Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 4911
Reģ: 20.09.2022
sandrute @ 10.04.2024 22:03
Es nesaprotu, par ko Egita streso, ja viņai pieder dzīvoklis. Var taču iet tur dzīvot uz dzivokli. Problēma būtu tad, ja nebūtu dzīvokļa, tad atkal būtu jāmeklē uz īri un jāmaksā lielas summas.

Bet tur tā lieta, ka dzīvoklī īsti negrib.
Es nez, kaut kā līdz galam nesaprotu to saimnieku aprunāšanu IG storijos. Uz ko viņa cer ar tādu attieksmi? Ka pasūdzēsies, pačīkstēs storijos, saimnieks apžēlosies un atļaus dzīvot tur tālāk? Vai kas tas ir? Es citu izīrētāju vietā šādu īrnieci neņemtu, kura var pie mazākā sīkumiņa IG storijos "mēslus" gāzt virsū.. pat par parastu kafejnīcu ledus hallē nopurpināja, ka tur neesot garšīgi, vēl ietagoja storijā ledus halli, it kā halles darbinieki tur virtuvē kaut ko gatavotu 😂
Un man laikam arī saimnieku vietā būtu kaut kā nedroši turpināt tālāk izīrēt dzīvokli īrniekiem, kur īrniece IG čīkst par grūtnieču drēbēm, kuras uz tik neilgu laiku ir jāpērk (uzsvars - tādu naudu maksāt par drēbēm tik neilgam laikam). Par to, ka dīc, ka jaunu gultas matraci vajagot un tik dīc, bet nepērk un kaut ko gaida.. tas jau vien signāls, ka ar naudām kaut kas nav. Un kur garantija, ka nākošajā mēnesī pietiks naudas īrei un rēķinu apmaksai.. 🙄
11.04.2024 00:02 |
 
Reitings 4123
Reģ: 10.01.2023
marfina @ 10.04.2024 22:45
Gan jau, ka draudzene ir lietas kursā, ka Kristapam viņai jāmaksā tiesas pielemtā nauda. Un lai kā vajadzētu saprast, ka tā it kā tač bērnam, tomēr šādās situācijās tas viss no otras puses izskatās, kā uzbrukums viņas brūtgānam, kurš šo summu varētu lieliski tērēt viņu pāra vajadzībām... tad protams, ka viņa pie šīs situācijas vaino Mariju un protams, ka nesveicina...
Un kā viņa vispār var iedomāties, ka pēc tā visa, kaut kāda Kristapa brūte gribēs sveicināties ar viņu. Un priekš kam. Ja gribēja draudzīgas attiecības ar ex.jauno ģimeni, tad arī tos naudas jautājumus bija jākārto bez tiesas. Nu ja tas nebija iespējams, tad lūdzu - kariņš caur tiesu, bet arī sekas jāņem vērā, ka tiem, kuriem uzbruka, tie nesveicinās. īzī. par ko cepiens?
vairāk vajadzētu viņai uztraukties, lai viņa normāli attiecās pret Neitu, kad viņi ir kopā, nevis vai viņu sveicina ?
vēl vērā jāņem fakts, ka gan jau Kristaps plāno vēl nākotnē bērnus.
Vucēna jau neiedomājas, ka tiklīdz tā notiks, viņai caur tiesu piegriezīs to summu. 😁
11.04.2024 00:14 |
 
Reitings 36
Reģ: 07.06.2022
CallMeAnnika @ 10.04.2024 19:02
Neticu, ka washcarapp piedāvāja Egitai sadarbību. Šī sadarbība nesen bija Kačai, un droši vien ubadze Egita rakstīja uzņēmumam un mēģināja izdīkt sadarbību arī sev.
Kačai par reklāmu maksā un vēl papildus saņem pakalpojumu bez maksas. Egita gan jau saņem tikai auto mazgāšanu bez maksas.
Precizēšu, ka Kačai neviens nemaksā par to, ka viņa reklamē Washcar. Tas ir barteris, Kača dod reklāmu un WashCar viņai sapucē mašīnu. Un tas ir fakts, neprasiet kāpēc to zinu.
11.04.2024 00:15 |
 
Reitings 919
Reģ: 31.01.2015
Starp citu, Nacionālajā teātrī būs izrāde par Kačiņām, Mašām un Egit- līdzīgajām.
https://teatris.lv/izrade/laiks-paradizei/
11.04.2024 00:36 |
 
Reitings 17971
Reģ: 16.04.2023
Izskatās, ka Egita par pārcelšanās pakalpojumiem nav dzirdējusi, bet tur jau finansiālais faktors neļauj.🥲
Eh, kā tas pulveru kuģis grimst. 👏
11.04.2024 00:42 |
 
Reitings 4911
Reģ: 20.09.2022
Oriona @ 11.04.2024 00:36
Starp citu, Nacionālajā teātrī būs izrāde par Kačiņām, Mašām un Egit- līdzīgajām.
https://teatris.lv/izrade/laiks-paradizei/

Oi, šī varētu būt laba 🤭
Bet Egitai jau teātris neinteresē, tā jau varētu aiziet un palūrēt uz sevi no malas 😂
11.04.2024 00:45 |
 
Reitings 1488
Reģ: 27.04.2023
Vivian10 @ 08.04.2024 11:48
Esmu. Un varu 100% pateikt, ka tas, ko Jūs redzat IG - gan Ingu, gan Egitu, Vucēnu - tā ir nakts pret dienu, kādas viņas ir realitātē.
Inga ir bijusi rupja, pretīga pret savas komandas meitenēm, kuras neizpildīja viņai plānu. Čatos nolikusi.
Egita tieši tāpat. Egita vispār klaji pret visām jaunajām meitenēm izturējās draudzīgi līdz brīdim, kamēr viņas uztaisīja aktivizāciju, pēc tam klaji ignorēja, nelasīja ziņas dienām, neatbildēja. Un, kad atbildēja, tad ar tekstu - prasi visu čatā meitenēm.
Vucēna ir vienkārši nenormāli pretīga. Nefiltrē, ko dara, saka.
Kad no Egitas meitenes sāka iet projām, tad gan naski visām rakstīja, ka viņa vienmēr būs blakus, ja viņu vajadzēs, kāda komanda viņas un tā tālāk. ? Bet meitenes, kuras aizgāja, tā arī teica - Egita bija liela kļūda, pie viņas nekad vairāk.
Nu un Inga dzīvoja savā izfantazētajā ideālajā dzīvē, lai gan pati nav spējīga nevienu rēķinu apmaksāt. Tagad apstulbusi nesaprot, ko vajadzētu darīt.
Strādāt Inga. Iet uz darbu, kā visi to dara.

Cik precīzi noraksturoji💯💯💯
Man ir līdzīga pieredze.
11.04.2024 00:45 |
 
Reitings 4911
Reģ: 20.09.2022
KrūzīteDūzīte @ 11.04.2024 00:45

Cik precīzi noraksturoji???
Man ir līdzīga pieredze.

Viena te rakstīja, ka dāvaniņas esot dāvinājusi savā komandā. Cik dāvanas saņēmi? 😂
11.04.2024 00:46 |
 
10 gadi
Reitings 1744
Reģ: 24.08.2011
Noklausījos Egitas storijus par to, ka jaatbrīvo māja... runā par iekāpšanu viņas kurpēs, bet vai viņa tā otra cilvēka kurpēs ir iekāpusi un zin kāpēc vispār tāds lēmums? Bija domājusi ar mazo baudīt laiku uz terases...nu gan jau, ka mēs visi kādreiz kaut ko bijām domājuši..
Tak pieaudzis cilvēks itkā, zin, ka māja nav viņai, bet iedota lietošanā, loģiski, ka īpašnieks māju gribēs atpakaļ kaut kad. Un tas, ka piemin, ka grūtniece, vispār 🙄 grūtniecība ir slimība?
11.04.2024 07:06 |
 
Reitings 2328
Reģ: 10.04.2022
Ar katru situāciju pārliecinos, ka Egita ir tik tupa, nemāk vispār risināt problēmas, uzskata, ka visa pasaule griežas tikai par un ap viņu. Tagad visiem citiem ir jārisina viņas problēmas, jo pati loģiski nevar padomāt, kas būtu jādara šajā situācijā.
Otrā situācija, ka jāizvācās no īpašuma, kaut kā aizdomīgi, vai tik nav jāvācas ārā, jo pulverbundžas vairs nepelna😀
11.04.2024 07:37 |
 
10 gadi
Reitings 3878
Reģ: 29.01.2009
huitzitzilin @ 10.04.2024 21:03
Ka Marija vsp iepazinās ar Rafu? Viss laikam tā ātri attīstījās, ne? Izšķiras ar K, tad atrada R un palika stāvokli?
Atceros, ka viņa stāstīja, ka esot bijusi kaut kada pasākumā Spānijā un tur Rafa esot viņai pievērsis uzmanību, bet viņai viņš neesot paticis, bet tad viņš esot piebraucis ar mustangu un piedāvājis vai arī pati izdomājusi, ka viņu vajag izvizināt un tā tas viss sācies. Precīzi neatceros, bet kaut kā tā tas bija, ja kaut ko jaucu, tad palabojat mani. Un mustangu jau arī Vucēna nopirka, jo Rafam tas ir mīļākais auto. Pēc otrās (vai nu kura tā reize) salabšanas reizes Vucena vēl lielijās, ka Rafa taisās pirkt elektro mustangu.
11.04.2024 07:48 |
 
Reitings 4911
Reģ: 20.09.2022
kapriza__ @ 11.04.2024 07:48
Atceros, ka viņa stāstīja, ka esot bijusi kaut kada pasākumā Spānijā un tur Rafa esot viņai pievērsis uzmanību, bet viņai viņš neesot paticis, bet tad viņš esot piebraucis ar mustangu un piedāvājis vai arī pati izdomājusi, ka viņu vajag izvizināt un tā tas viss sācies. Precīzi neatceros, bet kaut kā tā tas bija, ja kaut ko jaucu, tad palabojat mani. Un mustangu jau arī Vucēna nopirka, jo Rafam tas ir mīļākais auto. Pēc otrās (vai nu kura tā reize) salabšanas reizes Vucena vēl lielijās, ka Rafa taisās pirkt elektro mustangu.

Tas jau nebija tad, kad viņa uz to Spāniju bija viena aizbraukusi? Jo, es atceros, ka viņa stāstīja, ka pati pirmā iepazīšanās viņiem bijusi tad, kad Vucēna bija Spānijā medusmēnesī.
11.04.2024 07:57 |
 
10 gadi
Reitings 3878
Reģ: 29.01.2009
amnēzija @ 11.04.2024 07:57

Tas jau nebija tad, kad viņa uz to Spāniju bija viena aizbraukusi? Jo, es atceros, ka viņa stāstīja, ka pati pirmā iepazīšanās viņiem bijusi tad, kad Vucēna bija Spānijā medusmēnesī.
Viņi tik bieži sagājuši kopā un šķīrušies, ka neatceros kura no visām tām reizēm bija.😂
11.04.2024 08:05 |
 
10 gadi
Reitings 4078
Reģ: 02.01.2011
Es neticu, ka kāds var gribēt pārvākties uz Spāniju ar tādu mašīnu un 3 bērniem tajā.
Kur vieta mantām?
Cik dienas jāpavada ceļā?
Mašīnā 2 mazi bērni un tikai viens pieaugušais, kurš ir pie stūres!!?
Vidējam bērnam autobeņķis būs vai vedīs tāpat pāri visai Eiropai?
Un tas, ka skolēns tiks izņemts no skolas maija sākumā, manuprāt, ir kaut kāds izmisuma solis. Nu tiešām Latvijā nav nevienas vietas, kur piemesties uz 3 nedēļām? Kaut vai īres dzīvokļi, kurus izīrē uz nedēļām/dienām? Kaut vai pie mammas?
Kā kaut kāds trips var būt tik steidzams, ja priekšā ir brīva visa vasara?
Bet nu pēdējā laika storiji liek domāt, ka tur šobrīd svarīgas pavisam citas lietas- sevi uzfrišināt un mantas tirgot, mācības un mājasdarbi vairs netiek pieminēti.
11.04.2024 08:12 |
 
Reitings 4911
Reģ: 20.09.2022
kapriza__ @ 11.04.2024 08:05
Viņi tik bieži sagājuši kopā un šķīrušies, ka neatceros kura no visām tām reizēm bija.?

Nu jā, pārspēj pašas "Hameleonu rotaļas" 😂
11.04.2024 08:15 |
 
Reitings 4911
Reģ: 20.09.2022
začeits @ 11.04.2024 08:12
Es neticu, ka kāds var gribēt pārvākties uz Spāniju ar tādu mašīnu un 3 bērniem tajā.
Kur vieta mantām?
Cik dienas jāpavada ceļā?
Mašīnā 2 mazi bērni un tikai viens pieaugušais, kurš ir pie stūres!!?
Vidējam bērnam autobeņķis būs vai vedīs tāpat pāri visai Eiropai?
Un tas, ka skolēns tiks izņemts no skolas maija sākumā, manuprāt, ir kaut kāds izmisuma solis. Nu tiešām Latvijā nav nevienas vietas, kur piemesties uz 3 nedēļām? Kaut vai īres dzīvokļi, kurus izīrē uz nedēļām/dienām? Kaut vai pie mammas?
Kā kaut kāds trips var būt tik steidzams, ja priekšā ir brīva visa vasara?
Bet nu pēdējā laika storiji liek domāt, ka tur šobrīd svarīgas pavisam citas lietas- sevi uzfrišināt un mantas tirgot, mācības un mājasdarbi vairs netiek pieminēti.

Mēs varam negribēt. Viņa grib 😂 drēbes lielāko daļu nopārdod, ne velti arī tās, kuras valkātas ikdienā. Arī bērnu drēbes, lai pēc iespējas mazāk jākrāmē kaut kas līdzi. Un kur tad mašīnu atstās, ja pircēja nav? 😂 protams, lidmašīnas biļetes viņai izmaksātu lētāk, bet nu, katrs dzīvo pēc savām iespējām, kā saka un laikam degvielu ieliet bākā un ja nu kas, labot mašīnu ārvalstīs laikam būs lētāk (dzelži ir neprognozējami, tas nav aizbraukt uz veikalu pēc pieniņa vai kafijiņas) 🙄🤷‍♀️
Un spriežot pēc tās "draugu" reakcijas, es pieļauju, ka viņa tiešām domā atkal saieties ar Rafaelu. Jo līdzīgu stāstu par draugu reakciju viņa stāstīja arī par Robertu. Tā ka, pilnīgi iespējams, sāku jau šim variantam ticēt 😂
11.04.2024 08:25 |
 
Reitings 30898
Reģ: 11.02.2015
Kā tad tā, pie Rafas (iespējams)?! 😱 Viņš taču esot bijis vardarbīgs..
Ja toč pie viņa, tad viss par šo pērkamo m.. būs skaidrs.
11.04.2024 08:33 |
 
Reitings 1488
Reģ: 27.04.2023
amnēzija @ 11.04.2024 00:46

Viena te rakstīja, ka dāvaniņas esot dāvinājusi savā komandā. Cik dāvanas saņēmi? ?

Davinat jau davina- tikai cik ilgi ta sanemsana jagaida🤦‍♀️ pie Egitas viss ir jagaida- davanas, atbildes- viss ir bezmazvai jaizludzas. - nu par atbildem pasas zinat- Sandra pajautaja- sho izlidinaja🤣 jo Egita ir lidzasesosha un izpalidziga ganjau🤣
Ipashi ja aizdod kadu produktu klientam- klients jau samaksajis, jaizsuta, a Egitai muzhdien kautka nesanaca kautka aizmirsas🤯
Drausmigs lideris.
11.04.2024 09:04 |
 
Reitings 23127
Reģ: 18.08.2022
reina @ 11.04.2024 08:33
Kā tad tā, pie Rafas (iespējams)?! ? Viņš taču esot bijis vardarbīgs..
Ja toč pie viņa, tad viss par šo pērkamo m.. būs skaidrs.

To jau Marija pati sen aizmirsusi ,ka Rafa bija vardarbĩgs😂tak paspẽja vēl vienu bērnu pat piedzemdēt pẽc visām tām atklāsmēm par vardarbĩbu no Rafas puses 😂
11.04.2024 09:05 |
 
Reitings 1488
Reģ: 27.04.2023
amnēzija @ 10.04.2024 22:10

Noklausoties to garo stāstu par māju, pirmkārt, viņiem pašiem sākumā jātiek skaidrībā ko viņi grib. Vai viņi grib dzīvoklī dzīvot vai mājā. Otrkārt, vietu - kur. Un treškārt, viņa saka, ka viņai tagad ar punci būs grūti pārvākties, nevarot viņa ne to izdarīt, ne to. Un kā viņa, teiksim, taisītos pārvākties ar zīdaini uz rokām? Tas būtu vieglāk? Nestiep kastes, bet kastēs sapakot grūtniece var. Un tagad ir tik daudz iespēju kā atvieglot sev pārvākšanos. Un ceturtkārt, ja jau reiz tā māja ir viņiem par mazu, lūk, ir iespēja atrast vietu, kurā vietas pietiks visiem. Vajag tikai pameklēt un pats galvenais, pašiem zināt ko meklēt! Pirms nedēļas viņa uzzināja, ka jāpārvācas, pa nedēļu jau varēja tādus plānus sazīmēt ? es nesaprotu šo gumijas stiepšanu. Kad no kāda klienta pasūtījumu vajaga, tad ātri storijs top, tur nav nekādu problēmu neko izfunktierēt ko filmēt, kā filmēt un kur biznesā aicināt.. šeit ir svarīgs jautājums, kurš ir jārisina nevis jāgaida kad visums atsūtīs māju...

Egita ir ka mazs berns,iedomajas kautko un viss, atkaptoes nevar. Bet dzive nekas nenotiek ta ka mes esam iedomajusies. Par to maju es ari nesaprotu- pec platibas ta maja, man skiet, ir mazaka par dzivokli, kura vini dzivoja. Ta maja ir miniatura. Dzivoklis plasaks, saulains, jaunaja maja- un tas ir Oskara dzivoklis- kada jega bija vispar jaire ta maja, kas ir mazaka, jamaksa ires nauda un komunalie, un tagad izradas, viniem nederot ta maja pat🤦‍♀️
Iedodiet Egitai naudu un vina visu nolaidis pa burbuli🤣🤣
Loti stulbs gajiens. Un tagad naudes un cikstes par to ka tad vispar izvakties un kramet mantas- vina tak grutniece🤯 izdauc parvaksanas servisu un darits. Ko var njaudet? Kastes drebes nevar salikt? Neviens vinai neliks neko celt vai nest. Bet ak vai- vinai jau kurpes griti uzvilkt. Riebj man shitadas vecenes. Tik nevarigas. Vina tak nak no laukiem, mamma vel tagad strada ar darza un siltumnicas darbiem - Egita ka lupata.
11.04.2024 09:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits