Kur meklet otro pusīti

 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Hey!
Saprotu, ka esmu vēl jauna un panikā nekrītu, bet at vien biežāk mani piemeklē vientulība un sajūta, ka es jau nekas nedabūšu to “īsto”
Man pavisam ir bijušas vienas attiecības un tagad jau apmēram gadu esmu viena. Ik pa laikam Facebook kāds no maniem draugiem ieposto, ka saderinās, precās, cilvēki liek vienkārši mīlīgas bildes ar savu otro pusīti un man tas viss izsauc negatīvas emocijas un skumjas, lai gan ar prātu saprotu, ka man viss vēl priekšā....
Es nezinu kas ir tās meitenes, kurām nak klāt uz ielas, veikala utml un puisis iepazīstas, jo man tā nav bijis. Varbūt neesmu gana skaista, lai mani tā uzrunātu. Pašlaik covid laikā tik maz kur kas notiek(pazām atdzīvojas, jā, bet drîz atkal viss gan jau būs cits), ka nezinu kur es varētu iepazīties ar sakarīgu puisi...
Iepazīšanās portālos neesmu reģistrējusies, jo laikam neesmu vēl tik izmisusi un dodu priekšroku sākumā uzzināt par puisi, nostalkot, tad rakstīt.
Man nav problēmu pirmajai uzrakstīt, ja kāds iepatikās. Ta jau kādus 2 mēnešus stalkoju kādu puisi soctīklos un bijām viens otram piesekojuši, likas interesants un “mana tipa”, uzrakstīju viņam pirmā privāti, piedavaju satikties un iepazīties dzīvē. Viņd izlasija un noignorēja. Saprotu, ka savstarpēja sekošana soctiklos ne par ko neliecina un varbūt ir draudzene, bet nepublicē to, varbūt citi iemesli, kāpēx negrib iepazīties, bet vismaz aiz cieņas jau varēja uzrakstīt, ka nav ieinteresēts....
Jautājums - ka jūs parasti iepazināt otrās pusītes?
Esat pirmās uzsākušas sarunu, vai puisis?
Kur un ka var šaja laikā iepazīties ar puisi?
18.08.2021 11:23 |
 
Reitings 114
Reģ: 14.07.2021
Pirms 6gadiem es izdarīju šādi🙈
Man bija zināms puisis,simpātisks..bija Ig draugos,lai gan personīgi nepazinām viens otru. Kādu vakaru 23-00 laikā,kā parasti skatijos Ig un tad vēl bija draugiem.lv.
Redzu, simpātiskais puisis ielicis info,ka skatās mtv un atpūšas. Iegāju viņa Ig profilā,un saliku sirsniņas kādām 5 bildēm😄🙈
Un tad iegāju dr.lv paskatijos viņa profilu,jo tur varēja redzēt statiskiku kas skatās tavu profilu😄
Protams,redzot manas sirsniņas un profila skatīšanos-viņš man uzrakstīja. Un tā,esam laimīgi precējušies un kopā jau šos 6 gadus🙈
Es vnm esmu bijusi pirmā,kas nebaidas pušus uzrunāt,bet šoreiz bija tā,ka sev pateicu-pirmā nedarīšu neko.. un re,viņš izdarīja,uzrakstot man🙈
Novēlu Tev sagaidīt to Īsto,pēc kura sirsniņa alkst❤️
19.08.2021 00:38 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Meitenex @ 18.08.2021 11:23
Hey!
Saprotu, ka esmu vēl jauna un panikā nekrītu, bet at vien biežāk mani piemeklē vientulība un sajūta, ka es jau nekas nedabūšu to “īsto”
Man pavisam ir bijušas vienas attiecības un tagad jau apmēram gadu esmu viena. Ik pa laikam Facebook kāds no maniem draugiem ieposto, ka saderinās, precās, cilvēki liek vienkārši mīlīgas bildes ar savu otro pusīti un man tas viss izsauc negatīvas emocijas un skumjas, lai gan ar prātu saprotu, ka man viss vēl priekšā....
Es nezinu kas ir tās meitenes, kurām nak klāt uz ielas, veikala utml un puisis iepazīstas, jo man tā nav bijis. Varbūt neesmu gana skaista, lai mani tā uzrunātu. Pašlaik covid laikā tik maz kur kas notiek(pazām atdzīvojas, jā, bet drîz atkal viss gan jau būs cits), ka nezinu kur es varētu iepazīties ar sakarīgu puisi...
Iepazīšanās portālos neesmu reģistrējusies, jo laikam neesmu vēl tik izmisusi un dodu priekšroku sākumā uzzināt par puisi, nostalkot, tad rakstīt.
Man nav problēmu pirmajai uzrakstīt, ja kāds iepatikās. Ta jau kādus 2 mēnešus stalkoju kādu puisi soctīklos un bijām viens otram piesekojuši, likas interesants un “mana tipa”, uzrakstīju viņam pirmā privāti, piedavaju satikties un iepazīties dzīvē. Viņd izlasija un noignorēja. Saprotu, ka savstarpēja sekošana soctiklos ne par ko neliecina un varbūt ir draudzene, bet nepublicē to, varbūt citi iemesli, kāpēx negrib iepazīties, bet vismaz aiz cieņas jau varēja uzrakstīt, ka nav ieinteresēts....
Jautājums - ka jūs parasti iepazināt otrās pusītes?
Esat pirmās uzsākušas sarunu, vai puisis?
Kur un ka var šaja laikā iepazīties ar puisi?

Iemācies dot vīrietim signālus, ka viņš tevi interesē. Vari aiziet uz kādu vietiņu vakarpusē pasēdēt un, kad ieraugi savu 190cm+ virieti, dod viņam signālus.
Pateiksies vēlāk!
19.08.2021 06:07 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Melisandra @ 19.08.2021 00:38
Pirms 6gadiem es izdarīju šādi?
Man bija zināms puisis,simpātisks..bija Ig draugos,lai gan personīgi nepazinām viens otru. Kādu vakaru 23-00 laikā,kā parasti skatijos Ig un tad vēl bija draugiem.lv.
Redzu, simpātiskais puisis ielicis info,ka skatās mtv un atpūšas. Iegāju viņa Ig profilā,un saliku sirsniņas kādām 5 bildēm??
Un tad iegāju dr.lv paskatijos viņa profilu,jo tur varēja redzēt statiskiku kas skatās tavu profilu?
Protams,redzot manas sirsniņas un profila skatīšanos-viņš man uzrakstīja. Un tā,esam laimīgi precējušies un kopā jau šos 6 gadus?
Es vnm esmu bijusi pirmā,kas nebaidas pušus uzrunāt,bet šoreiz bija tā,ka sev pateicu-pirmā nedarīšu neko.. un re,viņš izdarīja,uzrakstot man?
Novēlu Tev sagaidīt to Īsto,pēc kura sirsniņa alkst❤️

Nevajag melot sev. Tu biji pirmā, kas reaģēja uz viņu. 😀
19.08.2021 08:28 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Ja interesē, varu pateikt transportu laiku, kur katru rītu brauc viens gara auguma krievu izcelsmes vīrietis. Viņam gandrīz jāpieliecas, lai izkāptu. Tuvarētu dot viņam signālus, ka gribi, lai viņš tevi apbērno un tad jau arī varēsi tālāk domāt, vai sēdināt viņu uz aļikiem, vai spēsi viņu pavilkt.
19.08.2021 18:43 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
Nellija12 @ 19.08.2021 18:43
Ja interesē, varu pateikt transportu laiku, kur katru rītu brauc viens gara auguma krievu izcelsmes vīrietis. Viņam gandrīz jāpieliecas, lai izkāptu. Tuvarētu dot viņam signālus, ka gribi, lai viņš tevi apbērno un tad jau arī varēsi tālāk domāt, vai sēdināt viņu uz aļikiem, vai spēsi viņu pavilkt.

Ko pati dod viņam signālus, lai "tevi apbērno".....😁
19.08.2021 18:57 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Annija35 @ 19.08.2021 18:57

Ko pati dod viņam signālus, lai "tevi apbērno".....?

Es jau veiksmīgi iekasēju.
19.08.2021 20:54 |
 
Reitings 91
Reģ: 22.02.2019
Varbūt interešu izgl. pulciņos? Piem, dejas, zīmēšana vai varbūt kāds sporta klubs?
19.09.2021 22:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits