Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 68
Reģ: 24.09.2023
17 000€ nav daudz par gadu ārzemēs, tik pat maksā viens mācību gads kādā no Latvijà esošajām starptautiskajām skolām. Šoreiz tiešām cepuri nost Saulietei, ka meitai sniedz šādu pieredzi, vienīgi tā stāstīšana par visām maksām, manuprāt, lieka.
20.08.2024 08:14 |
 
Reitings 5675
Reģ: 20.09.2022
MatildeR @ 20.08.2024 08:14
17 000€ nav daudz par gadu ārzemēs, tik pat maksā viens mācību gads kādā no Latvijà esošajām starptautiskajām skolām. Šoreiz tiešām cepuri nost Saulietei, ka meitai sniedz šādu pieredzi, vienīgi tā stāstīšana par visām maksām, manuprāt, lieka.

Stāsta, jo ir interese. Ja viņai neuzdotu šāda veida jautājumus, tad jau nepieminētu.
20.08.2024 09:09 |
 
Reitings 5675
Reģ: 20.09.2022
be.beta @ 20.08.2024 07:22

katru nedēļu tiek izdomāta kāda jauna frāze/ piedāvājums, lai mēģinātu pievilināt jaunus cilvēkus. bet kā nesanāk, tā nesanāk. nedomāju, ka šo grimstošo kuģi vēl ir iespējams glābt. kurā brīdī viņas to sapratīs?

Visvilinošākais laikam ir tie +500€ klāt pie atalgojuma, ja trīs(?) mēnešu laikā kopš reģistrēšanās sasniedz pirmo līdera kvalifikāciju, bet izskatās, ka arī tas baigi nestrādā. Stāsta jau un rāda, ka cilvēki pievienojas, bet tajā pašā brīdī Egita līderu sanāksmē stāsta, ka cilvēki paši nāk komandā ļoti maz.. 🫢 Pārējais, ar tām akcijām katru nedēļas nogali un maratoniem, nav nekas jauns.
20.08.2024 09:13 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5013
Reģ: 03.11.2012
Gan jau viņai bija kāda atlaide, jo tā jau nebūs Kača, kas neizmantos savu ig ietekmi, lai gūtu kādu labumu, tāpēc arī stāsta. Bet principā, domāju, ka cilvēkiem arī ir interese un ir kas prasa.
20.08.2024 09:58 |
 
Reitings 849
Reģ: 15.09.2023
Gunita Kante:
Lavakars! Kolagēns un jāliekas uz auss. Man nāk miegs bišķīt, bet jāiedzer kolagēns. Kas palīdz matiem, kas palīdz nagiem, kas palīdz ādai. Tad mierīgi var iet gulēt. Likties uz auss. Kaut kā tā. Man tā nāk miegs, īstenībā. Tādas miegainas jau actiņas. Teikšu jums īstenībā kā ir, agrāk, kad es strādāju iepriekšējā darbā, es atnācu mājās nogurusi, paēdusi, vairs neko darīt negribēju. Es gribēju vienkārši iet gulēt. Bet tagad ir tā, kad es strādāju citā darbiņā, tās pašas stundas, no 7 līdz 6, bet es atnāku mājās, es neesu tik nogurusi, jā es esmu uz kājām visas šīs te stundas, bet man nav tāds reāls vispārējais nogurums, kad es esmu nobļaustījusies, nobesījusies, un kad, kad es esmu nogurusi ne tikai fiziski, bet arī mentāli. Tagad ir tā, ka man nav tāds nogurums, es varu atbraukt mājās, iziet ar bērnu ārā (dzer kolagēnu), iziet ar bērnu ārā, palīdzēt vīram uztaisīt vakariņas, pačilot mierīgi ar vīru, paskatīties varbūt kādu filmu, tā, ka man nav tāds nogurums, ka es atnāku no darba un esmu vienkārši gatava un aiziet parubīties un viss. Vispār, par ko es vēl gribēju parunāt, par to, kad es vairs nekautrējos iziet storijos. Es nekautrējos iziet storijos, par kaut ko runāt, kaut ko filmēt, nekautrējos no tā kāda es esmu no rītiem, nekautrējos no tā kāds man ir aizmugurējais fons, nekautrējos no tā kad ēē man bērni kaut ko runā vai bļauj fonā, nekautrējos. Jo es pat nevaru pateikt ko, kāpēc vai kas tāpēc, ka, manuprāt, ēēē, tam ir vienkārši jāuzspļauj, tev ir jābūt vienkārši tik ļoti dziļi vienalga, ko par tevi domā cilvēki, tāpat kā man šobrīd ir, nu man ir vienalga ko par mani domā, būs cilvēki kam patiks mani skatīties.
20.08.2024 10:27 |
 
Reitings 849
Reģ: 15.09.2023
Gunita Kante:
Labrīt! Kā man meita saka, es nezinu, tas uznāk viņai katru rītu, šodien jauna diena. Es arī teikšu, šodien ir jauna diena. Jauna diena, jauns drains, jāskrien uz darbiņu, izskatās baigā saule būs, jā. Jāizdzer drainiņš un jāmočī dienas darbiņos. Kaut kā tā. Visiem jauku dieniņu. Ā, vispār, es sen neesmu stāstījusi, tātad, drainiņš iedod enerģiju visai dienai, ja tu gribi nomest kādu lieku kilogramu, tev jādzer pusstunda pirms brokastīm un pusdienām, viņš izvada no tevis lieko ūdeni, un, un, ja jums ir maza paģiriņa, tad arī viņu var iedzert. Tātad, draidiņš jau no, tātad drains palīdz tev, ja tev ir kāda maza paģiriņa, tu arī viņu vari iedzert, bet tev laikam, bet jādzer būs divi dubultā, tad drains vēl noņem rīta piepampumu. Ēmm. Kas vēl, kas vēl, kas vēl.. Kolagēns (žāvājas), ļoti, ļoti, ļoti palīdz.. ēēmm.. palīdz ēēēmmm… kaulaudiem, skrimšļaudiem, tad tev pēc darba nesāpēs tik ļoti ēēē kauli visi, visas malas. Tā kā ej un pasūti!
20.08.2024 10:28 |
 
Reitings 849
Reģ: 15.09.2023
Gunita man ļoti atgādina no NL Saulessveci, Mairitu Gulbi. Kā kopijas, tikai viena jaunāka, otra vecāka. Skatos, ka Saulessvece izņēmusi visu par NL. Ļoti ilgi viņa mocījās ar saviem storijiem par NL, laikam būs beidzot sapratusi, ka ar 100 un 200 sekotājiem nekāds NL bizness nesanāks. Novēlu Gunitai šo saprast daudz ātrāk, lai mazāk savus līdzekļus ieliktu NL.
20.08.2024 10:31 |
 
Reitings 315
Reģ: 01.05.2022
To, ka vedēji bija, to redzēju.
Nu, Oskars neizskatījās diez ko priecīgs par pārsteigumu.

Jā, man arī radās tāds iespaids. Liekas ka Egita savu vīru nemaz nepazīst, pārņēmusies ar saviem pulveriem :D
Uzaicinājusi atkal Vasiļevskus, varbūt Oskars gribēja savus draugus, ko tie tur vispār bija ielīduši :D
20.08.2024 10:49 |
 
Reitings 849
Reģ: 15.09.2023
Marija uzprasās uz nākamo PTAC sodu? Katru rītu Īlonam pilna mute ar Biomatrix.
20.08.2024 10:49 |
 
Reitings 822
Reģ: 21.11.2023
Mashka Kakashka @ 20.08.2024 10:27
Gunita Kante:
Lavakars! Kolagēns un jāliekas uz auss. Man nāk miegs bišķīt, bet jāiedzer kolagēns. Kas palīdz matiem, kas palīdz nagiem, kas palīdz ādai. Tad mierīgi var iet gulēt. Likties uz auss. Kaut kā tā. Man tā nāk miegs, īstenībā. Tādas miegainas jau actiņas. Teikšu jums īstenībā kā ir, agrāk, kad es strādāju iepriekšējā darbā, es atnācu mājās nogurusi, paēdusi, vairs neko darīt negribēju. Es gribēju vienkārši iet gulēt. Bet tagad ir tā, kad es strādāju citā darbiņā, tās pašas stundas, no 7 līdz 6, bet es atnāku mājās, es neesu tik nogurusi, jā es esmu uz kājām visas šīs te stundas, bet man nav tāds reāls vispārējais nogurums, kad es esmu nobļaustījusies, nobesījusies, un kad, kad es esmu nogurusi ne tikai fiziski, bet arī mentāli. Tagad ir tā, ka man nav tāds nogurums, es varu atbraukt mājās, iziet ar bērnu ārā (dzer kolagēnu), iziet ar bērnu ārā, palīdzēt vīram uztaisīt vakariņas, pačilot mierīgi ar vīru, paskatīties varbūt kādu filmu, tā, ka man nav tāds nogurums, ka es atnāku no darba un esmu vienkārši gatava un aiziet parubīties un viss. Vispār, par ko es vēl gribēju parunāt, par to, kad es vairs nekautrējos iziet storijos. Es nekautrējos iziet storijos, par kaut ko runāt, kaut ko filmēt, nekautrējos no tā kāda es esmu no rītiem, nekautrējos no tā kāds man ir aizmugurējais fons, nekautrējos no tā kad ēē man bērni kaut ko runā vai bļauj fonā, nekautrējos. Jo es pat nevaru pateikt ko, kāpēc vai kas tāpēc, ka, manuprāt, ēēē, tam ir vienkārši jāuzspļauj, tev ir jābūt vienkārši tik ļoti dziļi vienalga, ko par tevi domā cilvēki, tāpat kā man šobrīd ir, nu man ir vienalga ko par mani domā, būs cilvēki kam patiks mani skatīties.

Es gan kautrētos šādi runāt (parubīties utml); tāpat kaunētos par to mušupapīru, kurš aplipis ar mušām; kaunētos par lielo vilku sugas suni, kurš nonstopā mīcās pa gultu; kaunētos par gultu, kurai reti var palagu redzēt; kaunētos visiem rādīt savu bardaku vannasistabā.
Nezinu ko viņa iegūst no šī visa, vairāk tikai zaudē finanšu līdzekļus, kurus varētu ieguldīt citās lietās.
20.08.2024 12:10 |
 
Reitings 5349
Reģ: 10.01.2023
Mashka Kakashka @ 20.08.2024 10:28
Gunita Kante:
Labrīt! Kā man meita saka, es nezinu, tas uznāk viņai katru rītu, šodien jauna diena. Es arī teikšu, šodien ir jauna diena. Jauna diena, jauns drains, jāskrien uz darbiņu, izskatās baigā saule būs, jā. Jāizdzer drainiņš un jāmočī dienas darbiņos. Kaut kā tā. Visiem jauku dieniņu. Ā, vispār, es sen neesmu stāstījusi, tātad, drainiņš iedod enerģiju visai dienai, ja tu gribi nomest kādu lieku kilogramu, tev jādzer pusstunda pirms brokastīm un pusdienām, viņš izvada no tevis lieko ūdeni, un, un, ja jums ir maza paģiriņa, tad arī viņu var iedzert. Tātad, draidiņš jau no, tātad drains palīdz tev, ja tev ir kāda maza paģiriņa, tu arī viņu vari iedzert, bet tev laikam, bet jādzer būs divi dubultā, tad drains vēl noņem rīta piepampumu. Ēmm. Kas vēl, kas vēl, kas vēl.. Kolagēns (žāvājas), ļoti, ļoti, ļoti palīdz.. ēēmm.. palīdz ēēēmmm… kaulaudiem, skrimšļaudiem, tad tev pēc darba nesāpēs tik ļoti ēēē kauli visi, visas malas. Tā kā ej un pasūti!
jēziņ.
Bet patiesībā tā ir baigā uzdrīkstēšanās publiski stāstīt un pārdot preces, par kurām neko nesaproti😁
20.08.2024 12:29 |
 
Reitings 5349
Reģ: 10.01.2023
Ambulance @ 20.08.2024 00:31

it kā tajās 10 min. būtu ko skatīties vai klausīties
meitene , kas savos 15 gados , nemāk izteikties saliktos pakārtotos teikumos
pus kilogramu sminķus uz sejas vien spējīga uzsmērēt
Ābols no ābeles tālu neripo !
nezinu, kāpēc tev liek tik daudz mīnusus, bet pilnībā piekrītu..
Traki ar to izteikšanos.
Labi, ir rīts, bet… arī tas, ka aizmirst vārdus latviski.
Jopcik, viņa tur ir pāris dienas, un jau aizmirsusi? Vai tomēr ir grūtības veidot sakarīgus teikumus.
20.08.2024 12:32 |
 
Patīk
Reitings 40032
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 20.08.2024 09:13

Visvilinošākais laikam ir tie +500€ klāt pie atalgojuma, ja trīs(?) mēnešu laikā kopš reģistrēšanās sasniedz pirmo līdera kvalifikāciju, bet izskatās, ka arī tas baigi nestrādā. Stāsta jau un rāda, ka cilvēki pievienojas, bet tajā pašā brīdī Egita līderu sanāksmē stāsta, ka cilvēki paši nāk komandā ļoti maz.. ? Pārējais, ar tām akcijām katru nedēļas nogali un maratoniem, nav nekas jauns.
Kā 3 mēnešu laikā var sasniegt līdera kvalifikāciju, ja tas nav izdevies 4 gadu laikā tur esošajā darbonēm? :D
Ja pajautātu šo jautājumu, noteikti būtu block.
20.08.2024 12:33 |
 
Patīk
Reitings 40032
Reģ: 12.10.2022
Mashka Kakashka @ 20.08.2024 10:27
Gunita Kante:
Lavakars! Kolagēns un jāliekas uz auss. Man nāk miegs bišķīt, bet jāiedzer kolagēns. Kas palīdz matiem, kas palīdz nagiem, kas palīdz ādai. Tad mierīgi var iet gulēt. Likties uz auss. Kaut kā tā. Man tā nāk miegs, īstenībā. Tādas miegainas jau actiņas. Teikšu jums īstenībā kā ir, agrāk, kad es strādāju iepriekšējā darbā, es atnācu mājās nogurusi, paēdusi, vairs neko darīt negribēju. Es gribēju vienkārši iet gulēt. Bet tagad ir tā, kad es strādāju citā darbiņā, tās pašas stundas, no 7 līdz 6, bet es atnāku mājās, es neesu tik nogurusi, jā es esmu uz kājām visas šīs te stundas, bet man nav tāds reāls vispārējais nogurums, kad es esmu nobļaustījusies, nobesījusies, un kad, kad es esmu nogurusi ne tikai fiziski, bet arī mentāli. Tagad ir tā, ka man nav tāds nogurums, es varu atbraukt mājās, iziet ar bērnu ārā (dzer kolagēnu), iziet ar bērnu ārā, palīdzēt vīram uztaisīt vakariņas, pačilot mierīgi ar vīru, paskatīties varbūt kādu filmu, tā, ka man nav tāds nogurums, ka es atnāku no darba un esmu vienkārši gatava un aiziet parubīties un viss. Vispār, par ko es vēl gribēju parunāt, par to, kad es vairs nekautrējos iziet storijos. Es nekautrējos iziet storijos, par kaut ko runāt, kaut ko filmēt, nekautrējos no tā kāda es esmu no rītiem, nekautrējos no tā kāds man ir aizmugurējais fons, nekautrējos no tā kad ēē man bērni kaut ko runā vai bļauj fonā, nekautrējos. Jo es pat nevaru pateikt ko, kāpēc vai kas tāpēc, ka, manuprāt, ēēē, tam ir vienkārši jāuzspļauj, tev ir jābūt vienkārši tik ļoti dziļi vienalga, ko par tevi domā cilvēki, tāpat kā man šobrīd ir, nu man ir vienalga ko par mani domā, būs cilvēki kam patiks mani skatīties.
Ja tu nebūtu uzrakstījusi, ka tā ir Gunita, tad padomātu, ka šo saka Egita. :D
20.08.2024 12:35 |
 
Reitings 5349
Reģ: 10.01.2023
CallMeAnnika @ 20.08.2024 12:35
Ja tu nebūtu uzrakstījusi, ka tā ir Gunita, tad padomātu, ka šo saka Egita. :D
precīzi. Es tieši to pašu gribēju rakstīt😁 Gunita varbūt mācās no Egitas
20.08.2024 12:41 |
 
Reitings 4851
Reģ: 01.04.2023
Mashka Kakashka @ 20.08.2024 10:49
Marija uzprasās uz nākamo PTAC sodu? Katru rītu Īlonam pilna mute ar Biomatrix.

Akdiesss, nu apturiet taču kāds to stulbo sievieti vienreiz…..
20.08.2024 12:44 |
 
Patīk
Reitings 40032
Reģ: 12.10.2022
MTY @ 20.08.2024 10:49

Jā, man arī radās tāds iespaids. Liekas ka Egita savu vīru nemaz nepazīst, pārņēmusies ar saviem pulveriem :D
Uzaicinājusi atkal Vasiļevskus, varbūt Oskars gribēja savus draugus, ko tie tur vispār bija ielīduši :D
Kača storijos teica, ka no visas kompānijas vienam nepatika un tas bija Oskars.
Egitai nekāda cieņa pret savu vīru, ja zin, ka viņš nav no cilvēkiem, kuriem nepatīk pārsteigumi. Nabadziņš cerēja, ka būs lēciens ar izpletni vai gumiju, vēl jautāja, vai jāņem līdzi pārvelkamās drēbes.
Shitty dinner ir ļoti labs, bet ne katram piemērots. Šoreiz Egita nošāva greizi.
20.08.2024 13:18 |
 
Patīk
Reitings 40032
Reģ: 12.10.2022
Mashka Kakashka @ 20.08.2024 10:49
Marija uzprasās uz nākamo PTAC sodu? Katru rītu Īlonam pilna mute ar Biomatrix.
Sūtīt PTAC. Un lai nemēģina melot, ka ampula ir tukša. Bērnam paliek melna mute no ampulas satura.
20.08.2024 13:25 |
 
Reitings 5675
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 20.08.2024 12:33
Kā 3 mēnešu laikā var sasniegt līdera kvalifikāciju, ja tas nav izdevies 4 gadu laikā tur esošajā darbonēm? :D
Ja pajautātu šo jautājumu, noteikti būtu block.

Bija dažas, kuras 3 mēnešu laikā uzleca augstu. Ja nemaldos, Krasta un Sproga. Par citām nekas nav dzirdēts.
20.08.2024 14:25 |
 
Reitings 849
Reģ: 15.09.2023
amnēzija @ 20.08.2024 14:25

Bija dažas, kuras 3 mēnešu laikā uzleca augstu. Ja nemaldos, Krasta un Sproga. Par citām nekas nav dzirdēts.

Krasta un Sproga uzleca ātri uz augstām kvalifikācijām, jo viņām bija labs pamats zem kājām - liels sekotāju skaits Instagram. Visas šitās Agitas, Gunitas, Signes un Sigitas, kurām ir 100, 200 un pat 1500 sekotāju, var aizmirst par augstām kvalifikācijām. Muļļāsies gadiem ilgi kā Agita, nopelnot 100 eiro mēnesī, bet 200 eiro iztērējot produktos.
20.08.2024 16:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits