Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Nepatīk
Reitings 950
Reģ: 17.06.2022
Mc.Queen @ 06.07.2022 14:58
Kāpēc ar NL ir vislielākie skandāli?
Ir taču visādas piramīdas - Avon, Oriflame, FM un kas tur vēl, bet nekad tādi skandāli nav dzirdēti.
Jo tur nav influenceres🤷🏻‍♀️😁
Jo tas pats Faberlic ir Krievijas uzņēmums, bet tur neviens baigi neinteresējas.
Žurnālisti neko nerakstīs, jo nebūs tik liela interese, kā par NL un Katrīni.😁
Un vēl ir greenway arī, kas ir RU uzņēmums.
06.07.2022 15:06 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
dzenla @ 06.07.2022 14:52
Veids kā Sauliete sarakstās ar to žurnālisti ir vienkārši apbrīnojams! Žurnāliste uzdod normālus jautājumus, lieto pieturzīmes, bet Sauliete pretī kā aptrakusi histēriķe! Ar CapsLock, hahahaaaa, 100 izsaukuma zīmēm un apvainojumiem. Pieaugusi 2 bērnu mamma, sabiedrībā zināma persona, raksta kā pusaudzis pamatskolā!! Sauliete ir reti riebīga sieviete un šobrīd nevis žurnāliste, bet viņa kā savas kompānijas seja nes lielu kaunu savai krievu kompaškai.

Viņa pa dzīvi nav gudra. Intelekts ir apaļa 0.
Kā tāda govs ganos, mauj kā dulla pirms slaukšanas.
Tieši kādai gudrībai ir jābūt strādājot NL!?!! Tur tak vienas duriņas vien ir. Gudras sievietes atvērušas savus biznesus un veiksmīgi pelna.
A te, piramīdās dzīvo, ari Eastcon reiz beidzās.
06.07.2022 15:09 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
NataL @ 06.07.2022 11:05

https://budu.nlstar.com/ratings/all/
Bet nu Jā Sauliete ir DT1 tagad, Eglīte Ds, Vucēna DT1, Krasta, Bindre S utt.
Tāpēc pašas tagad ir tik aktīvas, lai atgūtu atpakaļ kvalifikācijas. Nekas kopš 04.07 nav mainījies. Saprotu vajag tos jauniņos tik daudz, lai izpildītu šo visu.
Un vēl joprojām zem Krievijas ar visiem kolēģiem no turienes uzskaitās.

Kapēc ja viņas vairs nav RUS, tiek vērtēts kopā ar RUS?
06.07.2022 15:14 |
 
Reitings 386
Reģ: 24.02.2022
Mc.Queen @ 06.07.2022 14:58
Kāpēc ar NL ir vislielākie skandāli?
Ir taču visādas piramīdas - Avon, Oriflame, FM un kas tur vēl, bet nekad tādi skandāli nav dzirdēti.

Nevaru saprast, kāpēc Avon un Oriflame kāds uzskata par piramīdām, vismaz es abos tur pērku produktus kā konsultants, lai sanāktu lētāk, bet man neviens nav jāiesaista, nav obligāti jāizpilda kādi mērķi. Ja kāds no manis nopērk, jā saņemu mazo procentiņu, bet man nav Instagrammā jāreklamējas, un cenas ir daudz daudz foršākas par NL.
Un super, ka atšķirībā no NL, ir jauki drukāti katalogi latviešu valodā. Pilnīgi nesalīdzināmi.
06.07.2022 16:48 |
 
10 gadi
Reitings 2620
Reģ: 04.01.2013
Mc.Queen @ 06.07.2022 14:58
Kāpēc ar NL ir vislielākie skandāli?
Ir taču visādas piramīdas - Avon, Oriflame, FM un kas tur vēl, bet nekad tādi skandāli nav dzirdēti.
Jo Avon vai Oriflame nav tādas lielās bitīšu mātītes kā NL :D
Un ja kāds grib nopirkt produktu, tur iedod katalogu, pasaka, ko grib un viss nevis 101 storijs katru dienu jāfilmē. Un viss pēc viena diktēta scenārija.
06.07.2022 16:52 |
 
Reitings 386
Reģ: 24.02.2022
Šodien Saulietei storijā zooms, kurā piedalās Bondarchuka no Krievijas. Nu galīgi nav sakara ar Krieviju 🙈
06.07.2022 17:10 |
 
Reitings 853
Reģ: 24.02.2021
Par Hohlova saistību vēl neatbildēja. Manuprāt, žurnāliste pieklājīgi vaicā, lai uzzinātu, kā ir patiesībā, bet viņas jautājumi tiek nosaukti par stulbiem. Izskatās pēc uzbrukuma, lai nebūtu nekas jāpaskaidro.
06.07.2022 17:11 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10569
Reģ: 29.01.2009
NataL @ 06.07.2022 16:48

Nevaru saprast, kāpēc Avon un Oriflame kāds uzskata par piramīdām, vismaz es abos tur pērku produktus kā konsultants, lai sanāktu lētāk, bet man neviens nav jāiesaista, nav obligāti jāizpilda kādi mērķi. Ja kāds no manis nopērk, jā saņemu mazo procentiņu, bet man nav Instagrammā jāreklamējas, un cenas ir daudz daudz foršākas par NL.
Un super, ka atšķirībā no NL, ir jauki drukāti katalogi latviešu valodā. Pilnīgi nesalīdzināmi.

Jāiesaista un jāsasniedz mērķi ir tad, ja ar to grib nopelnīt. Arī, piemēram, Oriflame apmācībās par to māca.
06.07.2022 17:13 |
 
Reitings 2552
Reģ: 10.04.2022
Tā Sauliete pati sevi apkauno IG, pilnīgi normāli jautājumi no žurnālistes, vienkārši pati Sauliete to visu uztver sāasināti. Būtu vienkārši pateikusi, jā NL ir RU kompānija, Jā es pelnu naudu uz mazo bitīšu rēķina, jā es esmu stulba. Viss..
Pati Sauliete neizstāsta visu līdz galam, kas ir kas NL un tpc arī visi visu laiku tirzā to NL. Nez kapēc neviens neaiztiek Avon, Faberlic, oriflame? Tapēc, ka cilvēkiem viss ir skaidrs ar šo uzņēmumu, kas ir kas. Bet Sauliete mūždien kaut ko slēpj. Jo vairāk slēps, jo mazāks DT būs. 😁 Lielā NL bite, bet taaaa muhļijās, domā, ka cilvēki ir tiik stulbi, lai paskatās kāda viņām ir sejas āda palikusi no to produktu lietošanas - pumpaina, nošļukusi, sausa, nelīdzena. Fuuuj tiešām, ja viņām tik tiešām palīdzētu tie NL skaistumkopšanas produkti, neviena neliktu filtrus, neviena, jo visas jūsmotu cik perfekta ir sejas āda, kā arī negultos zem skalpeļa.
Es kaut kad senāk uzrakstīju vairākām uztura speciālistēm, ar jautājumu par tiem peptīdu vitamīniem (IQ, sieviešu, vīriešu, imunitate), visas, kā viena teica, ka neiesaka, jo nav zināma bioloģiskās aktīvās vielas, kā arī nav pārbaudīts neatkarīgajās laboratorijās zāles.
06.07.2022 17:18 |
 
Reitings 853
Reģ: 24.02.2021
Baigā stratēģija, lai nebūtu jāatbild uz īpaši sensitīviem jautàjumiem, tad tiek nosūtīti pie Svetlanas, kura “uzmet” žurnàlisti un nekādu skaidrību neievieš
06.07.2022 17:24 |
 
Reitings 853
Reģ: 24.02.2021
Lai pasaka, kāda saistība ir ar Bondarčuku un Hohlovu, vai saņem naudu par LV bitīšu pārdoto. Tad tiešām būs skaidrs, vai nauda aiziet vai neaiziet Krievijai.
06.07.2022 17:30 |
 
Nepatīk
Reitings 950
Reģ: 17.06.2022
mikina @ 06.07.2022 17:18
Tā Sauliete pati sevi apkauno IG, pilnīgi normāli jautājumi no žurnālistes, vienkārši pati Sauliete to visu uztver sāasināti. Būtu vienkārši pateikusi, jā NL ir RU kompānija, Jā es pelnu naudu uz mazo bitīšu rēķina, jā es esmu stulba. Viss..
Pati Sauliete neizstāsta visu līdz galam, kas ir kas NL un tpc arī visi visu laiku tirzā to NL. Nez kapēc neviens neaiztiek Avon, Faberlic, oriflame? Tapēc, ka cilvēkiem viss ir skaidrs ar šo uzņēmumu, kas ir kas. Bet Sauliete mūždien kaut ko slēpj. Jo vairāk slēps, jo mazāks DT būs. ? Lielā NL bite, bet taaaa muhļijās, domā, ka cilvēki ir tiik stulbi, lai paskatās kāda viņām ir sejas āda palikusi no to produktu lietošanas - pumpaina, nošļukusi, sausa, nelīdzena. Fuuuj tiešām, ja viņām tik tiešām palīdzētu tie NL skaistumkopšanas produkti, neviena neliktu filtrus, neviena, jo visas jūsmotu cik perfekta ir sejas āda, kā arī negultos zem skalpeļa.
Es kaut kad senāk uzrakstīju vairākām uztura speciālistēm, ar jautājumu par tiem peptīdu vitamīniem (IQ, sieviešu, vīriešu, imunitate), visas, kā viena teica, ka neiesaka, jo nav zināma bioloģiskās aktīvās vielas, kā arī nav pārbaudīts neatkarīgajās laboratorijās zāles.
Kas tad piemēram par NL nav skaidrs, bet ir skaidrs par Faberlic, Greenway, Avon utt?🤔😁
Visiem princips vienāds, tikai kaut kādi sīkumi atšķiras, kā piemēram bonusi, produktu pasniegšanas veids utt🤷🏻‍♀️
06.07.2022 17:34 |
 
Patīk
Reitings 2753
Reģ: 08.05.2022
Pateikšu vienu… Bija manā Ig draugu lokā viena paziņa kura sāka iesaistīties NL. Pirms gada lika story un visu pārējo. Rādīja cik laba sejas āda paliek un cik ļoti visi šie drainiņi, sejas krēmi ir labi u.t.t. Tad pēkšņi viņa pazuda…uz pāris mēnešiem. Un hops, tagad atgriezusies un atrāda cik ļoti slikta sejas āda bija, kāds aknei bija uzliesmojums, un tagad viņai ir palīdzējis labs uzturs un tur kaut kādi citi līdzekļi un par NL pat ne vārda vairs. Tā tad, savelkot visu kopā viņai viss pasliktinājās tad kad sāka lietot tos slavenos un super duper labos NL produktus un labākais, ka šis nav vienīgais gadījums. Nu pat profilā vairs nav neviena posta par NL, pat bildes visas izņemtas kur bija ar savām tā laika “kolēģēm”.
06.07.2022 17:35 |
 
Nepatīk
Reitings 950
Reģ: 17.06.2022
Patie @ 06.07.2022 17:24
Baigā stratēģija, lai nebūtu jāatbild uz īpaši sensitīviem jautàjumiem, tad tiek nosūtīti pie Svetlanas, kura “uzmet” žurnàlisti un nekādu skaidrību neievieš
Vispār tā ir normāla prakse, jebkuram uzņēmumam ir savs pārstāvis, kurš var atbildēt uz publiskiem jautājumiem, RIMI un Maxima taču nesniedz komentārus kasiere, grāmatvede vai IT speciālists.
06.07.2022 17:36 |
 
Reitings 17527
Reģ: 30.05.2022
Lorra @ 06.07.2022 17:35
Pateikšu vienu… Bija manā Ig draugu lokā viena paziņa kura sāka iesaistīties NL. Pirms gada lika story un visu pārējo. Rādīja cik laba sejas āda paliek un cik ļoti visi šie drainiņi, sejas krēmi ir labi u.t.t. Tad pēkšņi viņa pazuda…uz pāris mēnešiem. Un hops, tagad atgriezusies un atrāda cik ļoti slikta sejas āda bija, kāds aknei bija uzliesmojums, un tagad viņai ir palīdzējis labs uzturs un tur kaut kādi citi līdzekļi un par NL pat ne vārda vairs. Tā tad, savelkot visu kopā viņai viss pasliktinājās tad kad sāka lietot tos slavenos un super duper labos NL produktus un labākais, ka šis nav vienīgais gadījums. Nu pat profilā vairs nav neviena posta par NL, pat bildes visas izņemtas kur bija ar savām tā laika “kolēģēm”.
Man identical situācija ar matiem. Izmēģināju, no sākuma patika, bet rezultātā ļoti pasliktinājās matu stāvoklis.
06.07.2022 17:39 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Man patīk, žurnālistes jautājumi un pieklājība. Jautājumi, uzdoti ļoti labi, kuriem atbildes vēlas zināt daudzi. Sauliete nomelno žurnālisti un viņas juristi, pat aizskar rupji. Storijos izliekot Sauliete pazemo pati sevi, parādot cik psiha un neadekvāta ir. Žurnālistei nav jāārstē galva, bet Saulietei gan.
06.07.2022 17:40 |
 
Reitings 386
Reģ: 24.02.2022
Patie @ 06.07.2022 17:30
Lai pasaka, kāda saistība ir ar Bondarčuku un Hohlovu, vai saņem naudu par LV bitīšu pārdoto. Tad tiešām būs skaidrs, vai nauda aiziet vai neaiziet Krievijai.

Pati Sauliete pasaka sākuma storijos, ka citi mediji ņem un cep no storijiem rakstus, un kad žurnāliste pasaka, ka viņi nav apollo vai tvnet, vismaz es sapratu, ka viņi necep rakstus no storijiem, bet jautā pirmavotiem un pēta, tad nezkāpēc delfu žurnāliste ir slikta. Es nu gan neredzēju, ka viņa pazemotu citus, tik pateica, ka viņi strādā savādāk.
Bet patiesība es tās žurnālistes vietā iefiltrētos NL kompānijā kā jauns konsultants un tad nebūtu jautājumi jāuzdod, līdzīgi kā Aizliegtais paņēmiens. Daudz ko uzzinātu.
06.07.2022 17:41 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Zuzuu10 @ 06.07.2022 17:36
Vispār tā ir normāla prakse, jebkuram uzņēmumam ir savs pārstāvis, kurš var atbildēt uz publiskiem jautājumiem, RIMI un Maxima taču nesniedz komentārus kasiere, grāmatvede vai IT speciālists.

Jā, bet sauliete pasniedz, ka viņa rīkoja pasākumu, viņa vada savu biznesu. Tātad, normāli ir arī jautāt no viņas atbildes.
06.07.2022 17:45 |
 
10 gadi
Reitings 8122
Reģ: 29.09.2009
Mazaa15 @ 06.07.2022 17:40
Man patīk, žurnālistes jautājumi un pieklājība. Jautājumi, uzdoti ļoti labi, kuriem atbildes vēlas zināt daudzi. Sauliete nomelno žurnālisti un viņas juristi, pat aizskar rupji. Storijos izliekot Sauliete pazemo pati sevi, parādot cik psiha un neadekvāta ir. Žurnālistei nav jāārstē galva, bet Saulietei gan.

Nez, Sauliete nevar sev gadījumā sataisīt nepatikšanas?Vai tā juriste nevar kaut kā rīkoties?
06.07.2022 17:48 |
 
Reitings 11976
Reģ: 06.07.2022
lasu jus jau sen, bet tagad pieregistrejos. izlasiju to rakstu no maasas Delfi profila, un tur ir taa: taa Katrina saka, ka prece no Krievijas vairs netiek iepirkta, bet taa Svetlana atzist, ka naak gan no Krievijas, bet tagad puulas slegt ligumus ar Franciju un Spaniju. Izplatitajas ir partneres uznemumaa un viss tas Latvijaa stradaa uz fransizes principa. vel tur pateikts, ka nav Sauliete veikusi tauku atsuksanu no vedera, to apstiprinajusi plastiskaa kirurge pec foto/video. par 1 eur var to rakstu izlasit, daudzkas ir
06.07.2022 17:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits