KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 2499
Reģ: 20.06.2013
Miai nevajag nekādus pulciņus, viņa jau tagad angliski runā labāk nekā latviski, tas viss iedzimts talants no genialajiem vecākiem
27.05.2024 21:41 |
 
Reitings 2256
Reģ: 19.05.2022
Es šitam redzu traģisku iznākumu. Nu neizturēs nervi pinkainajai un liks lietā kādas skābes vai indes. Viņai nonstopā jāklausās par to veiksmīgo laucenieci, kurai viss tik labi, kamēr pati traģiskās lupatās defilē.
Es pat nezinu vai kāda iestāde šo varētu apturēt. Neviens šķiet neko nedarīs, kamēr
27.05.2024 21:42 |
 
Reitings 1391
Reģ: 05.12.2021
Man liekas, ka resnajam ir tā stadija, kad zin - cilvēks intuitīvi saprot, ka ir dirsā, bet nespēj to redzēt/noformulēt - man vienreiz ir tā līdzīgi bijis - itkā ar loģiskiem argumentiem nespēj atrast to, kas nav ok, kas patiesībà vnk ir bailes sev atzīt, kauns sev atzīt savas kļūdas, pieņemt, ka esi kļūdījies, tad tā iekšējā sajūta iet pretstatā ar apziņu. Un tad vnk brauc šīberis. Es tikai esmu laikam stabilāka kā vepris, bet arī man tā visa iekšējā neapmirinātība izpaudās vnk neapmierinātībā ar visu apkārtējo - nešķita nekas īpaši foršs, nebija tāds draivs pret dzīvi kā tādu. Bet es gribēju tikt ar to galā un meklēju palīdzību, vepris tam ir par iedomīgu un gļēvu
27.05.2024 22:05 |
 
10 gadi
Reitings 5037
Reģ: 29.01.2009
Atkal jābrauc uz jūrmalu svaigu gaisu sašņaukties, laikam viss jau ir nošņaukts vakardienas delīrijā.
No visas tās pļūkas mani laikam visvairāk šokēja kā viņš vienā setā nolīdzināja sava bērna panākumus principā pasakot, ka tas viss darbs, centība un dvēsele, ko bērns ielicis, lai gūtu šos panākumus ir sūds, jo visam pāri stāv viņa lielie talanti, kurus pats kings redz nodevis tālāk ar savas fenomenālās sēklas palīdzību. Kivič, tieši PAR LIELU LAIMI no tevis tur ir maz, gan ģenētiski, gan fiziski
27.05.2024 22:15 |
 
Reitings 27172
Reģ: 21.08.2023
Mathilde @ 27.05.2024 21:42
Es šitam redzu traģisku iznākumu. Nu neizturēs nervi pinkainajai un liks lietā kādas skābes vai indes. Viņai nonstopā jāklausās par to veiksmīgo laucenieci, kurai viss tik labi, kamēr pati traģiskās lupatās defilē.
Es pat nezinu vai kāda iestāde šo varētu apturēt. Neviens šķiet neko nedarīs, kamēr

Mani arī nepamet sajūta ka tas slikti beigsies. Tur vienam no viņiem tas šīberis vienreiz aizies pavisam ciet.
Kāds ir viņu mērķis? Vai tāds vispār ir? Viņi velta savu enerģiju, laiku, bet kam tieši? Veidot īsfilmu..tas ir laiks un enerģija kuru var novirzīt citur. Tas ir neprāts! Viņi ir apmāti ar kaut kādu ideju, misiju ar ko?
Gribētu dzirdēt tiešām profesionāla psihiatra, attiecību speciālista viedokli par šo pārīša apsēstību. Viņi tiešām ir izveidojuši komandu šajā Madaras sāgā. Šis viņus burtiski ir sacementējis. Viņi savā apsēstībā stāv un krīt viens par otru un ir neticami atbalstoši un vienoti.
27.05.2024 22:20 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4305
Reģ: 31.10.2010
Lielāku pierādījumu tam, ka Kivis nav laimīgs, nevarētu vēlēties. Lai ko viņš neteiktu, nesniedz Ļenka viņam tādu piepildījumu, lai viņš spētu ar galiem aizmirst dzīvi ar Madaru. Laimīgs cilvēks bauda savu laimi un nevemstās par attiecībām, kas sen beigušās. Visas viņa runas, ka Ļenka īstā, patiesā un vislabākā, ir tikai tukša muldēšana.
Īstenībā gribētos, lai Madara ar ģimeni pārvāktos kaut kur tālu prom, kur nenormālie Kirpiči nevarētu viņu sasniegt. Nav jau tie dzērāji mafijas grupējuma vadoņi ar sakariem visur.
27.05.2024 22:36 |
 
Reitings 2256
Reģ: 19.05.2022
Minelūše @ 27.05.2024 22:36
Lielāku pierādījumu tam, ka Kivis nav laimīgs, nevarētu vēlēties. Lai ko viņš neteiktu, nesniedz Ļenka viņam tādu piepildījumu, lai viņš spētu ar galiem aizmirst dzīvi ar Madaru. Laimīgs cilvēks bauda savu laimi un nevemstās par attiecībām, kas sen beigušās. Visas viņa runas, ka Ļenka īstā, patiesā un vislabākā, ir tikai tukša muldēšana.
Īstenībā gribētos, lai Madara ar ģimeni pārvāktos kaut kur tālu prom, kur nenormālie Kirpiči nevarētu viņu sasniegt. Nav jau tie dzērāji mafijas grupējuma vadoņi ar sakariem visur.
nevajag būt mafijai, lai trakais ko izveiktu vienatnē.
Viņi taču pat normāli risināt problēmas nemāk, tur ir teksti par slepkavām, šaušanām, indēšanām… smadzenēs nezkas var notikt
Sēra zupas tāds spoguļojums, bet kura normāla sieviete taisīs zupu no sērkokiem???
Man jau bija bail, kad tās meitas brauca pie viņiem. Pinkainei viņas krita uz nerva, jau tad domāju, ka nedodies’
Tas viņu bērns jau arī tāds žēlīgs…
Tāda traka situācija, kur sabiedrībai un iestādēm būtu kas strikts jāizdara ar šo pāri.
27.05.2024 22:47 |
 
Reitings 22635
Reģ: 07.06.2022
susla @ 27.05.2024 20:39

Ja viņam būtu tādi skrīni, tad sen jau būtu izlicis. Un par to video filmu jau pirms gada kaut ko muldēja. Domājams ceļ atkal haipu un pataisa sevi par cietušo un nabadziņu, jo neviens nekur baigi neaicina. Tad nu atkal bez sirdsapziņas pārmetumiem ķēries klāt meitu mātei un pofig par meitām. Galvenais haipu sacelt un cerēt, ka pievērsīs viņam uzmanību un kāds kaut kur uzaicinās.
runājot par skrīniem - atceraties, kad vepris labu laiku atpakaļ lika skrīnus no sarunas ar vienu no meitenēm, neatceros vairs kuru, tjipa lai uzbrauktu Madarai par zombēšanu, bet glupais nebija ierubījis, ka viņa uzcepto it kā bazaru kāds atkodīs kā feiku 🤣🤣🤣🤣
27.05.2024 22:48 |
 
Patīk
Reitings 19510
Reģ: 09.12.2015
Gada papucis par Keitijas zobiem:
https://failiem.lv/u/87xpr49mb7
27.05.2024 23:03 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
LilyLady @ 27.05.2024 23:03
Gada papucis par Keitijas zobiem:
https://failiem.lv/u/87xpr49mb7

Paldies!
27.05.2024 23:07 |
 
Reitings 78
Reģ: 19.06.2022
piparmeetra @ 27.05.2024 20:18
Jūrmalas svaigais gaiss kaut kā baigi spēcīgi iesitis galvā mūsu megastāram.
Nu rokstāri, ja jau jūs šo lasat, atbildiet foruma raganām - kādā pulciņā ir pieteikta mazā Mia? Kā tiek attīstītas viņas spējas un intereses? Cik saturīgi jūs brīvdienās vai vispār brīvajā laikā pavadat laiku ar bērnu? Jūsu selfiji Jūrmalā neskaitās. Ok, vismaz ar velo braukt bērnam iemācīja, te jau tas ir daudz ? Pārējais vnk pats attīstīsies no superīgajiem gēniem… ak, bet nosliece uz atkarībām un mentālās veselības problēmas arī mēdz būt ģenētiskas. Žēl mazo, viņa jau ir faking sačakarēta, tas viss ko viņa redz un dzird.. Dzīvot ar toksiskiem, atkarīgiem vecākiem ir traģiski. Ok, pagaidām viņa ir maza un bērnam tētis tik un tā ir mīļš, pat ja viņu pilnīgā hlamā piecos no rīta dzīvoklī ienes pudelesbrāļi un māte histērijā auro. Mamma ar vēl ir mamma, pat tad ja kliedz virsū. Tik skaties, ka nepienāk brīdis, kad padsmitgadīgā meita tevi atrod uz grīdas vafelē atslēgušos un neizrevidē naudasmaku, lai tev būtu mazāk par ko pielikt seju un viņu apkaunot. Nu un, lai pati patusētu ar draudzenēm, jo “stulbie senči atkal mētājas mājās piekodušies”.
No tādiem vecākiem kā tu tusni ar savu plancku bērni pēc pilngadības sasniegšanas mēdz ļoti turēties pa gabalu, labi ja pazvanīs 1x gadā uz Ziemassvētkiem.
#bestdad #momof4

Bet ja tā padomā, Mia aug, drīz ies skolā, drīz sāks runāt pilniem teikumiem(laikam gan jau tagad bija jārunā) un aiiii ko viņa stāstīs skolā par saviem senčiem. Vairs to miskasti un sūdus, kas notiek aiz aizvērtām durvīm tik viegli noslēpt nevarēs
28.05.2024 10:22 |
 
10 gadi
Reitings 1807
Reģ: 26.03.2010
Jukuukukuu @ 28.05.2024 10:22

Bet ja tā padomā, Mia aug, drīz ies skolā, drīz sāks runāt pilniem teikumiem(laikam gan jau tagad bija jārunā) un aiiii ko viņa stāstīs skolā par saviem senčiem. Vairs to miskasti un sūdus, kas notiek aiz aizvērtām durvīm tik viegli noslēpt nevarēs
ko stāstīs? Lamāsies matj pere matj. Stāstīt jau baigi nestāstīs, jo tā ir viņas ikdiena un neliekas nekas wow. Pritona dzīve tā ir vienīgā dzīve, ko viņa ir redzējusi, pat nenojauš, ka ir citādāka.
28.05.2024 10:41 |
 
Reitings 78
Reģ: 19.06.2022
sidzha @ 28.05.2024 10:41
ko stāstīs? Lamāsies matj pere matj. Stāstīt jau baigi nestāstīs, jo tā ir viņas ikdiena un neliekas nekas wow. Pritona dzīve tā ir vienīgā dzīve, ko viņa ir redzējusi, pat nenojauš, ka ir citādāka.

Tieši to arī stāstīs, jo viņai tā ir norma.
Tavai mammai garšo kafija no rītiem, ja? Forši, manai mammai no rītiem garšo alus, pēc tam es varu spēlēties ar bundžām, ko mamma ar tēti izdzer.
Tava mamma gan forši smaržo, mana gan tā nesmaržo, jo mammai nepatīk mazgāties, viņai patīk dīvāns, viņa tur ir bieži, kamēr sēžu planšetē.
To arī stāstīs. Bērniem jau nav filtra. + maķ pere maķ.
28.05.2024 10:58 |
 
10 gadi
Reitings 6999
Reģ: 17.09.2009
Ko tad jaunā spraunā meitenīte Lienīte slimo kā veca tante? 😂
28.05.2024 11:15 |
 
Reitings 51902
Reģ: 20.07.2021
Ariete @ 28.05.2024 11:15
Ko tad jaunā spraunā meitenīte Lienīte slimo kā veca tante? ?

Es arī brīnos! Vai tiešām Ļenkai būs aizmirsies, ka Andirsim ļoooti nepatīk slimīgas sievietes??
28.05.2024 11:33 |
 
Reitings 28009
Reģ: 06.11.2022
Jukuukukuu @ 28.05.2024 10:22

Bet ja tā padomā, Mia aug, drīz ies skolā, drīz sāks runāt pilniem teikumiem(laikam gan jau tagad bija jārunā) un aiiii ko viņa stāstīs skolā par saviem senčiem. Vairs to miskasti un sūdus, kas notiek aiz aizvērtām durvīm tik viegli noslēpt nevarēs

Domāju, ka bērns ir tā iebaidīts, ka neko neteiks. Senči noteikti jau laicīgi izskalojuši smadzenes, ka atnāks policija un aizvedīs uz bērnu namu vai uz ļauno Siguldu, kur viņu uzceps un apēdīs, un viņa nekad vairs neredzēs ne mājas, ne vecākus, ne kaķīti vai telefonu, tāpēc muti jātur ciet un par mājās notiekošo - ne vārda utt. Viņa jau tagad ir izdresēta smaidīt, nerādot zobus. Tālāk būs tikai sliktāk. Vardarbīgās mājās tā diemžēl ir prakse.
28.05.2024 11:36 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
Jukuukukuu @ 28.05.2024 10:22

Bet ja tā padomā, Mia aug, drīz ies skolā, drīz sāks runāt pilniem teikumiem(laikam gan jau tagad bija jārunā) un aiiii ko viņa stāstīs skolā par saviem senčiem. Vairs to miskasti un sūdus, kas notiek aiz aizvērtām durvīm tik viegli noslēpt nevarēs

Bērni neko nestāsta pārsvarā, jo nezina, kā ir labāk. No pieredzes. Vēl jo vairāk, kad paaugsies, ja bērnam kauns par vecākiem, tad tie par to klusē. Diemžēl. Tikai stiprāka rakstura bērni, kļūstot pilngadīgi atdalās un nepiedod vecākiem, zūd kontakts. Ja ir pavisam traki, tad sasniedzot pusaudžu vecumu, sāk vazāties apkārt, ja mājās ir nepanesami. Ja paveicas, tad nesapinas ar huligāniem un nepaliek agri stāvoklī. Viss atkarīgs, kāda domāšana tam bērnam būs paaugoties.
Kopumā bērni baigi nenes uz āru to, kas notiek ģimenēs. Bet pēc paša bērna vizuālā stāvokļa un uzvedības, gudri pedagogi to pamana un pajautā ( skolas gados).
28.05.2024 11:56 |
 
Reitings 516
Reģ: 02.03.2023
susla @ 28.05.2024 11:56

Bērni neko nestāsta pārsvarā, jo nezina, kā ir labāk. No pieredzes. Vēl jo vairāk, kad paaugsies, ja bērnam kauns par vecākiem, tad tie par to klusē. Diemžēl. Tikai stiprāka rakstura bērni, kļūstot pilngadīgi atdalās un nepiedod vecākiem, zūd kontakts. Ja ir pavisam traki, tad sasniedzot pusaudžu vecumu, sāk vazāties apkārt, ja mājās ir nepanesami. Ja paveicas, tad nesapinas ar huligāniem un nepaliek agri stāvoklī. Viss atkarīgs, kāda domāšana tam bērnam būs paaugoties.
Kopumā bērni baigi nenes uz āru to, kas notiek ģimenēs. Bet pēc paša bērna vizuālā stāvokļa un uzvedības, gudri pedagogi to pamana un pajautā ( skolas gados).

Bērni stāsta. Bet ne visiem.
Es jau bērnības zināju ļoti daudz ko, kas notika citu ģimenēs, kas ārēji izskatījās ok.
Iespējams esmu cilvēks, kas klausās otrā vai kā, bet joprojām kāds bērns man visai atklāti pastāsta kas notiek mājās🤷‍♀️
28.05.2024 12:09 |
 
Reitings 2911
Reģ: 14.09.2023
Es arī domāju, ka Mia neko nestāstīs, jo ir iedresēta. Un domāju, ka viņa spēj atšķirt kā ir mājās un kā bija pie Graudiņiem vai kaut vai Dainasomes, kad viņa tiek pie sava šķīvja ar normālu, siltu ēdienu, nevis vegetmaizēm un pļurām, ja vispār. Atceramies taču, kad pasūtīja picu, tā bija kaut kāda mega asā - to Mia noteikti nevarēja baudīt. Un es neesmu nekāda pareizā - kādreiz arī mazākam bērnam var piedāvāt picu vai burgeri nokost (kola varbūt būtu druku par traku). Nu uzēd friškas Jūrmalā retu reizi - nu ok. Bet viņi to bērnu pat neierēķina savā neveseligajā dzīvesveidā. Kad kaut kur viņai ir redzams šķīvis, tur pat nav nekādi nageti vai citi dranķi - pliki kartupeļi. Tā es 90ajos augu, kad tiešām nekā nebija un vecāki tiešām nezināja labāk. Kā var mūsdienās to nezināt pat nav jautājums šeit, jo viņiem vispār neinteresē. Pasūtīt aso picu! Un dzīvi bauda kamēr mazā ir dārziņā - tad ir jūra un kafejnīcas. Kad Mia ir mājās viņa labi ja uz balkona dabū paplunčāties, kāda jūra, kādas kafejnīcas?? Tāpēc jau tas nabaga bērns neko neteiks. Kāri apēdīs, ko ciemos piedāvās, bet tā būs ekstra, ko viņa novērtēs, nevis izsecinās savā bērna prātā, ka tā ir norma. Mamma un tētis ir norma, lai vai cik bēdīga būtu aina. Tak redzam arī Kristoferu - nu mīl viņš to sūdabrāli, jo viņam cita nekā nav, kur redzēt rūpes. Madaras meitām ir savādāk - Madara viņas nosargāja (un pasakiet vēl, ka 7 gadus nestrādāja - izaudzināt laimīgas, funkcionējošas, plaukstošas meitas par spīti tādam tēvam ir medaļas vērts darbs!). Madaras meitenēm ir ieaudzināta pašapziņa, viņas neļauj sev skalot smadzenes, bet Miai jau tā nav, viņai tik borē best dad un visi, kam ir savādāk ir vai nu ļauni vai kaut kādi mahinatori.
28.05.2024 12:10 |
 
Reitings 2911
Reģ: 14.09.2023
(Paturpināšu)
Zinu precīzi to vīrieša / “tēva” tipu. Man tāds bija un par laimi lieliska mamma un vēlāk patēvs, kuri mani izaudzināja tā, lai vēlāk satiekot tēvu jau pieaugušā vecumā, es neļautu viņam sevi apvārdot. Bet arī tētis man mazai bija mīļš, arī kad piedzēries. Jo reizēm tieši tad bija jautrais tētis, citreiz kad bija dusmīgais es nolīdu savā pasaulē (ja mammai bija nakts maiņa, piemēram). Nebūs Mia tā tenku aka no kuras tad nāks īstā aina laukā. Mia ir šajā visā vislielākais upuris un man tiešām reizēm gribas to mazo bērniņu paņemt klēpī un cieši samīļot. Un starp citu - domāju, ka Liene tēlo savas kaites ne jau tāpēc, ka Kivis, bet tāpēc, ka iežēlinās publiku, jo jūt, ka ja viņu pametīs un sāks teikt kāda slinka utt, tad viņa teiks, ka taču bija slimiņa un vārga un re kā viņš tikai visas sievietes pamet, kurām vajag atbalstu. Es domāju, ka viņa daļēji strādā uz publiku, ja nu viņš viņu pamet vai atstiepj pedāļus. Nu un paralēli varbūt vienīgais brīdis, kad saņem kādu nebūt maigumu ir pie slimošanas, vai vismaz agrāk tā bija.
28.05.2024 12:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits