Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Patīk
Reitings 40644
Reģ: 12.10.2022
Merilda @ 13.04.2024 16:54
Kas Marijai ar matiem, tikko bija pie friziera, bet tāpat tās saknes izskatās nesakoptas.
Marija bija uz salonu, kuram Foxa taisa soc. tīklus. Sekotāji stāv uz vietas vai krīt, un Foxa aizvelk tur savas draudzenes vai tās, kas ir no NL. Mani šis salons nekādi nepiesaista, ne darbi, ne sociālie tīkli.
14.04.2024 12:21 |
 
Reitings 928
Reģ: 15.09.2023
CallMeAnnika @ 14.04.2024 12:21
Marija bija uz salonu, kuram Foxa taisa soc. tīklus. Sekotāji stāv uz vietas vai krīt, un Foxa aizvelk tur savas draudzenes vai tās, kas ir no NL. Mani šis salons nekādi nepiesaista, ne darbi, ne sociālie tīkli.

Domāju, ka Alise varēja sarunāt Marijai tikai pašu lētāko pakalpojumu par velti tajā salonā, tāpēc rezultāts ir tāds kāds ir. Marija atrunājās, ka, lai uztaisītu airtouch krāsojumu, viņai esot vēl jāataudzē saknes, tāpēc tikai tonēšana. Pirmoreiz dzirdu tādas muļķības. Kur tad viņa taisās to airtouch taisīt, ja plāno ceļojumu vairāku mēnešu garumā. 😁 Salons nesaista, it sevišķi, ja Alise viņu reklamē.
14.04.2024 13:57 |
 
Reitings 131
Reģ: 30.10.2022
amnēzija @ 13.04.2024 16:53
Eiropietes apgalvo, ka jauns uzņēmums, cits nosaukums un tā, ka visas saites sarautas. Bondarčuka gan apraksta storijos to kā Vucēna kopējā līderu čatā emocionāli stāstīja par to kā Eiropa plāno paplašināt uzņēmumu. Un tur nav runa par kaut kādu atsevišķu Eiropas uzņēmumu, kurš tiks paplašināts, bet runa ir par uzņēmumu, kurā darbojas viņa pati.

un nodeva mūsu celās LV līderes, ka melo par to, ka nekas nav kopīgs ar RU....
14.04.2024 14:28 |
 
Reitings 131
Reģ: 30.10.2022
Marija man liekas vispār nesaprot ko dara. Viņa ar bērniem netiek galā mājās un ir vienmēr nogurusi, kā viņa tiks galā auto, kur bērni būs pārbesījušies......
14.04.2024 14:31 |
 
Reitings 135
Reģ: 24.05.2023
Sanita123 @ 14.04.2024 14:31
Marija man liekas vispār nesaprot ko dara. Viņa ar bērniem netiek galā mājās un ir vienmēr nogurusi, kā viņa tiks galā auto, kur bērni būs pārbesījušies......

Šo MV "plānu" es vispār nespēju saprast. MV bieži uzsver, cik viņa ir loģiska, cik viņa ir malacīte utt., tagad pierāda, ka uzvedība ir kā vidusskolu beigušam jaunietim, kuram plāns doties plašajā pasaulē.
Man gan nav 3 bērni, bet esmu braukusi automašīnā ar mazu bērnu garu ceļa gabalu. Tas taču ir trakums! Kā tas mazais puika, kurš pieradis pie viņas klēpja un rokām nosēdēs kaut vai 2 stundas auto sēdeklītī? Kā tā meitene sēdeklītī noturēs mierīgumu? Es tiešām nespēju aptvert.
Ok, var jau stāties ik pēc 2 - 3 stundām. Bet - cik dienas tad aizņems ceļš? Un - gulēt taču ar;i kaut kur vajag. Polija, Vācija, Francija vai vēl kādas tranzītvalstis. Viesnīcas taču arī maksā. Vai arī 3 mzgadīgus bērnus izmitina pa velti? Diezin vai. Visiem vajag kaut ko ēst, dzert.....
Nē, mans prāts šo nesaprot.
Paziņas - pieaguši vīrieši reiz trijatā brauca no UK ar auto uz Rīgu. Teica - nekad vairs! Un tur varēja visi 3 uz maiņām stūrēt dienas laikā. Bet, Marija taču būs viena.
Man to bērnu patiesi ir žēl. Viņi vēl nezina, kas viņus gaida.
14.04.2024 15:29 |
 
10 gadi
Reitings 136
Reģ: 13.02.2013
Martinika @ 14.04.2024 15:29

Šo MV "plānu" es vispār nespēju saprast. MV bieži uzsver, cik viņa ir loģiska, cik viņa ir malacīte utt., tagad pierāda, ka uzvedība ir kā vidusskolu beigušam jaunietim, kuram plāns doties plašajā pasaulē.
Man gan nav 3 bērni, bet esmu braukusi automašīnā ar mazu bērnu garu ceļa gabalu. Tas taču ir trakums! Kā tas mazais puika, kurš pieradis pie viņas klēpja un rokām nosēdēs kaut vai 2 stundas auto sēdeklītī? Kā tā meitene sēdeklītī noturēs mierīgumu? Es tiešām nespēju aptvert.
Ok, var jau stāties ik pēc 2 - 3 stundām. Bet - cik dienas tad aizņems ceļš? Un - gulēt taču ar;i kaut kur vajag. Polija, Vācija, Francija vai vēl kādas tranzītvalstis. Viesnīcas taču arī maksā. Vai arī 3 mzgadīgus bērnus izmitina pa velti? Diezin vai. Visiem vajag kaut ko ēst, dzert.....
Nē, mans prāts šo nesaprot.
Paziņas - pieaguši vīrieši reiz trijatā brauca no UK ar auto uz Rīgu. Teica - nekad vairs! Un tur varēja visi 3 uz maiņām stūrēt dienas laikā. Bet, Marija taču būs viena.
Man to bērnu patiesi ir žēl. Viņi vēl nezina, kas viņus gaida.

Nesaprotu kāda jums daļa gar to, ko dara vai nedara Marija. Dažas te uzvedas tā, it kā no viņām prasītu naudu viesnīcai, ēdienam un vēl bērnus paauklēt!🫣😆🤣🤣🤣
14.04.2024 15:40 |
 
Reitings 135
Reģ: 24.05.2023
Burberry @ 14.04.2024 15:40

Nesaprotu kāda jums daļa gar to, ko dara vai nedara Marija. Dažas te uzvedas tā, it kā no viņām prasītu naudu viesnīcai, ēdienam un vēl bērnus paauklēt!?????

Protams, mana tieši daļa nav nekāda!
Šis ir forums, kurā piedalīties un izteikties ir iespēja ikvienam.
Tā kā MV sevi pozicionē kā "instagramere" un pēc idejas tas nozīmē- sabiedrības domas ietekmētāja, domāju, ka sabiedrība (un viņas sekotāji) var gan izteikties, gan sašust, gan priecāties un ko tik vēl nē :)))
Tieši tāpat, kā Tu sašutinies un izsaki viedokli par manu komentāru, es izsaku viedokli par viņas situāciju. Tieši tik vienkārši!
14.04.2024 15:52 |
 
Patīk
Reitings 40644
Reģ: 12.10.2022
Mashka Kakashka @ 14.04.2024 13:57

Domāju, ka Alise varēja sarunāt Marijai tikai pašu lētāko pakalpojumu par velti tajā salonā, tāpēc rezultāts ir tāds kāds ir. Marija atrunājās, ka, lai uztaisītu airtouch krāsojumu, viņai esot vēl jāataudzē saknes, tāpēc tikai tonēšana. Pirmoreiz dzirdu tādas muļķības. Kur tad viņa taisās to airtouch taisīt, ja plāno ceļojumu vairāku mēnešu garumā. ? Salons nesaista, it sevišķi, ja Alise viņu reklamē.
Kāpēc saknes jāataudzē? :D Absurds. Vairs nespēj izdomāt ticamus melus.
Salonā matu rekonstrukcija + tonis + griezums maksā 35 eiro. Airtouch no 160 eiro. Pat matu saknes netika nokrāsotas, jo izmaksā no 50 eiro. Tonis ātri izies un rezultāts atkal nekāds. Visticamāk tā arī ir, kā tu teici, ka Foxa sarunāja lētāko sadarbību.
Un tad Marija skries pie nākamā friziera uz sadarbību un teiks, cik iepriekšējais salons bija briesmīgs. :D
14.04.2024 16:02 |
 
Patīk
Reitings 40644
Reģ: 12.10.2022
Burberry @ 14.04.2024 15:40

Nesaprotu kāda jums daļa gar to, ko dara vai nedara Marija. Dažas te uzvedas tā, it kā no viņām prasītu naudu viesnīcai, ēdienam un vēl bērnus paauklēt!?????
Daļa nekāda, atliek vien šausmināties, kā lielā NL līdere sevi norok, un bērnus velk līdzi, izpostot to dzīves.
Ja šobrīd Marijas dzīve ir drāma - jāvācas ārā no mājas, ienākumi no NL stipri sarukuši, bērni tiek atstāti novārtā, jāizpārdod mantas no mājas, tad drīz sāksies šausmu trilleris uz autobāņiem.
14.04.2024 16:15 |
 
Reitings 5767
Reģ: 20.09.2022
Divi cilvēki klientu čatā pasūta kaut ko no Korejas kosmētikas, Foxai tas ir kipišs 😂
14.04.2024 17:01 |
 
Reitings 255
Reģ: 01.08.2022
Martinika @ 14.04.2024 15:29

Šo MV "plānu" es vispār nespēju saprast. MV bieži uzsver, cik viņa ir loģiska, cik viņa ir malacīte utt., tagad pierāda, ka uzvedība ir kā vidusskolu beigušam jaunietim, kuram plāns doties plašajā pasaulē.
Man gan nav 3 bērni, bet esmu braukusi automašīnā ar mazu bērnu garu ceļa gabalu. Tas taču ir trakums! Kā tas mazais puika, kurš pieradis pie viņas klēpja un rokām nosēdēs kaut vai 2 stundas auto sēdeklītī? Kā tā meitene sēdeklītī noturēs mierīgumu? Es tiešām nespēju aptvert.
Ok, var jau stāties ik pēc 2 - 3 stundām. Bet - cik dienas tad aizņems ceļš? Un - gulēt taču ar;i kaut kur vajag. Polija, Vācija, Francija vai vēl kādas tranzītvalstis. Viesnīcas taču arī maksā. Vai arī 3 mzgadīgus bērnus izmitina pa velti? Diezin vai. Visiem vajag kaut ko ēst, dzert.....
Nē, mans prāts šo nesaprot.
Paziņas - pieaguši vīrieši reiz trijatā brauca no UK ar auto uz Rīgu. Teica - nekad vairs! Un tur varēja visi 3 uz maiņām stūrēt dienas laikā. Bet, Marija taču būs viena.
Man to bērnu patiesi ir žēl. Viņi vēl nezina, kas viņus gaida.

Da nekur viņa ar to mustangu neaizbrauks. Nesaku ne pieci, ka kaut kur lidos, bet lai sataisītu kipišu un celtu statistiku, paziņo, ka brauks ar mašīnu.
Vērosim 🍿
14.04.2024 17:11 |
 
Reitings 5767
Reģ: 20.09.2022
Saprotu, katram cilvēkam savs stils un sava gaume, bet tās pārmērīgi lielās žaketes un tās masīvās krosenes Vucēnai izskatās briesmīgi 😂 tas koptēls no sērijas - uzvilku visu ko skapī varēju atrast.
14.04.2024 17:15 |
 
Reitings 23
Reģ: 21.01.2024
Sanita123 @ 14.04.2024 14:28

un nodeva mūsu celās LV līderes, ka melo par to, ka nekas nav kopīgs ar RU....

Nu kā nav viens uz tas pats uzņēmums - jā, reģistrēts tepat, bet tas jau nemaina to, ka visi produkti nāk no vienām ražotnēm un viss uzņēmums tāpat pieder Hohlovam. Visa peļņa aiziet krievam. Tad kāda nozīme vai kāda struktūrvienība reģistrēta LV, Polijā, Vācijā vai Krievijā viss tāpat grozās ap krieviem. Vienīgais izskatās, ka pasākumus vairs nerīko kopā
14.04.2024 17:43 |
 
Patīk
Reitings 40644
Reģ: 12.10.2022
Mājsaimniece Marija sēž mājās, bet jau nedēļu nevar izsūtīt savas pārdotās žaketes. Itkā maisiņi, kur iepakot, trūkst, un pa visu nedēļu nebija laika nopirkt. Kātad!
Un tāpat beigās nopērk Rimi papīra maisus.
14.04.2024 20:09 |
 
Reitings 5208
Reģ: 27.08.2023
A tas tā ok, ka Maška Īlonu aiz vienas rokas uzceļ sev klēpī vai paceļ, lai uz gurna uzsēdinātu? Man bērnu nav, nezinu, bet izskatās kaut kā nepareizi mazu bērnu tā celt.
14.04.2024 20:22 |
 
Patīk
Reitings 40644
Reģ: 12.10.2022
N jau sen vajadzēja uztaisīt dabas zinībās eksperimentu, un tas ir atstāts pat ne uz pēdējo brīdi, bet, cik saprotu, jau sen ir nokavēts, bet jāuztaisa tāpat.
Marija šokā, ka visi eksperimenti ilgst 5-7 dienas, tad ir atradusi kādu, ko var pāris stundās uztaisīt.
Cik žēl, Marija, ka šo neizdarīja skolotāja pagarinātajā grupā, vai ne?
Vai tam bērnam ar tik daudz kavējumiem gan mācībās, gan mājasdarbos, gan skolas apmeklējumā, ir iespējams pabeigt 2.klasi?
14.04.2024 20:23 |
 
Patīk
Reitings 40644
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 14.04.2024 17:15
Saprotu, katram cilvēkam savs stils un sava gaume, bet tās pārmērīgi lielās žaketes un tās masīvās krosenes Vucēnai izskatās briesmīgi ? tas koptēls no sērijas - uzvilku visu ko skapī varēju atrast.
Vucēna aizbrauca uz Bea, lai paņemtu sadarbībām drēbes, iefilmēt, un pēc tam pārdot? :D
14.04.2024 20:29 |
 
Reitings 5767
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 14.04.2024 20:09
Mājsaimniece Marija sēž mājās, bet jau nedēļu nevar izsūtīt savas pārdotās žaketes. Itkā maisiņi, kur iepakot, trūkst, un pa visu nedēļu nebija laika nopirkt. Kātad!
Un tāpat beigās nopērk Rimi papīra maisus.

Lai cik citi cilvēki būtu aizņemti darbos (tie, kuri strādā ārpus mājām - ofisos un tā tālāk), tiem vairāk sanāk izdarīt un paspēt visu un būt visur. NLšicas, sēdētājas mājās it sevišķi, nekad neko nevar paspēt. Uz ārsta vizīti kavē, uz tikšanos kavē, uz veikalu pēc maisiņiem nav laika kad aizbraukt.. interesanti kāpēc? Neprot plānot vai atsevišķos gadījumos pārāk slinkas? Jo arī, lai kaut ko nopirktu priekš eksperimenta, Vucēnai negribējās braukt uz veikalu... kāpēc iespringt, ne? Tas nekas, ka pircēji nedēļu gaida. Un tas nekas, ka bērnam eksperiments jau n-tās nedēļas atpakaļ ir bijis uzdots..
14.04.2024 20:38 |
 
Reitings 5208
Reģ: 27.08.2023
CallMeAnnika @ 14.04.2024 20:23
N jau sen vajadzēja uztaisīt dabas zinībās eksperimentu, un tas ir atstāts pat ne uz pēdējo brīdi, bet, cik saprotu, jau sen ir nokavēts, bet jāuztaisa tāpat.
Marija šokā, ka visi eksperimenti ilgst 5-7 dienas, tad ir atradusi kādu, ko var pāris stundās uztaisīt.
Cik žēl, Marija, ka šo neizdarīja skolotāja pagarinātajā grupā, vai ne?
Vai tam bērnam ar tik daudz kavējumiem gan mācībās, gan mājasdarbos, gan skolas apmeklējumā, ir iespējams pabeigt 2.klasi?

Un vēl Maška izņem viņu no skolas uz nezināmu laika periodu maijā, jo slinkā NL princese nav spējīga dzīvesvietu atrast un principā tiek izlikta no mājas, tāpēc jāpārvācas uz mašīnu. Vai ir kaut kas tāds, kas to bērnu vispār varētu motivēt mācīties? Protams, ka nē, jo, lai arī ko viņš nepastrādātu, mutere pērk suši, ved ceļojumā, uz akvaparku, dzimšanas diena nebija tikai mājās ar kūku un tuvākajiem draugiem, arī ļauj neiet uz skolu utt.
Un, kas pie tā visa esot vainīgs? Nē, ne jau Maša, kura nejēdz kā audzināt bērnu, bet gan dēla tēvs, kurš nemaksā pietiekami daudz alimentus, lai Maška var turpināt valstīties pa mājas dīvānu neko nedarot un ņerkstot, cik ir nogurusi.
14.04.2024 20:47 |
 
Patīk
Reitings 40644
Reģ: 12.10.2022
Egitai kauns pašai no sevis nav? Vakardienas storijs dīvānā, kur sēž, komentē, ko ciemiņi dara pie galda, un saka, ka droši vien neviens nespēlēs spēles, jo visi saguruši. Draudzene saka, ka īstais moments, lai spēlētu.
Var doties uz istabu gulēt vai likt ciemiņiem doties prom nevis sēdēt no malas, filmēt un teikt stulbas piezīmes.
14.04.2024 20:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits