Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Adīšana

 
10 gadi
Reitings 105
Reģ: 29.01.2009
Laba diena, viszinošajām Lilit dāmām!
Man te pašizolācijā jāpavada vēl pāris dienas un es pievēršos dažādām pašizklaidēm: tātad mans jautājums sekojošs: vai internetā atrodamas zeku adīšanas pamācības? Atceros, man mājās bija vecas grāmatas, kur viss bija sīki un skaidri sarakstīts, bet nav iespējams tikt pie šīm foršajām grāmatām.. un internetā atradu kaut ko briesmīgu- tulkotu ar google translate..
29.08.2021 19:19 |
 
Reitings 8
Reģ: 16.08.2021
Nezinu, vai latviski var kaut ko atrast, bet angliski, ierakstot "free sock knitting patterns", izlec ļoti daudz rezultātu, kur sīki smalki viss izskaidrots. Sākumā varbūt būs grūti pierast pie angliskajiem apzīmējumiem un saīsinājumiem, bet var iekopēt katra elementa nosaukumu Youtube un apskatīties katru atsevišķo soli. Tālāk jau tikai seko aprakstam. Daudzviet var lejuplādēt pdf failus, tur vēl papildus pie katra soļa ir bildīte klāt. Vari arī uzreiz jau iet Youtube un uzreiz meklēt "sock knitting tutorials", lai gan youtube parasti ir vienkāršāki modeļi nekā rakstiskajās pamācībās. Lai veicas!
29.08.2021 20:36 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Youtube?
29.08.2021 21:20 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Tur bieži vien esmu atradusi daudzus foršus piemērus gan adīšanai, gan tamborēšanai, šūšanai utml.
29.08.2021 21:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits