KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 2500
Reģ: 07.03.2022
Kad abi pa pasauli jāja dzerdami, tad dēlu neatcerējās. Tagad pēkšņi cirtīs pirkstus visiem, kas dos Kristoferam narkotikas.
Andri, izdari sev pakalpojumu - nocērt savu dzimumlocekli!
06.03.2024 07:50 |
 
10 gadi
Reitings 7017
Reģ: 17.09.2009
Visdrīzāk kucei skauž cik laba māksliniece ir Dana.
Nevis interesē Kristofers. Tikai kucei savi bērni pat neinteresē.
06.03.2024 07:51 |
 
Reitings 559
Reģ: 02.02.2023
maijpukjiite @ 06.03.2024 07:39
Ja Kivis domāja, ka šādi parādīs pasaulei un pašam Kristoferam, kāds viņš jauks un gādīgs svētdienas superpapucis ir, ka viņam rūp dēla narkotiku atkarība, tad viņš rūgti maldās.
Es Kristofera vietā nekad nepiedotu, ka mans tā sauktais tēvs, kurš pats ne savu resno pirkstu nav pakustinājis, lai dēlam palīdzētu, tagad vēl ņem un ventilē sūdus internetā un visai pasaulei izbazarē par tik intīmu un privātu problēmu kā narkotiku atkarība. Jaunieši mūsdienās ir ļoti nežēlīgi, es ticu, ka viņam jau tā neiet viegli tēva dēļ un šādi posti iedod papildus stimulu, lai ņirgātos.
Par to, kā gada māte pakula nevarēja palikt klusu un uzdirsa Danai, kaut pašas bērni jau sen ir atteikušies no viņas un par bērnu audzināšanu tur pat ne runas nav, es vispār nerunāšu. Es Kristofera vietā viņiem abiem uzgāztu virsū sūdu podu un vispār pārtrauktu kontaktu, tāpat no tāda senča vairāk problēmu, kā labuma :(

Un ja Kristofers pārtrauks kontaktēties, vainīga būs Dana, ka noskaņojusi pret spermas donoru.
Lienes posts pierāda to, ka viņiem kopīgs ir tikai bijušo sievu apdiršana. Madaru vairs nevar ķengāt, ķeras klāt nākamajai. Danas žēl. Jā, ir stulbi, ka viņa neaudzināja Kristoferu, par maz bija viņa dzīvē. Bet, cik saprotu, tagad, kad viņa nostabilizējusies, rūpējas par puiku. Žēl viņas, jo viņa ir jūtīgāka nekā Madara. Varētu būt grūtāk visus tos sūdus panest.
Pareizi viena uzrakstīja komentārā pie Lienes vēmekļa - ka bīstami būt viņu ģimenes loceklim.
Vispār - ielaisties ar viņiem ir reāli bīstami. Kaut kas ne tā, kaut kas noies greizi - izvazās pa internetu.
Vienīgā iestāde, kuru nedrīkst nodirst?, ir bāriņtiesa, jo tad toč būtu ziepes pamatīgas. Tāpēc arī, pat ja viņiem ir saskarsme ar BT, tas netiks apspriests sociālos tīklos.
06.03.2024 07:52 |
 
10 gadi
Reitings 7017
Reģ: 17.09.2009
Madara slikta māte, Dana slikta māte, Ārens slikts tēvs.
Tikai kuce un bifelis labākie vecāki...
06.03.2024 07:53 |
 
Reitings 28009
Reģ: 06.11.2022
Vispār šādi ieraksti par savu bērnu ir atklāts, brēcošs likuma pārkāpums - informācija par veselības stāvokli ir privāti dati, ko nevar izpaust bez personas piekrišanas. Par tiem 2 mierīgi var uzrakstīt iesniegumu Valsts Datu inspekcijai.
06.03.2024 08:09 |
 
10 gadi
Reitings 7017
Reģ: 17.09.2009
STEIDZAMI Miu izņemt no tās psihopātu ģimenes. Vismaz kamēr labosies. Ja labosies!!!
Šis vairs nav smieklīgi.
06.03.2024 08:15 |
 
Reitings 28009
Reģ: 06.11.2022
Bet nu reāli protams - esmu budists, vispār pret vardarbību, bet tās divas sejas prasās pēc ķieģeļa. Konkrēti prasās.
06.03.2024 08:20 |
 
Reitings 2980
Reģ: 29.05.2022
aauuu @ 05.03.2024 23:37

Šur tur pa telegramu klejo video, kurā piedzērusies liene lej šampanieti andrim un padod kā uzdzeramo stiprajam alkoholam. Abi lupatās. Vienā privātā ballītē, kurā andris bija uzaicināts uzdziedāt. Domāju, ka daudziem ir pa kādam video, kur abi pālī. Viņa vēl nosauc Danu par atkarīgo. vāks. Viena šāda video publiskošana un viņas "reputācija", kuras viņai nemaz sen vairs nav, būtu pagalam. Atkarīgie mīl citus par tādiem apsaukāt un jūtas vareni. Un to bieži dara paši būdami alkohola vai narkotiku iespaidā. Izskatās, ka abi tiešām apmetušies pie kiva mātes, tāpēc tādi bravūrīgi un baigo drosmi sadzērušies, ka bāriņtiesa neatnāks apciemot.
Varētu konkrētāk,jo es neko tādu nevaru atrast.
06.03.2024 08:20 |
 
Reitings 11400
Reģ: 10.11.2022
Ariete @ 06.03.2024 07:53
Madara slikta māte, Dana slikta māte, Ārens slikts tēvs.
Tikai kuce un bifelis labākie vecāki...
Ka ta var savu bernu grust zem riteniem. Nozelojams teftelis un vel nozelojamaka vina kuce.
06.03.2024 08:21 |
 
Reitings 11400
Reģ: 10.11.2022
TikiTaki @ 06.03.2024 07:52

Un ja Kristofers pārtrauks kontaktēties, vainīga būs Dana, ka noskaņojusi pret spermas donoru.
Lienes posts pierāda to, ka viņiem kopīgs ir tikai bijušo sievu apdiršana. Madaru vairs nevar ķengāt, ķeras klāt nākamajai. Danas žēl. Jā, ir stulbi, ka viņa neaudzināja Kristoferu, par maz bija viņa dzīvē. Bet, cik saprotu, tagad, kad viņa nostabilizējusies, rūpējas par puiku. Žēl viņas, jo viņa ir jūtīgāka nekā Madara. Varētu būt grūtāk visus tos sūdus panest.
Pareizi viena uzrakstīja komentārā pie Lienes vēmekļa - ka bīstami būt viņu ģimenes loceklim.
Vispār - ielaisties ar viņiem ir reāli bīstami. Kaut kas ne tā, kaut kas noies greizi - izvazās pa internetu.
Vienīgā iestāde, kuru nedrīkst nodirst?, ir bāriņtiesa, jo tad toč būtu ziepes pamatīgas. Tāpēc arī, pat ja viņiem ir saskarsme ar BT, tas netiks apspriests sociālos tīklos.
un skaidrs, ka Madara ir panakusi, ka vinu un meitenes nedrikst aiztikt, tagad uzbruk nakamajam vajakajam. Cik pretigi, pretigi.
06.03.2024 08:23 |
 
Reitings 2929
Reģ: 14.09.2023
Visi Lienei saka, lai neraksta publiski, būs bērnam trauma, lai šādas problēmas risina ģimenē, Liene tikmēr “viņam vajag palīdzību, kāpēc tad jums liekas es rakstu” ok Liene, kā šis ir palīdzējis Kristoferam? Kiviči ir vienkārši staigajošas nelaimes, viss kam pieskaras tiek iznīcināts. Nabaga bērni, pat tie, kas tikuši prom tomēr nav brīvi no viņu skandāliem, bet jautājums kur ir mazā meitiņa? Slimie. Reāli slimie. Visus žēl, bet šie arī neapstāsies kamēr nebūs cietumā vai zem zemes. Šausmīgi žēl visus viņiem apkārt. Skatos, ka Kerkira ar vairs neko nekomentē, nav jēgas. Visi klusē, vairs nevienam nav iekšā ar šiem ņemties tad nu ķeras klāt bērniem. Un vēl mammai kaut ko dirst, kā viņa tās Kiviča ex nespēj aizmirst, A kur tēvs bija, kapēc ir aizlaidis situāciju tik tālu? Tāpēc, ka tēvs atnāk tikai, ja viņam ir ieguvums no paša bērniem. Viņš par gejiem smejas, bet tieši šis ir slimi un pretdabiski. Un nē, neatbalstu šī laika uzskatu, ka slims ir attaisnojums darīt visu, kas ienāk prātā. Slimam ir atbildība ārstēties nevis jaukt un bojāt dzīves. Jo īpaši bērniem. Tiešām lieciet visas viņu bildes, kur nomīzušies un salietojušies, lai cilvēki redz, kas vini par cilvēkiem un, ka nevar ņemt par pilnu, ka tur viss teiktais ir pa pālim, zem vielām un delīrijā. Jo ir vēl cilvēki, kas tic un nesaprot un cieš no tā nevis vini, bet viņu bērni.
06.03.2024 08:27 |
 
Reitings 1616
Reģ: 25.01.2023
Viņai vajag internetu atslēgt,ja tāda zoss,mana bērna problēmas vazātu pa internetu,es viņai redeli izdauzītu.Kaut neesmu varmācīga.Viņai vajag pie psihiatra,kamēr vēl ir ko ārstēt.Tas nav normāli
06.03.2024 08:27 |
 
10 gadi
Reitings 7017
Reģ: 17.09.2009
https://twitter.com/Gromuls/status/1764758143039340587/mediaViewer?currentTweet=1764758143039340587¤tTweetUser=Gromuls
BET ŠIS VĒL ŠODIEN IESPĀRDA 🤣🔥
06.03.2024 08:31 |
 
Reitings 1196
Reģ: 31.07.2023
Nesanāca haips ar “ministrs”?
Sanāks ar jaunieša problēmām.
Stulbā Sliene
06.03.2024 08:36 |
 
Reitings 1192
Reģ: 03.10.2021
aauuu @ 05.03.2024 23:37

Šur tur pa telegramu klejo video, kurā piedzērusies liene lej šampanieti andrim un padod kā uzdzeramo stiprajam alkoholam. Abi lupatās. Vienā privātā ballītē, kurā andris bija uzaicināts uzdziedāt. Domāju, ka daudziem ir pa kādam video, kur abi pālī. Viņa vēl nosauc Danu par atkarīgo. vāks. Viena šāda video publiskošana un viņas "reputācija", kuras viņai nemaz sen vairs nav, būtu pagalam. Atkarīgie mīl citus par tādiem apsaukāt un jūtas vareni. Un to bieži dara paši būdami alkohola vai narkotiku iespaidā. Izskatās, ka abi tiešām apmetušies pie kiva mātes, tāpēc tādi bravūrīgi un baigo drosmi sadzērušies, ka bāriņtiesa neatnāks apciemot.

Interesanti būtu redzēt to video..
Kiviči vairs nedzīvo tajā dzīvoklī???Pārvākušies?
06.03.2024 08:37 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Teikšu kā ir. Bļeģ. Es dēļ šiem kretīniem pusi nakts neesmu gulējusi. Man pilna galva ar domām par visiem tiem bērniem. Kristofers lieto narkotikas, nav zināms kādas un kādos apmēros. Bet tas debīlais Kivičs vispār spēj aizdomāties par dēla iekšējo pasauli? Dēls mazs jau nomests pie Dainas omes, ne viņas Ziemassvētki ar ģimeni pie viena galda, ne viņai dzimšanas dienas ballītes ģimenes un draugu lokā, ne viņam pēc skolas atnākot pie vakariņu galda ar ko parunāt, ne viņam ieteikumi no vecākiem kā un kur labāk strādāt , nekāds drošības spilvens. Ne viņam apkārt emociju, sadzīve, ģimene, protams, ka tas bērns izaugot pat nezin kā veidot normālas attiecības ne ar cilvēkiem, ne ar ārpasauli. Tad rodās tā vēlme izkrāsot ikdienu ar narkotikām.
Un es goda vārds būtu gatava to Lieni aiz matiem aizvilkt pie katra cilvēka, kuru viņa ir publiski aplējusi ar mēsliem. Viņa pazaudēja savus bērnus tos pametot un vairāku dienu garumā pazūdot, tad atnākot un pālī bērnu priekšā turpat aiz aizskariņiem gultā drāzās ar Andri. Ja viņa būtu bijusi laba māte, tad vismaz vecākā meita, kura visilgāk ir bijusi ar viņu kopā sen jau būtu sazinājusies, pat ja tēvs to neļautu, viņa to būtu darījusi pa kluso, ja ilgotos un mīlētu māti. Neviens bērns un neviens pieaugušais, ja tiešām mīl un ciena savu bērnu vai vecāku, viņš nevar piespiedu kārtā aizmirst vai nemīlēt, ja vien viņš visu laiku esot kopā ar šo konkrēto vecāku ir bijis nelaimīgs!
Skaidrs ir viens, ka tie idioti nekad nesapratīs neko. Viņi nu jau kopā būs padirsuši sešus bērnus!!! SEŠUS. Un man riebjas, ka mēs kā sabiedrība neko nevaram izdarīt lai tiem debīlajiem auztaisītu mutes vai vismaz sadotu pa galvu!
06.03.2024 08:41 |
 
Reitings 601
Reģ: 26.05.2015
Vispār šādi ieraksti par savu bērnu ir atklāts, brēcošs likuma pārkāpums

Kristofers nav bērns. Bet piekritu, ģimenes problēmas normāli cilvēki slēpj no apkārtējiem un risina tās iekšēji.
Bet ko tur brīnīties, ja par savu miesīgu meitu Instagramā publiski uzraksta, ka zobus netīra un par otru bērnu, ka resna. Viņiem tā ir norma, atklāti iegāzt savējos bērnus, radus.
Ļoti žēl, ka Lienes radi toreiz arī nebija tik atklāti sociālos tīklos un publiski neuzrakstīja par to, kas notiek ar Lieni, kad uz klosteri aizveda. Tiešām žēl. Bet tajā situācijā gan abi būtu ķērkuši, ka nelieši publiski nāk klajā ar tādu informāciju un draudētu ar tiesām. Uz pašiem viņiem NEKAS neattiecas. Viņi var darīt un runāt ko vien vēlas, bet pamēģiniet kāds viņiem ko aizrādīt vai publiski viņus pieminēt, ne visai labā gaismā, būs vēmiens nedēļas garumā.
06.03.2024 08:48 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Un pieminat manus vārdus, Kiviči sadirsīs visu un paliks bez iespējām šeit nopelnīt un Miu atstās Dainas omei ar domu, ka Kristofers uzmetīs aci un paši laidīs lielajā peļņā, bet beigu beigās par bērnu aizmirsīs!
06.03.2024 08:52 |
 
Reitings 453
Reģ: 06.11.2021
aauuu @ 05.03.2024 23:37

Šur tur pa telegramu klejo video, kurā piedzērusies liene lej šampanieti andrim un padod kā uzdzeramo stiprajam alkoholam. Abi lupatās. Vienā privātā ballītē, kurā andris bija uzaicināts uzdziedāt. Domāju, ka daudziem ir pa kādam video, kur abi pālī. Viņa vēl nosauc Danu par atkarīgo. vāks. Viena šāda video publiskošana un viņas "reputācija", kuras viņai nemaz sen vairs nav, būtu pagalam. Atkarīgie mīl citus par tādiem apsaukāt un jūtas vareni. Un to bieži dara paši būdami alkohola vai narkotiku iespaidā. Izskatās, ka abi tiešām apmetušies pie kiva mātes, tāpēc tādi bravūrīgi un baigo drosmi sadzērušies, ka bāriņtiesa neatnāks apciemot.
lūdzu, kāda padalaties ar šo video - tāda sajūta, ka viņi šobrīd ir pelnījuši pamatīgi paši dabūt savu maizi! Iedomājas, ka varēs vemt savu naidu, nenovīdību un ļaunumu pār cilvēkiem, kurus zina, ka varēs ievainot! Tik ļoti zemi no šiem abiem, pretīgi! Interesanti, vai šis ir tagad pēdējais, uz ko šie ir spējīgi? Tik ļoti pārdzīvo, ka uz brīdi Madara atkal bija uzmanības centrā, ka ir gatavi iet uz visu banku nožēlojamībā ar cerību uz kripatiņu uzmanības pašiem? Ceru, ka pēc šī tiešām beidzot vairs neviens viņus nekur neaicinās!
06.03.2024 08:56 |
 
Reitings 2929
Reģ: 14.09.2023
Vēlreiz pārlasīju to Lienes tekstu un pareizi arī salikās - “mīlu kā pašas dēlu”. Tikai ne to, nedod Dievs kādam to nelaimi piedzīvot kas ir Lienes jūtas pret pašas bērniem. Viņa taču nemaz nemāk mīlēt, tikai meklēt labumu, dzīvot uz citu rēķina - vienalga vai finansiāli, vai kā citādi izsūcot. Visas meitenes, kas no šīs sievietes “mātes jūtām” ir tikuši prom ir laimīgāki. Es zinu kā tas ir dzīvot ar šādu vecāku, arī nedzīvojot kopā. Un zinu kā ir justies par sevi zinot, ka esi daļa no tāda psihopāta, bet tā normālā vecāka daļa tomēr dominē, ne tikai gēnos, bet audzināšanā, ieradumos. Būs labi visām piecām meitenēm, Kristofers arī - jo ātrāk novilks galīgo robežu, jo labāk, bet es vēl vēlajos 20 cietu, tā kārtīgi novilku, kad sapratu, ka man savi bērni jāsargā, tāpēc nevaru nosodīt vēlmi savu vecāku turēt kaut cik tuvu. Vienīgi Mias žēl, bet gan jau drīz atstās kādam radiniekam, kas vismaz pabaros, uz dārziņu regulāri aizvedīs, pasaciņu palasīs un gultasveļu uzklās. Nabaga sirsniņas, bet būs labi tiem bērniem, par Miu visvairāk uztraucos, kas ir ironiski, jo nav mans bērns, bet mani uztrauc vairāk kā tos abus. Spēku un izturību visiem, kuru ceļu ir krustojis šis iznīcības pāris.
06.03.2024 09:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits