Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 5682
Reģ: 20.09.2022
Maza432 @ 26.10.2022 18:35
jāā,, tāpec nesaprotu, ko tā Katrīne tur mūld

Nu tak vajag pacelt sevi saulītē. Nepērciet citur, citur jūs "apčakarē"!
26.10.2022 18:38 |
 
Reitings 5682
Reģ: 20.09.2022
Nemaz nebrīnos, ka tūliņ visas šo skandinās - par to, ka citur uzcenojums, citur nav tik labi produkti un tā tālāk.
26.10.2022 18:40 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
Jā, NL produkti strādā uz rezultātu ilgtermiņā. Kā tad. Tikai kaut kā visām ādas stāvoklis tikai pasliktinās, slimo biežāk, jūtās aizvien vairāk nogurušas.. no tā vien es izdaru secinājumus, ka ne tie šampūni, ne tā kosmētika, ne tie vitamīni nedod vēlamo rezultātu ilgtermiņā. Nu nevar vienu dienu klārēt, cik viss ir labi un palīdz, bet nākamo uzvesties kā mirstošai aitai ar izsitumiem uz sejas un lieko svaru pēc vienas bulciņas. Nesmīdiniet.
26.10.2022 18:48 |
 
Reitings 154
Reģ: 25.10.2022
VanessaAdeliina @ 26.10.2022 00:25
Tas, ka pērk Eiropas veikalā, nenozīmē, ka tie produkti nav ražoti Krievijā. Pat ja nav ražoti, nauda, neatkarīgi no kurienes tu sūti, tāpat aiziet Krievijai!
Lielais vairums galveno peļņas produktu tāpat tiek ražotu RU, izņemot Korejas kosmētiku un Occubu (kuru var zem pamatbrenda nopirkt lētāk). Bet nu, nauda, acīmredzot, nesmird, tik vien žēl, ka tā nonāk RU, un kāda daļa no tās arī nodokļu veidā iemaksāta RU budžetā, kurš šobrīd principā tiek tērēts uz lodēm, ieročiem, tankiem, raķetēm.
Bet nu, tā kā vairumam šo dāmu nav ko ierakstīt savā CV kā tikai direct sales ar apšaubāmiem produktiem, tad viņas arī ir teju nekur, jo nevar viens un divi nomainīt darbu uz citu, labi apmaksātu. Daļa gan arī to nevēlās, jo viņu pamatvērtība ir nauda un tikai nauda, pofig ka tā nauda iet uz RU.
26.10.2022 18:48 |
 
10 gadi
Reitings 1087
Reģ: 20.05.2013
Kača ar eglīti pēc slavenā zooma apgarotas, nozombetas , viss tik jauki.jā jā stratēģija skaidra, visur citur šausmas, slikti, dargi.. tikai NL labiņais. Nē NL ir Krievija , līdz ar to viss, aicinu pilnībā boikotēt šo kompāniju. Lai nogrimst beidzot tas bizness. Nl ir netīrs bizness un kas pērk šo produkciju atbalsta krieviju.
26.10.2022 18:48 |
 
Reitings 154
Reģ: 25.10.2022
Stefania @ 26.10.2022 18:11
Sauliete jau cepjas par citu MLM kompāniju, Egita tikai skrien pakaļ ar identisku storiju.
Ja jau NL ir tik ideāli produkti, kāda viņām daļa, ko pārdod citas kompānijas? Bail, ka nebūs cilvēku, ko vervēt savā NL?
Jo dāmas nezina neko par brīvu konkurenci un uzvedība kā bērnudārzā :D Uzmetu lūpu, ka aizgāja uz citu smilšu kasti, tad nu visiem stāstīšu, ka citā smilšu kastē mantiņas sliktas 😁
26.10.2022 18:53 |
 
Reitings 5682
Reģ: 20.09.2022
zhuxis @ 26.10.2022 18:48
Lielais vairums galveno peļņas produktu tāpat tiek ražotu RU, izņemot Korejas kosmētiku un Occubu (kuru var zem pamatbrenda nopirkt lētāk). Bet nu, nauda, acīmredzot, nesmird, tik vien žēl, ka tā nonāk RU, un kāda daļa no tās arī nodokļu veidā iemaksāta RU budžetā, kurš šobrīd principā tiek tērēts uz lodēm, ieročiem, tankiem, raķetēm.
Bet nu, tā kā vairumam šo dāmu nav ko ierakstīt savā CV kā tikai direct sales ar apšaubāmiem produktiem, tad viņas arī ir teju nekur, jo nevar viens un divi nomainīt darbu uz citu, labi apmaksātu. Daļa gan arī to nevēlās, jo viņu pamatvērtība ir nauda un tikai nauda, pofig ka tā nauda iet uz RU.

Nu, viņu vērtības skaidras. Ja var salīdzināt kovidu ar karu, tad nu, tur viss ir skaidrs. Un vēl viena frāze, ka Hohlovs nav Putins, un turpinās strādāt, jo bērni jābaro. Nu, tas, ka nav viņš tas kas nav, tas skaidrs, bet nauda caur nodokļiem tāpat nonāk Krievijas budžetā un tiek tērēta lodēs, tik tālu tas neaiziet.
26.10.2022 18:54 |
 
Reitings 154
Reģ: 25.10.2022
iiieviiite @ 26.10.2022 18:48
Jā, NL produkti strādā uz rezultātu ilgtermiņā. Kā tad. Tikai kaut kā visām ādas stāvoklis tikai pasliktinās, slimo biežāk, jūtās aizvien vairāk nogurušas.. no tā vien es izdaru secinājumus, ka ne tie šampūni, ne tā kosmētika, ne tie vitamīni nedod vēlamo rezultātu ilgtermiņā. Nu nevar vienu dienu klārēt, cik viss ir labi un palīdz, bet nākamo uzvesties kā mirstošai aitai ar izsitumiem uz sejas un lieko svaru pēc vienas bulciņas. Nesmīdiniet.
Es vienmēr par šo iesmeju, man pie 40, no rīta nemostos aizpampusi un dreiniņu nevajag, lai justos pēc cilvēka, pačus arī ikrītu nelieku, lai aizpildītu krunkas un noņemtu tūsku, biodronu nevajag, jo nav alerģiju 1x nedēļā un sliktas pašsajūtas, kokču nevajag, jo esmu pamanījusi, ka tad, kad nav laika, nav fiksi jānopērk tieši pica vai burgers, bet var turēt auto riekstu mix, kādu augli un jogurtu, bet tur dāmas tā neprot, vazājas ar piena paku un pulverīti visur. Man pēc tiem storijiem reāli liekas, ka viņām nieres čupā, jo pampst visu laiku, apslimušas arī visu laiku, pumpas nemitīgi no visa pēc kārtas - tāda dikti neveselīga un slimīga tā NL sekta :D
26.10.2022 18:59 |
 
Reitings 5682
Reģ: 20.09.2022
zhuxis @ 26.10.2022 18:59
Es vienmēr par šo iesmeju, man pie 40, no rīta nemostos aizpampusi un dreiniņu nevajag, lai justos pēc cilvēka, pačus arī ikrītu nelieku, lai aizpildītu krunkas un noņemtu tūsku, biodronu nevajag, jo nav alerģiju 1x nedēļā un sliktas pašsajūtas, kokču nevajag, jo esmu pamanījusi, ka tad, kad nav laika, nav fiksi jānopērk tieši pica vai burgers, bet var turēt auto riekstu mix, kādu augli un jogurtu, bet tur dāmas tā neprot, vazājas ar piena paku un pulverīti visur. Man pēc tiem storijiem reāli liekas, ka viņām nieres čupā, jo pampst visu laiku, apslimušas arī visu laiku, pumpas nemitīgi no visa pēc kārtas - tāda dikti neveselīga un slimīga tā NL sekta :D

Un kā uzmetas pumpas, tā noteikti detoxu jāiet!
26.10.2022 19:01 |
 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Sauliete! Šajā forumā tāpat sēž pietiekami daudz meitenes! Reģistrējušās, nereģistrējušās un lasa par Jūsu nelietībām! Kapēc Tu vienkārši nevari samierināties, ka Tava NL ēra ir beigusies? Ko cita kompānija kāš? Tev bail, ka nokāsīs vairāk kā Tu par šiem četriem gadiem? Stāsta,ka citas kompānijas uzceno 50%😅. A kā ar to, ka pašas uzcenojat preci, jo klienti Jums apmaksā piegādes cenu par preci no Krievijas uz Latviju + omnivu😅. Ja parēķinātu, tad NL uzcenojums noteikti būtu ne tikai 50%😅 Kā ar to, ka apkāšat Latvijas muitu? Personīgi, es ļoti priecājos par šo! Kā Tu pati teici, bumerangs! Ko sēsi to pļausi! Cik meitenes, naivās meitenes, ir iekritušas Tavos slazdos un iegrimušas parādos ticot Tev un Taviem solijumiem, ka viņām būs tāda dzīve kā Tev? Cik māmiņām Tu esi mēģinājusi parādīt, ka Jums visām bišu mātēm viņas rūp, bet patiesībā presējat, lai tik dara vairāk, lai tik tērē savu naudu, gan jau klienti parādīsies.
Jūsu teksti, ka jebkurš , pat ar 50.sekotājiem var sasniegt virsotnes😅 Skrīvere bija pierādijums, ka nevar gan!
Jūsu visi zoomiņi, kuros viss kā pirmajā dienā- rādat, darat, NL nav robežu, rādat kā tērejat savu naudu, lai cilvēki tic, ka Jūs tiešām pelnat ar NL. Meitenes kuras Jūs izmetat miskastē un noliekat, kad viņas pasaka, ka dara visu ko var, bet nesanāk. Bet tai pat laikā JŪS visas BIŠU mātes neesat nekas bez visām mazajām bitītēm.
Kapēc savos storijos nestāstat, ka visi "kursiņi", tiek tikai tām, kuras sasniegušas 70pv? 😅, jo pārējās, kas nedabuj 70pv, nedod Jums liekus €😅
SAULIETE, EGITA, MARIJA.
Jūsu bumerangs atgriežas pie Jums😅
Ne jau rudens dēļ Jūs raudat, bet gan dēļ tā, ka naudiņa krītas čekos!
Kaut biežāk būtu šādas jaukās dienas, kad prieks skatīties, ka viņām neiet. Nē. Man neskauž. Jā, man dzīvē ir visa pietiekami. Nestaigāju Gucci, Smučī, jo es nedzīvoju sabiedrības kalngalā, man nav nevienam jāizrādas vai jāparāda katra bikšu siknsa nopirktā. Man vienkārši ir pārāk daudz parādijusi draudzene, kura bija NL. Viņa nedarija tā kā šīs visas lika un aizgāja pēc 3.mēn. Esmu mēģinājusi viņu pierunāt, lai parāda visiem kā tur viss patiesībā notiek, bet viņa negribēja , lai viņu slimnieces izķengā pa visu internetu. Jo kā pati bišu māte saka, ka viņa jau nevienu nenoliek, nevienu cilvēku, nevienu kompāniju, bet, laikam turpmāk būs jāuzņem skrīni un jāieraksta viņas storiji, lai atsvaidzinātu viņas atmiņu, ka par šiem gadiem viņa ir aprunājusi, izķengājusi nevienu vien cilvēku, kompāniju😅
Paldies Sandrai, kas parādija daļu no tā visa. Lai gan, man Sandra neiet pie sirds, toties, viņa uzņēmās to daļu drosmes, kas nepietiek citām meitenēm, kas aizgājušas no tās bišu saimes!
Sen te atkal kādu laiku nebiju bijusi. Izgāzu trīs mēnešu klusēšanu😅🤣🤣🤣
Lai jauks vakars visām NL heiterēm😘❤️😅
26.10.2022 19:32 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Egita laikam forumam vairākas reizes savos storijos atkārtoja “ es esmu un būšu NLā”😀 tieši nesen kāda bija rakstījusi par Egitu un vai nez šī ietu prom!😀
Bet no biznesa vadības puses….katru dienu uzņēmumi,lielas firmas un mazas firmas, pieņem darbiniekus,apmāca,nodod zināšanas/pieredzi…un tad tas darbinieks aiziet projām! Reizēm uzsāk savu paša biznesu, reizēm uz citu firmu. Get over it, neviens no viņiem netaisa emocionālos storijus,jo saprot,ka neviens nevienam nepieder😀. Pilnīgi normāla prakse! Stulbi? Jā, bet tāda ir uzņēmējdarbība!
26.10.2022 19:36 |
 
Reitings 2346
Reģ: 13.02.2022
Smieklīgi, ka visas vārds vārdā atkārto vienu un to pašu😄 Egita jau vispār, nodirš Sandru taču tā arī “savu taisnību” nav pateikusi, mīzele.
26.10.2022 19:42 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Kačiņa- dažas dienas atpakaļ reklamē bērnudārzu
Arī Kačiņa- jums būs savējie jāap….. nekādas elementāras cenzūras savai auditorijai,kur pavisam noteikti ir arī mazgadīgie!😀 Protams,protams, saprotu,tagad jau moderni,ka sīči nāk mājās un runā tieši tā pat kā mātes👍😀
26.10.2022 19:42 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Ja Egitai, Saulietei un Vucēnai dibeni nedegtu un būtu TIK pārliecinātas par saviem produktiņiem un biznesa plāniņiem, tad šīs nemaz netērētu savu dārgo laiku kaut ko skaidrot!😀 Bet oi kā deg, kā deg👍
26.10.2022 19:46 |
 
Reitings 24019
Reģ: 18.08.2022
Ieejat labāk paskatīties,kā tā Marija diršs par to savu mustangu 😁😁😁
Es nevaru likās bikses piečurāšu no smiekliem,tik slikti melo,kamerā pat nevar skatienu noturēt 😁😁😁
Vinai no emocijām pat nebija spēka prasīt kur un kā atradās😀ha ha es Tev pateikušu kur atradās tas mustangs-tavā garažā😁 kur video ar to uzlauzto sētu 😀😀😀😁vai to ari draudzenu vīri operatīvi salaboja😀 nē nu var jau dirst,bet ja melo ,Tad izdomā tos melus lidz galam 😁
Tagad izrādās ,ka esot jāpārdod ,neesot pietiekoši liela,nesaprotu kur šitām bizness haizivim problema nopirkt papildus mašinu tieši priekš gimenes vajadzibam ,ja tas mustangs ir Marijas sapnis,kapec jāpārdod ?un tik peksnji,kad apskati pat neizgaja 😁😁
Meitenes Jūs ieliekiet kadas vinam jaunas kvalifikacijas pēc meneša slēgšanas bus ,es meneša beigas tagad gaidu vairāk kā Ziemassvetkus,lai tik uzzinatu kurai vēl súdīgāka kvalifikācija 😁😀
26.10.2022 19:49 |
 
Reitings 2421
Reģ: 20.09.2022
Jā, Kvīnai ar ākstu identiski storiji, abas tādas apgarotas pēc zooma ar krievu šefiem. Nevar pārdzīvot, ka viņas pelna 10-20%, bet otrā kompānijā 50%. Pie tam viņas to saņem iekšējā naudā, kuru vajag vēl dabūt ārā.
26.10.2022 19:49 |
 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Nitaris @ 26.10.2022 19:49
Jā, Kvīnai ar ākstu identiski storiji, abas tādas apgarotas pēc zooma ar krievu šefiem. Nevar pārdzīvot, ka viņas pelna 10-20%, bet otrā kompānijā 50%. Pie tam viņas to saņem iekšējā naudā, kuru vajag vēl dabūt ārā.

Vai tad tā bezmugurkaulniece(Egita), prot okupantu valodu?😅 Plikšķina noteikti acis un gaida, kad lielā bišu māte iztulkos😅🤣
26.10.2022 19:51 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
Jūsu teksti, ka jebkurš , pat ar 50.sekotājiem var sasniegt virsotnes😅 Skrīvere bija pierādijums, ka nevar gan!

Nevar, nevar. Vienkārši tā ir viņu mērķauditorija. Cilvēki, kuri ir naivāki un kurus vieglāk "apstrādāt". Un es pat zinu, ka, piemēram, ja man ķieģelis uzkristu uz galvas un es sāktu reklamēt NL savā instagramā nu neviens, neviens no mana paziņu loka no manis šos sūdus nepirktu. Un tie ir cilvēki ar labiem ienākumiem, izglītībām, amatiem. Bet mentors teiktu, ka es vienkārši nestrādājot, tādēļ man nekas neizdodas 😀 Viņām patīk teikt, ka sistemātiskas darbības novedīs pie rezultāta. Kādas darbības? Katru dienu biodrona dzeršana, orgasma tēlošana, dzerot jaunu pulvera garšu, dejas ar kolagēna glāzi rokās? Tās ir tās izcilās darbības, kas novedīs pie rezultāta? Ā, lai viņas darītu, vajag taču visu laiku pirkt klāt produktus. Par savu naudu. Par lielu naudu 😀 Nu es teikšu tā, ka NL lūk tas ir darbs, par kuru var nesaņemt ne centa arī kaut ko darot, kā arī palikt mīnusos. Jā, tu nebankrotēsi, jo tas nav tavs bizness (kā viņas mēdz teikt), bet ja neviens produktu nepirks, tu paliksi ar produktu pilnu noliktavu (aka savu mājvietu). Tad gan varēs domāt, ko ar tiem darīt 😀
26.10.2022 19:51 |
 
Reitings 839
Reģ: 11.08.2022
Eglite runà par vèrtìbàm? Stràdàjot un radot pełńu rus budžetam? Vot blin, intelekta neskartà būtne! Es ari 30+, tuskas nav,lieko kg nav, ja kads uzrodas, korigeju to ar edienkati un fiziskam aktivitatem. Mati spīd, un àda gluda 😁 pienu lidzi nestaipu, bet izvelos uzkodas bez lieka cukura, pulveromletes mikrenè nesildu, bet istu olu uzcepju. Un dievinu savu darba deveju, jo nepieciesamibas gadijumà sanemu apmaksatu dnl gan pr sevi, gan berniem, apmaksàtu atvalinajumu un motivejosas piemaksas, veselibas apdrosinasanu. Atvalinajuma atpūšos, nesèžot zoomos un negvelžot mulkibas. Ak jà un pensiju ar cerams sańemsu un apmaksatu bka arī 🙃 Atskiriba no lielam un mazam bitem kuras dievina savus krievu bosus, kuri slepjas, lai neka neiestatos pret karu un bernu nogalinàśanu.
26.10.2022 19:52 |
 
10 gadi
Reitings 1186
Reģ: 09.11.2009
Saulietes un Egitas pārdomu storiji ir smieklīgi. Gan jau drīz viņu padotās arī ko līdzīgu iefilmēs, atkārtojot tos pašus atslēgas vārdus. Es nesaprotu, kā visu to, kas pēdējā laikā bijis redzot kāda vēl var izdomāt, ka jā, gribu tur pievienoties.
26.10.2022 20:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits