Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Korsete sportam un ikdienai

 
Reitings 69
Reģ: 25.03.2020
Iesakiet veikalus, kuros var nopirkt kvalitatīvas, ērtas un simpātiskas korsetes izmantošanai sportam un ikdienai. Pēdējā laikā jūtu, ka mugura iet ārā no rāmjiem krustu daļā, jo par maz trenēta, bet, ja nodarbojas ar sportu tā nopietnāk, tad tas traumē mugurkaulu. Būtu labi, ja varētu saturēt un tajā pašā laikā justies ērti. Lūgums neisakiet korsetes, kas domātas pēc grūtniecības, jo vēlētos, lai var vilkt virs apģērba un izkatītos OK!
03.08.2021 14:47 |
 
Reitings 50
Reģ: 11.03.2021
Sveika, sporto aktīvi®ulāri vai esi tikai nesen sākusi nodarboties ar sportu?
03.08.2021 16:04 |
 
Reitings 50
Reģ: 11.03.2021
*aktīvi un regulāri
03.08.2021 16:04 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Ieteiktu konsultēties ar fizioterapeitu un pēc tam iegādāties korseti, nevis uz savu galvu. :)
03.08.2021 16:10 |
 
Reitings 69
Reģ: 25.03.2020
Babushka-nav tā, ka nesen esmu sākusi, jo vienmēr esmu bijusi aktīva, bet ar biežiem pārtraukumiem, līdz ar to, nav regulāri.. varbūt ir kaut kādi treniņi, kas palīdzētu stiprināt jostas daļas muskuļus, bet nevis vēderpresi, bet gan dziļos muskuļus mugurai?
03.08.2021 21:39 |
 
Reitings 50
Reģ: 11.03.2021
Penelope7 @ 03.08.2021 21:39
Babushka-nav tā, ka nesen esmu sākusi, jo vienmēr esmu bijusi aktīva, bet ar biežiem pārtraukumiem, līdz ar to, nav regulāri.. varbūt ir kaut kādi treniņi, kas palīdzētu stiprināt jostas daļas muskuļus, bet nevis vēderpresi, bet gan dziļos muskuļus mugurai?
Noteikti piekrītu jau šeit izteiktajam viedoklim, ka vērtīgi būtu pakonsultēties ar fizioterapeitu vai treneri, taču kamēr gadi konsultāciju varu padalīties ar savu pieredzi/ieteikumu. Gadiem nodarbojos ar pilatēm un spēka treniņiem, tāpēc zināšanu un iemaņu bāze gadiem ejot ir pilnveidojusies.
Es pieļauju, ka muguras sāpes Tev parādījušās, nepareizi pildot vingrinājumus, jo tikusi noslogota ne-mērķa muskuļu grupa.
Pats pamats vēdera preses (principā jekuram vingrojumam) ir dziļās vēdera preses aktivizēšana (core engagement), visvienkāršāk to pamanīt, pildot vingrojumus uz paklājiņa. Tavai muguras lejasdaļai jābūt ''pielīmētai'' pie paklājiņa, lai strap muguru un neveidotos sprauga. Ja vingrinājumu laikā mugura neceļas/neizliecas (te būtiski pareizi veikt arī ieelpas un izelpas), mugurai pāri vairs nenodari.
Šis nemaz nav tik vienkārši, tāpēc iesaku youtube paskatīties kādu video un pamēģināt aktivizēt dziļo vēderpresi (iesaku kanālu Fitness Blender, ļoti skaidri pastāsta par dažādiem vingrojumiem, savos treniņos miksē gan vēdera preses bingrojumus, gan muguru stiprinošus, arī kā pareizi sevi tiem sagatavot utt.).
04.08.2021 10:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits