Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 3938
Reģ: 08.09.2015
Nu mammītes, jūs visas jau esat atradušas kur nogrūzt savus bērnus pēc bērnudārza un skolas?😀 Nabaga Marija, piecēlās 3 rītus aizveda bērnus uz skolu un dārziņu un tagad ir tik nenormāli pārgurusi😀 es vienkārši nevaru, šīs influenceru mātes, visas tik ļoti pārgurušas, tādas močītājas. Laikam Robim bija šodien kaut ko apsolījusi, bet Īlons visu izjauca, tāpēc vakarā atstrādās😀 Galvenais, ka tik nenormāli sagurusi, bet pēc diviem teikumiem, varbūt kaut ko vakarā ieplānos, zeme atveries🤦‍♀️
04.09.2024 18:09 |
 
Reitings 838
Reģ: 11.08.2022
Paga, Maša aizved 1.5gadīgu bērnu pirmo reizi uz b/d un atstàj 9-17??? Bèrnu, kurš 1.5 gadu dzīvojies tik pa mammas klèpi. Es pareizi saprotu?
04.09.2024 19:20 |
 
Reitings 21979
Reģ: 16.04.2023
Es nesaprotu, ko Foxa priecājas par jaunajiem nagiem. Man izskatās, ka tur gēls nevienmērīgi uzklāts. 😁
04.09.2024 19:22 |
 
Reitings 1586
Reģ: 25.01.2023
magdalena333 @ 04.09.2024 18:09
Nu mammītes, jūs visas jau esat atradušas kur nogrūzt savus bērnus pēc bērnudārza un skolas?? Nabaga Marija, piecēlās 3 rītus aizveda bērnus uz skolu un dārziņu un tagad ir tik nenormāli pārgurusi? es vienkārši nevaru, šīs influenceru mātes, visas tik ļoti pārgurušas, tādas močītājas. Laikam Robim bija šodien kaut ko apsolījusi, bet Īlons visu izjauca, tāpēc vakarā atstrādās? Galvenais, ka tik nenormāli sagurusi, bet pēc diviem teikumiem, varbūt kaut ko vakarā ieplānos, zeme atveries?‍♀️
vismaz pirmo nedēlu rutinu uztaisītu,lai aprod ar dārziņu un skolu,nevis nedēlas vidū mammai visus uzliktu uz kakla.Tikko tak bija vakars tajā klubā.Mazajiem stresiņs ar jauno dārziņu,Neitam arī skola.Piekdienu būtu sagaidījusi jopcih.Mana mamma mani pasūtītu labi tālu, , un nolasītu lekciju,ka piekdienā varu tusēt,ja tā gribu ,nevis sakostiem zobiem ņemtu bērnus nedēļas vidū.
04.09.2024 20:13 |
 
Reitings 1253
Reģ: 07.10.2022
Kamēr mammīte filmē savus storijus,tikmēr fonā Vitai betmena pirksti mutē. Zeme atveries. Vienreiz jāsāk pievērsties tiem bērniem.
Protams,žēl bērnu. Mātei ka tikai kaut kur nogrūzt, lai varētu "atpūsties" (lasīt-tikties ar štuceriem)
04.09.2024 20:50 |
 
Reitings 5648
Reģ: 20.09.2022
Pie teksta - "izdomāšu kaut kādus plānus vakaram" - pilnīgi acis iedegās. Pirms tam bija stāsti, ka tik daudz visa kā ir jādara. Un pastrādāt arī nesanāk. Lūdzu, vakars brīvs - strādā.
Žēl bērnu. Es dodu 99%, ka rīt būs šodienas stāsts. Iespējams, ka kļūdos, bet liela iespējamība, ka tieši tā arī notiks. Bērnam šodien bija diskomforts dārziņā. Mamma izņem no dārziņa un tā vietā, lai pavadītu vakaru kopā, aizsūta bērnus līdz rītam pie omītes. No rīta bērni mammu redzēs to īso brīdi no mājām līdz dārziņam..
04.09.2024 20:52 |
 
Reitings 5648
Reģ: 20.09.2022
magdalena333 @ 04.09.2024 18:09
Nu mammītes, jūs visas jau esat atradušas kur nogrūzt savus bērnus pēc bērnudārza un skolas?? Nabaga Marija, piecēlās 3 rītus aizveda bērnus uz skolu un dārziņu un tagad ir tik nenormāli pārgurusi? es vienkārši nevaru, šīs influenceru mātes, visas tik ļoti pārgurušas, tādas močītājas. Laikam Robim bija šodien kaut ko apsolījusi, bet Īlons visu izjauca, tāpēc vakarā atstrādās? Galvenais, ka tik nenormāli sagurusi, bet pēc diviem teikumiem, varbūt kaut ko vakarā ieplānos, zeme atveries?‍♀️

Rīta cilvēkam grūti agri celties. Kad mājās viena, tad dikti žiperīga un smaidīga. Līdzko piezvanīja no dārziņa, tā momentā saskāba.
04.09.2024 20:55 |
 
Reitings 838
Reģ: 11.08.2022
Jà, Egita, NL ir īstà sapņu darba vieta. Ja esi slims, guli gultà, veseļojies un STRÀDÀ, jo ienàkumi ir vajadzīgi. Vispàr jau normàlàs darba vietàs, guli gultà, àrstèjies un par darbu aizmirsti, jo saņem apmaksàtu slimības lapu! Cik viņas tur visas ir tupas, jesus, jesus.
04.09.2024 21:09 |
 
Patīk
Reitings 39977
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 04.09.2024 20:52
Pie teksta - "izdomāšu kaut kādus plānus vakaram" - pilnīgi acis iedegās. Pirms tam bija stāsti, ka tik daudz visa kā ir jādara. Un pastrādāt arī nesanāk. Lūdzu, vakars brīvs - strādā.
Žēl bērnu. Es dodu 99%, ka rīt būs šodienas stāsts. Iespējams, ka kļūdos, bet liela iespējamība, ka tieši tā arī notiks. Bērnam šodien bija diskomforts dārziņā. Mamma izņem no dārziņa un tā vietā, lai pavadītu vakaru kopā, aizsūta bērnus līdz rītam pie omītes. No rīta bērni mammu redzēs to īso brīdi no mājām līdz dārziņam..
Es nesaprotu, no kā slinkā Maša ir nogurusi? No nekā nedarīšanas?
Zvana omītei, viņa ikdienā strādā, un savās brīvdienās ņem bērnus, lai Maša varētu p*sties? Bērniem spēka nav, bet vakara izklaidēm spēks pietiek?
Un kur izpalika Mašas lielie plāni par sportošanu, kad bērni būs dārziņā un viņai būs brīvs laiks? Brīvs vakars, omīte paņēma bērnus, ej sporto. Alkoholam tomēr priekšroka?
04.09.2024 21:59 |
 
Reitings 77
Reģ: 03.08.2024
Zinu, ka 1000 reizes runāts, bet, vot, nesaprotu - Maša ir ļoti jauna (zem 30), visu laiku dzer tos maģiskos NL kūdrūdeņus, bet VISU laiku ir nogurusi un grib mērcēties vannā. Un trešajā skolas dienā aizfīrēt bērnus pie mammas - man nav bērnu, bet pat es saprotu, ka tas ir stulbi un nu nekā neveicinās abu mazāko iejušanos jaunajā vidē. Un no kā cilvēks var būt tik episki noguris visu laiku???
04.09.2024 22:22 |
 
Reitings 1502
Reģ: 29.04.2024
Nu bet protams. Nogurusī maša meklē tālāk jaunu papuci, atkal cits job un atkal jaatzimejas ig.. nu ma..a. bērniem stress pārdzīvo, vajag mammu lai jaunas pārmaiņas izdzīvotu, bet šai po.. jauns job un atkal bērni nomesti, rīt sāpes galva, bērnus bd atstāt nevarēs, audzite zvanis, neko nepaspēs, atkal nogurusi un viss slikti..
Izcila dzīve
04.09.2024 22:29 |
 
Reitings 945
Reģ: 05.07.2024
Tutuvojies @ 04.09.2024 22:22
Zinu, ka 1000 reizes runāts, bet, vot, nesaprotu - Maša ir ļoti jauna (zem 30), visu laiku dzer tos maģiskos NL kūdrūdeņus, bet VISU laiku ir nogurusi un grib mērcēties vannā. Un trešajā skolas dienā aizfīrēt bērnus pie mammas - man nav bērnu, bet pat es saprotu, ka tas ir stulbi un nu nekā neveicinās abu mazāko iejušanos jaunajā vidē. Un no kā cilvēks var būt tik episki noguris visu laiku???
Mašai ir 30( ja vēl nav, tad 29), zinu, jo esam vienaudzes. Bet kāda man doma šodien pēc viņas storijiem radās - viņa strādā NL priekš kam? Ir solo mammas ar 3 bērniem un normālu darbu/darba laiku/darba dienām, kurām nav iespēja tā vienkārši iziet pusdienās dienas vidū, nokrist pagulēt pēc tam, tad pofig kkur aizvest bērnus nogrūst, vēl vakarā ar kārtējo papiku izskriet… ja reiz viņa saka, ka tīklu mārketings ir tik fantastiska iespēja, strādā kur gribi, kad gribi, cik gribi, bet re kā mēneša beigās lūdzas sekotājiem, lai pasūta produkciju. Salīdzinājumam-man ir viens bērns 1klasnieks, vīrs, kurš strādā 24h brīžiem pat 48h dežūrās, arī man ir darbs 11h dienā, nav man omes vai tantes, kur nogrūst bērnu, es neprasu medaļas par šo, bet nu tak tā ir dzīve, galva ir uz pleciem, laika menedžments jādomā. Un es labāk priecājos strādāt zem kāda, kas nodrošina visas sociālās garantijas, godīgi maksā nodokļus par mani un pēc savas darba dienas varu veltīt laiku bērnam. Man laikam tas fakts, ka esam vienaudzes liek stipri pārdomāt un dažreiz nopūsties, cik es varu būt pateicīga, ka mana dzīve nav tikai ig, šampis un austeres. Par bērniem gan - no sirds žēl, ka viņa grib tos bērnus tīri ķeksīša pēc, jo audzināšana tur ir 0.
04.09.2024 22:39 |
 
Patīk
Reitings 39977
Reģ: 12.10.2022
ZANZEZAN @ 04.09.2024 22:29
Nu bet protams. Nogurusī maša meklē tālāk jaunu papuci, atkal cits job un atkal jaatzimejas ig.. nu ma..a. bērniem stress pārdzīvo, vajag mammu lai jaunas pārmaiņas izdzīvotu, bet šai po.. jauns job un atkal bērni nomesti, rīt sāpes galva, bērnus bd atstāt nevarēs, audzite zvanis, neko nepaspēs, atkal nogurusi un viss slikti..
Izcila dzīve
Pēc bārdas izskatās pēc vecā jobera Robera. :D
04.09.2024 22:50 |
 
Reitings 3938
Reģ: 08.09.2015
Kā jau teicu, pa dienu Īlons izjauca visus plānus, tad Marija atrada kur stresaino bērnu, kas ilgojās pēc mammas nogrūzt, lai atmaksātu Robim par pusdienām.
Es jau saprotu, ka Marija šo visu dara haipa dēļ, nu neticu, ka viņa ir tāda dura, lai tā vienkārši parādītu, ka ir lēts sievišķis, bet par haipu gan viņa ir gatava parādīt visiem savu dabu. Varam likt likmes kur Marija un viņas bērni būs pēc 5 gadiem! Kārtējā influencere, kas degradējas visas valsts priekšā paraujot līdzi savu bērnu nākotni😡
04.09.2024 23:06 |
 
Patīk
Reitings 39977
Reģ: 12.10.2022
magdalena333 @ 04.09.2024 23:06
Kā jau teicu, pa dienu Īlons izjauca visus plānus, tad Marija atrada kur stresaino bērnu, kas ilgojās pēc mammas nogrūzt, lai atmaksātu Robim par pusdienām.
Es jau saprotu, ka Marija šo visu dara haipa dēļ, nu neticu, ka viņa ir tāda dura, lai tā vienkārši parādītu, ka ir lēts sievišķis, bet par haipu gan viņa ir gatava parādīt visiem savu dabu. Varam likt likmes kur Marija un viņas bērni būs pēc 5 gadiem! Kārtējā influencere, kas degradējas visas valsts priekšā paraujot līdzi savu bērnu nākotni?
Kāda jēga? Par viņu runā forumā un ne to labāko. Tas, ka Maša parāda slinko un vieglo dabu, klienti pie viņas iepērkas vairāk? Šaubos. Sekotāju skaits nepieaug, sadarbību partneri nestāv rindā.
Man šķiet, ka Maša dzīvo iedomu burbulī, kur viņai tiešām liekas, ka apkārtējiem skauž viņas mainīgie joberi, austeres, darbs NL un Mustangs. :D
04.09.2024 23:16 |
 
Reitings 5648
Reģ: 20.09.2022
Un kam vajadzīgi tie fotouzņēmumi no JOYOU team grupas? Ko tieši tie parāda vai pierāda? Tās privātās komandas sarunas tā kā iedvesmos sekotājus pievienoties kompānijai? Es izlasīju to garo tekstu, bet nekas vairāk par 1000x dzirdētām frāzēm tur nav 😀 standarts - patīk, iedvesmojos, vajag darīt un iet uz mērķiem 😀 nekas wow! kas mudinātu pievienoties. Tāda sajūta, ka visām menedžerēm iekaltas standarta frāzes, kas der viena tipa cilvēkiem, kuri uz šo pavelkas.
04.09.2024 23:31 |
 
Patīk
Reitings 39977
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 04.09.2024 23:31
Un kam vajadzīgi tie fotouzņēmumi no JOYOU team grupas? Ko tieši tie parāda vai pierāda? Tās privātās komandas sarunas tā kā iedvesmos sekotājus pievienoties kompānijai? Es izlasīju to garo tekstu, bet nekas vairāk par 1000x dzirdētām frāzēm tur nav ? standarts - patīk, iedvesmojos, vajag darīt un iet uz mērķiem ? nekas wow! kas mudinātu pievienoties. Tāda sajūta, ka visām menedžerēm iekaltas standarta frāzes, kas der viena tipa cilvēkiem, kuri uz šo pavelkas.
Egita varēja parādīt savu 1S čeku nevis 101 storijā stāstīt cik forši, cik labi NL. :D
Pavelkas daudzas, bet kad jāsāk tērēt nauda, tad darīšana beidzas. Lielākoties paliek tās, kuras uztur vīri un tās jūsmo kā 4 gadu laikā spēj pelnīt 100 eiro mēnesī.
04.09.2024 23:42 |
 
Reitings 5648
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 04.09.2024 23:42
Egita varēja parādīt savu 1S čeku nevis 101 storijā stāstīt cik forši, cik labi NL. :D
Pavelkas daudzas, bet kad jāsāk tērēt nauda, tad darīšana beidzas. Lielākoties paliek tās, kuras uztur vīri un tās jūsmo kā 4 gadu laikā spēj pelnīt 100 eiro mēnesī.

Kad viņa nav sajūsminājusies? 😂
Godīgi sakot, es to sievieti nesaprotu. Varbūt es pareizi dzīvot neprotu? 🤷‍♀️ Nodokļu parāds vairāki tūkstoši, pēc 17(nu jau varētu būt par kādu dienu mazāk) dienām kārtējais ceļojums. Un kas mani pārsteidza vēl vairāk, ka ceļojums ir nevis skolas rudens brīvlaikā, bet mācību procesa laikā.. Pati pirms tam stāstīja cik Annai grūti padodas mācības, ka privātskolotājs jāapmeklē, bet bērnu mācību procesa laikā izrauj no skolas uz laiku. Mācību brīvlaiku nedēļu datumi jau labu laiku atpakaļ bija zināmi, to varēja saskaņot. Bet nu jā, katrs dzīvo kā grib..
05.09.2024 00:02 |
 
Reitings 5316
Reģ: 10.01.2023
amnēzija @ 05.09.2024 00:02

Kad viņa nav sajūsminājusies? ?
Godīgi sakot, es to sievieti nesaprotu. Varbūt es pareizi dzīvot neprotu? ?‍♀️ Nodokļu parāds vairāki tūkstoši, pēc 17(nu jau varētu būt par kādu dienu mazāk) dienām kārtējais ceļojums. Un kas mani pārsteidza vēl vairāk, ka ceļojums ir nevis skolas rudens brīvlaikā, bet mācību procesa laikā.. Pati pirms tam stāstīja cik Annai grūti padodas mācības, ka privātskolotājs jāapmeklē, bet bērnu mācību procesa laikā izrauj no skolas uz laiku. Mācību brīvlaiku nedēļu datumi jau labu laiku atpakaļ bija zināmi, to varēja saskaņot. Bet nu jā, katrs dzīvo kā grib..
brīvlaikā taču ir dārgi!!😁
Nodokļu parāds viņai aizviel ap 4k?
05.09.2024 00:11 |
 
Reitings 5316
Reģ: 10.01.2023
CallMeAnnika @ 04.09.2024 23:16
Kāda jēga? Par viņu runā forumā un ne to labāko. Tas, ka Maša parāda slinko un vieglo dabu, klienti pie viņas iepērkas vairāk? Šaubos. Sekotāju skaits nepieaug, sadarbību partneri nestāv rindā.
Man šķiet, ka Maša dzīvo iedomu burbulī, kur viņai tiešām liekas, ka apkārtējiem skauž viņas mainīgie joberi, austeres, darbs NL un Mustangs. :D
man nav ne jausmas cik, bet man šķiet, ka Maškai pēc izgājieniem ir knapi 30 gadu.
Un, visticamāk viņa nepaspēja izbaudīt jaunību un izlaida to sadaļu- pieaugt.. no bērna tapt par māti sanāca visai ātri.
05.09.2024 00:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits