Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dabīgās kosmētikas pērles

 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Sveikas!
Ir beigušies ļoti daudz kosmētikas līdzekļi, jāpērk jauni. Šoreiz vēlos pamēģināt kaut ko no dabīgās kosmētikas. Par cik nepieciešams teju viss no kopjošās kosmētikas un arī dekoratīvās, tad vēlos palūgt nosaukt jūsuprāt izcilākos, labākos dabīgās kosmētikas līdzekļus. Tādus, ko pērkat atkārtoti un ir favorīti. :) varbūt kas ļoti iemīļots no Madaras, Mossa, Biotēkas vai Lavandas veikaliem? Der arī ne vietējais un internetā sūtāms.
30.07.2021 13:30 |
 
Reitings 50
Reģ: 11.03.2021
Man jaunatklājums - Erborian CC krēms. Korejas kosmētika atkal pati sevi pārspējusi - sastāvs superīgs, sajūta it kā nemaz būtu bez kosmētikas. Noteikti iesaku aiziet uz Douglas, kamēr viņiem vēl ir laba cena (36 euro, ja nemaldos), un notestēt.
https://www.douglas.lv/lv/katalogs/erborian-cc-creme/ (45ml)
30.07.2021 14:20 |
 
Reitings 50
Reģ: 11.03.2021
Ko es tur sarakstīju, nemaz nepārlasīju 🤨😁 atvainojos 😁
* mans jaunatklājums
* sajūta it kā būtu bez kosmētikas
30.07.2021 14:22 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Man patīk Logona sejas krēmi. Šobrīd lietoju damaskas rožu krēmu. Vēl patīk vitamīnu krēms ar avokado, bet brīdinu, ka ļoti trekns. Nepatika krēms ar alveju, taču tagad esmu sapratusi, ka mana seja vispār slikti reaģē uz alveju.
No dekoratīvās eko kosmētikas pārsvarā lietoju Sante produkciju, cenas demokrātiskas, manam mininimālajam meikapam ir ok.
Par izcilību nevarēšu spriest, jo nemaz tik daudzus eko produktus neesmu izmēģinājusi. ☺
30.07.2021 16:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits