Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 1527
Reģ: 29.04.2024
Vāks. Maška. Vienam bērna problēmas ar uzvedību, disleksija. Otram roka līdz elkonim mutē, 3gados pamperos Trešais dzīvo savu dzīvi vannā, bojā mēbeles utt. Un tikai 1.5gadi.. kas būs tālāk , kas to lai zin.
Bet šī vēsā mierā filmē divanstorikus, nodirš citus un tēlo biznesmeņi.
Maška- bērni! Tev ir 3 bērni! Sāc audzināt, ssc pavadīt ar viņiem laiku mācoties, spēlējoties, darbojoties nevis tērē laiku kādā jojuu 🙈
Sāc strādāt
21.08.2024 00:11 |
 
Reitings 35632
Reģ: 10.11.2022
ZANZEZAN @ 21.08.2024 00:11
Vāks. Maška. Vienam bērna problēmas ar uzvedību, disleksija. Otram roka līdz elkonim mutē, 3gados pamperos Trešais dzīvo savu dzīvi vannā, bojā mēbeles utt. Un tikai 1.5gadi.. kas būs tālāk , kas to lai zin.
Bet šī vēsā mierā filmē divanstorikus, nodirš citus un tēlo biznesmeņi.
Maška- bērni! Tev ir 3 bērni! Sāc audzināt, ssc pavadīt ar viņiem laiku mācoties, spēlējoties, darbojoties nevis tērē laiku kādā jojuu ?
Sāc strādāt
Tā frāze, ka Īlons ārda māju. Protams, ka ārda, jo viņam garlaicīgi, jo neprot spēlēties. Maška ar viņu nespēlējas un nenodarbojas. Aug kā mežoņi un pēc tam skolā problēmas. Sīkajam jau, iespējams, dārziņā būs problēmas un tad Maškai atkal citi būs vainīgi.
21.08.2024 00:32 |
 
Reitings 5675
Reģ: 20.09.2022
ZANZEZAN @ 21.08.2024 00:11
Vāks. Maška. Vienam bērna problēmas ar uzvedību, disleksija. Otram roka līdz elkonim mutē, 3gados pamperos Trešais dzīvo savu dzīvi vannā, bojā mēbeles utt. Un tikai 1.5gadi.. kas būs tālāk , kas to lai zin.
Bet šī vēsā mierā filmē divanstorikus, nodirš citus un tēlo biznesmeņi.
Maška- bērni! Tev ir 3 bērni! Sāc audzināt, ssc pavadīt ar viņiem laiku mācoties, spēlējoties, darbojoties nevis tērē laiku kādā jojuu ?
Sāc strādāt

Nu, kad zoomiņu vadīšana un storiju filmēšana ir svarīgāka par visu citu, tad tā tas viss arī notiek.
Ir jau vairākas mammas, kuras strādā MLM un ieņem līderu pozīcijas savos uzņēmumos, bet tur ne tuvu nav tik vissirslikti.lv. Jo kaut kā prot saplānot savu laiku tā, ka ir gan klātesošas saviem bērniem, gan arī izdarīt savas darba lietas. Un nav dzirdēts, ka storijos visus citus apkrāmē ar 💩. Šādu publikāciju praktiski nav.
21.08.2024 00:38 |
 
Reitings 77
Reģ: 03.08.2024
Maškas problēma nav laika trūkums, bet absolūts un galīgs prātiņa, elementāras dienas struktūras un emocionālās inteliģences trūkums. Viņa ir tupenis, kas uzplaukst tikai tad, kad pie apvāršņa parādās kāds joberis vai kad jāiet mirdzēt kādā pasākumā. Jaunākais dēls šī rezultātā ir izlutināts memmītis bez uzvedības robežām, un var droši prognozēt milzīgas problēmas, uzsākot bērnudārza gaitas. Tas notiks tagad septembrī, vai ne? Un viņa nedara neko, lai sakārtotu bērna dienaskārtību, kā izskatās. Mazais ir vai nu uz rokām vai demolē. Protams, var gadīties, ka ārpus storijiem viss ir labi.
21.08.2024 10:10 |
 
Reitings 1540
Reģ: 30.07.2023
Dainuviete @ 20.08.2024 12:10

Es gan kautrētos šādi runāt (parubīties utml); tāpat kaunētos par to mušupapīru, kurš aplipis ar mušām; kaunētos par lielo vilku sugas suni, kurš nonstopā mīcās pa gultu; kaunētos par gultu, kurai reti var palagu redzēt; kaunētos visiem rādīt savu bardaku vannasistabā.
Nezinu ko viņa iegūst no šī visa, vairāk tikai zaudē finanšu līdzekļus, kurus varētu ieguldīt citās lietās.

Gunita nāk no šausmīgas ģimenes (zinu caur paziņām)
Reāli no bērnības bija nabadzīgā ģimenē un māja visu laiku bijusi bardakā. (smirdēja nenormāli, nemazgājās)
Viņa jau ir pieradusi pie tāda bardaka jau no bērnības.
Pati arī stāsta, ka iet ik pēc 3 dienām mazgāties. Kā tā vispār var? :D
+ Runas stils arī tāds nekāds, jo skolā nesekmīga bija + palikusi uz otru gadu...
21.08.2024 10:57 |
 
Reitings 849
Reģ: 15.09.2023
Turpinam rubriku “Ko tev stāsta Gunita Kante”:
Vakars. Kolaģenčiks. Matiem, nagiem un ādai. Es vienkārši, es redzu cik man viss ir labi no kolagēna. Šodien izmazgāju vispār matus. Bet es. Paga. Tā kā. Ja gribat skaistus, veselīgus nagus. Un mūsu kolagēnā ir tas, ka tur iekšā ir vēl cē vitamīns. Tas ir ļoti labi un tas cē vitamīns nav jādzer tā kā atsevišķi. Tā kā, ja jūs gribat skaistus nagus, matus un ādu, tad dzeriet kolagēnu un jums mati, nagi vienkārši augs gozdamies. Kamēr es dzeru kolagēnu, pēdējo mutīti, m, gribēju tev pastāstīt tikai to, pastieties kā man no okkubas spīd mati. Vienkārši fantastiski. Ēm.. Tātad es gribēju atgādināt tev to, ka tu ja tu reģistrējies mūsu komandā, ne jau mūsu komandā, bet kompānijā kā klients, tu dabūji sev klienta numuru, iepērkoties veikalā, tad pērkot produktus sev, tu dabūji kešbeku, tāpat kā ā tu iepērkoties ē Maksimā ar paldies karti vai Rimi ar Rimi karti , tu dabūji kešbeku, bet pie mums tu dabūji vēl lielāku kešbeku, tā kā, ja tu gribi zināt informkāciju vēl vairāk, ē, savukārt, ja tu vēl gribi reģistrēties manā komandā pie manis un dabūt papildus ē ienākumus sev, kuram gan viņus nevajag, vai ne. Dod man ziņu, es tev pastāstīšu vairāk.
Seko šī rīta storijs, izpūruši mati, drains, klusums, izmisusi seja ar "kāpēc es ar šo nodarbojos".
21.08.2024 11:16 |
 
Reitings 849
Reģ: 15.09.2023
Hmmm1 @ 21.08.2024 10:57

Gunita nāk no šausmīgas ģimenes (zinu caur paziņām)
Reāli no bērnības bija nabadzīgā ģimenē un māja visu laiku bijusi bardakā. (smirdēja nenormāli, nemazgājās)
Viņa jau ir pieradusi pie tāda bardaka jau no bērnības.
Pati arī stāsta, ka iet ik pēc 3 dienām mazgāties. Kā tā vispār var? :D
+ Runas stils arī tāds nekāds, jo skolā nesekmīga bija + palikusi uz otru gadu...

Par mazgāšanos nezinu, bet viņas profilā ir divi video, viens no virtuves, otrs no vannas istabas. Tādu bardaku es laikam vēl nebiju redzējusi. Traukus laikam mazgā tikai tad, kad vairs nav trauku no kā ēst.
Žēl, ka uz šādiem "muļķīšiem", tādas Katrīnes un Egitas taisa naudu.
21.08.2024 11:33 |
 
Reitings 807
Reģ: 16.09.2021
Tutuvojies @ 21.08.2024 10:10
Maškas problēma nav laika trūkums, bet absolūts un galīgs prātiņa, elementāras dienas struktūras un emocionālās inteliģences trūkums. Viņa ir tupenis, kas uzplaukst tikai tad, kad pie apvāršņa parādās kāds joberis vai kad jāiet mirdzēt kādā pasākumā. Jaunākais dēls šī rezultātā ir izlutināts memmītis bez uzvedības robežām, un var droši prognozēt milzīgas problēmas, uzsākot bērnudārza gaitas. Tas notiks tagad septembrī, vai ne? Un viņa nedara neko, lai sakārtotu bērna dienaskārtību, kā izskatās. Mazais ir vai nu uz rokām vai demolē. Protams, var gadīties, ka ārpus storijiem viss ir labi.

Īlons par diezgan lieliem % būs tas bērns, par kuru sūdzēsies lielākā daļa vecāku.
21.08.2024 11:56 |
 
Patīk
Reitings 40032
Reģ: 12.10.2022
"Problēma ir atrasta. Tomēr man tajā riepā bija nagla. ledomājieties, nagla bija. Galvenais, ka man tieši tajai riepai bija nagla kau kad senāk".
Egita, visi saprata ar vienu reizi, ka tavai riepai BlJA NAGLA.
21.08.2024 14:30 |
 
Reitings 1352
Reģ: 18.12.2022
vivii @ 20.08.2024 19:42

par tavu komentāru gan es sāku smieties ??
Tad es kaut ko neesmu sapratis. Mana atbilde bija uz komentāru, ka moš dabūja skolu uz sadarbību ar atlaidi. Kāpēc, lai kāds ASV Kačai dotu atlaidi? Viņa ASV ir nekas. Blonda sieviete no Eiropas. Viņas lv līmenim lielais ig priekš ASV ir nekas, tāds NL ASV ir viens no 1000000 uzņēmumiem. Tādai skolai no šādas sadarbības būtu 0 ieguvuma
21.08.2024 18:47 |
 
Reitings 1352
Reģ: 18.12.2022
Mashka Kakashka @ 20.08.2024 23:01

Kāds sakars Latvijas apmaiņas pusei ar ASV? Katrīne reklamēja Latvijas pusi. Ja viņai arī būtu bijusi sadarbība, tad ar Latvijas apmaiņas pusi, ne jau ASV. Viņai būtu jāpiesaista cilvēki no Latvijas, nevis ASV. Viņa pārzina visu no Latvijas puses, bet par ASV kā tur notiek, neprot atbildēt uz jautājumiem.
Nu vot, to es Ari nesapratu pareizi. Paldies
21.08.2024 18:49 |
 
Reitings 1352
Reģ: 18.12.2022
Mashka Kakashka @ 20.08.2024 23:28
Jojo vai NL, nekādas atšķirības. Turpina sludināt, ka Eiropas kompānija, bet Marija turpina prezentācijas gatavot krievu valodā. Diez kurā Eiropas valstī krievu valoda ir pamatvaloda?
Zini kā. Ja kompānijā lielākā daļa prot savu valodu un krievu valodu vai tikai krievu valodu citu variantu nav. Tu paskaties uz tādām kā Egita un domā, ka tādas dāmas spētu iemācīties angļu, franču vai spāņu valodas normālā līmenī, īsā laikā, lai starptautiskā kompānija runātu tiešām Eiropai atbilstošā valodā?🤣
Runā tajā valodā, kuru saprot vislabāk. Un tas ir ok. Cita lieta, ka tad ja publiski runā, ka ir Eiropas kompānija, ka atkratas no Krievijas, varētu to, ka darba valoda ir krievu, nedemonstrēt to atklāti un publiski
21.08.2024 18:52 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
2biletes @ 21.08.2024 18:47
Tad es kaut ko neesmu sapratis. Mana atbilde bija uz komentāru, ka moš dabūja skolu uz sadarbību ar atlaidi. Kāpēc, lai kāds ASV Kačai dotu atlaidi? Viņa ASV ir nekas. Blonda sieviete no Eiropas. Viņas lv līmenim lielais ig priekš ASV ir nekas, tāds NL ASV ir viens no 1000000 uzņēmumiem. Tādai skolai no šādas sadarbības būtu 0 ieguvuma

Es domāju, ka Kačai ar to skolu ir nulle kontakta (vai minimāli kā vecākam), bet ne tur kāda sadarbība, jo viss iet caur to Latvijas kantori YFU.
Te iepriekš tika spriests, kāpēc viņa par meitas ceļojumu īpaši stāstīja. Es arī domāju, ka tas daudziem interesēja un pacēla skatījumus. Plus varbūt dabūja nelielu atlaidīti no YFU un/vai atlaidi nākotnē, ja otra meita gribēs braukt. Tas Valdis tak pats bija aiznesies uz lidostu Kerīti pavadīt :D
21.08.2024 19:18 |
 
Patīk
Reitings 40032
Reģ: 12.10.2022
Apple of my eye @ 21.08.2024 19:18

Es domāju, ka Kačai ar to skolu ir nulle kontakta (vai minimāli kā vecākam), bet ne tur kāda sadarbība, jo viss iet caur to Latvijas kantori YFU.
Te iepriekš tika spriests, kāpēc viņa par meitas ceļojumu īpaši stāstīja. Es arī domāju, ka tas daudziem interesēja un pacēla skatījumus. Plus varbūt dabūja nelielu atlaidīti no YFU un/vai atlaidi nākotnē, ja otra meita gribēs braukt. Tas Valdis tak pats bija aiznesies uz lidostu Kerīti pavadīt :D
Piesekoju YFU organizācijai pēc Kačas stāsta, un storijos redzēju, ka tas Valdis bija pavadīt arī citus skolēnus uz citām valstīm, tā kā Kerija nebija izņēmums.
21.08.2024 21:17 |
 
Reitings 1022
Reģ: 31.01.2015
Apple of my eye @ 21.08.2024 19:18

Es domāju, ka Kačai ar to skolu ir nulle kontakta (vai minimāli kā vecākam), bet ne tur kāda sadarbība, jo viss iet caur to Latvijas kantori YFU.
Te iepriekš tika spriests, kāpēc viņa par meitas ceļojumu īpaši stāstīja. Es arī domāju, ka tas daudziem interesēja un pacēla skatījumus. Plus varbūt dabūja nelielu atlaidīti no YFU un/vai atlaidi nākotnē, ja otra meita gribēs braukt. Tas Valdis tak pats bija aiznesies uz lidostu Kerīti pavadīt :D

Mana ģimene ir sadarbojusies veselas 3 reizes ar šo organizāciju, un ir tikai pozitīvas atsauksmes. Un Valdis katru reizi pavada bērnus uz lidostu, Kerija nav kaut kāds īpašs izņēmums. Un mums arī tika piemērotas atlaides par katru nākamo bērnu no ģimenes, kas dodas apmaiņas gadā, tā kā arī Kortnija nebūs izņēmums, ja izdomās sekot māsas pēdās.
21.08.2024 21:33 |
 
Reitings 1527
Reģ: 29.04.2024
Egita: starpcitu, istnībā, vai ne, ..a, istnibā, vai ne..šiten te, šitāten..nu nu..
vājprāts kas par runu sievietei viņas vecumā. Neviens loģisks teikums, neviens pareizs vārds vai locījums. Kāda angļu valodā vai cita svešvaloda. Šis cilvēks knapi latviski prot runāt.
21.08.2024 21:59 |
 
Reitings 2552
Reģ: 10.04.2022
Kapèc Eiropas uzņēmumā lekcijas notiek krieviski, nevis angliski?😀😀 Yoyo nosaukums ir tikai aizsegs? 😀
Un kas ir tas bonuss?
21.08.2024 22:47 |
 
Reitings 5675
Reģ: 20.09.2022
Mashka Kakashka @ 21.08.2024 11:33

Par mazgāšanos nezinu, bet viņas profilā ir divi video, viens no virtuves, otrs no vannas istabas. Tādu bardaku es laikam vēl nebiju redzējusi. Traukus laikam mazgā tikai tad, kad vairs nav trauku no kā ēst.
Žēl, ka uz šādiem "muļķīšiem", tādas Katrīnes un Egitas taisa naudu.

Nu re, aprunājāt Gunitu, šodien pārsvarā rakstīts teksts 😀 bet pērles tur mirdzošas 😂 "iSpaužās", "uzsāk tievēšanas apjomu", "var lietot 2 stiĶus dienā", kolagēns arī aizver visus "caurumus", bet tad pirmā kastīte jālieto 2 stikus dienā. 😂
22.08.2024 01:35 |
 
Reitings 1540
Reģ: 30.07.2023
Gunita šorīt dzeriet drainiņu, lai rīts būtu ātrāks :D
22.08.2024 10:25 |
 
Reitings 1043
Reģ: 14.01.2022
Parasta Meitene no laukiem. Neko mağiski baisu tur neredzu. Visu sakārto, nomazgā.
22.08.2024 10:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits