Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Viedokļi, kurus neviens nejautā

 
Reitings 964
Reģ: 25.03.2014
Pēdējā laikā, teikšu godīgi, aiz piespiedu bezdarbības sanāk ļoti bieži ienākt šeit un palasīt diskusijas, trīs galvenās lielākoties - ietekmeļus, kivičus un, protams, butterfly.
Davai atbildiet man bez - "tad nenāc un nelasi", bet man interesē, jums dažbrīd nesāp galva jau no tik daudz komentāriem, tik daudz sūdiem visapkārt, kkādām stulbām drāmām, kas tiek taisītas tikai, lai celtu sev popularitāti (mēs to palīdzam darīt)? Es lasu, saprotu, ka vairs pat neiedziļinos domā, vnk pa diagonāli pārskrienu pāri tekstam un viss. Bet šis jau ir kā pieradums, katru dienu ienākt un palasīt kas tad šodien jauns, un nekā jauna jau pa lielam nav :D NL čikses ar saviem drainu video, kur viss pulveris vienmēr pārbērts pāri glāzei, Vucēna story ar tenisu,ēdienu,bērniem, Kačiņa, Kiviču drāma ar 174.pantu un mūsu komentāri par to visu. Ā,nu piemirsu, tagad mums vēl ir politoloģe Elīna Didrihsone :D Es ļoti labi saprotu, ka varu šo visu nelasīt, bet es drīzāk lasu nevis lai tenkotu, bet lai redzētu kā visi influenceri ar saviem video IG ietekmē sabiedrību. Neticu, ka Elīnas IG platforma, kur vienmēr ir bijuši tikai drēbju story, fondanta recepte un kafijas dzeršana ir tagad nopelnītajai auditorijai jāatrāda video savas domas par politiku, piketu, kopumā savu nostāju par Latvijas valdību. Nu nav. Viņas sekotāji nav nobriedoši domāt par tādām tēmām. Līdzīgi kā Artuss Kaimiņš ar Suņu būdu "paķēra" jauniešus un līdz ar to tika Saeimā. Tā brīža viņa atbalstītāji (arī es tajā skaitā, tagad gan liekas smieklīgi :D ) pavilkās uz viņa runas stilu, solījumiem iet un filmēt Saeimas sēdes (lai gan to visu tāpat var redzēt online), atmaskot tos lielos meļus utt. Tas bija kas jauns, jo neviens kandidējošs deputāts pirms tam sevi tā nebija pozicionējis un solījis tādus darbus!
Bet, šajā piemērā Didrihsone, ja tavas platformas tēma ir mode un drēbes, tad super, pieturies pie tā.
Viss ko es vēlos pateikt ir, lūdzu, mīļās foruma dāmas, domājam savas domas, izsakam savus viedokļus, neietekmējamies no mūsu mazās Latvijas influenceriem tēmās, kurās viņi nav izglītoti, cenšamies dzīvot savu dzīvi, uzsitam nelielu veselīgu klaču par citiem, bet nedaram to ļauni, atceramies, ka katram mums ir sava dzīve un savi uzskati par pareizo un nepareizo! :) Jauku jums visām dienu un atlikušo vasaras daļiņu!
18.08.2021 13:26 |
 
Patīk
Reitings 11560
Reģ: 27.01.2021
Nē, man nesāp galva no šī visa, jo es tam neļauju sevi tik daudz ietekmēt. Es te ienāku totālākajos bezdarbības brīžos, palasu, kas jauns, iemetu aci arī citās, jaunās diskusijās, bet īsti nesaprotu, kā Tevis pieminētie cilvēki varētu mani ietekmēt - Didra ir vienkārši klauns, enelietes ir normāls humora avots, kaut paliek arī drusku žēl, Kiviču live šovs ir normāla izklaide - kā vēl Tu to domā? Es īsti nesaprotu šī posta mērķi. Nedomāju, ka kāda šeit ir tik tupa, lai, no šī foruma uzzinot par NL, uzreiz skrietu sūtīt pulverus un ietu žestju, sauktu Kivjus uz baļļuku spēlēt vai pasūtītu Elīnītes poļu šmotkas un #paldiesAināram.
Esmu pilnīgi pārliecināta, ka forumniekiem ir vairāk savu domu un savu viedokļu nekā Tev šķiet 😁 es, protams, savu identitāti te atklāt netaisos, bet neuzskatu sevi par nelaimīgu, neintelektuālu dīvānā sēdētāju bez dzīves un sava skatījuma uz lietām, kurai nenormāli skauž influenceru brīnišķā dzīve, tāpēc jāceļ ego anonīmos forumos. Un vismaz 90% no meitenēm (un džekiem gan jau arī) ir tieši tāpat.
18.08.2021 14:11 |
 
Patīk
Reitings 11560
Reģ: 27.01.2021
Man kaut kā viss, ko uzrakstīji, šķiet pilnīgi pašsaprotami. Nu vai tiešām Tu domā, ka kāds te tic, ka Didra saprot kaut drusciņu no politikas 😂😂
18.08.2021 14:14 |
 
Reitings 191
Reģ: 05.08.2021
Manuprāt te daudzas nemaz neizsaka kārtīgi savu viedokli. Es šeit arī ienāku tikai, lai iebāztu savas piecas kapeikas, pakasos ar kādu, kas man lien virsū un viss. Dzīvoju tālāk. Tomēr savādāk, šis ir tikai forums, ar fake identitātēm un ļoti labi ir tas, ka te var izpausties un neviens nezin, kas Tu esi.
18.08.2021 14:14 |
 
Reitings 964
Reģ: 25.03.2014
Paldies, es tiešām ceru, ka vismaz tie 90%, kas lasa un komentē ir ar tādu pašu attieksmi!
18.08.2021 14:22 |
 
Reitings 79
Reģ: 21.08.2020
Lai vai kā mūs te norietu, ka nav mums dzīves utt. Bet kopumā es priecājos, ka šeit komentārus raksta lielākoties izglītotti, spriestpējīgi cilvēki, kuriem viedoklis sakrīt gan par saulieti, gan didi u.c. tas nozīmē, ka tā nav nekāda skaudība vai kas, tā ir realitāte. Un šeit viedoklis ir daudz gudrāks kā ieejot fb, nekas, ka anonīms un brīžiem ļauns.
18.08.2021 14:34 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
TeaPot @ 18.08.2021 14:11
Nē, man nesāp galva no šī visa, jo es tam neļauju sevi tik daudz ietekmēt. Es te ienāku totālākajos bezdarbības brīžos, palasu, kas jauns, iemetu aci arī citās, jaunās diskusijās, bet īsti nesaprotu, kā Tevis pieminētie cilvēki varētu mani ietekmēt - Didra ir vienkārši klauns, enelietes ir normāls humora avots, kaut paliek arī drusku žēl, Kiviču live šovs ir normāla izklaide - kā vēl Tu to domā? Es īsti nesaprotu šī posta mērķi. Nedomāju, ka kāda šeit ir tik tupa, lai, no šī foruma uzzinot par NL, uzreiz skrietu sūtīt pulverus un ietu žestju, sauktu Kivjus uz baļļuku spēlēt vai pasūtītu Elīnītes poļu šmotkas un #paldiesAināram.
Esmu pilnīgi pārliecināta, ka forumniekiem ir vairāk savu domu un savu viedokļu nekā Tev šķiet ? es, protams, savu identitāti te atklāt netaisos, bet neuzskatu sevi par nelaimīgu, neintelektuālu dīvānā sēdētāju bez dzīves un sava skatījuma uz lietām, kurai nenormāli skauž influenceru brīnišķā dzīve, tāpēc jāceļ ego anonīmos forumos. Un vismaz 90% no meitenēm (un džekiem gan jau arī) ir tieši tāpat.

Tev ir ļoti veselīgs skatijums! Tomēr liela daļa liekas ir pārņemta ar influenceriem un viņu darbībām, reizēm ir sajūta, ka meitenes barojās uz influenceru stulbumiem, ķezām uc., tomēr interesanti, kā būtu, ja tiktu filmētu viņu ikdienas? Es domāju tur vēl lielākas briesmas nāktu ārā. Protams, kā būtu, ja būtu.
Jā, es arī ieeju tajās diskusijās, ātri pārmetu aci un pēc nākamā klikšķa jau esmu par to aizmirsusi. Kā AliseWild vienreiz teica, viņa kādreiz bija tieši tāda pati, viņai likās normāli rakstīt pretīgus komentārus, ierēkt par citiem, bet tas bija laikos, kad viņai bija nelaimīga un ar zemu pašvērtējumu.
Kad tu esi laimīgs, vai tevi interesē cita nelaime?
Es nepārmetu, ka tas ir slikti, bet mudinu pārdomāt savas nepilnības un kādēļ tas viss tā uzrunā.
18.08.2021 14:43 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Atskaitot pamatotu kritiku un viedokļus. Par to, protams, ir jārunā! Īpaši Didrishones tēmā, kas šobrīd ir ļoti aktuāli.
18.08.2021 14:45 |
 
Reitings 870
Reģ: 13.09.2012
Es tikai nesaproti, kur regulārajām foruma apmeklētājām ir tik daudz laika un enerģijas katru dienu šeit rakstīt, apspriest, bildes likt..
18.08.2021 15:06 |
 
Patīk
Reitings 11560
Reģ: 27.01.2021
Jacqueline @ 18.08.2021 14:43

Tev ir ļoti veselīgs skatijums! Tomēr liela daļa liekas ir pārņemta ar influenceriem un viņu darbībām, reizēm ir sajūta, ka meitenes barojās uz influenceru stulbumiem, ķezām uc., tomēr interesanti, kā būtu, ja tiktu filmētu viņu ikdienas? Es domāju tur vēl lielākas briesmas nāktu ārā. Protams, kā būtu, ja būtu.
Jā, es arī ieeju tajās diskusijās, ātri pārmetu aci un pēc nākamā klikšķa jau esmu par to aizmirsusi. Kā AliseWild vienreiz teica, viņa kādreiz bija tieši tāda pati, viņai likās normāli rakstīt pretīgus komentārus, ierēkt par citiem, bet tas bija laikos, kad viņai bija nelaimīga un ar zemu pašvērtējumu.
Kad tu esi laimīgs, vai tevi interesē cita nelaime?
Es nepārmetu, ka tas ir slikti, bet mudinu pārdomāt savas nepilnības un kādēļ tas viss tā uzrunā.
Jā, šeit ir daži cilvēki, no kuru tekstiem laužas ārā agresija un ļaunums, pilnīgi liekas kaut kāds personīgs niknums pret tiem, kurus te aprunā. Un tie cilvēki noteikti nav paši laimīgi. Bet izteikt savas domas par publiskiem cilvēkiem, kuri savu dzīvi iznes publiski, kaut vai tie paši Kiviči vai mis politiķe Didī - tas, manuprāt, daudz neatšķiras to komentāriem facebook vai twitter, nu, noformējums mazliet mainās, jo anonīmi ir citādāk, bet kopumā - par publiskiem cilvēkiem vienmēr runās, kur un kā, bet runās.
Mans princips ir rakstīt/runāt tādas lietas, ko es tiem cilvēkiem arī acīs varētu pateikt 😁 citreiz sanāk asi un nejauki, bet lielākoties cenšos izteikt domas, nevis vienkārši noriet cilvēku par neko
18.08.2021 15:28 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Es tikai nesaproti, kur regulārajām foruma apmeklētājām ir tik daudz laika un enerģijas katru dienu šeit rakstīt, apspriest, bildes likt..

Daļai cilvēku ir tādi darbi, kuru laikā var gan forumos sēdēt, gan nodarboties ar citām ar darbu pilnīgi nesaistītām lietām un par to saņemt algu. Man tā nav, un man skauž par tiem cilvēkiem, kuriem darbs neatņem 8 stundas no katras dienas tikai darba veikšanai, bet var paralēli čatoties, pa kluso apgūt citu profesiju, skatoties lekcijas darba laikā utt :D Pieļauju, ka dažām šeit ir šis variants.
18.08.2021 17:38 |
 
Reitings 4643
Reģ: 06.11.2019
Apathy @ 18.08.2021 15:06
Es tikai nesaproti, kur regulārajām foruma apmeklētājām ir tik daudz laika un enerģijas katru dienu šeit rakstīt, apspriest, bildes likt..

Ja parēķina, ka viens storijs ir ~15sec, ienākt šeit kafijas pauzē, lai palasītu jaunākās klačas un ierakstītu kādu komentāru arī neaizņem pārāk ilgi. Kāpēc uzskatīt, ka šim vajadzīgs gaužām daudz brīvā laika? Turklāt storijus var uztvert kā realitātes šovu - kāda starpība, 25min skatos iestudētu, garlaicīgu Dzelzīša šovu vai kārtējos Didī un Saulietes ikdienas izgājienus, par kuriem vismaz var pasmieties.
18.08.2021 17:57 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
themoon @ 18.08.2021 17:57

Ja parēķina, ka viens storijs ir ~15sec, ienākt šeit kafijas pauzē, lai palasītu jaunākās klačas un ierakstītu kādu komentāru arī neaizņem pārāk ilgi. Kāpēc uzskatīt, ka šim vajadzīgs gaužām daudz brīvā laika? Turklāt storijus var uztvert kā realitātes šovu - kāda starpība, 25min skatos iestudētu, garlaicīgu Dzelzīša šovu vai kārtējos Didī un Saulietes ikdienas izgājienus, par kuriem vismaz var pasmieties.
tieši tā, nesekoju un katru dienu neskatos Didras, NL, Kiviču un miljons citu cilvēku storijus. Ieeju te, pārskrienu ar acīm, ja kaut kas ieintediģē, aizeju uz profilu un apskatos konkrētos storijus. Tas noteikti aizņem mazāk laika, kā skatīties visu apspriesto influenceru storijus katru dienu. Pie tam šeit pieminot, kāda influencera, personības profils var izšauties kā puļa, piemēram, dare to love, Sintija. Kādas klusākas vai vairāk vairāk slēptas klačas tieši te var gaismā nākt un ne vienu vien reizi dzeltenie saiti saviem rakstiem iedvesmu meklējuši ietekmeļu diskusijā.
18.08.2021 18:23 |
 
Patīk
Reitings 11560
Reģ: 27.01.2021
LieneKat @ 18.08.2021 17:38

Daļai cilvēku ir tādi darbi, kuru laikā var gan forumos sēdēt, gan nodarboties ar citām ar darbu pilnīgi nesaistītām lietām un par to saņemt algu. Man tā nav, un man skauž par tiem cilvēkiem, kuriem darbs neatņem 8 stundas no katras dienas tikai darba veikšanai, bet var paralēli čatoties, pa kluso apgūt citu profesiju, skatoties lekcijas darba laikā utt :D Pieļauju, ka dažām šeit ir šis variants.
darbi un darba laiki ir dažādi. kādam konkrētas stundas janostrādā ar dažiem pārtraukumiem, daži paši sev priekšnieki un plāno laiku, kā grib, dažiem vienkārši apjoms, kas jāpaveic, pārējā laikā dari, ko gribi. man personīgi nekad nav zināms, kāda darba diena izvērtīsies - citreiz sanāk skriet pa galvu, pa kaklu, labi, ja izdodas uz tualeti aiziet un kādu nebūt ēdmaņu mutē iemest pa savām divām brīvajām minūtēm, citreiz stundām sēžu bezdarbībā - vai drīzāk sēžu te tad 😁
18.08.2021 20:01 |
 
Reitings 28127
Reģ: 11.02.2015
Tas ir tāpat kā klačoties par tiešā tuvuma cilvēkiem.
"Redzēji, Annai kadi mati. Gaumes lieta, bet nu briesmas".
"Mūsu Lindiņa tagad ir vegāne. Bet ciemos stūma iekšā rosolu".
Tāpat klačojas par kopējās sabiedrības pamanāmākajiem locekļiem. Tā tas ir un būs vienmēr, reizēm ļaunāk, reizēm ieturēti. Atkarīgs no klačotāja, bet klačojas VISI par visu un vienmēr.
18.08.2021 21:12 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Apathy @ 18.08.2021 15:06
Es tikai nesaproti, kur regulārajām foruma apmeklētājām ir tik daudz laika un enerģijas katru dienu šeit rakstīt, apspriest, bildes likt..

Personīgi es, neskatos televizoru, nelasu dzelteno presi, neesmu influencere un nelieku 20 storijus dienā, kā arī bildes neapstrādāju saviem sociālajiem profiliem.
Manuprāt, dažai labai enelnelietei un influencerei aiziet daudz vairāk laika, lai fotošopētu savas bildes un storijus, nekā mēs te komentējam.
Darbā arī neesmu piesieta no 08:00 līdz 17:00 ar pusdienas pārtraukumu ierobežotā laikā. Eju, nāku kad gribu, cikos gribu.
Sievietes ir ļoti spējīgas uz multitasking, varu fonā strādāt, skatīties kā Kivičs plosās live un storijos, paspēju vēl iesmiet te par viņu.
18.08.2021 22:34 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Viss ko es vēlos pateikt ir, lūdzu, mīļās foruma dāmas, domājam savas domas, izsakam savus viedokļus, neietekmējamies no mūsu mazās Latvijas influenceriem tēmās, kurās viņi nav izglītoti, cenšamies dzīvot savu dzīvi, uzsitam nelielu veselīgu klaču par citiem, bet nedaram to ļauni, atceramies, ka katram mums ir sava dzīve un savi uzskati par pareizo un nepareizo!

Nekad neesmu ietekmējusies ne no viena influencera. Man personīgi, dažs labs influenceris ir kā antireklāma dažādiem produktiem un pakalpojumiem, par mūsu politiķi Didhisoni vispār neizteikšos. 😁
Te ir ļoti daudz foršu lietotāju, ar humoru un sarkasmu, tā kā man patīk. Ir, protams, dažas kuras ienāk, uzd** visiem, aiziet. Dažas ir ļoti rupjas savos izteikumos. Bet man netraucē, lai jau plosās.
18.08.2021 22:38 |
 
Reitings 964
Reģ: 25.03.2014

Piemēram šādi cilvēki, kas pilnā nopietnībā ietekmējas no neizglītotiem cilvēkiem.
19.08.2021 12:10 |
 
Reitings 964
Reģ: 25.03.2014
https://failiem.lv/u/d5qbwyrvm
19.08.2021 12:11 |
 
Reitings 964
Reģ: 25.03.2014
Aj, arī neizglītota esmu! Neprotu bildi pievienot. Elīnas story kur kāda dāma viņai ziņu uzrakstījusi.
19.08.2021 12:12 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
nav zināms, kāda darba diena izvērtīsies - citreiz sanāk skriet pa galvu, pa kaklu, labi, ja izdodas uz tualeti aiziet un kādu nebūt ēdmaņu mutē iemest pa savām divām brīvajām minūtēm, citreiz stundām sēžu bezdarbībā - vai drīzāk sēžu te tad 😁

Mani neuztrauc citu cilvēku labie auto, dzīvokļi u.tml, bet šī gan ir viena no retajām lietām, par ko man skauž :) Elastīgi grafiks, nepilna laika darbs ir viena lieta, bet tieši tas fakts, ka cilvēki saņem naudu arī par tām stundām, kurās dara kaut ko citu. Bet nu man tāda dziļa sāpīte, jau daudzus gadus studēju vairākās vietās, bet starp kursabiedriem vienmēr tādi cilvēki, kas ''es lekcijas noskatos/izpildu uzdevumus darbā'', bet man tas jādara ārpus apmaksātajām stundām 😴😁
19.08.2021 12:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits