Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Rafa saprot krieviski?
19.10.2022 21:53 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
Es sapratu, ka viņam ir kāds, kas saprot krievu valodu un iztulko. Varbūt kaut ko pats arī saprot, jo strādā arī par tūristu advokātu (atradu atsauksmes, ka tieši ārzemju tūristi viņu uzskata par vienu no labākajiem Ibizā savā jomā). Latviešu valodu laikam nesaprot gan, bet ar google translate palīdzību gan jau māk iztulkot. Ne velti Vucēna izdzēsa gandrīz visus postus par Rafu, kad viņi salaba (jo tur bija posti par to, ka šis bija vardarbīgs un kāds tik vēl ne).
19.10.2022 21:59 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
Par auto slēpšanu, lai iežēlinātu Rafu. Maybe. Ja tas nenostrādās, pēc laika izmetīs kārti, ka atrada mežā kaut kur pamestu. Policijā iesniegumu atcelts. Nu kāds es domāju to iesniedza viņas vietā. Live saka, ka cer uz atrašanu, kas jau pats par sevi ir dīvaini, jo cik daudzus auto LV atrod? Man šķiet, ka ļoti maz, jo policija parasti šādas lietas gandrīz neizmeklē (ir dzirdēti gadījumi, ka cilvēki paši atrod savus zagtos auto, bet ka atrod policija - nē).
19.10.2022 22:02 |
 
Reitings 2222
Reģ: 10.09.2021
Es atkal nesaprotu kaa 23 tukst vertai masinai vina nav nokartojusi kasko? Ipasi ja tev ta masina loti patik un ir milja. Divaini…
19.10.2022 22:09 |
 
Reitings 376
Reģ: 10.03.2022
iiieviiite @ 19.10.2022 20:59
Mani samulsināja Vucēnas live pirmais vārdu salikums par mašīnu, kur viņa teica "man ir kaut kāds miers saistībā ar mašīnas pazušanu". Iecērta ausīs tas vārds pazušana, nevis zagšana, kuru, piemēram, izvēlējās Sauliete, kad Marija viņu live nocitēja.
Varbūt es vienīgā pamanu tādas lietas ?varbūt viņa arī domā, ka kādi paziņas iesaistīti. Pārāk daudz viņai tie čomi tusējās pa mājām. Man šķiet Marijai nav problēmu tikko iepazītu cilvēku saukt ciemos, piem., toreiz Madaru Rābi ar viņas veci uzreiz pasauca uz spēļu vakaru pēc kaut kāda pasākuma. Nu tas viens no piemēriem,lai gan viņi vēl kaut cik sabiedrībā atpazīstami. Bet man tas nav saprotams, es tikai pavisam tuvos aicinu, privātā telpa tomēr. Bet labi, cilvēki ir dažādi.
Un tomēr, meitenes, ja viņa pati to mašīnu pārdeva kādam (pieņemsim), tos storijus pāršēroja priekš mazās LV dafiga cilvēku, ja kāds cits to mašīnu iegādajās, tad viņš nemaz nevar tā brīvi braukt ar to pa ielu. Kāds tak nostučīs poličiem? Policijā tak ar jābūt iesniegumam, ja nu kāds kaut vai līdzīgu mašīnu no tāluma pamana un zvana. Uz detaļām tirgot - diez vai, te pieprasījums nav tik liels pēc šādu mašīnu detaļām un mašīnas vērtību var ilgi neatsist vai atsist tikai daļu. Nu krč nezinu, nezinu. Ja kasko nav, imitēt zagšanu personīgi es neredzu jēgu. Aizdzīta uz ārzemēm? Riskants pasākums, kādam tak jādzen un uzreiz jāmaina numuri, mašīna atpazīstama.
Var jau būt variants, ka pie kāda paziņas stāv garāžā, un gaida, kad viss noklusīs, bet nu nezinu ? tāpat tak oficiāli pēc tam jāmaina nr. Aa nu, kaut ko var samuhļīt, ja ir kādi paziņas melnajā tirgū un var ko tādu noorganizēt.
Sen tā mašīna nav LV,iedzen treilerī un pāri robežai,vai kādā garāžā reiznātājos un tad prom
19.10.2022 22:51 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5013
Reģ: 03.11.2012
sīkumiņš @ 19.10.2022 22:51
Sen tā mašīna nav LV,iedzen treilerī un pāri robežai,vai kādā garāžā reiznātājos un tad prom

Tieši tā, aizved uz Lietuvu un tur sadala detaļās! Caur LT ieved no ASV lielāko daļu Mustangus, jo tikai caur Lietuvu ir vislētākā muitošana un pirmreizējā reģistrācija EU. Un ieved parasti sistus Mustangus, jo ASV sistus mustangus pārdod par kapeikām, līdz ar to, LT ir liels pieprasījums pēc Mustangu detaļām. Nu tas tā īsumā 😁
19.10.2022 22:57 |
 
Reitings 376
Reģ: 10.03.2022
sīkumiņš @ 19.10.2022 22:51
Sen tā mašīna nav LV,iedzen treilerī un pāri robežai,vai kādā garāžā reiznātājos un tad prom
Man reiz bijušai kolēģei bija,ka nesen bija paņēmusi kredītā auto,kkur pēc nedēļas vai divām nozaga,nākamajā dienā pazvana kkāds čalis un pasaka man vajga 5k un mašīnu atdodu,neiesaistot policiju. Protams cilvēks savāca to naudu,un atdeva.
19.10.2022 23:00 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
Sen tā mašīna nav LV,iedzen treilerī un pāri robežai,vai kādā garāžā reiznātājos un tad prom

Droši vien, ja tiešām ir zagta. Ja pati sarunāja kaut kādu paslēpšanu, tad jau vēl tiksim informēti, ka mašīna mistiskos apstākļos atrasta. Bet man kaut kā sāk šķist, ka tomēr reāli nozaga un Marijas vieglprātība šoreiz pārsita viņas slīpētumu, ja tiešām nebija kasko.
19.10.2022 23:03 |
 
Reitings 1931
Reģ: 26.12.2021
Skaistslaiks - ko tava atbraukšana no ceļojuma palīdzētu mašīnas nozagšanā? Lieki tēriņi pērkot jaunas biļetes..
viņa ir krieviete un varbūt lieto nepareizi vārdus.
19.10.2022 23:09 |
 
Reitings 7825
Reģ: 05.09.2022
iiieviiite @ 19.10.2022 21:50
Marijai tik asa reakcija uz jautājumu par to, kadēļ live ir krieviski. Pārāk asa. Norāda uz to, ka tik strauja pāreja uz krievu valodu (esot tieši Ibizā) ir vērsta uz vienu konkrētu cilvēku. Arī norāde uzreiz pēc teksta par Rafu, ka prāmis stāvēs ostā līdz 22.30, mudina domāt, ka tomēr cer, ka būs tam vecajam spānim vajadzīga ?paliek agresīva, jo nemāk atzīt, ka kļūdījusies, viņu neapdomīgi pametot (ja pameta pati, protams, par ko jau sāku šaubīties)
Jaa , visaas ieprieksheejaas kruiiza pieturvietaas runaaja latviski , un gan jau riit atkal runaas latviski 🤣🤣
19.10.2022 23:43 |
 
Reitings 697
Reģ: 26.07.2022
Vucenai pat profila apraksts tik krieviski instagrama… domaju pieturesies pie sis valodas
Varbut jau vinai plans no lv prom :) neparsteigtu !
19.10.2022 23:53 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Omniva55 @ 19.10.2022 23:53
Vucenai pat profila apraksts tik krieviski instagrama… domaju pieturesies pie sis valodas
Varbut jau vinai plans no lv prom :) neparsteigtu !

Viņai pāris šādas "krievu viļņa" epizodes ir bijušas un beigās atgriežas pie latviešu valodas. Laiks rādīs...
20.10.2022 00:06 |
 
Reitings 5682
Reģ: 20.09.2022
Hermia @ 20.10.2022 00:06

Viņai pāris šādas "krievu viļņa" epizodes ir bijušas un beigās atgriežas pie latviešu valodas. Laiks rādīs...

Pēc tā cik pēdējā laikā viņa žultaina palikusi, lai tik paliek uz sava "krievu viļņa", tas viņai vairāk piestāv.
20.10.2022 00:20 |
 
10 gadi
Reitings 163
Reģ: 29.01.2009
Visi par Marijuz, es iemetīšu 5 kapeikas par AgneseB. Sasmējos, ka viņa sašutusi, ka tieši Stockman stāvvietā nebija atlaides ejot uz kino un ka no Origo stāvvietas būtu jāiet tāaaads gabals... :D Jā, jo Stockman un Origo katrs ir savā Rīgas krastā :D
20.10.2022 06:56 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
Sasmējos, ka viņa sašutusi, ka tieši Stockman stāvvietā nebija atlaides ejot uz kino un ka no Origo stāvvietas būtu jāiet tāaaads gabals... Jā, jo Stockman un Origo katrs ir savā Rīgas krastā

😀nu viņa ir liela kapeikpisēja, kopā ar vīru. pati to sauc par taupību. te jau labi viena meitene uzrakstīja, kā citiem smērēt NL pārcenotos produktus, tad viss ir ok, kad pašai lieks cents jāmaksā kaut kur - uzreiz vārās kā nenormāla. līdzīgi kā Didrihsone - smērē citiem pārcenotas lupatas, pati vārās par kafijas cenu kafūzī (piemērs). neiet kopā ar luxury lifestyle, bet vispār bieži vien tā arī ir, ka tieši tie cilvēki, kuriem ir lieka nauda ir tie taupīgākie, skopākie, bet parasti tas nemaz neattiecas uz citu cilvēku naudu, ne savu.
20.10.2022 08:11 |
 
Reitings 5682
Reģ: 20.09.2022
Kas tā par dubulto morāli. Kad pašu PTAC paņēma pie dziesmas - internetā bļaustījās. Kad tas vīrieti par NL slikti izteicās - internetā bļaustījās. Kad Delfi uzrakstīja rakstu - internetā bļaustījās. Kad uzgāja kaut kādu komentāru par sevi internetā, publiski izlika sievietes IG profilu un izķengāja ( tā sieviete nemaz nebija vainīga pie tā komentāra rakstīšanas ). Tas arī viss notika skaļi. Kad pati visu izkliedz skaļi, tad viss skaitās normāli un adekvāti. Kad cits cilvēks pastāsta publiski savu stāstu, tad ir - ko tad Tev tur pateica, ko tad Tev tur izdarīja un vai vajag aizbļaut internetu, ka citiem iet sūdīgāk un nebļauj. Nu tad ko pati bļaustījās, tās visas savas nesaskaņas varēja klusi nogludināt bez publiskas ķengāšanas. Un skaitās vēl citi neadekvāti...
20.10.2022 09:19 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
Kas tā par dubulto morāli. Kad pašu PTAC paņēma pie dziesmas - internetā bļaustījās. Kad tas vīrieti par NL slikti izteicās - internetā bļaustījās. Kad Delfi uzrakstīja rakstu - internetā bļaustījās. Kad uzgāja kaut kādu komentāru par sevi internetā, publiski izlika sievietes IG profilu un izķengāja ( tā sieviete nemaz nebija vainīga pie tā komentāra rakstīšanas ). Tas arī viss notika skaļi. Kad pati visu izkliedz skaļi, tad viss skaitās normāli un adekvāti. Kad cits cilvēks pastāsta publiski savu stāstu, tad ir - ko tad Tev tur pateica, ko tad Tev tur izdarīja un vai vajag aizbļaut internetu, ka citiem iet sūdīgāk un nebļauj. Nu tad ko pati bļaustījās, tās visas savas nesaskaņas varēja klusi nogludināt bez publiskas ķengāšanas. Un skaitās vēl citi neadekvāti..

+++
Tas tiešām ir amizanti, ka Katrīna, kura visur bļauj, ka ir karaliene un kas tik vēl ne, saka citiem, lai viņi nesadomājas no sevis sazin ko, jo nav nekādi pasaules nabas 😀man šķiet šis viņas monologs izklausītos atbilstošāk, ja to kāds teiktu pašai Katrīnai, nevis otrādāk.
20.10.2022 09:35 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Valdet @ 19.10.2022 22:09
Es atkal nesaprotu kaa 23 tukst vertai masinai vina nav nokartojusi kasko? Ipasi ja tev ta masina loti patik un ir milja. Divaini…

Diezgan tupi ka kasko nav.
Man pat savai knapi 5tk vērtam auto ir kasko - maksāju katru mēnesi swedbank - nav uzreiz visa summa jānoliek.
20.10.2022 11:19 |
 
10 gadi
Reitings 3132
Reģ: 13.11.2011
Sen tā mašīna nav LV,iedzen treilerī un pāri robežai,vai kādā garāžā reiznātājos un tad prom

Man draugs tieši to pašu teica, viņš kā reiz strādā ar mašīnām.
Man reiz bijušai kolēģei bija,ka nesen bija paņēmusi kredītā auto,kkur pēc nedēļas vai divām nozaga,nākamajā dienā pazvana kkāds čalis un pasaka man vajga 5k un mašīnu atdodu,neiesaistot policiju. Protams cilvēks savāca to naudu,un atdeva.

Man vienam paziņam arī tā bija. Mašīna tika nozagta no apsargātas autostāvvietas ar dzīvo apsardzi! Arī paprasīja kaut kādus 3-5k un atdeva mašīnu. Varbūt ar Mariju būs līdzīgs stāsts, kas to lai zin.
20.10.2022 11:53 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
fifa @ 20.10.2022 11:53

Man draugs tieši to pašu teica, viņš kā reiz strādā ar mašīnām.
Man vienam paziņam arī tā bija. Mašīna tika nozagta no apsargātas autostāvvietas ar dzīvo apsardzi! Arī paprasīja kaut kādus 3-5k un atdeva mašīnu. Varbūt ar Mariju būs līdzīgs stāsts, kas to lai zin.

A man paziņam bembi zaga kādas 3-4x 😂😂😂
Bet viņam bija kasko un apdrošinātāji ļoti iesaistījās visas reizes, protams, pašam cakars reāls, bet vismaz mašīnu atrada. Tāpēc vien vajag kasko.
20.10.2022 12:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits