Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 1502
Reģ: 29.04.2024
Rumblerx @ 05.09.2024 11:03
Es nesaprotu, ko viņa grib paràdīt ar tiem saviem story, es ar vienu, es ar otru, es ar Robi un tà pa apli. Bļ*^%, nu tas mesidžs, ko es nolasu ir - es mau*^%. Tiešàm tas ir tas, ko viņa cenšas paràdiet savai tūkstošu auditorijai???

viņa domā, ka tas ko rada ir baigi stilīgi.
Mēs visas te nosiekalosim ekrānus.🤣
redz viņai job mainās ik pārdienas, brauc ar konservu kasti, bērnus skatās ome, dzīvo īrēta dzīvoklī, tiesājas ar bijušo, otrs vispār neliekas ne zinis, strādā 24/7 par kapeikām un izskatās pēc lētuces ar saliktiem pupiem un nipeļiem pa visu ekrānu.
Nu visām siekaliņa notecēja? 🤣🤣🤣
05.09.2024 13:04 |
 
Reitings 3938
Reģ: 08.09.2015
Marija aizved bērnus no rīta, var redzēt, ka vēl nav izgulējusi dzērumu, acīmredzot viņa tāda brauc ar auto😳 Apģērbusies tā pat kā vakar, tātad palikusi pie piegulētāja, Ok, lai nu būtu, bet šitāda saņurcīta, ar izspiedušiem nipeļiem ved bērnus uz dārziņus 100% no viņas nes dzēruma smaka🤦‍♀️
Lielai strādātājai jau atkal jāiet gulēt, tas ir vienkārši līmenis, nevarēja sagaidīt, kad bērni dosies uz dārziņu un skolu, lai viņa varētu strādāt, jā, ir jau ceturdiena, un Marija ir ļoti daudz paveikusi pa šīm dienām.
Tie vakardienas storiji, atkal pārdzērusies, nabaga bērni!
05.09.2024 13:27 |
 
Reitings 836
Reģ: 15.09.2023
SantaC @ 04.09.2024 19:22
Es nesaprotu, ko Foxa priecājas par jaunajiem nagiem. Man izskatās, ka tur gēls nevienmērīgi uzklāts. ?

Tur viss ir slikti. Jaunais gēls ir uzklāts vienmērīgi, bet apakšā ir palicis vēl vecais gēls, nav viss noslīpēts, tāpēc tur viss izskatās pleķains. Šādu caurspīdīgu gēlu var likt tikai savam dabīgajam nagam virsū, lai neizskatītos tik briesmīgi. Ja Alise gribēja sev dabīgu izskatu nagiem, manikīrei, kura to taisīja, bija jāiesaka izmantot dabīgos gēlu ar rozā nokrāsu, lai neredz vecā gēla paliekas zem šī caurspīdīgā gēla.
05.09.2024 13:37 |
 
Patīk
Reitings 39977
Reģ: 12.10.2022
Egitas šodien tikai tēmās dzīvo. :D Ēšanas tēma, ēdiena tēma, Matildes tēma, matu tēma, mana tēma, mūsu tēma, tēma, tēma, tēma.
05.09.2024 17:32 |
 
Patīk
Reitings 39977
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 05.09.2024 11:51

Diezgan tizli izskatās tas, ka dažas zoomu laikā dara kaut ko citu, un to visu ekrānā var redzēt. Viena skraida pa istabu un kaut ko kārto. Otra kaut ko skatoties kamerā ēd. Trešā kaut ko virtuvē gatavo. Nez, kaut kā ļoti nepieklājīgi no malas šis izskatās. Jā, mēdz būt kaut kādi blakus darbi, bet tad izslēdz kameru ? Un tās ir jau esošās menedžeres. Nez, ar kādu mērķi viņas sēž tajos jauniņo zoomos.. ?‍♀️ dalās ar pieredzi - kā triju gadu laikā joprojām pelnīt 100€? ?‍♀️
Vai viņām ir obligāti jāsēž Zoomos ar ieslēgtām kamerām? Daža laba tik briesmīgi izskatās, ka labāk kameru turēt izslēgtu. Vai tas ir tāpēc, lai līderes redz, ka mazās bites klausās sektantiskos stāstus?
05.09.2024 17:35 |
 
Reitings 5648
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 05.09.2024 17:35
Vai viņām ir obligāti jāsēž Zoomos ar ieslēgtām kamerām? Daža laba tik briesmīgi izskatās, ka labāk kameru turēt izslēgtu. Vai tas ir tāpēc, lai līderes redz, ka mazās bites klausās sektantiskos stāstus?

Kas to lai zina 🤷‍♀️ Daļai tur bija melns ekrāns, divām vai trim bildes, un tad kādas trīs ar darbiem fonā. Bet nu, briesmīgi. Viena kaut ko nopietnu runā, kāda ekrānā gremo. Tur uzreiz fokuss uz to, kas fonā kaut ko dara un nevis uz to kas kaut ko stāsta 😂 bija kaut kad viņām kaut kāds zooms, kur viena ēda un pārējās prasa - ko Tu tur tik garšīgi ēd? 🫣 tas saucas - darba zooms.. 😂
05.09.2024 18:59 |
 
Reitings 5648
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 05.09.2024 17:32
Egitas šodien tikai tēmās dzīvo. :D Ēšanas tēma, ēdiena tēma, Matildes tēma, matu tēma, mana tēma, mūsu tēma, tēma, tēma, tēma.

Kad viņai nav tēmu? 😂
Paklausījos to "Māmiņu kluba" sezonas reklāmu - nu, baisi. Tas ir raidījums māmiņām. Un atkal svepst..
05.09.2024 19:02 |
 
10 gadi
Reitings 10803
Reģ: 15.03.2012
Kā tur ir, Māmiņu klubā rādīs, kā Egita dzemdē? Jo reklāmā guļ ar pliku krūti un paplestām kājām
05.09.2024 21:32 |
 
Reitings 1502
Reģ: 29.04.2024
Maška šodien pazudusi. Pohiņa tāda, ka pat parunāt ig nevar?🤣 vai atkal tā strādā, tā strādā, ka no gultas izlīst nevar?🤣🤣🤣 jāpagaida, jau vakars, gan robis zvanīs, tad skries un ieliks atskaiti 🤣
05.09.2024 22:53 |
 
Reitings 5648
Reģ: 20.09.2022
Klausos un brīnos, ko var muldēt, ka sākot darboties kompānijā atpelnīs to ko notērēja apģērbā un skolas lietās. Vai, ka nopelnīs papildus naudu rēķinu apmaksai. Un ir tiešām naivas sievietes, kuras tam visam tic? 🫣 nu, ne divu vai triju mēnešu laikā kāda tādu naudu pelnīs.. cita gadiem strādā un neko vairāk par 100€ nopelnīt nevar..
Kā Taņa šodien video teica, lai tiešām ļoti labi pelnītu tīkla mārketingā (tur runa bija par atalgojumu tūkstošos), ir jāstrādā intensīvi gadi 2-3 un pilnu darba dienu katru dienu.. tātad, lai nopelnītu papildus rēķinu apmaksai, nepietiks 1-2 mēnešu, lai tiktu pie tādas summas.. jo rēķini jau būs, var teikt, tūliņ un nevis pēc pusgada.. un arī ziemas apģērba iegādei iztērēto summu tik ātri neatpelnīs.. 🤦‍♀️🫣🙄
05.09.2024 22:59 |
 
Reitings 1351
Reģ: 18.12.2022
Vārdotāja @ 05.09.2024 00:15
man nav ne jausmas cik, bet man šķiet, ka Maškai pēc izgājieniem ir knapi 30 gadu.
Un, visticamāk viņa nepaspēja izbaudīt jaunību un izlaida to sadaļu- pieaugt.. no bērna tapt par māti sanāca visai ātri.
Drīzāk joprojām nespēj saprast, ka nebūs vairāk to laiku, kad tiešām varēja šikot, jo no NL nāca piķis+ biezs papiks. dzīvo tādā kā paralēlā pasaulē
05.09.2024 23:18 |
 
Reitings 5316
Reģ: 10.01.2023
amnēzija @ 05.09.2024 22:59
Klausos un brīnos, ko var muldēt, ka sākot darboties kompānijā atpelnīs to ko notērēja apģērbā un skolas lietās. Vai, ka nopelnīs papildus naudu rēķinu apmaksai. Un ir tiešām naivas sievietes, kuras tam visam tic? ? nu, ne divu vai triju mēnešu laikā kāda tādu naudu pelnīs.. cita gadiem strādā un neko vairāk par 100€ nopelnīt nevar..
Kā Taņa šodien video teica, lai tiešām ļoti labi pelnītu tīkla mārketingā (tur runa bija par atalgojumu tūkstošos), ir jāstrādā intensīvi gadi 2-3 un pilnu darba dienu katru dienu.. tātad, lai nopelnītu papildus rēķinu apmaksai, nepietiks 1-2 mēnešu, lai tiktu pie tādas summas.. jo rēķini jau būs, var teikt, tūliņ un nevis pēc pusgada.. un arī ziemas apģērba iegādei iztērēto summu tik ātri neatpelnīs.. ?‍♀️??
un ņemot vērā, ka tā ir piramīda, neticu, ka ja pat visčaklākā dāma tagad sāktu izplatīt NL (youyou) spētu nopelnīt tūkstošus.
Tač nav kas fiziski tās figņas pērk. Tac neatņems lielajām bitēm klientus.
05.09.2024 23:29 |
 
Reitings 5648
Reģ: 20.09.2022
Vārdotāja @ 05.09.2024 23:29
un ņemot vērā, ka tā ir piramīda, neticu, ka ja pat visčaklākā dāma tagad sāktu izplatīt NL (youyou) spētu nopelnīt tūkstošus.
Tač nav kas fiziski tās figņas pērk. Tac neatņems lielajām bitēm klientus.

Ir, ka kādai pa klientam mēģina "nočiept". 😂 tā gan nebija nekāda lielā līdere, bet atceros, ka Foxa sūdzējās, ka kāda mēģinājusi pārvilināt viņas klientus 😂
05.09.2024 23:59 |
 
Reitings 273
Reģ: 09.02.2024
amnēzija @ 05.09.2024 22:59
Klausos un brīnos, ko var muldēt, ka sākot darboties kompānijā atpelnīs to ko notērēja apģērbā un skolas lietās. Vai, ka nopelnīs papildus naudu rēķinu apmaksai. Un ir tiešām naivas sievietes, kuras tam visam tic? ? nu, ne divu vai triju mēnešu laikā kāda tādu naudu pelnīs.. cita gadiem strādā un neko vairāk par 100€ nopelnīt nevar..
Kā Taņa šodien video teica, lai tiešām ļoti labi pelnītu tīkla mārketingā (tur runa bija par atalgojumu tūkstošos), ir jāstrādā intensīvi gadi 2-3 un pilnu darba dienu katru dienu.. tātad, lai nopelnītu papildus rēķinu apmaksai, nepietiks 1-2 mēnešu, lai tiktu pie tādas summas.. jo rēķini jau būs, var teikt, tūliņ un nevis pēc pusgada.. un arī ziemas apģērba iegādei iztērēto summu tik ātri neatpelnīs.. ?‍♀️??

Taņa pareizi saka, viņa pati tiešām ir labs piemērs, viņa gan NL ļoti iedziļinājās, gan chogan. Maz jau tādu ir kā viņa, uz rokas pirkstiem var saskaitīt, pārējās te nāk, te iet, augstas kvalifikācijas dabūja uz atpazīstamības rēķina, ātri viss noplaka. Nebūtu Kačas, par NL dzirdētu retāk nekā par Oriflame. Tikai viņas dēļ kaut kas tur vēl kust uz priekšu un Marija ar Egitu saņem kādu peso
06.09.2024 06:13 |
 
10 gadi
Reitings 6855
Reģ: 17.09.2009
Marija, emocionālie karuseļi, arī rodas no alkohola. Ja kas.
06.09.2024 08:57 |
 
Patīk
Reitings 39977
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 05.09.2024 22:59
Klausos un brīnos, ko var muldēt, ka sākot darboties kompānijā atpelnīs to ko notērēja apģērbā un skolas lietās. Vai, ka nopelnīs papildus naudu rēķinu apmaksai. Un ir tiešām naivas sievietes, kuras tam visam tic? ? nu, ne divu vai triju mēnešu laikā kāda tādu naudu pelnīs.. cita gadiem strādā un neko vairāk par 100€ nopelnīt nevar..
Kā Taņa šodien video teica, lai tiešām ļoti labi pelnītu tīkla mārketingā (tur runa bija par atalgojumu tūkstošos), ir jāstrādā intensīvi gadi 2-3 un pilnu darba dienu katru dienu.. tātad, lai nopelnītu papildus rēķinu apmaksai, nepietiks 1-2 mēnešu, lai tiktu pie tādas summas.. jo rēķini jau būs, var teikt, tūliņ un nevis pēc pusgada.. un arī ziemas apģērba iegādei iztērēto summu tik ātri neatpelnīs.. ?‍♀️??
Pirmkārt, vajag ieguldīt laiku, lai daudz pelnītu, otrkārt vajag ieguldīt savus resursus, treškārt, pirmie divi punkti izpildās, ja ir labs produkts. NL tāds nav. Sūdīgs produkts = nav klientu = nav naudas.
06.09.2024 08:59 |
 
Reitings 252
Reģ: 11.01.2024
Marijaaaaaaaaa
Nu tu esi pārgurusi, izdegusi utt..bet kāpēc cilvēki nesaprot, ka tusējot tu tos spēkus neatgūsi? Viena nakts, divas dienas vai kā tagad stāsta "man vajag 5 dienas aizlidot prom un atpūsties" - bērni nepazudīs un tu neaizbēgsi no tiešajiem pienākumiem un bērnu labsajūtu un piesaisti par ko tu esi atbildīga.
Man absolūti nav nekas pret tusiņiem, proseco utt, visiem gribas atvilkt elpu un katrs atpūšas kā grib - bet ir taču jāprot novilkt robežas, plānot laiks, un nu nebūsi tu kādu laiku pati sev pirmajā vietā ar trim bērniem, no kuriem divi ir maziņie.
Vnk, priekš kam dzemdēt? Nedzemdējiet, tusējiet, strādājiet, baudiet sevi, priekš kam pašam sev turpināt radīt "apgrūtinājumus"?
06.09.2024 09:06 |
 
Reitings 38
Reģ: 07.07.2022
Noklausījos Marijas šī rīta storijus. Ziniet, man viņas palika žēl … es arī esmu viena ar 2 bērniem. Skola, bērnudārzs, pašai darbs 9-18. Citreiz asaras birst vienkārši braucot pie stūres. Jūtos citreiz tik tukša, pārgurusi un neko nevēlos darīt.
Un tas viens vakars ar draudzeni un glāzīti prosecco ļauj kaut mazliet atvilkt elpu. Kaut no trauku mazgāšanas un vakariņu pagatavošanas.
Un nevajag tos tekstus - nevajadzēja dzemdēt! Kad dzemdēju - mana dzīve bija pavisam citās krāsas kā ir šobrīd!
06.09.2024 09:38 |
 
10 gadi
Reitings 6855
Reģ: 17.09.2009
VB @ 06.09.2024 09:38
Noklausījos Marijas šī rīta storijus. Ziniet, man viņas palika žēl … es arī esmu viena ar 2 bērniem. Skola, bērnudārzs, pašai darbs 9-18. Citreiz asaras birst vienkārši braucot pie stūres. Jūtos citreiz tik tukša, pārgurusi un neko nevēlos darīt.
Un tas viens vakars ar draudzeni un glāzīti prosecco ļauj kaut mazliet atvilkt elpu. Kaut no trauku mazgāšanas un vakariņu pagatavošanas.
Un nevajag tos tekstus - nevajadzēja dzemdēt! Kad dzemdēju - mana dzīve bija pavisam citās krāsas kā ir šobrīd!
Pareizi saki. Bet es zinu kas ir izdegšana. Un tādā gadījumā tieši vajag atteikties no nakts izklaidēm un alkohola, jo tas tikai sliktāku situāciju padarīs. Es nevēlu sliktu Marijai. Viņai vajag atpūsties, bet ne šādā veidā.
06.09.2024 09:47 |
 
Reitings 1586
Reģ: 25.01.2023
VB @ 06.09.2024 09:38
Noklausījos Marijas šī rīta storijus. Ziniet, man viņas palika žēl … es arī esmu viena ar 2 bērniem. Skola, bērnudārzs, pašai darbs 9-18. Citreiz asaras birst vienkārši braucot pie stūres. Jūtos citreiz tik tukša, pārgurusi un neko nevēlos darīt.
Un tas viens vakars ar draudzeni un glāzīti prosecco ļauj kaut mazliet atvilkt elpu. Kaut no trauku mazgāšanas un vakariņu pagatavošanas.
Un nevajag tos tekstus - nevajadzēja dzemdēt! Kad dzemdēju - mana dzīve bija pavisam citās krāsas kā ir šobrīd!
Nu un tusiņs nedēlas vidu baigi palidzēja? Neizgulējusies un pusbeigta,Es vakar piemēram aizgaju gulet kopā ar bērniem,jo jutu,ka nogurums ņem savu.Zidainis ceļ 6sos ,1klasnieks pirmo nedeļu,un BD adaptācija.Iestrādājas jauna rutīna.Arī berni ceturdienā jau piekusuši no jauniem iespaidiem atluza 21.00,es kopā ar viņiem.Šodien jau jūtos labi un 6sos no rita izgulējusies,alkohols nedēlas vidu nu galīgi nepalidz atjaunoties,tas palidz uz to momentu,ne no rīta
06.09.2024 10:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits