Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu izkrišana.

 
Reitings 1
Reģ: 23.11.2019
Sveikas. Vēlējos padalīties ar savu sāpi, varbūt kāda arī ir saskārusies ar šo. Šobrīd ļoti pastiprināti izkrīt mati, mati nekad nav bijuši ļoti biezi , bet šobrīd mati ir palikuši uz pusi plānāki , aptuveni 3 mēnešu laikā. To, ka mati ir sākuši izkrist daudz vairāk , pamanīju pēc tā kad pārslimoju covid19 ( izslimoju ļoti viegli).Agrāk bija problēma, ka mati ļoti lūza un bija ļoti īsi palikuši, šobrīd vairs nelūzt, ir jau pat es teiktu gari izauguši. Matus netaisnoju, nefēnoju, krāsoju aptuveni divos mēnešos reizi, tā kā jau iepriekš bija problēmas ar matiem un gribēju , lai izaug garāki lietoju vitamīnus gan tieši matiem,nagiem,ādai, gan zivju eļļu, nakts sveces eļļu, alus raugu, silīciju, b grupas vitamīnus, d vitamīnu( protams nejau visu kopā, bet ik pa laikam pamainot) , lietoju dnc eļļiņas, esmu lietojusi arī placentas ampulas, kā arī šampūnus un maskas pret matu izkrišanu, esmu arī vērsusies pie ģimenes ārsta (tad kad pamanīju, ka mati sāk izkrist vairāk) liekas, ka viņa šo vispār neuztvēra nopietni, nosūtīja uz dažām analīzēm, kad bija gatavi analīžu rezultāti, pateica, ka viss ir labi un ar to arī viss beidzās. Nedaudz jau sākas panika, jo mati ir jau izkrituši tā, ka vietām jau izteikti var redzēt galvas ādu 😅 Varbūt kāda var kaut ko ieteikt? Vai arī padalīties ar savu pieredzi?
03.09.2021 20:06 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Pamēģini nekrāsot. Tā, ka vispār nekrāsot. Ne reizi divos mēnešos, ne reizi četros mēnešos. Aizmirsti par krāsām. Un turpini lietot vitamīnus. Ja parastie kompleksie nepalīdz, lieto Pantogar. Tie ir paredzēti speciāli pret matu izkrišanu. Bet tā, ka patiešām lieto, vismaz mēnešus 3-4-5-6. Esi pacietīga, jo uzreiz nekas nenāk viegli.
03.09.2021 21:52 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Lasu, lasu.. Bāc.. Egita no NL.. 😁 Nekā personīga.
03.09.2021 22:35 |
 
Reitings 380
Reģ: 20.07.2021
Man bija tāda pati problēma. Sāku lietot Placenta Vitae ampulas un tagad vairs nenāk čupām ārā un arī jaunie matiņi aug kā ,,traki,, 😁👍
03.09.2021 23:31 |
 
Patīk
Reitings 11357
Reģ: 27.01.2021
Varbūt vērts aiziet pie trihologa? Paziņai bija līdzīgi, mati pēkšņi strauji sāka krist ārā, nobijās, aizskrēja pie trihologa, tas viņu nomierināja ar to, ka apmēram reizi 6 gados mati "nomainās" vai kaut kas tāds, precīzi neatceros, jo viena mata mūža ilgums apmēram arī ir 6 gadi. Pēc laika atauga, viss smuki tagad. Bet nu trihologs jebkurā gadījumā noteikti spēs ko ieteikt/paskaidrot, pat tad, ja problēma cita.
04.09.2021 02:07 |
 
Reitings 31
Reģ: 27.01.2021
Matu izkrišana esot diez gan izplatīta pēc covid. Varbūt ir vērts pie trihologa aiziet.
04.09.2021 12:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits