandēmijas laikā , jo man gribējās labus produktus un cashback (kas bija vnk nožēlojams beigās, jo to visu ietekmēja rubļa kurss). Vairāk pirku produktus sev, jo man tiešām patika šampūni un kosmētika. Bet nu bāc… tā otra puse… tā “presēšana” darba čatos, konkursi, lai pirktu vairāk produktus. Nepārtrauktā tievēšana… un vēl drāmas un intrigas… ļoti neveselīgi. Pat toksiski. 🤮
Lai nu kā, sekojot līdzi šobrīd, es neesmu dzirdējusi NEVIENU, lielo līderi, kurš aizgājis, ka tā nolietu kompāniju ar 💩, kā to dara Katrīne. Visi, kam es sekoju, ir teikuši labus vārdus par produktu, turpina pat tos lietot. Bet ko Katrīne? Sāk “ķengāt” konkurentu kompāniju, neizprotot 21. gadsimta tīkla mārketinga principus. Nožēlojami…
27.10.2022 10:58 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Vucēnai pašai ciet deguns, jau līdz ko atbrauca, un kā teica esot apslimusi, un brīnās, ka Vitai puņķi, atkal Latvija vainīga. Saķēra tur, tajā skaistajā Eiropā kur tā vien gaida, lai runā krieviski, bet, protams, Latvija vainīga. Tas nekas, ka oktobra beigās bērnu pliku uz akmeņiem sēdina pludmalē, arī Nīcā ir iestājies rudens, un ne ūdens, ne gaisa temperatūra tur vairs nebija tāda, lai bērns dzīvotos pliks gar jūru. Izskatās, ka Marija tā vien mēģina pārliecināt mūs, ka viņai ir labāk citur nekā Latvijā 🙂 Nez kāpēc viņa domā, ka mūs tas interesē, robežas atvērtas, krāmē čemodānu un brauc kur gribi, ja jau šeit viss ir tik slikti, lai tik nav tā kā dažiem jau skaļi kliedzējiem, ka Latvijā viss ir slikti, bet pēc pāris mēnešiem skrien atpakaļ ar asti kājstarpē iežmiegtu un tekstu, es jau tā nedomāju, jūs mani ne tā sapratāt😁
27.10.2022 10:59 |
 
Reitings 4141
Reģ: 01.03.2022
Kā juma vēl ir cieņa par Resno NL Sandru? Parodija.
Labi, malacis, ka beidzot pacilāja tās NL smakojošās miskastes, HAIPU saņēma, bet Saulietei IR taisnība, ka Sandra ir slinka un mūždien neapmierināta. Vienkārši negrib neko darīt.
Pierādījums ir visi iepriekšējie darbi, kur nevarēja noturēties un visu laiku bija kaut kādas problēmas. Gulšņāt pa gultu bija vieglāk.
Tagad, kad visi vēl haipoja no laimes lēkāja, ka no pārdevējas kļuva par asistenti un tad menedžeri jaunā veikalā, kā pati izsvēra - kur jāievieš kārtība.
Bet nē, tas tak par grūtu, par smagu. Visi ir slikti. Menedžerim nevajag tik daudz strādāt. Labāk ir pukstēt un pīkstēt cik viss ir slikti. Helllo!!!! Tāds ir menedžera pienākums jaunā, nesakārtotā darbā - paņemt lietu pie ragiem, un ieviest kontroli, bet nē labāk paņem 1 dienu mājās pagulšņāt un papīkstēt.
Pavērojat Sandru. Kā kāmis ritenī jau paredzamu dziesmu dzied. Pasakiet ka Saulietei vēl nebija taisnība. Nav brīnums, ka viņai nervi neturēja nemaz par Sandru runāt.
(Es te neaistāvu Saulieti un necilāju viņas netīro veļu, runāju tikai par Sandru).
27.10.2022 11:00 |
 
10 gadi
Reitings 10833
Reģ: 15.03.2012
Nez, ko tā, ka Sauliete ceļojumā brauc kopā ar savu mājkalpotāju Vārtiņu un ne ar sirdzsdraudzeni iindzy, kurš pa to laiku mājās kaķiem tualetes tīrīs?
27.10.2022 11:16 |
 
Reitings 5682
Reģ: 20.09.2022
Dalia @ 27.10.2022 11:00
Kā juma vēl ir cieņa par Resno NL Sandru? Parodija.
Labi, malacis, ka beidzot pacilāja tās NL smakojošās miskastes, HAIPU saņēma, bet Saulietei IR taisnība, ka Sandra ir slinka un mūždien neapmierināta. Vienkārši negrib neko darīt.
Pierādījums ir visi iepriekšējie darbi, kur nevarēja noturēties un visu laiku bija kaut kādas problēmas. Gulšņāt pa gultu bija vieglāk.
Tagad, kad visi vēl haipoja no laimes lēkāja, ka no pārdevējas kļuva par asistenti un tad menedžeri jaunā veikalā, kā pati izsvēra - kur jāievieš kārtība.
Bet nē, tas tak par grūtu, par smagu. Visi ir slikti. Menedžerim nevajag tik daudz strādāt. Labāk ir pukstēt un pīkstēt cik viss ir slikti. Helllo!!!! Tāds ir menedžera pienākums jaunā, nesakārtotā darbā - paņemt lietu pie ragiem, un ieviest kontroli, bet nē labāk paņem 1 dienu mājās pagulšņāt un papīkstēt.
Pavērojat Sandru. Kā kāmis ritenī jau paredzamu dziesmu dzied. Pasakiet ka Saulietei vēl nebija taisnība. Nav brīnums, ka viņai nervi neturēja nemaz par Sandru runāt.
(Es te neaistāvu Saulieti un necilāju viņas netīro veļu, runāju tikai par Sandru).

Resnā Sandra? Šis gan nav ok tā rakstīt. Par pārējo - diskutējams jautājums.
27.10.2022 11:41 |
 
Reitings 4141
Reģ: 01.03.2022
amnēzija @ 27.10.2022 11:41

Resnā Sandra? Šis gan nav ok tā rakstīt. Par pārējo - diskutējams jautājums.

OK, piekrītu. Bet te desmitiem lapas, kuras tā apzīmētas. Pieņemu, ka tas ir veids, kā Sandru atpazīt, ja nu tur NL ir vairākas Sandras.
Izlabotu vārdu, ja varētu.
Bet fakts, ka ir liekais svars, ir un paliek, un nevajag bīties no vārda resns. Tas nav rupjš vārds.
27.10.2022 11:53 |
 
Reitings 5682
Reģ: 20.09.2022
Dalia @ 27.10.2022 11:53

OK, piekrītu. Bet te desmitiem lapas, kuras tā apzīmētas. Pieņemu, ka tas ir veids, kā Sandru atpazīt, ja nu tur NL ir vairākas Sandras.
Izlabotu vārdu, ja varētu.
Bet fakts, ka ir liekais svars, ir un paliek, un nevajag bīties no vārda resns. Tas nav rupjš vārds.

Tas, ka tas nav rupjš vārds, nenozīmē, ka tas ir korekti tā rakstīt vai runāt.
27.10.2022 12:13 |
 
Reitings 1022
Reģ: 31.01.2015
Kuras ir tās zināmākās meitenes, kas aizgājušas no NL?
No Signes Sprogas vispār nekādi posti un storiji kopš ceļojumā bija mēneša sākumā.
27.10.2022 12:28 |
 
Reitings 2421
Reģ: 20.09.2022
Man par Sandru manījās viedoklis uz labo pusi, viņai vismaz ir mugurkauls un nav di*sā līdēja. Nepatīkami lasīt, ka kāds vēl sliktu turpina rakstīt.
27.10.2022 12:36 |
 
Reitings 8071
Reģ: 13.04.2022
oiii, meitenes, nu jūs rēcīgas esat :D
Piekasās par resnā Sandra, jēziņ, te viņu tiešām ilgi un dikti tā sauca, tad nevienam nebija pretenziju. Tagad kad izdomāja drusku pahaipot uz NL rēķina, pastāstot to pašu ko lielākoties visi jau nojauta - tā visas pēkšņi baigās aizstāves.
Arī Agritu te sauca par resno, negribās viņu aizstāvēt? :D ā nē, viņa tak vēl ir NL :D
27.10.2022 12:44 |
 
Reitings 5682
Reģ: 20.09.2022
amoreamore @ 27.10.2022 12:44
oiii, meitenes, nu jūs rēcīgas esat :D
Piekasās par resnā Sandra, jēziņ, te viņu tiešām ilgi un dikti tā sauca, tad nevienam nebija pretenziju. Tagad kad izdomāja drusku pahaipot uz NL rēķina, pastāstot to pašu ko lielākoties visi jau nojauta - tā visas pēkšņi baigās aizstāves.
Arī Agritu te sauca par resno, negribās viņu aizstāvēt? :D ā nē, viņa tak vēl ir NL :D

Es šeit esmu salīdzinoši nesen un kas tur ir bijis iepriekš rakstīts, tās 200lpp atpakaļ, es neesmu visu lasījusi. Un tas vai ir cilvēks NL, vai nav, tam nav nozīmes. Ir nekorekti rakstīt šādi par jebkuru cilvēku un punkts.
27.10.2022 12:49 |
 
Reitings 473
Reģ: 02.08.2022
Sauliete vnk izskatās jau pazemojoši un tik izmisusi, rādot Biodronus un visu pārējo. Viss ir beidzies NL. Viņa vēl ar izmisušām acīm cenšas gorīties un rādīt baigo priekšzīmi mazajām bitēm.
27.10.2022 12:49 |
 
Reitings 8071
Reģ: 13.04.2022
amnēzija @ 27.10.2022 12:49

Es šeit esmu salīdzinoši nesen un kas tur ir bijis iepriekš rakstīts, tās 200lpp atpakaļ, es neesmu visu lasījusi. Un tas vai ir cilvēks NL, vai nav, tam nav nozīmes. Ir nekorekti rakstīt šādi par jebkuru cilvēku un punkts.

cilvēks jau atvainojās, ka tā izteicās, bet jāturpina atgādināt, ka Sandriņa tagad mums ir svētule, un viņu abižot nedrīkst. Viņa ir resna, un tas ir fakts, tāpat kā tas, ka tam nav sakara ar viņas diabētu vai vēl nez ko. Slinka viņa ir.
27.10.2022 12:56 |
 
Reitings 5682
Reģ: 20.09.2022
amoreamore @ 27.10.2022 12:56

cilvēks jau atvainojās, ka tā izteicās, bet jāturpina atgādināt, ka Sandriņa tagad mums ir svētule, un viņu abižot nedrīkst. Viņa ir resna, un tas ir fakts, tāpat kā tas, ka tam nav sakara ar viņas diabētu vai vēl nez ko. Slinka viņa ir.

Kur kāds atgādināja, ka viņa ir svētule? Nevajag fantazēt. Runa bija par konkrētu tekstu un nevis par ko citu.
27.10.2022 13:02 |
 
Reitings 255
Reģ: 01.08.2022
LilSonja @ 27.10.2022 10:33
Es dažreiz brīnos ko jūs pie tā NL tik ļoti piesienaties tikai. te Latvijā tik daudz firmu un cilvēku saistītu ar Krieviju, tas pats Letique ko tirgo Amanda ( iepriekš Andža), tas tak ar nāk no Krievijas un šo produkciju lieto katra trešā :D
Coralim šampūnu līnija nāk no Rus un tā var vēl turpināt.
Nu noziedēs tas NL, ko tad jūs dāmās darīsiet? :D no garlaicības kājas atstiepsiet laikam.

Šampūnus un krēmus var nopirkt jebkurā veikalā, t.sk. Internetā. Paldies dievam, ka tīklu marketings nav vienīgā iespēja, kur nopirkt preces! To arī darīsim- turpināsim pirkt veikalā 🤷‍♀️
27.10.2022 13:02 |
 
Reitings 255
Reģ: 01.08.2022
Vai pamanījāt, ka NeLietes pēdējā laikā vairs nesauc uz mega projektiem- bek tu buzīness, rojal bodī, tievēdams utt 😀
Kas noticis? 🤔
27.10.2022 13:07 |
 
Reitings 5682
Reģ: 20.09.2022
Stalkere Jr. @ 27.10.2022 13:07
Vai pamanījāt, ka NeLietes pēdējā laikā vairs nesauc uz mega projektiem- bek tu buzīness, rojal bodī, tievēdams utt ?
Kas noticis? ?

Ja nemaldos, tad Tievēdams bija Taņas maratons.
Par pārējiem maratoniem, ir dzirdētas reklāmas, ka notiek, bet krietni retāk kā iepriekš, kad katru dienu atgādināja.
27.10.2022 13:15 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
jēziņ, te viņu tiešām ilgi un dikti tā sauca, tad nevienam nebija pretenziju. Tagad kad izdomāja drusku pahaipot uz NL rēķina, pastāstot to pašu ko lielākoties visi jau nojauta - tā visas pēkšņi baigās aizstāves.

tas, ka pret Sandru tagad kāds forumā izturas labāk, var tikt izskaidrots ar vienkāršu vārdu - subjektivitāte. piemēram, ja mums cilvēks izdara kaut ko patīkamu vai ja cilvēks apriori mums šķiet patīkams, tā teikt "savs" (tas var būt arī bez īpaša iemesla), tad pret šo cilvēku mēs izturēsimies neapzināti labāk, nekā pret to cilvēku, kas mums sākotnēji neizraisa simpātiju (un es ne par ārieni). grūti izskaidrot, bet gan jau pašas esat pamanījušas, ka pret vienu un to pašu situāciju, atkarībā no personas, kura to veic, mums var būt atšķirīga reakcija, jo ja kļūdās cilvēks, kas tev apriori nepatīk, tu šo kļūdu iztirzāsi un pievērsīsi tai pastiprinātu uzmanību, bet ja to izdara cilvēks, kas tev liekas foršs (jebkādā nozīmē), tu uz to pievērsīsi acis un reaģēsi mierīgāk, varbūt pat palīdzēsi kļūdu izlabot. nu te līdzīgi, varbūt ja kādam Sandra agrāk nepatika un par viņu varēja izteikties rupjāk, tad tagad viņu sāk aizstāvēt. tā cilvēku pasaulē notiek. ir, protams, cilvēki, kuriem šī subjektivitāte vispār nav, bet tas ir retums. lai arī cik cilvēkus esmu redzējusi, kuri šķietami ir objektīvi (vismaz uz publiku cenšas būt), tāpat, kad runa iet par kādu tuvinieku vai draugu šī objektivitāte pazūd un indivīda jūtas pret konkrēto cilvēku ietekmē šī cilvēka viedokli un attieksmi pret to. arī tie paši radinieki, kas ir paņemti darbā pa blatam, visticamāk, pret viņiem izturēsies citādāk (apriori jau izturas, jo paņemti bez konkursa 😀), nekā pret darbiniekiem no malas, tiem atļaus vairāk, pievērs acis vairāk uz kļūdām utt. nu, domu sapratāt.
PS. konkrēti par Sandru, neesmu viņu ne agrāk, ne tagad saukusi par resnu (parasti cenšos neaiztikt izskatu, ja vien tas nav saistīts ar cilvēka paša veiktām manipulācijām ar sevi, kā, piemēram, uzpumpēt lūpas utml., kas nav dabiski nācis). agrāk es viņai vispār nesekoju, tik cik no šī foruma zināju, ka tāda ir. tagad esmu piesekojusi, varu pateikt tā - kā cilvēks viņā ir labās un ir sliktas rakstura īpašības (manuprāt). vēl es redzu, ka viņa ir tiepša un šī rakstura īpašība cilvēkam kādreiz var nākt par labu, bet kādreiz iedzīt vēl lielākos sūdos. attiecībā pret savu vizuālo izskatu, viņa apzinās sava liekā svara esamību, bet cik sapratu viņai ir kaut kādas veselības problēmas, kuras viņai neļauj baigi notievēt (laikam diabēts).
27.10.2022 13:29 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
vispār... es par diabētu neko īsti nezinu (nebija saskarsmes nevienā dzīves posmā ne man, ne tuviniekiem, bet nu tfutfutfu, labi vien ir, ka tā). jautājums zinātājām - tiešām ir tā, ka cilvēkiem, kuriem ir diabēts - šiem cilvēkiem ir problēmas notievēt? uz ātru roku ieguglēju, bet neko sakarīgu neatradu. jā, viņiem ir speciālas diētas, produkti, kurus var ēst un nevar, bet vai tiešām ar visu kaloriju deficītu šie cilvēki nevarēs notievēt?
27.10.2022 13:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits