Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 1490
Reģ: 25.01.2023
magdalena333 @ 11.07.2024 11:18
Kenty, tīrākā prāta čakarēšana Kristapam, es pat varu iedomāties tos tekstus, kad šis bija prom, tad brauc uz Latviju un pavadi laiku ar Neitu, ja negribi maksāt alimentus, brauc dzīvot uz Latviju, tad redzēsi cik izmaksā bērns, brauc un audzini bērnu, ja negribi maksāt utt., skaidrs, ka viņa nedomāja, ka tas varētu notikt, ka Kristaps pārcelsies atpakaļ un tiešām sāks to laiku pavadīt? Tagad, kad šis atbraucis, tad aizsūta bērnu uz 3 nedēļām uz nometni, vai meklē visādus iemeslus kā nokaitināt to Kristapu, lai šis tomēr to laiku nepavada ar bērnu, bet tik maksā? Es domāju, ka 100% šo mēs vēl redzēsim atkārtojumā ar Rafu, kad šis sāks pieprasīt saskarsmi ar bērniem ne tikai piķi maksāt. Ar Rafu gan Marija noteikti mēģinās šim vispirms līmēties klāt, bet, ja šis viņu atšūs, tad scenārijs būs tas pats, mēģinās panākt, lai tik sūta piķi.
Izskatās ,ka baidās pazaudēt kontroli un to,kas ir panākts,jo dala 50/50 aprūpi katra puse savā laikā nodrošina pamatvajadzības,un arī par pulciņiem ,un terapijām nāktos vienoties,kurš ved/neved.Beigu beigās Neitam ir tāds vecums,kurā drīz pēc likuma viņa viedokli ņem vērā pie kā viņš grib dzīvot un ja viņš izvēlēsies Tēvu, tad Mašai būs jamaksā.Ir vairāki gadijumi,ka bērni aiziet pie tēviem dzīvot,ne pie mammam paliek.Savādāk es nevaru izskaidrot to spītibu nemēģināt saliedēt Tēvu un bērnu,kaut caur 3šo personu,ja pašai ir traki kontaktēt ar ex vīru.
11.07.2024 15:51 |
 
Reitings 1835
Reģ: 03.06.2023
Kenty @ 11.07.2024 15:51
Izskatās ,ka baidās pazaudēt kontroli un to,kas ir panākts,jo dala 50/50 aprūpi katra puse savā laikā nodrošina pamatvajadzības,un arī par pulciņiem ,un terapijām nāktos vienoties,kurš ved/neved.Beigu beigās Neitam ir tāds vecums,kurā drīz pēc likuma viņa viedokli ņem vērā pie kā viņš grib dzīvot un ja viņš izvēlēsies Tēvu, tad Mašai būs jamaksā.Ir vairāki gadijumi,ka bērni aiziet pie tēviem dzīvot,ne pie mammam paliek.Savādāk es nevaru izskaidrot to spītibu nemēģināt saliedēt Tēvu un bērnu,kaut caur 3šo personu,ja pašai ir traki kontaktēt ar ex vīru.

Ja Neits aizietu dzīvot pie Kristapa,tur būtu Kivičienes variants-nemaksātu alimentus un bļaustītos,ka vairākus gadus audzinājusi viena,nav ko no viņas tagad kaut ko pieprasīt.
11.07.2024 17:11 |
 
Reitings 788
Reģ: 16.09.2021
Hyrte @ 11.07.2024 17:11

Ja Neits aizietu dzīvot pie Kristapa,tur būtu Kivičienes variants-nemaksātu alimentus un bļaustītos,ka vairākus gadus audzinājusi viena,nav ko no viņas tagad kaut ko pieprasīt.

Kristaps varēs teikt-minimālos maksāju-tā ka zatkņis un maksā. Kaut vai minimālos.
11.07.2024 18:07 |
 
Reitings 794
Reģ: 29.04.2024
Mašai baigās before and afrer bildes... vienā vienkārši nobuhājusies pēc Jāņiem, otrā biki atkopusies vai vienkārši dienu nav dzērusi. Bet ja jā, paldies NL🤣🤣🤣🤣
Rokas arī trīc pateicoties NL?
https://failiem.lv/f/7r3xncqwxx
11.07.2024 20:15 |
 
Reitings 1409
Reģ: 21.04.2024
ZANZEZAN @ 11.07.2024 20:15
Mašai baigās before and afrer bildes... vienā vienkārši nobuhājusies pēc Jāņiem, otrā biki atkopusies vai vienkārši dienu nav dzērusi. Bet ja jā, paldies NL????
Rokas arī trīc pateicoties NL?
https://failiem.lv/f/7r3xncqwxx

Lielāks bulšits nav redzēts. Sviests kaut kāds. Slaidas meitenes mākslīgi mēģina atrādīt, ka liekais svars. Tas ir vāks vienkārši, kāda diršana un muļķu meklēšana viņu pulveriem.
11.07.2024 20:25 |
 
Patīk
Reitings 36538
Reģ: 12.10.2022
Mashka Kakashka @ 11.07.2024 11:52
Marija ielikusi postu, ka tomēr nepiedalīsies Ģimene burkā. Esot daudz plusu, bet esot arī mīnusu. Īlons neko nesaprot un neatcerēsies, Vitai varētu patikt un tad esot Neits, kuram nepatīk filmēties. Šovs ar reitingu un reitingi pateicoties bezžēlastīgiem heiteriem. Nē, Marija, reitingi šiem šoviem ir pateicoties tādām ģimenēm kā tava, kur māte puspadauza, gatava atdoties par austerēm, neaudzina bērnus, piedzeras un naktī storijos virina savu kājstarpi, utt. Marija esot parunājusi ar draugiem un sapratusi, ka nepiedalīsies. ? Drīzāk jau forumu palasīja. Viņa domājot, ka Neita klases biedri skatoties TV to visu redzētu, Marija, tev nav ienācis prātā, ka Neita klases biedri var tev sekot no kreisajiem profiliem un tāpat redzēt to visu ko tu dari?
"Mums bez šoviem terapeiti ir normāla lieta un te vēl pa virsu? Nu nē."
Maša, kad tavs bērns ir pēdējo reizi bijis pie terapeita?
Šovs parādītu kā patiesībā Maša tērē 1000 eiro uz bērnu, vai kā Maša bija aprēķinājusi pirms alimentu piedziņas, ka vecākais bērns noēd 837 eiro mēnesī.
Šova laikā vairs nevarētu tērēt Kristapa naudas līdzekļus uz sevis.
11.07.2024 20:29 |
 
Reitings 1006
Reģ: 15.09.2023
ZANZEZAN @ 11.07.2024 20:15
Mašai baigās before and afrer bildes... vienā vienkārši nobuhājusies pēc Jāņiem, otrā biki atkopusies vai vienkārši dienu nav dzērusi. Bet ja jā, paldies NL????
Rokas arī trīc pateicoties NL?
https://failiem.lv/f/7r3xncqwxx

Pārsmējos par tām Marijas pirms un pēc bildēm. Tas ir no sērija, no rīta pamodos ar plakanu vēderu, paēdu brokastis un vēders uzreiz izspiedās. 😁😁😁😁😁 Viņa tak aiziet uz tualeti, nokārtojas un uzskata, ka ir zaudējusi 600 gramus no sava svara. Viņai ir galva jāarstē un jau sen. Tik slima attieksme pret ēšanu un visu kas ar to saistīts.
11.07.2024 20:34 |
 
Patīk
Reitings 36538
Reģ: 12.10.2022
ZANZEZAN @ 11.07.2024 20:15
Mašai baigās before and afrer bildes... vienā vienkārši nobuhājusies pēc Jāņiem, otrā biki atkopusies vai vienkārši dienu nav dzērusi. Bet ja jā, paldies NL????
Rokas arī trīc pateicoties NL?
https://failiem.lv/f/7r3xncqwxx
26.jūnijs un 11.jūlijs, tās ir 2 nedēļas.
Vai Maša maz zin, kas ir iespējams 2 nedēļās ar sabalansētu uzturu un sportu? Ar Mašas sēdošo dzīvesveidu un alkohola patēriņu, viņai noteikti nevajadzētu pārcukurotos kokteiļus. Marij, vai zini, kur aiziet cukura rezerves, ja tik bieži sēž uz dīvāna? :D
Tajā laikā, kamēr ar lielu dekoltē taisās uz vakariņām un vakara turpinājumu ar alkoholu, tikmēr varētu bērnu nodot auklei un doties sportot. Bet ja tas nenotiek tagad, tad nenotiks arī septembrī.
11.07.2024 21:03 |
 
Patīk
Reitings 36538
Reģ: 12.10.2022
Mashka Kakashka @ 11.07.2024 20:34

Pārsmējos par tām Marijas pirms un pēc bildēm. Tas ir no sērija, no rīta pamodos ar plakanu vēderu, paēdu brokastis un vēders uzreiz izspiedās. ????? Viņa tak aiziet uz tualeti, nokārtojas un uzskata, ka ir zaudējusi 600 gramus no sava svara. Viņai ir galva jāarstē un jau sen. Tik slima attieksme pret ēšanu un visu kas ar to saistīts.
Agrāk Mašu uzskatīju par nekaunīgu, bet savā veidā gudru, apvārdojot un piesaistot NL naivas sievietes. Bet kopš sāk trūkt nauda, viņa ir zaudējusi ne tikai pēdējās pašcieņas, bet arī pēdējās smadzeņu paliekas.
11.07.2024 21:13 |
 
Reitings 3621
Reģ: 08.09.2015
Es šādas bildes varētu katru mēnesi uznemt dažas dienas pirms sieviešu dienām, vēl vakarpusē, gan svari rādīs plusā, gan viss sapūties, es katru mēnesi pāris dienu laikā zaudēju 1-1,5 kg😀 Kas tam sviestam tic?
Nākamā gada māte ar slimu bērnu dodas cilvēkos, bērns visu dienu čīkstot uz rokām, Marija atkal neko nevar izdarīt, bet, kad jāiet tusēties, tad bērns uzreiz vesels, vai nav, bet kāda starpība🙄
Un vai kāda man var pateikt, kāpēc jaunai sievietei katru dienu trīc rokas, es saprotu tas var būt no dzeršanas, bet vai tiešām viņa dzertu katru dienu? Negribas jau tik slikti domāt par cilvēku , a ja nu tas ir kaut kādas slimības blakus efekts🤔
11.07.2024 22:32 |
 
10 gadi
Reitings 223
Reģ: 29.01.2009
magdalena333 @ 11.07.2024 22:32
Es šādas bildes varētu katru mēnesi uznemt dažas dienas pirms sieviešu dienām, vēl vakarpusē, gan svari rādīs plusā, gan viss sapūties, es katru mēnesi pāris dienu laikā zaudēju 1-1,5 kg? Kas tam sviestam tic?
Nākamā gada māte ar slimu bērnu dodas cilvēkos, bērns visu dienu čīkstot uz rokām, Marija atkal neko nevar izdarīt, bet, kad jāiet tusēties, tad bērns uzreiz vesels, vai nav, bet kāda starpība?
Un vai kāda man var pateikt, kāpēc jaunai sievietei katru dienu trīc rokas, es saprotu tas var būt no dzeršanas, bet vai tiešām viņa dzertu katru dienu? Negribas jau tik slikti domāt par cilvēku , a ja nu tas ir kaut kādas slimības blakus efekts?

Ne tikai no dzeršanas trīc rokas, man ir paziņa, kurš vispār nelieto alkoholu, bet rokas trīc. Msn stresa situācijās trīc, tas atkarīgs arī no tā, cik katram stabila nervu sistēma un cik ir nervi daudz sačakarēti.
11.07.2024 23:05 |
 
Reitings 4664
Reģ: 10.01.2023
Kenty @ 11.07.2024 15:51
Izskatās ,ka baidās pazaudēt kontroli un to,kas ir panākts,jo dala 50/50 aprūpi katra puse savā laikā nodrošina pamatvajadzības,un arī par pulciņiem ,un terapijām nāktos vienoties,kurš ved/neved.Beigu beigās Neitam ir tāds vecums,kurā drīz pēc likuma viņa viedokli ņem vērā pie kā viņš grib dzīvot un ja viņš izvēlēsies Tēvu, tad Mašai būs jamaksā.Ir vairāki gadijumi,ka bērni aiziet pie tēviem dzīvot,ne pie mammam paliek.Savādāk es nevaru izskaidrot to spītibu nemēģināt saliedēt Tēvu un bērnu,kaut caur 3šo personu,ja pašai ir traki kontaktēt ar ex vīru.
vo, vo… kontroles zudums ir tas, kas tādas mātītes tracina. Ja vēl bērns izstāstīs to, ko nevajag.
Ir viena zināma, kura izšķīrās, bērns pie viņas un jaunā vīra. Kā bērns pavēra muti, kas jaunajās mājās notiek, tā šņik šņak atrada 101 iemeslu, kāpēc nevar bērns ar tēvu tikties. Instagrama fancy ģimenīte, bet patiesībā to bērnu pat bāriņtiesa nost noņemtu. Tik žēl, ka tāds sabojāts arī tēvam nav vajadzīgs un par viņu nemaz necīnās.
12.07.2024 01:00 |
 
Reitings 5228
Reģ: 20.09.2022
Mashka Kakashka @ 11.07.2024 20:34

Pārsmējos par tām Marijas pirms un pēc bildēm. Tas ir no sērija, no rīta pamodos ar plakanu vēderu, paēdu brokastis un vēders uzreiz izspiedās. ????? Viņa tak aiziet uz tualeti, nokārtojas un uzskata, ka ir zaudējusi 600 gramus no sava svara. Viņai ir galva jāarstē un jau sen. Tik slima attieksme pret ēšanu un visu kas ar to saistīts.

Kaut kā neesmu nekur iepriekš dzirdējusi, ka pirms un pēc bildēs jāfotografējas ar uzpūstu un ievilktu vēderu 🙄😂 tā ir parādījusies kaut kāda jauna prakse vai tas ir NL stilā? 🤔 kāda jēga no tādas bildes? Ikdienā taču nestaigā neviens ar uzpūstu vai ievilktu vēderu, bet gan tā kā tas ir cilvēkam dabīgi.
Tagad skaidrs, kāpēc Īrijas Ingai tajās bildēs izskatījās tik ievilkts vēders (jo reāli arī bija ievilkts), bet pāris dienas vēlāk, kad devās uz kāzām, tajā apspīlētajā kleitā vēders manāmi spiedās ārā. Vēl nodomāju, kur tik ātri uzēdusi atpakaļ 😂 a izrādās, tas kas bija bildē ievilkts, tāds viņš izskatās kad ir normālā stāvoklī (neuzpūstā/neievilktā).
12.07.2024 01:58 |
 
Reitings 5228
Reģ: 20.09.2022
O, atradusi īsto! 🙄 Varbūt pēc tām 20 dienām ar visiem bērniem brauks līdzi? 😂 īstais taču.. 🤭 par īsto var spriest tad, ja kādu laiku kopā padzīvo. Nevis pēc pāris satikšanās reizēm.. tikšanās reizēs un cilvēks ikdienā var būt tik pretēji atšķirīgi tēli.. Bet nu, katram sava mēraukla.
12.07.2024 02:05 |
 
Reitings 3142
Reģ: 30.01.2023
amnēzija @ 12.07.2024 02:05
O, atradusi īsto! ? Varbūt pēc tām 20 dienām ar visiem bērniem brauks līdzi? ? īstais taču.. ? par īsto var spriest tad, ja kādu laiku kopā padzīvo. Nevis pēc pāris satikšanās reizēm.. tikšanās reizēs un cilvēks ikdienā var būt tik pretēji atšķirīgi tēli.. Bet nu, katram sava mēraukla.

Kā izskatās Masha kakaška atdosies un sauks par īsto par pāris austerēm👌👌👌
12.07.2024 07:26 |
 
Reitings 794
Reģ: 29.04.2024
amnēzija @ 12.07.2024 02:05
O, atradusi īsto! ? Varbūt pēc tām 20 dienām ar visiem bērniem brauks līdzi? ? īstais taču.. ? par īsto var spriest tad, ja kādu laiku kopā padzīvo. Nevis pēc pāris satikšanās reizēm.. tikšanās reizēs un cilvēks ikdienā var būt tik pretēji atšķirīgi tēli.. Bet nu, katram sava mēraukla.
vai ne, īsto atradusi. Tas īstais mašu pasūtīs tāpat kā iepriekšējie, kad padzīvos ar viņu, sapratīs kas ir kas. Un varu derēt, tam īstajam nav IG, nemaz neredz kā šī tur izpaužas.
Un Robītis raksta un zvana, jo greizsirdīgs.. 🤣
Man tik viens jautājums, kāpēc par to ir jāstāsta un jārada? Jātaisa intriga, slēpjot sejas utt. Nu sēdi klusē, esi laimīga, nē, vajag rakstit, publicēt bildes un tad noirst, ja nekas nesanāks ieleikot bildi bez sejiņas.. klusēt, ir tāda opcija mašai?
12.07.2024 07:27 |
 
Reitings 30762
Reģ: 10.11.2022
amnēzija @ 12.07.2024 02:05
O, atradusi īsto! ? Varbūt pēc tām 20 dienām ar visiem bērniem brauks līdzi? ? īstais taču.. ? par īsto var spriest tad, ja kādu laiku kopā padzīvo. Nevis pēc pāris satikšanās reizēm.. tikšanās reizēs un cilvēks ikdienā var būt tik pretēji atšķirīgi tēli.. Bet nu, katram sava mēraukla.
Nezinu cik Maškai gadi, bet nu trīs bērnu mātei nevajadzētu būt tik naivai un stulbai, lai pēc divām tikšanās reizēm visai pasaulei paziņotu, ka ir atradusi īsto. Zvaigzne!
12.07.2024 07:27 |
 
Reitings 5228
Reģ: 20.09.2022
ZapeNape @ 12.07.2024 07:27
Nezinu cik Maškai gadi, bet nu trīs bērnu mātei nevajadzētu būt tik naivai un stulbai, lai pēc divām tikšanās reizēm visai pasaulei paziņotu, ka ir atradusi īsto. Zvaigzne!

Ja nemaldos, rudenī paliks 30..
12.07.2024 08:48 |
 
Reitings 1006
Reģ: 15.09.2023
amnēzija @ 12.07.2024 02:05
O, atradusi īsto! ? Varbūt pēc tām 20 dienām ar visiem bērniem brauks līdzi? ? īstais taču.. ? par īsto var spriest tad, ja kādu laiku kopā padzīvo. Nevis pēc pāris satikšanās reizēm.. tikšanās reizēs un cilvēks ikdienā var būt tik pretēji atšķirīgi tēli.. Bet nu, katram sava mēraukla.

Īstais! 😁 Laime mīl klusumu un punkts. Es teikšu Marijas vārdiem, kā viņa parasti saka par forumniecēm, ka mums skauž viņu dzīve. Tad es varu teikt, ka Marijai skauž, ka viņai apkārt ir laimīgas un pilnvērtīgas ģimenes, visas NL meitenes precējušās, gādīgi vīri, kopīgas finanses, savi mājokļi, tāpēc Marija izliek katru austeres kniebēju savos storijos, lai citiem parādītu, ka viņa kādam ir vajadzīga. Tas Marijas austeru kniebējs, tiklīdz iepazīs īsto Mariju, aizmuks neatskatoties. Un Robertiņam pēkšņi esot greizsirdība. Oi, es nevaru. Cirks aizbrauca, klauns (Marija) palika. Pieaugusi sieviete, bet uzvedas kā pubertāti sasniedzis tīnis.
12.07.2024 10:10 |
 
Reitings 5228
Reģ: 20.09.2022
Mashka Kakashka @ 12.07.2024 10:10

Īstais! ? Laime mīl klusumu un punkts. Es teikšu Marijas vārdiem, kā viņa parasti saka par forumniecēm, ka mums skauž viņu dzīve. Tad es varu teikt, ka Marijai skauž, ka viņai apkārt ir laimīgas un pilnvērtīgas ģimenes, visas NL meitenes precējušās, gādīgi vīri, kopīgas finanses, savi mājokļi, tāpēc Marija izliek katru austeres kniebēju savos storijos, lai citiem parādītu, ka viņa kādam ir vajadzīga. Tas Marijas austeru kniebējs, tiklīdz iepazīs īsto Mariju, aizmuks neatskatoties. Un Robertiņam pēkšņi esot greizsirdība. Oi, es nevaru. Cirks aizbrauca, klauns (Marija) palika. Pieaugusi sieviete, bet uzvedas kā pubertāti sasniedzis tīnis.

Viņai taču tas cilvēks ir tikai bijušais, bet laiku pa laikam vajag tomēr viņu pieminēt. Nu, tik ļoti vienaldzīgs, ka ar tādu laimīgu sejas izteiksmi stāstīja par to, cik ļoti viņš sāk par viņu interesēties, kad viņai kāds parādās 😂
12.07.2024 10:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits