KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 2929
Reģ: 14.09.2023
Labi, vienalga par to bērna pēdu, tajā vecumā ir viņiem smieklīgi lielas pēdas. Mana ir līdzīga vecuma un arī tā pēda izskatās drusku komiski, tur nav nekāda sakara ar to kā būs, vienkārši bērna uzbūve. Bet to, ka Liene regulāri pērk nepareiza izmēra apavus mēs gan esam redzējušas. Spekulēt par bērna pēdu vai to, ka viņa ir nesimetriska - nu nekļūsim jocīgas. Salīdzinājumam, mana meita, ar savu vecumam atbilstošo pleznu, neizskatās tā, nevis pēdas, bet sezonai un izmēram atbilstošu apavu dēļ. Piekrītu arī citai, kura te teica - ir unisex drebes un ir zēnu drebes. Miai mugurā ir zēnu drebes. Un es arī neesmu pret atdotām drēbēm, bet es domāju, ka mēs te par to mazāk ceptos, ja Miai būtu kaut kas, kas tiešām ir ticis nopirkts viņai pirmajai, vecumam, izmēram atbilstošs, pat ne gaumīgs, bet kaut vai Lienes gaumē. Ja būtu kāds pavediens, ka Liene ar mīlestību pucē savu meitiņu, tad nebūtu te šādu komentāru. Problēma un tēma nav Mias pēda, bet Liene, jo pat ja tā pēda būtu liela, tad kāpēc tai nenopirkt atbilstošu meiteņu kurpju pāri? Vai cepuri, bikses vai jaku, kas der? Mia jau tur nav vainīga, tas viss ir Lienes nevīžības rezultāts. Nezinu neko pretīgāku kā rīt tartarus uz sava bērna sezonas apģērba rēķina. Lai gan… ne jau Mia vienīgā, kuras naudu tērē.
08.10.2024 15:26 |
 
Patīk
Reitings 19557
Reģ: 09.12.2015
kuranavliene @ 08.10.2024 13:22
Nu vienu pierādījumu es nesen izlasīju,KĀDA viņai ir tā braukšanas māka.Braucot pa dzīvojamo zonu gandrīz notriec gājēju(kur gājējam priekšroka) un vēl ķērc pa logu un Kivis arī blakus plātās ka neesot gājēju pārejas.

Žēl, ka tiem smirdeļiem ceļā nepatrāpījās tāds "gājējs" kā mans vīrs. Lecīgais vepris varētu uzreiz sev pasūtīt jaunu plastmasas redeli.😄
08.10.2024 15:30 |
 
Reitings 502
Reģ: 26.07.2024
Atcerējos vienu fragmentu, kur varēja redzēt lienītes šoferēšanas izgājienus.
Tas moments sākas no 1:05 , pasaku priekšā lai nav jāskatās viss video 😂
https://m.youtube.com/watch?v=-pTh3gbHBCs&t=265s&pp=ygUQbmV0aWtsYWJpIGtpdmljcw%3D%3D
08.10.2024 15:54 |
 
Reitings 29775
Reģ: 14.05.2023
vellavecennn @ 08.10.2024 15:54
Atcerējos vienu fragmentu, kur varēja redzēt lienītes šoferēšanas izgājienus.
Tas moments sākas no 1:05 , pasaku priekšā lai nav jāskatās viss video ?
https://m.youtube.com/watch?v=-pTh3gbHBCs&t=265s&pp=ygUQbmV0aWtsYWJpIGtpdmljcw%3D%3D

:D
es te tevi apdzīšu uz gājeju pārējas,kad pretīm brauc autobuss un mazs bērns aizmugurē...
08.10.2024 16:10 |
 
Reitings 425
Reģ: 01.02.2024
Viņa filmē Alan deko? Nopietni? Arī citus apmeklētājus? Kas tieši tam sieviešizstrādājumam kaiš?
08.10.2024 16:26 |
 
10 gadi
Reitings 448
Reģ: 27.08.2009
vellavecennn @ 08.10.2024 15:54
Atcerējos vienu fragmentu, kur varēja redzēt lienītes šoferēšanas izgājienus.
Tas moments sākas no 1:05 , pasaku priekšā lai nav jāskatās viss video ?
https://m.youtube.com/watch?v=-pTh3gbHBCs&t=265s&pp=ygUQbmV0aWtsYWJpIGtpdmljcw%3D%3D

Es tādu raidījumu nebiju redzējusi. Tik rēcīgi 😂 noskatījos līdz galam
08.10.2024 16:26 |
 
10 gadi
Reitings 1813
Reģ: 26.03.2010
Tējnīca @ 08.10.2024 15:26
Labi, vienalga par to bērna pēdu, tajā vecumā ir viņiem smieklīgi lielas pēdas. Mana ir līdzīga vecuma un arī tā pēda izskatās drusku komiski, tur nav nekāda sakara ar to kā būs, vienkārši bērna uzbūve. Bet to, ka Liene regulāri pērk nepareiza izmēra apavus mēs gan esam redzējušas. Spekulēt par bērna pēdu vai to, ka viņa ir nesimetriska - nu nekļūsim jocīgas. Salīdzinājumam, mana meita, ar savu vecumam atbilstošo pleznu, neizskatās tā, nevis pēdas, bet sezonai un izmēram atbilstošu apavu dēļ. Piekrītu arī citai, kura te teica - ir unisex drebes un ir zēnu drebes. Miai mugurā ir zēnu drebes. Un es arī neesmu pret atdotām drēbēm, bet es domāju, ka mēs te par to mazāk ceptos, ja Miai būtu kaut kas, kas tiešām ir ticis nopirkts viņai pirmajai, vecumam, izmēram atbilstošs, pat ne gaumīgs, bet kaut vai Lienes gaumē. Ja būtu kāds pavediens, ka Liene ar mīlestību pucē savu meitiņu, tad nebūtu te šādu komentāru. Problēma un tēma nav Mias pēda, bet Liene, jo pat ja tā pēda būtu liela, tad kāpēc tai nenopirkt atbilstošu meiteņu kurpju pāri? Vai cepuri, bikses vai jaku, kas der? Mia jau tur nav vainīga, tas viss ir Lienes nevīžības rezultāts. Nezinu neko pretīgāku kā rīt tartarus uz sava bērna sezonas apģērba rēķina. Lai gan… ne jau Mia vienīgā, kuras naudu tērē.
Liene tak meloja, ka Miai pērk no Guess daudz ko. Un, jā- meloja. Jo nekad viņa neko nepērk Miai, kur nu vēl Guess. Man pat negribās lietot vārdu "teica", jo tas "teica" ir tikai aizmālēšanai kā nosaukt viņas kārtējos melus.
08.10.2024 16:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits