Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
10 gadi
Reitings 153
Reģ: 19.10.2009
Ziniet ko es nespēju vairs izturēt?
Tie, atvainojos, PUPU GALI... 🤷‍♀️
NU CIK VAR?
Viņām NL tas ir ierakstīts kādā no vadlīnijām kurām jāseko?
Kur pagriezies tur zib GALI.
Varbūt esmu konservatīva, bet šis man šķiet ārkārtīgi vulgāri un prasti..🥴
16.04.2024 09:04 |
 
Reitings 5208
Reģ: 27.08.2023
ieva_she @ 16.04.2024 09:04
Ziniet ko es nespēju vairs izturēt?
Tie, atvainojos, PUPU GALI... ?‍♀️
NU CIK VAR?
Viņām NL tas ir ierakstīts kādā no vadlīnijām kurām jāseko?
Kur pagriezies tur zib GALI.
Varbūt esmu konservatīva, bet šis man šķiet ārkārtīgi vulgāri un prasti..?

Jā, exSauliete krūšturi laikam uzvelk tikai īpašos gadījumos ...
16.04.2024 09:34 |
 
Reitings 1259
Reģ: 07.10.2022
Kā jums šī rīta Egitas runas plūdi? 🤣
16.04.2024 09:48 |
 
Reitings 5767
Reģ: 20.09.2022
Zabiite @ 16.04.2024 09:48
Kā jums šī rīta Egitas runas plūdi? ?

Kā mazs bērns apvainojas. Nu, ir jāatbrīvo māja, ir jāatbrīvo. Tagad visu laiku vienu un to pašu mals uz riņķi, jo neko citu kā tikai NL produktiņu reklāmas, nav ko teikt. Cilvēks bez hobijiem un interesēm. Tāpēc acīmredzot arī ielīda NL, jo nekas cits papildus nebija ar ko nodarboties. Brīnos, IG aprunā mājas saimniekus, un tagad pēkšņi teksts - kā cilvēki mainās. Nu ziniet, man arī mainītos attieksme pret īrniekiem, ja mainās situācija un palūdz meklēt citu dzīvesvietu, un īrniece pēc tam storijos aprunā..
16.04.2024 10:01 |
 
Reitings 24038
Reģ: 18.08.2022
amnēzija @ 16.04.2024 10:01

Kā mazs bērns apvainojas. Nu, ir jāatbrīvo māja, ir jāatbrīvo. Tagad visu laiku vienu un to pašu mals uz riņķi, jo neko citu kā tikai NL produktiņu reklāmas, nav ko teikt. Cilvēks bez hobijiem un interesēm. Tāpēc acīmredzot arī ielīda NL, jo nekas cits papildus nebija ar ko nodarboties. Brīnos, IG aprunā mājas saimniekus, un tagad pēkšņi teksts - kā cilvēki mainās. Nu ziniet, man arī mainītos attieksme pret īrniekiem, ja mainās situācija un palūdz meklēt citu dzīvesvietu, un īrniece pēc tam storijos aprunā..

Jā,es ar šo nesaprotu,nav jau brĩnums ,ka tie ĩpašnieki zvana tik regulāri,jo neizskatās ,ka Egita vispār būtu såkusi pakot mantas vai vispār meklēt kur ĩsti dzĩvot .
Pagaidåm tikai sēž Ig gudri spriedelē,bet neko nav sākusi darĩt😂😅beigās pienāks datums nodot atslēgas un Egita teiks ,kam nebija laika izvăkties ,jo vina taču ir stāvoklĩ😂😂
16.04.2024 10:57 |
 
Reitings 815
Reģ: 29.05.2023
Omg, kā Egita izskatās. Abas pulvergalvas gan Egita, gan Vucēna ir vnk tā nolaidušās izskata ziņā.
16.04.2024 11:10 |
 
Patīk
Reitings 40646
Reģ: 12.10.2022
Egitai kaut kas steidzami jādara, lai sevi nepataisītu par klaunu. Egitai grūtāk pierast pie apmācībām par dzemdībām, jo ir Zoom veidā, un ir izliktas daudz mācības, kur pašai ir jāiet un jāklausās, grūti atrast laiku.
Kā tad ar NL Zoomiem? Kas tur atšķirīgs?
16.04.2024 11:56 |
 
Patīk
Reitings 40646
Reģ: 12.10.2022
Vucēna atkal stāsta, ka pēc maratoniem nekas nenāks atpakaļ, mainās garšu izjūta, samazinās apetīte un mainās paradumi. Kaut kā viņai šo 6 gadu laikā nekas nav mainījies. :D
16.04.2024 11:57 |
 
Reitings 560
Reģ: 09.06.2023
CallMeAnnika @ 15.04.2024 22:11
2022.gada jūnijā NL darbones ar skaļiem saucieniem svinēja NL Eiropas dzimšanas dienu Rīgā ar izkārtnēm un hashtagiem NL21.
Šogad Maskavā tiks svinēta NL23 dzimšanas diena no 15.-16.jūnijam. Interesanti, cik daudzi no Eiropas aizbrauks svinēt NL23 Maskavā?

Tikai pašnāvnieki…
16.04.2024 12:17 |
 
Reitings 1357
Reģ: 18.12.2022
CallMeAnnika @ 15.04.2024 22:11
2022.gada jūnijā NL darbones ar skaļiem saucieniem svinēja NL Eiropas dzimšanas dienu Rīgā ar izkārtnēm un hashtagiem NL21.
Šogad Maskavā tiks svinēta NL23 dzimšanas diena no 15.-16.jūnijam. Interesanti, cik daudzi no Eiropas aizbrauks svinēt NL23 Maskavā?
no vienas puses gribētos, lai kādā no latvietēm aizbrauc. Būtu interesanti dzirdēt attaisnojumus, kāpēc "ja Baltijas zars ir pilnīgi neatkarīga kompānija no Ru" ir jābrauc uz kompānijas dz.d. Maskavā. Tur vairs attaisnojums, ka prezidents vairs nav krievs un dzīvo Eiropā nestrādās
16.04.2024 12:24 |
 
Reitings 1929
Reģ: 31.08.2022
Merilda @ 16.04.2024 11:10
Omg, kā Egita izskatās. Abas pulvergalvas gan Egita, gan Vucēna ir vnk tā nolaidušās izskata ziņā.

Egita nemaz tik slikti nezisaktās, turklāt stāvoklī viņa ir...
16.04.2024 12:24 |
 
Reitings 5767
Reģ: 20.09.2022
2biletes @ 16.04.2024 12:24
no vienas puses gribētos, lai kādā no latvietēm aizbrauc. Būtu interesanti dzirdēt attaisnojumus, kāpēc "ja Baltijas zars ir pilnīgi neatkarīga kompānija no Ru" ir jābrauc uz kompānijas dz.d. Maskavā. Tur vairs attaisnojums, ka prezidents vairs nav krievs un dzīvo Eiropā nestrādās

Nu, par to prezidentu tur tajā pasākumā ir tāds interesants jautājums. Austrumu daļas uzņēmuma valdē Hohlovs vairs nefigurē, tur tagad, vismaz papīros figurē Hohlova meita. Kā arī Krievijā viņš nerādoties. Tā ka iespējamība klātienē satikt tur savu elku ir maza.
Pagājušo gadu lietuvietes, vismaz divas tur tajā pasākumā bija (šogad abas brauca arī uz Marbelju). Viena no viņām Krievijā, tajā dzimšanas dienas pasākumā, kāpa uz skatuves pēc papīra. Ja viņa skaitās Eiropas uzņēmuma pārstāve, tad kādā sakarā pēc tā papīra viņa brauca uz Krieviju un tur uz skatuves viņu saņēma, ja jau Eiropā skaitās cits uzņēmums? 🤔 visas saites viņām esot pārrautas, tas saucas..
16.04.2024 13:04 |
 
Reitings 5767
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 16.04.2024 11:57
Vucēna atkal stāsta, ka pēc maratoniem nekas nenāks atpakaļ, mainās garšu izjūta, samazinās apetīte un mainās paradumi. Kaut kā viņai šo 6 gadu laikā nekas nav mainījies. :D

Mhm, tik ļoti mainās garšu izjūta, ka ātri vien pēc maratona ir jāveic nākamais maratons, jo kaut kā tas sakārtotais ēdienreižu grafiks un tīrā garšas izjūta ir ātri vien sabojājusies.. un atkal ir pieēsts liekais un svars ir nācis klāt.. un tā jau sešus gadus. 6!!!gadus! Ļoti labi maratoni!! Vienkārši izcili!! 😂
16.04.2024 13:08 |
 
Reitings 840
Reģ: 11.08.2022
Merilda @ 16.04.2024 11:10
Omg, kā Egita izskatās. Abas pulvergalvas gan Egita, gan Vucēna ir vnk tā nolaidušās izskata ziņā.
Tieši to pašu padomāju.. Bèdīga sejas àda, acu zona Egitai kà 50 gadīgai tantei un tik mauc patčus pa virsu.. Vèl saliekot kopà ar to, ka galvà nekà nav..Izteikties nemàk, skaļi paziņo, ka pretīgi komunicèt ar màjas saimniekiem. Kà tas Oakars viņu pacieš😁Tukšpauri tàdu. Es saimnieku vietà, dzirdot sorijus, palūgtu stàstnieci dienas laikà izvàkties😁 Vucèna tàda pati tante. Vot tiešàm, man Egita atgàdina neapmierinàtu, burkšķošu pusmūža tanti 😁 No sievišķĩguma tur nav ne smakas.
16.04.2024 13:16 |
 
Reitings 1929
Reģ: 31.08.2022
Rumblerx @ 16.04.2024 13:16
Tieši to pašu padomāju.. Bèdīga sejas àda, acu zona Egitai kà 50 gadīgai tantei un tik mauc patčus pa virsu.. Vèl saliekot kopà ar to, ka galvà nekà nav..Izteikties nemàk, skaļi paziņo, ka pretīgi komunicèt ar màjas saimniekiem. Kà tas Oakars viņu pacieš?Tukšpauri tàdu. Es saimnieku vietà, dzirdot sorijus, palūgtu stàstnieci dienas laikà izvàkties? Vucèna tàda pati tante. Vot tiešàm, man Egita atgàdina neapmierinàtu, burkšķošu pusmūža tanti ? No sievišķĩguma tur nav ne smakas.

Es arī esmu pieskaitāma pie formuniecēm kā Jūs, esmu bijusi NL un lietojusi NL produktus - jēga nekāda, pārmaksāts utt un nē, es neesmu Egita!
Bet man apnicis lasīt jau kuro reizi par Egitas ģimeni. Par 3 bērniņu, par vīru utt... Viens ir nolikt NL un siastību ar to, otrs - ģimeni.
16.04.2024 13:42 |
 
Patīk
Reitings 40646
Reģ: 12.10.2022
Pupuķis @ 15.04.2024 23:13

Vai, vai, vai, ko tad Egita savu tik unikālo un īpašo kāzu kleitu andelē? ?
Un šādas tādas sliktas atsauksmes par viņu kā pārdevēju, kurš kavē preču izsūtīšanu. Slinkajai kaķenei ar burvīgo, viegli plānojamo darbu laikam grūti līdz pakomātam aizvilkties.
NL Omnivas paciņas gan naski tiek sūtītas, jo IG tas jāatrāda, bet Andeles sūtījumus neizsūta 2 mēnešus.
16.04.2024 13:47 |
 
Patīk
Reitings 40646
Reģ: 12.10.2022
Egitas komunikācija ir zem katras kritikas. Vairs nevēlas celt telefonu augšā un ir pretīga sajūta no mājas īpašnieka puses, kā cilvēks spēj mainīties.
Egitas storijs:
"Ziniet, es konstatēju, kad mmm, kad tev pēkšņi rodas cilvēki, kuriem tu negribi celt telefonu augšā, kuri tev vienkārši rada pretīgu sajūtu iekšā, nu tāds kad mm es negribu ar tevi runāt, es negribu vairs ar tevi ne runāt, neko. Un izskatās, kad es st došu Oskara telefona numuru, lai pa pārņem komunikāciju, jo tāda, kāda viņa ir izvērtusies tālāk ir ir ir pilnīgi, kā cilvēki spēj mainīties."
"Nē, nu ko es gribēju ar to teikt, kad āā ne par to situāciju kā tādu, bet, nu kas notiek manī iekšā ja, kad tev ir kaut kāda pretestība āā pēkšņa pret cilvēku un tu negribi komunicēt vot tieši dēļ tā, lai izvairītos nooo no stresa, lai izvairītos no kau kādas mmm, es nezinu, nu man iekšā krata, man ir tāda pretīga sajūta, ka es negribu, kas atkal, ja, kas atkal būs, ko atkal pateiks, kas kas ko kā, protams, ka tas viss saistīts ir ar māju un tā, bet jā, un tagad domāju, nu Egit kā tu tiksi galā ar šo situāciju, jo tas jau ir tev, tev iekšā. Āā, ta kā jā, man vispār vajag nopirkt statīvu, jo man statīvs saplīsa un man vajag telefonu ielikt. Tā kā man ir jādomā, kā man ar to tikt galā, tapēc kad tas ir manī, ne jau kāda cita problēma, bet tā ir mana problēma, ja, ka man iekšā kaut kas krata, ka man iraa stulba sajūta, un tāda aāaa, jā, man jātiek ar to galā."
WTF. Egita vienā storijā saka, cik pretīgs mājas īpašnieks, slikta komunikācija no viņa puses, otrā storijā saka, ka problēma ir pašā, ka tā ir pašas Egitas problēma, ne jau kāda cita. :D
Es jūtu līdzi mājas īpašniekam, ja viņam ir jākomunicē ar Egitu. Nav iespējams saprast, ko viņa cenšas pateikt.
16.04.2024 13:47 |
 
Reitings 840
Reģ: 11.08.2022
Tieši kur es nolieku Egitas ğimeni😁 3.bèrniņu un vīru 😁 Un viss, kas jàsaprot “publiskàm” personàm, ja negribi, lai runà par tavu ğimeni, neizliec publiskai apskatei. Viss. Jà, skatoties Egitas storijus, man rodas jautàjums, kà viņas vīrs pacieš tàdu neapmierinàtu, burkšķošu tanti, kurai visi apkàrt ir vainīgi, kurai sajūsmu rada tikai zoomiņi, apgrozījumi, patči un pusplikai gozèties vannas istabas spoguļos. Bez interesèm, bez hobijiem, bez vèlmes pilnveidoties un izglītoties. Jo tieši tàdu iespaidu viņa rada savà publiskà ig profilà.
16.04.2024 13:54 |
 
Patīk
Reitings 40646
Reģ: 12.10.2022
Elife @ 16.04.2024 12:24

Egita nemaz tik slikti nezisaktās, turklāt stāvoklī viņa ir...
Nav pareizi salīdzināt, katrai sievietei savi gēni, taču Egita reklamē spāņu, korejiešu kosmētikas, Biodronus, Drainus un ko tik vēl ne, bet izskatās daudz sliktāk kā Nika ex Linde vai tā pati Uresina, kurai ir 40 gadi, visas veic sejas procedūras un visām ir botoksi utt.
Egita NL iesēdējās komforta zonā un tagad netiek no tās ārā. Viņai vajadzētu sākt sportot (pēc grūtniecības), pievērsties kādam hobijam, ne NL, tad noteikti paliktu starojošāka un labāk izskatītos. Ne velti ir teiciens - kā jūties iekšēji, tā izskaties ārēji.
Vai viņa nav paskatījusies bildes pirms 3-4 gadiem, kā dažu gadu laikā ir savecējusi par 10+ gadiem? Nepalīdz NL...
16.04.2024 14:24 |
 
Reitings 22202
Reģ: 16.04.2023
Egitai jau gadiem ir laiks kā jūra. Tiešām ar katru gadu viņa izskatās traģiskāk. Nevajag slinkumu novelt uz grūtniecību. Viņa daudz maz labi izskatījās tieši pirms pievienojās NL. Secinājumus izdariet pašas.
16.04.2024 14:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits