Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Marija taču ir viena cilvēka teātris!
Tad lielās ka var ieiet un nopirkt jauno iphonu - tad lmt kaut ko kompensē :D
Izdomājusi,ka plāno mainīt auto,jo kuplajai ģimenei nederēs- nejauši auto pazūd un tikpat nejauši uzrodas :D
Gan taču bija plāns ka dabūs ātri naudu un nebūs jāsitās ar perekupiem,kas kaulēsies
26.10.2022 21:52 |
 
Reitings 154
Reģ: 25.10.2022
JERSIKA @ 26.10.2022 21:19

Egita taču ir tāds bezmugurkaulnieks! Pilnīgi kā pielipusi pie Saulietes pakaļas un kopē ko Sauliete palaiž tautās.
Nevaru sagaidīt kad NL pienāks gals un pašas kliķes vecenes būs pie tā kraha vainojamas.
Tā nu ir sanācis, ka man Egita ir nedaudz pazīstama, jā, viņa prot pārdot visu ko, un visu mūžu tā ir pelnījusi kaut ko tirgojot, bet man palika iespaids, ka savā būtībā viņa ir diezgan bezprincipu cilvēks, paštaisna (uz viņu noteikumi neattiecas, jo vienmēr kāds izņēmums, kāpēc), itin prasta (bet negrib tāda būt), svarīgākā lieta dzīvē ir nauda, negrib izglītoties (tādēļ arī par produktiem prot pastāstīt ļoti virspusēji). Viņa ir tāda ļoti virspusēja, es varētu salīdzināt ar Didrihsoni laikam - kurai arī visa dzīve ir nauda, lupatas un ceļojumi. Ja es būtu vīrietis, man viņa būtu totāli garlaicīga :D
26.10.2022 21:56 |
 
Reitings 154
Reģ: 25.10.2022
iiieviiite @ 26.10.2022 20:28

Sauliete savos storijos jau nerunāja par valsti, bet par uzcenojumu, nodiršot citas kompānijas. Bet patiesība ir tāda, ka klienti izvērtē produkta gala cenu, nevis to, cik liels uzcenojums aiziet pārdevējam vai vadībai. NL lielāko "pīrāga" daļu saņem vadība. Pēc tam mentors. Pēc tam pārdevējs. Sauliete nodirsa citas kompānijas, jo tur redz mazais pārdevējs atļaujas saņemt vairāk. Nu un? Ja gala cena būs patērētājam pievilcīgāka citur, NL automātiski zaudēs. Nu nav tur tā kvalitāte, lai par to pārmaksātu.
Ja runājam par valstīm, tad es neatbalstu RU preci. Pati nepērku un neatbalstu. Tas CHOGAN ir vismaz Eiropas uzņēmums?
Vadība saņem aptuveni 60% no tās cenas, kuras redzam mēs. Daļa, protams, aiziet uzņēmuma uzturēšanas izmaksās un nodokļos, bet vismaz 35-45% tīrajā paliek bosiem. Respektīvi kā minimums savi 14-15eur no KATRAS bundželes ir peļņa bosa kabatā. Tādēļ arī viņš motivē visas dāmas ar visiem iespējamiem veidiem :) Pašizmaksa ir aptuveni 15% no gala cenas. Pārējais aiziet censonēm, kurai vairāk, kurai mazāk. Kurai miljons sapnim, kurai ruslandē auto.
26.10.2022 22:02 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Monroe @ 26.10.2022 21:56
Tā nu ir sanācis, ka man Egita ir nedaudz pazīstama, jā, viņa prot pārdot visu ko, un visu mūžu tā ir pelnījusi kaut ko tirgojot, bet man palika iespaids, ka savā būtībā viņa ir diezgan bezprincipu cilvēks, paštaisna (uz viņu noteikumi neattiecas, jo vienmēr kāds izņēmums, kāpēc), itin prasta (bet negrib tāda būt), svarīgākā lieta dzīvē ir nauda, negrib izglītoties (tādēļ arī par produktiem prot pastāstīt ļoti virspusēji). Viņa ir tāda ļoti virspusēja, es varētu salīdzināt ar Didrihsoni laikam - kurai arī visa dzīve ir nauda, lupatas un ceļojumi. Ja es būtu vīrietis, man viņa būtu totāli garlaicīga :D

Tikko noklausījos Egitas vervelēšanu miljons storijos - viņa arī astāj tāda cilvēka iespaidu,kas kritīs un celsies par NL. Turas pie tā kā pie pēdējās priedes kāpā. Viņai laikam tiktiešām ir tādas pašas vērtības - nauda,nauda,nauda pāri visam. Pāri ģimenei,mīlestībai,mieram,mājām.
Atbalsta karu,slepkavošanu,manipulēšanu,šantāžas un visu pārējo.kas asociējas ar kaimiņzemes varenajiem.
Tiešām reti pretīgs cilvēks.
Tā vien šķiet ka tajos bombīgajos zoom viens kaut ko pasaka un pārējās vārds pa vārdam visu atkārto - Saulietes atklāsmes,tad ko Egita savā vienā smadzeņu krokā paķērusi atkārto un tad tā tālāk - visa viņas vienas saujas lieluma komanda ar Spridzīti transgender priekšgalā
26.10.2022 22:44 |
 
Reitings 5682
Reģ: 20.09.2022
Katrs pievilina ar ko māk. Nu jau nāc komandā, ja grib iemācīties montēt 🤭
26.10.2022 22:58 |
 
Reitings 5682
Reģ: 20.09.2022
JERSIKA @ 26.10.2022 22:44

Tikko noklausījos Egitas vervelēšanu miljons storijos - viņa arī astāj tāda cilvēka iespaidu,kas kritīs un celsies par NL. Turas pie tā kā pie pēdējās priedes kāpā. Viņai laikam tiktiešām ir tādas pašas vērtības - nauda,nauda,nauda pāri visam. Pāri ģimenei,mīlestībai,mieram,mājām.
Atbalsta karu,slepkavošanu,manipulēšanu,šantāžas un visu pārējo.kas asociējas ar kaimiņzemes varenajiem.
Tiešām reti pretīgs cilvēks.
Tā vien šķiet ka tajos bombīgajos zoom viens kaut ko pasaka un pārējās vārds pa vārdam visu atkārto - Saulietes atklāsmes,tad ko Egita savā vienā smadzeņu krokā paķērusi atkārto un tad tā tālāk - visa viņas vienas saujas lieluma komanda ar Spridzīti transgender priekšgalā

Bija jau viņai arī adresēta atbilde, ka arī no citiem šampūniem matiem nav ne vainas 🤭
26.10.2022 23:00 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
amnēzija @ 26.10.2022 23:00

Bija jau viņai arī adresēta atbilde, ka arī no citiem šampūniem matiem nav ne vainas ?

Nu nu,ar NL ir tikai visīstākā dzīve :D perfekti mati,mirdzoša un tīra sejas āda,nemaz nerunājot par zirga veselību :D visām perfekti fitmom bodiji :D
Nu ideālas sievietes! Perfektas!
Tik attapīgākās tagad bēg kā no žurkas no grimstoša kuģa! Lai jau vēl atļaujas pasapņot,ka izdosies sasniegt atpakaļ zieda laikus,lai jau sapņo - iedzer savu drainu un sapņo!
26.10.2022 23:08 |
 
Reitings 5682
Reģ: 20.09.2022
JERSIKA @ 26.10.2022 23:08

Nu nu,ar NL ir tikai visīstākā dzīve :D perfekti mati,mirdzoša un tīra sejas āda,nemaz nerunājot par zirga veselību :D visām perfekti fitmom bodiji :D
Nu ideālas sievietes! Perfektas!
Tik attapīgākās tagad bēg kā no žurkas no grimstoša kuģa! Lai jau vēl atļaujas pasapņot,ka izdosies sasniegt atpakaļ zieda laikus,lai jau sapņo - iedzer savu drainu un sapņo!

Nu, vēl tas biodrons, kurš dod tādu darba sparu un nomierina nervu sistēmu reizē, ka iestājas bezspēks un nevēlēšanās neko darīt 😄
26.10.2022 23:12 |
 
Reitings 1350
Reģ: 05.12.2021
amnēzija @ 26.10.2022 23:12

Nu, vēl tas biodrons, kurš dod tādu darba sparu un nomierina nervu sistēmu reizē, ka iestājas bezspēks un nevēlēšanās neko darīt ?

Strādā ŠŪNU LĪMENĪ un atpazīst stresus! 👌😀
26.10.2022 23:30 |
 
Reitings 68
Reģ: 17.10.2022
Monroe @ 26.10.2022 20:43
Viņu mārketinga plānā iztrūkst svarīga lieta - mārketings ?. Neesmu redzējusi neko jaudīgu NLam mārketinga jomā, nekādas īstas, normāli nostrādātas kampaņas nav bijušas, nekāds normāls profesionāls kontents, nekādas reklāmas ārpus instas stāstiņiem. Ja ta ģeniālais mārketinga plāns ir Royal body nedēļas, tad nuuu... piedodiet - dažreiz dzīvojot savā burbulī, kurā tevi slavē par to, ka proti auzu pārslu putru uzvārīt, mūžam neiemācīsies tiramisu pagatavot, un jutīsies visu mūžu kruta ar savu auzu pārslu putru :D

Tā ir tīkla mārketinga specifika - netiek maksāts par reklāmām. Reklāma ir cilvēks. Un tad nu šie cilvēki domā, kā reklamēt.
Starp citu pirms pāris mēnešiem bija iespēja noskatīties Itāļu prezentāciju par šo CHOGAN kompāniju. Man ļoti patika, intereses pēc paskatījos. Pašu tā darbošanās neuzrunā, bet tur tā arī paskaidroja, ka viņiem kā Eiropas kompānijai ir svarīgi, lai viņu partneri (konsultanti) būtu apmierināti ar izmaksām, jo tas piesaista vairāk cilvēku. Strādā ar katalogiem un vēlas veicināt cilvēku komunikāciju klātienē, ņemot vērā, ka covid laikā uzplauka digitalizācija.
Un nekādas “cold calling” vai strādāšanas pēc principa “Tev jātaisa saraksts un jāraksta visiem, kurus pazīsti pat no bernudarza laikiem” 🤣. Būtībā modernās Eiropas, nevis 90to USSR kompānija ar domu “Mēs esam labākie” (tā tāda krievu tautības iedzimta mentalitāte, paskatoties uz Krievijas propagandu un “panākumiem” karā ar Ukrainu). Un tā izpaužas visur - arī NL vai Greenway (kas arī ir krievu kompānija).
27.10.2022 00:38 |
 
Reitings 5682
Reģ: 20.09.2022
JERSIKA @ 26.10.2022 23:08

Nu nu,ar NL ir tikai visīstākā dzīve :D perfekti mati,mirdzoša un tīra sejas āda,nemaz nerunājot par zirga veselību :D visām perfekti fitmom bodiji :D
Nu ideālas sievietes! Perfektas!
Tik attapīgākās tagad bēg kā no žurkas no grimstoša kuģa! Lai jau vēl atļaujas pasapņot,ka izdosies sasniegt atpakaļ zieda laikus,lai jau sapņo - iedzer savu drainu un sapņo!

Mhm, tā sejas āda mirdzēt mirdz no treknām pumpām. Gandrīz katrai otrajai. Ar visu dziļo tīrīšanu, ko veic tas brīnumainais pūderis, ko iepriekš tirgoja ar atlaidi.
27.10.2022 01:51 |
 
Reitings 24019
Reģ: 18.08.2022
amnēzija @ 27.10.2022 01:51

Mhm, tā sejas āda mirdzēt mirdz no treknām pumpām. Gandrīz katrai otrajai. Ar visu dziļo tīrīšanu, ko veic tas brīnumainais pūderis, ko iepriekš tirgoja ar atlaidi.

Un tās pumpas nereti vinām,nevis tādas kas uzmetas piem PMS ,kas itkā ir normāli,bet vinām ir pilnīgi ,kā tādi augonjveidīgie!
27.10.2022 07:38 |
 
Reitings 386
Reģ: 24.02.2022
Ko Egita un Sauliete melo. Kāda vienāda cena? Viņām, kad mazās bites sastrādāja cashbakus un mārketinga plānu, produkti bija par velti, tad kāpēc viņas savējiem tirgoja ar 100% uzcenojumu?
Plus arī šais citās kompānijās cilvēki var paši reģistrēties un pirkt produktus bez 50% uzcenojuma.
Un jā ar 50% uzcenojumu sejas krēms maksā uz pusi mazāk nekā NL "vienādo" cenu krēms, kāpēc pārmaksāt.
27.10.2022 08:09 |
 
Reitings 2421
Reģ: 20.09.2022
Nu izskatās, ka NL jevropa tiešām brūk, ja iepriekš Kvīna tēloja, ka viss labi, tad tagad jau atzinās, ka vakaros nāk raudiens, nesaprot, kas notiek, visi skrienot prom.
Interesanti, cik ilgi vēl NL departamenta mazākie pakalpiņi Auziņa, Stapāne izturēs.
27.10.2022 09:19 |
 
10 gadi
Reitings 80
Reģ: 29.01.2009
Noskatījos Vucēnas storijus šorīt - vnk whaat? Tev nozog mašīnu, itkā draudzeņu vīri palīdz atrast, un viņai pat neinteresē, kas ar to mašīnu bija noticis, ar viņas mīļo, dārgo mašīnīti 😀 Un tad teksts par pārdošanu un ģimenes mašīnas iegādi. Vairs neticu viņas nevienam vārdam.
Bet reāli jau viņa nedaudz nodrošinājusies būs - 2 bērni no Rafas, uzturnaudas gan jau labas būs priekš LV līmeņa.
Nu slīpēta ir, tik dažreiz izgāžas 😀
27.10.2022 09:22 |
 
Reitings 386
Reģ: 24.02.2022
Starp citu gribētos Saulietei pajautāt, ja NL nav uzcenojums lielāks par 50%, no kurienes viņai tad alga, kas ir bijuši par padsmit tūkstošus un tie NL sapņi.
Izklausās - mazās bites - mēs Jums 10-20% kashback, bet man ofiss samaksās to mega uzcenojumu skaidrā, lai varu braukt ceļojumos un Jūs tecinātu siekalu.
27.10.2022 09:36 |
 
Reitings 5682
Reģ: 20.09.2022
Nitaris @ 27.10.2022 09:19
Nu izskatās, ka NL jevropa tiešām brūk, ja iepriekš Kvīna tēloja, ka viss labi, tad tagad jau atzinās, ka vakaros nāk raudiens, nesaprot, kas notiek, visi skrienot prom.
Interesanti, cik ilgi vēl NL departamenta mazākie pakalpiņi Auziņa, Stapāne izturēs.

Bet nu, tik nekompetentas personas. Un vēl nav kauna apgalvot, ka NL nekad slikti neizsakās par citām kompānijām.
27.10.2022 09:36 |
 
Reitings 3867
Reģ: 30.11.2021
JERSIKA @ 26.10.2022 21:52
Marija taču ir viena cilvēka teātris!
Tad lielās ka var ieiet un nopirkt jauno iphonu - tad lmt kaut ko kompensē :D
Izdomājusi,ka plāno mainīt auto,jo kuplajai ģimenei nederēs- nejauši auto pazūd un tikpat nejauši uzrodas :D
Gan taču bija plāns ka dabūs ātri naudu un nebūs jāsitās ar perekupiem,kas kaulēsies

Es domāju, ka viņa ar šo gājienu vienkārši uztaisīja reklāmu mašīnai, lai būtu vieglāk pircēju atrast :)
27.10.2022 09:54 |
 
Reitings 197
Reģ: 23.08.2022
Tās NL vistas ir tādas di*sējas. Visas trīs pēc superīgā zoomiņa maļ vienu un to pašu, tādi bezsmadzeņu radījumi… un visām pēkšņi nav vilkmes slikts garīgais utt, protams ja mēnesis tuvojās un saprot ka pat ar savam mahinācijām un desmit fiktīvajiem līgumiem vairs nevar noturēt savas kvalifikācijas 😀 bet man prieciņš, lai tik iet pa burbuli.. un protams visas runā ka gaida atpakaļ komandā!! Hahaha kātad, protams ka gaida, kuras tad citas taisīs viņām tos pv, visas aitas Latvijā laikam jau nocirptas, nav vairs ko savervēt, ka jācer ka nāks atpakaļ tas pašas.
Es ceru ka meitenēm izdosies tajā Mihi, chogan utt kaut vismaz ja produkti nav labāki, tad vismaz lētāki noteikti, nevis kā nl ar 300 procentu uzcenojumu.
Un mīļā SAULIETE, Tev Itka tik daudz naudiņas, nu izglītojies vienreiz pirms ver vaļā muti, bļauj ka izpētīju mārketinga plānu un tur esot krāpšana. Ko Tu tur izpētīji????? Ka no vienkāršas matemātikas ne sūda nesaproti????? Mans pirmklasnieks pat saprot jēdziena 50 procentu uzcenojums, bet Tev nekā, galvā skaidas un tikai gučī. Apskaidrošu Tev, savādāk diezvai pati tiksi galā, ja iepērk pa 15 eiro un pārdod ar 50% uzcenojumu kā Tu saki tad tie ir 22,5 eiro nevis 30 eiro kā saki savos storijos, 30 eiro tas jau ir 100% uzcenojums!!! Biznesmene ibio😖
27.10.2022 10:12 |
 
Reitings 59
Reģ: 07.07.2022
Es dažreiz brīnos ko jūs pie tā NL tik ļoti piesienaties tikai. te Latvijā tik daudz firmu un cilvēku saistītu ar Krieviju, tas pats Letique ko tirgo Amanda ( iepriekš Andža), tas tak ar nāk no Krievijas un šo produkciju lieto katra trešā :D
Coralim šampūnu līnija nāk no Rus un tā var vēl turpināt.
Nu noziedēs tas NL, ko tad jūs dāmās darīsiet? :D no garlaicības kājas atstiepsiet laikam.
27.10.2022 10:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits