Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 5682
Reģ: 20.09.2022
EmilijaArm @ 19.10.2022 19:11
Saulietes šīvakara storiji pie draina glāzes kam bija domāti, Sandrukam vai? :D Par cilvēkiem, kas dročī citiem smadzenes

Tā izklausījās. Bet interesanti sanāk, kamēr cilvēkam ir augsta kvalifikācija, tikmēr viņš ir svarīgs, tiek aicināts uz skatuves pasākumā teikt runu. Slavēts, ka runa bija laba. Tikko kaut kas ne tā, vairs nav ne svarīgs, ne derīgs. Un kādas nu kuram vērtības par ko skaļi padiskutēt, kādam tās ir mantiskās lietas, bet kādam cieņpilna izturēšanās un normāla komunikācija.
19.10.2022 19:24 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Ja Sandrai tā Jekaterina vai Jeļena teica, ka vajag pašām atrisināt kašķi ar mentori, tad mentoriem pateica noteikti to pašu.
Lūk, kā NL mentori risina problēmas. 🤣 Parašas dzerevņas līmenī. 👏
19.10.2022 19:30 |
 
Reitings 5682
Reģ: 20.09.2022
Izklausās, ka adekvāts cilvēks viņu izpratnē ir tikai tāds kā viņas. Tu uzdod neērtus jautājumus - skaities neadekvāts. Tevi izmet no čatiem - Tu nezin kāpēc skaities neadekvāts nevis otrādāk. Varbūt pašam augšgalam tomēr vajadzētu aizdomāties, kāpēc tik daudz cilvēku no NL aiziet. Varbūt viņas pašas neadekvāti vada to savu biznesu. Adekvāts mentors problēmas risina normāli komunicējot un uzklausot, respektējot otru pusi, neaizvainojot. Nevis uzskata tikai savu viedokli par vienīgo pareizo.
19.10.2022 19:57 |
 
Reitings 1429
Reģ: 01.08.2021
Ja Rafa pats uzrakstītu, Vucēna aizskrietu palekdamās. Tagad gan jau neērti, jo pati lepni pasūtīja.
Par to ka mamma varētu uzrakstīt Rafam, lai viņš varētu satiktu Vitu- nu skaidrs, ka tas ir Vucēnas plančiks, kā ar mammas palīdzību mēģināt dabūt atpakaļ Rafu.
19.10.2022 19:58 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Es nesaprotu vai tad Vucenai ir tik slikti ar naudu,ka tagad bez maz vai jālūdzas pasūtījumus?
Vai tad vinai nebija tā,ka viena var īrēt dārgu māju,mašīnu ātra kredīta izmaksā nopirkt,braukt visur kur grib un kā grib,vai tomēr viņa visu naudu trieca nost un nedomāja par sliktākiem laikiem?😀😀😀
Ak dievs un viena ar 3 berniem un uzturam māti
19.10.2022 20:07 |
 
Reitings 24019
Reģ: 18.08.2022
Hubabuba @ 19.10.2022 19:58
Ja Rafa pats uzrakstītu, Vucēna aizskrietu palekdamās. Tagad gan jau neērti, jo pati lepni pasūtīja.
Par to ka mamma varētu uzrakstīt Rafam, lai viņš varētu satiktu Vitu- nu skaidrs, ka tas ir Vucēnas plančiks, kā ar mammas palīdzību mēģināt dabūt atpakaļ Rafu.

100% ka gan jau ir kāds plāns!
Pluss nu nav ibizai 1 iela tikai,aizdomīga sakritība,ka Marija vinu vienkarshi tik random šodien redzēja,gan jau gāja satikt meitu!
Vienkarshi Marija tēlo nepieejamo,kas bīda baigi biznesu no kafejnīcas,bet realitātē aizsūtīja mammu izlūkos,Lai uzzinātu ,kāds Rafikam garastāvoklis,gan jau lidz vakaram Marija pati piezvanis papikam 😁
19.10.2022 20:08 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Es nesaprotu vai tad Vucenai ir tik slikti ar naudu,ka tagad bez maz vai jālūdzas pasūtījumus?
Vai tad vinai nebija tā,ka viena var īrēt dārgu māju,mašīnu ātra kredīta izmaksā nopirkt,braukt visur kur grib un kā grib,vai tomēr viņa visu naudu trieca nost un nedomāja par sliktākiem laikiem?😀😀😀
Ak dievs un viena ar 3 berniem un uzturam māti
19.10.2022 20:18 |
 
Reitings 5682
Reģ: 20.09.2022
Starp citu, kā tad tur īsti ir ar to telefonu? Ja nemaldos, Vucēna teica, ka esot pazaudējusi. Katrīne šodien skandināja, ka nozagts telefons.
19.10.2022 20:19 |
 
Reitings 697
Reģ: 26.07.2022
amnēzija @ 19.10.2022 20:19
Starp citu, kā tad tur īsti ir ar to telefonu? Ja nemaldos, Vucēna teica, ka esot pazaudējusi. Katrīne šodien skandināja, ka nozagts telefons.

Tad kad pazaudeja vienu no telefoniem celojuma, skandinaja ka otram slikta kvalitate video utt un pat lika sliktas kvalitates video ieks story.
Tagad kaut ka to nemana 😅 meitenes, es neticetu visam ko vina saka jo instagrams vinai ir darbs
19.10.2022 20:31 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
adekvāts mentors problēmas risina normāli komunicējot un uzklausot, respektējot otru pusi, neaizvainojot

Jap. Adekvāts un gudrs, jo viņš saprot, ka no bišu motivācijas strādāt ir atkarīga viņa paša peļņa 😀un strostējot var panākt pretēju efektu, ko jau varam novērot. Saulietei un Egitai vajadzētu kādus vadības kursus iziet, pacelt kvalifikāciju kā saka, citādāk visi baigie biznesmeņi, bet no biznesa nekā nejēdz.
19.10.2022 20:43 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
Mani samulsināja Vucēnas live pirmais vārdu salikums par mašīnu, kur viņa teica "man ir kaut kāds miers saistībā ar mašīnas pazušanu". Iecērta ausīs tas vārds pazušana, nevis zagšana, kuru, piemēram, izvēlējās Sauliete, kad Marija viņu live nocitēja.
Varbūt es vienīgā pamanu tādas lietas 😀varbūt viņa arī domā, ka kādi paziņas iesaistīti. Pārāk daudz viņai tie čomi tusējās pa mājām. Man šķiet Marijai nav problēmu tikko iepazītu cilvēku saukt ciemos, piem., toreiz Madaru Rābi ar viņas veci uzreiz pasauca uz spēļu vakaru pēc kaut kāda pasākuma. Nu tas viens no piemēriem,lai gan viņi vēl kaut cik sabiedrībā atpazīstami. Bet man tas nav saprotams, es tikai pavisam tuvos aicinu, privātā telpa tomēr. Bet labi, cilvēki ir dažādi.
Un tomēr, meitenes, ja viņa pati to mašīnu pārdeva kādam (pieņemsim), tos storijus pāršēroja priekš mazās LV dafiga cilvēku, ja kāds cits to mašīnu iegādajās, tad viņš nemaz nevar tā brīvi braukt ar to pa ielu. Kāds tak nostučīs poličiem😀 Policijā tak ar jābūt iesniegumam, ja nu kāds kaut vai līdzīgu mašīnu no tāluma pamana un zvana. Uz detaļām tirgot - diez vai, te pieprasījums nav tik liels pēc šādu mašīnu detaļām un mašīnas vērtību var ilgi neatsist vai atsist tikai daļu. Nu krč nezinu, nezinu. Ja kasko nav, imitēt zagšanu personīgi es neredzu jēgu. Aizdzīta uz ārzemēm? Riskants pasākums, kādam tak jādzen un uzreiz jāmaina numuri, mašīna atpazīstama.
Var jau būt variants, ka pie kāda paziņas stāv garāžā, un gaida, kad viss noklusīs, bet nu nezinu 😀 tāpat tak oficiāli pēc tam jāmaina nr. Aa nu, kaut ko var samuhļīt, ja ir kādi paziņas melnajā tirgū un var ko tādu noorganizēt.
19.10.2022 20:59 |
 
10 gadi
Reitings 1086
Reģ: 20.05.2013
Vucènsi divaini storiji. Ieliek krūmos kameru un filmē sevi. Bērnudārzs. Pasūta veci bet pati skrien atpakaļ uz viņa valsti , kāpēc tieši tur??? Citas valstis nebija kur braukt? Ja tik ļoti riebèjās viņš, bet redz meklējas atkal tikai tas pašlepnums tik liels ka pati jau nezvanîs viņam. Ceru ka viñš arî vairs neskries viņai pakaļ
19.10.2022 21:06 |
 
Reitings 1571
Reģ: 03.03.2020
Mia6 @ 19.10.2022 21:06
Vucènsi divaini storiji. Ieliek krūmos kameru un filmē sevi. Bērnudārzs. Pasūta veci bet pati skrien atpakaļ uz viņa valsti , kāpēc tieši tur??? Citas valstis nebija kur braukt? Ja tik ļoti riebèjās viņš, bet redz meklējas atkal tikai tas pašlepnums tik liels ka pati jau nezvanîs viņam. Ceru ka viñš arî vairs neskries viņai pakaļ

Es domāju, ka viņa ar viņu sagāja atpakaļ un tēloja happy family, lai meitai dabūtu viņa uzvārdu un Spānijas pilsonību. Vienīgi jocīgi, ko tad iesāks ar nākamo bērnu, tam tak arī vajadzēs! Moš viņai tas kaut kāds adrenalīns un sevis pierādīšana, katru reizi mēģināt atvilt šo atpakaļ.
19.10.2022 21:27 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
Marija saka, ka viņa šobrīd nevar nopirkt ne jaunu mašīnu pa 23 štukām (mustanga cena), ne pa 10 tūkstošiem. Sanāk viņai nav pat 10 tūkstošu iekrājums.. un cilvēks uztur visu savu ģimeni, dzemdē bērnus vienu pēc otra un pasūta trīs mājas tālāk vīrieti "maku". Ā, un ir veiksmīga biznesa pašā augšgalā Latvijā un pelna daudzus tūkstošus (lasīt pelnīja). Nu interesanta situācija. Man pazīstamie cilvēki ar daudz, daudz mazākiem ienākumiem spēj labi iekrāt. Te tiešām ir kāda izteikta neizglītotība finanšu jomā. Gan viņai, gan Saulietei. Un viņas māca citus. Nav brīnums, ka drīz viss aizies pa burbuli..
19.10.2022 21:28 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Nu es pieņemu, ka nozagta. Ja tiešām tā nav un ir kaut kas izspēlēts, tad es vienīgi redzu to kā, ka mēģina iežēlināt Rafiku, ka palikusi bez auto, darbā neiet, jo domājot reāli vai tā mašīna ir paredzēta vizināt 3 bērnus un vēl + mammu, ne gluži. Man liekas, ka jebkurā gadījumā viņai bija tā mašīna jāpārdod, a tagad vēl tehnisko neizgāja. Tagad vēl remontam nauda vajadzīga. Varbūt tas ir plāns kā tikt pie jaunas ģimeniskas mašīnas ar Rafika palīdzību, jo redz viņai nozagts, bet atļauties nevar nopirkt jaunu. Papikam tak jāpalīdz kā nekā viņa bērni. Iespējams arī, tad pa kluso ir pārdots uz ārzemēm, tāpēc var tagad izlikt storijos. Tas, ka KASKO viņai nebija tas bija skaidrs, jo ar to skrāpējumu uz sāna tā arī brauca vēljoprojām, gandrīz jau gadu. Bet nu ok, man tiešām tad tā liekas jau afēra augstākajā pakāpē. Jā, viņa ir pārāk mierīga priekš šāda gadījuma, pat nesteidz mājās, kas man arī liekas dīvaini, vismaz es tā darītu, ja man nozagtu auto, bet nu katrs mēs esam savādāks.
Attiecībā uz Rafu ir vairāk kā skaidrs, ja tagad viņai sanāks viņu iežēlināt un aizies pie viņa atpakaļ, tad varu tikai teikt, ka Rafa galīgi domā ar pakaļu, tak visiem ir skaidrs, ka tas būs tikai dēļ naudas no Marijas puses, ceru vismaz būs tik gudrs, lai laulības līgumu slēgtu, jo šajā gadījumā viņa noteikti mēģinās šoreiz vēl savādāk nodrošināt nākotni! Nu sorry, bet viss, kas ir noticis viņu attiecībās pēdējā laikā, es nevaru domāt par Mariju savādāk kā, ne no tās jaukākās puses.
19.10.2022 21:31 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
Marija saka, ka dzīvo vienai dienai, tas ir šodienai un tādēļ nekrāj, nekad nav mācējusi to darīt. Nu bļin, man vienīgajai tas nav saprotams? Pati saproti, ka nemāki, bet neko nedari, lai to mainītu. Jo īpaši, ja tev ir gandrīz 3 bērni, mamma, kuru jāuztur un tu esi vienīgais pelnītājs ģimenē. Labi tu nedomā par sevi, bet tev ir tāda atbildība... Joopcikiņ. Es tiešām ceru, ka Rafa viņai kaut kā finansiāli palīdzēs, jo bērni jau nav vainīgi, ka māte kukuška dzīvo vienai dienai, tas pats logopēds Neitam taču arī labi maksā.
19.10.2022 21:34 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
Man smadzenes vārās. Viņa vēl tajā live Rafu sauc par spāni vecumā, pasaka, ka viņš bija, bija un izbija, dirš virsū tiem, kas iesaka viņai privāti salabt un vispār temats viņai nepatīkams, negrib par to neko dzirdēt😀kaut kā dīvaini sanāk, jo reakcija tāda itkā viņš viņu pasūtītu, nevis otrādāk. Sāku aizdomāties, varbūt tā arī bija? Marija tak var sastāstīt dajebko. Moš Rafa negribēja vēl vienu bēbi, Marijai bija pofig un tādēļ viņi izšķirās, nevis kā viņa pateica, pati pasūtīja viņu (īsti pat neminot iemeslu). Tagad varbūt grib ko atsākt, a viņam vairs nav interesanti.
19.10.2022 21:42 |
 
Reitings 24019
Reģ: 18.08.2022
Interesanti arī tas ,ka to mustangu tikai 1x ielika story,lai gan savus draininjus gatava reklamēt katru dienu!
Man liekas ,ja nozog mašinu,tad svarigi to info atjaunināt regularī,likt postus utt,bet vina to nedara pilnigi pati max cenšas max par to runāt!
19.10.2022 21:42 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Patiesībā ļoti, ļoti daudzi cilvēki neatšķir un lieto nepareizi vārdus "nozaga" un "pazuda". Pat latviešu tautības cilvēki saka,"Meklēju maku somā un konstatēju, ka tas ir pazudis. "
Kur viņa var skriet? Un ko tas mainīs? Nemainīs neko, tikai lieki naudu izmetīs, ja testos šodien uz Latviju. Vieglāk uz kuģa iepļaut vinčiku un uzvilkt cīgu.
Ne viņa kāda recidīviste, ne tur baigo aprindu nagla, ar kuru kāds ņemtos taisīt afēru ar vāģi.
Katru nakti "aiziet" mašīnas no Rīgas, nekāds brīnums, ka arī tā vienkārši tika nozagta arī viņas mašīna
19.10.2022 21:43 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
Marijai tik asa reakcija uz jautājumu par to, kadēļ live ir krieviski. Pārāk asa. Norāda uz to, ka tik strauja pāreja uz krievu valodu (esot tieši Ibizā) ir vērsta uz vienu konkrētu cilvēku. Arī norāde uzreiz pēc teksta par Rafu, ka prāmis stāvēs ostā līdz 22.30, mudina domāt, ka tomēr cer, ka būs tam vecajam spānim vajadzīga 😀paliek agresīva, jo nemāk atzīt, ka kļūdījusies, viņu neapdomīgi pametot (ja pameta pati, protams, par ko jau sāku šaubīties)
19.10.2022 21:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits