KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 32
Reģ: 06.01.2024
Meitenes !
Nevajag mest lūpu par manu komentāru. Skatos uz šo visu no malas kā uz tādu sociālo eksperimentu. Mani galīgi neinteresē Kiviču pāris, bet gan vairāk šausminos par to neveselīgo interesei, kas piemīt Jums. Tas būs mans pēdējais komentārs šajā diskusijā.
Ļoti ceru, ka Jūs visas sapratīsiet manu domu, vai vismaz paraudzīsieties uz šo no cita skatapunkta un atjēgsieties, ka nav vērts.
With peace&love.
07.02.2024 14:29 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4314
Reģ: 31.10.2010
Tas, ko mēs šeit sakām, ir tikai ziediņi, salīdzinot ar to, kā svētulīgā čupakabra Liene ir bullijojusi citus, ieskaitot Madaru un pat pati savas miesīgās meitas. Ir cilvēki, kuri pelnījuši, lai par viņiem ņirgātos.
07.02.2024 14:41 |
 
10 gadi
Reitings 1058
Reģ: 21.10.2009
aauuu @ 07.02.2024 12:00

Nav nekas traks. Arī es savu bērnu vedu un maksāju naudu Stomatoloģijas institūtā. Mūsu gadījumā zobiņos bija 4 caurumi un pilnīgi neiespējami bija salabot, jo bērns rīstījās un baidījās. Zobārste piedāvāja narkozē visus salabot un dažiem uzlika tādus mazus kronīšus. Jā un tie bija piena zobiņi, jo nelabojot tie sāpēja un ignorējot draudēja kaula zobu defekti. Tāpat arī nelaboti zobi ietekmē sirdi. Palasiet par šo tēmu.
Narkozē viss vienkārši, bērns aizmieg, zobārsti visu sadara. Pēc labošanas narkozē zobārsti rekomendē saldējumu iedot. Kad bērns pamodās, nedaudz atpūtās un atgāja no narkozes ( patiešām nekas traks) un gājā priecīgs ar mani uz veikalu pēc saldējuma. Mums šis tāds piedzīvojums bija. Nekādas traumas bērnam.Viss mierīgi, ātri un profesionāli. Mammām lielāks uztraukums parasti kā bērnam, jo bērns jau nesaprot, ko viņam darīs. Tā iemidzināšana arī ātra, viegla.
Nepieļaujami ir ignorēt sava bērna bojātos zobus. Ši divi tipiņi nav pelnījuši būt par vecākiem. Bērnam mute izpuvusi, tikmēr māte vadā savu alkānu pie zobārsta, nevis meitiņu. Ai, drausmas. Dusmas.

Paldies! Un sedācija šajā gadījumā ir kaut kāda gāze, kur jāuzliek maska, vai arī venozi kaut kas tiek ievadīts? Mēs piektdien pirmo reizi ejam uz zobiņa labošanu, tāpēc nezinu reakciju, līdz šim pie zobārsta viss bija ļoti labi..
ja nesanāks, tad būs jāmēģina sedācija.
07.02.2024 14:52 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.05.2022
Annucis @ 07.02.2024 14:20

Ieejot Jūsu profilā nevarēju nepamanīt, ka Jūs šajā diskusijā esat iekomentējusi veselus 764 (!) komentārus.
Šķiet, ka tas ir nedaudz apkaunojošāk nekā mans pirmais (nu jau otrais) komentārs šajā diskusijā.
Kāds ir tavs iemesls to darīt ?
Būšu rupja! Kāda tieši tev ir darīšana cik un ko kāda komentē?Kāda tev daļa kam un cik mēs sekojam. Tieši necik! Tā ir mūsu dzīve,brīvie brīži kad mēs nolemjam ko darīt.Pat ja mēs te ziedojam pāris minūtes,mūsu dzīve ir interesanta un piepildīta.Es personīgi paspēju nokaut 6 broilerus,noplūkt,sadalīt.Sakārtot māju,pagatavot pusdienas vakariņas.Un daudz ko citu.(dienā)Vēl pildu aukles pienākumus.Tādēļ neviens man nenoteiks,kur es patērēju dažas minūtes brīvā laika,tieši NEVIENS! Un es pasaku paldies šejienes meitenēm,kuras kopīgi panāca,lai mazā meitenīte netiek valkāta pa piepīpētiem krogiem.Ka vismaz uz laiku aizvēra Kivičiem publisku sūdu ventilēšanu Madaras virzienā. Bet ir cilvēki kuri bez pirkstu kratīšanas nespēj izdzīvot.
07.02.2024 14:55 |
 
10 gadi
Reitings 1058
Reģ: 21.10.2009
Un par melnajiem zobiņiem - manai mazajai radu meitenei melnajiem zobiņiem uzlika kaut kādu caurspīdīgu pārklājumu, kas neļauj bojāties tālāk vai vismaz to procesu palēlina. Tā kā varbūt kaut kas arī ir darîts.
Ja zobiņš ir pilnīgu sabojāts, tur īsti vairs nav ko labot, vai nu jāizrauj, vai tad vēl ir šis pārklājums kā variants, bet vizuāli tas neko neuzlabo.
07.02.2024 14:55 |
 
Reitings 22296
Reģ: 16.04.2023
aauuu @ 07.02.2024 14:26

Laikam jau tāpēc, ka rūp un satrauc tas, ka šie abi reāli nodarbojas ar visatļautību. Pateicoties tam, ka šeit forumnieces nav vienaldzīgas, vismaz ir panākts, ka tur tas mazais bērniņš netiek vazāts apkārt pa naktīm uz pieaugušo ballītēm un dzerstiņiem. Šobrīd aktuāli, lai tiktu salaboti vai izrauti bojātie zobi. Lai "gādīgie" vecāki nevelk garumā, gaidot bezmaksas rindu, bet rīkojas jau tagad. Žēl bērna. Bet diemžēl, tikai tad, kad šiem abiem ir spiediens no iestādēm, viņi abi savācas.

Piekrītu! Kad ir jau par vēlu visi gudri bļauj, ka nav svešu bērnu.
07.02.2024 15:06 |
 
Reitings 2256
Reģ: 19.05.2022
Annucis @ 07.02.2024 14:20

Ieejot Jūsu profilā nevarēju nepamanīt, ka Jūs šajā diskusijā esat iekomentējusi veselus 764 (!) komentārus.
Šķiet, ka tas ir nedaudz apkaunojošāk nekā mans pirmais (nu jau otrais) komentārs šajā diskusijā.
Kāds ir tavs iemesls to darīt ?

Tātad kauns ir! Un par sevi, un par mani.. Es Tev atļauju iet nokaunēties, un neiesaki, ko man darīt, lai es Tev vairāk neteiktu, kur vēl aiziet.
Viss!
07.02.2024 15:55 |
 
Reitings 1819
Reģ: 13.09.2021
Annucis @ 07.02.2024 14:29
Meitenes !
Nevajag mest lūpu par manu komentāru. Skatos uz šo visu no malas kā uz tādu sociālo eksperimentu. Mani galīgi neinteresē Kiviču pāris, bet gan vairāk šausminos par to neveselīgo interesei, kas piemīt Jums. Tas būs mans pēdējais komentārs šajā diskusijā.
Ļoti ceru, ka Jūs visas sapratīsiet manu domu, vai vismaz paraudzīsieties uz šo no cita skatapunkta un atjēgsieties, ka nav vērts.
With peace&love.

Svēta kā Lienīte. Cik labi , ka pēdējais komentārs no tevis!
07.02.2024 16:03 |
 
Reitings 35746
Reģ: 11.02.2015
Annucis @ 07.02.2024 14:29
Meitenes !
Nevajag mest lūpu par manu komentāru. Skatos uz šo visu no malas kā uz tādu sociālo eksperimentu. Mani galīgi neinteresē Kiviču pāris, bet gan vairāk šausminos par to neveselīgo interesei, kas piemīt Jums. Tas būs mans pēdējais komentārs šajā diskusijā.
Ļoti ceru, ka Jūs visas sapratīsiet manu domu, vai vismaz paraudzīsieties uz šo no cita skatapunkta un atjēgsieties, ka nav vērts.
With peace&love.

Nu mums kiviči ir sociālais eksperiments, ko vērot 🤷
Ne tu, ne mēs līdz ar to ne ar ko labākas cita no citas neesam 😘
07.02.2024 16:11 |
 
10 gadi
Reitings 464
Reģ: 10.04.2013
Annucis @ 07.02.2024 14:09
Šajā forumā ieeju ļoti reti, bet nevarēju nepamanīt šo super-garo diskusiju. Jau pāris dienas sekoju līdzi diskusijai un esmu, maigi izsakoties, šokā. Vai tiešām Jums visām nav ko labāku darīt dzīvē ? Vai tiešām Jums interesē viņu dzīves ? Nopietni ?
Es nekad arī neesmu atbalstījusi šo pāri un viņu darbības, bet tieši jau tāpēc izvairos un nelasu nekādas ziņas par viņiem un neinteresējos. Pieļauju domu, ka lielākoties visas esat pieaugušas sievietes ar ģimenēm, darbiem, hobijiem utt. Jums tiešām brīvajā laikā nav ko labāku darīt, kā veltīt šiem ‘slavenībām’ savu dārgo laiku un uzmanību ? Ja Jūs tiešām, kā pašas sakāt, ievērojat vardarbību pret bērnu, tad jā- klusēt nedrīkst un ir jārīkojas. Bet lielākoties šeit notiek masveida bully’ošana. Jums ir jāsaprot, ka tieši Jūs šo pāri padarat vēl aktuālu un viņiem taču no tā ir labums, bet ne jau Jums. Un jā- arī es esmu iztērējusi savu laiku un enerģiju šo rakstot un savā ziņā pievēršot uzmanību, bet dažs labs konts to dara regulāri katru dienu. Tas ir reāls madness. Pirms jūs visas spiežat ‘??’ šim komentāram, es vēlos saprast, kāpēc tas tiek darīts, kāds ir iemesls ?

Kāds ada zeķes, kāds slēpo, kāds skatās tv, bet kāds ieraksta komentāru šeit. Ar ko tas atšķiras? Ir 21. Gadsimts, pierodi, ka mainās ar hobiji arī.
07.02.2024 16:14 |
 
Reitings 28009
Reģ: 06.11.2022
Annucis @ 07.02.2024 14:09
Šajā forumā ieeju ļoti reti, bet nevarēju nepamanīt šo super-garo diskusiju. Jau pāris dienas sekoju līdzi diskusijai un esmu, maigi izsakoties, šokā. Vai tiešām Jums visām nav ko labāku darīt dzīvē ? Vai tiešām Jums interesē viņu dzīves ? Nopietni ?
Es nekad arī neesmu atbalstījusi šo pāri un viņu darbības, bet tieši jau tāpēc izvairos un nelasu nekādas ziņas par viņiem un neinteresējos. Pieļauju domu, ka lielākoties visas esat pieaugušas sievietes ar ģimenēm, darbiem, hobijiem utt. Jums tiešām brīvajā laikā nav ko labāku darīt, kā veltīt šiem ‘slavenībām’ savu dārgo laiku un uzmanību ? Ja Jūs tiešām, kā pašas sakāt, ievērojat vardarbību pret bērnu, tad jā- klusēt nedrīkst un ir jārīkojas. Bet lielākoties šeit notiek masveida bully’ošana. Jums ir jāsaprot, ka tieši Jūs šo pāri padarat vēl aktuālu un viņiem taču no tā ir labums, bet ne jau Jums. Un jā- arī es esmu iztērējusi savu laiku un enerģiju šo rakstot un savā ziņā pievēršot uzmanību, bet dažs labs konts to dara regulāri katru dienu. Tas ir reāls madness. Pirms jūs visas spiežat ‘??’ šim komentāram, es vēlos saprast, kāpēc tas tiek darīts, kāds ir iemesls ?

Un pirms mēs liekam īkšķīti uz leju, mums jāatbild uz Tavu jautājumu? Bet ja nu mēs izdarīsim otrādi? Vispirms īkšķis, tad atbildes?
Te nu vietā slavenais "Kas tu tāda vispār esi? Un ko atļaujies?!"
ps - jā, mani interesē. Un man šis forums aizstāj nagu graušanu. Cilvēkam ir vajadzīgi kādi nelabi paradumi, lai spārniņi neizaugtu ;)
07.02.2024 16:18 |
 
Patīk
Reitings 19562
Reģ: 09.12.2015
Nu, nav tak nekas darīts tam bērnam. Kivičs jau piebļāva ēteru, cik dāāārgi, cik garas rinnnndas. Parazīti nemaksās ne centa, lai tiktu ātrāk, ja zina, ka to var dabūt no valsts par velti. Mia pagaidīs. Nekas, traks, tie tak tikai piena zobi un tamlīdzīgi argumenti. Vot, veprim salabot redeli - tur nevarēja gaidīt, tur svila pakaļa, jo kauns staigāt ar bomža muti. Bet par Miu nav kauns nevienam no senčiem.
07.02.2024 16:32 |
 
Reitings 12259
Reģ: 06.07.2022
Ienācu pateikt, ka es Annuci saprotu un atbalstu. To saprot tā manis daļa, kas ir normāla, kas dzīvo savu dzīvi, kas visādā ziņā ir veiksmīgs cilvēks. Bet otra mana daļa - tā bābiskā – dažkārt grib pakavēties tenkās, pašausmināties par citiem, konkrētā gadījumā par šīm te pseidoslavenībām. Jāsaka, ka šīs abas daļas manī tīri labi sadzīvo. Viens ir dzīve, otrs ir guilty pleasure :) Es nevienam nestāstu, ka sekoju šitiem te frīkiem, jo tas ir pazors. Nu tā kaut kā :)
07.02.2024 16:37 |
 
Patīk
Reitings 19562
Reģ: 09.12.2015
Da, nafig attaisnoties katram garāmgājējam, kas te krata pirksteli. Pie kājas. Tādiem der viens komentārs: "Nesaki, ko man darīt, un es neteikšu, kur tev iet". Un adios.
07.02.2024 16:41 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
hanney @ 07.02.2024 14:52

Paldies! Un sedācija šajā gadījumā ir kaut kāda gāze, kur jāuzliek maska, vai arī venozi kaut kas tiek ievadīts? Mēs piektdien pirmo reizi ejam uz zobiņa labošanu, tāpēc nezinu reakciju, līdz šim pie zobārsta viss bija ļoti labi..
ja nesanāks, tad būs jāmēģina sedācija.

Manam bērnam venozi bija. Nesatraucies.
07.02.2024 17:31 |
 
10 gadi
Reitings 464
Reģ: 10.04.2013
EmilijaArm @ 07.02.2024 16:37
Ienācu pateikt, ka es Annuci saprotu un atbalstu. To saprot tā manis daļa, kas ir normāla, kas dzīvo savu dzīvi, kas visādā ziņā ir veiksmīgs cilvēks. Bet otra mana daļa - tā bābiskā – dažkārt grib pakavēties tenkās, pašausmināties par citiem, konkrētā gadījumā par šīm te pseidoslavenībām. Jāsaka, ka šīs abas daļas manī tīri labi sadzīvo. Viens ir dzīve, otrs ir guilty pleasure :) Es nevienam nestāstu, ka sekoju šitiem te frīkiem, jo tas ir pazors. Nu tā kaut kā :)

Jā, es arī baigi nestāstu, ka nāku un lasu te notiekošo 🤣 tāds secret guilty pleasure🤣🤣🤣
07.02.2024 18:37 |
 
10 gadi
Reitings 7018
Reģ: 17.09.2009
Ļenka ieraksti CV jaunu profesiju - matu inflencere.
07.02.2024 20:03 |
 
Reitings 29794
Reģ: 14.05.2023
Ariete @ 07.02.2024 20:03
Ļenka ieraksti CV jaunu profesiju - matu inflencere.

viņa kā jukusi,apsēsta ar savām pakulām
07.02.2024 20:12 |
 
10 gadi
Reitings 7018
Reģ: 17.09.2009
hanney @ 07.02.2024 11:49

Ne pa tēmu - vai vari pastāstīt par Sedāciju? Kā tas notiek utt?
aauuu @ 07.02.2024 12:00

Nav nekas traks. Arī es savu bērnu vedu un maksāju naudu Stomatoloģijas institūtā. Mūsu gadījumā zobiņos bija 4 caurumi un pilnīgi neiespējami bija salabot, jo bērns rīstījās un baidījās. Zobārste piedāvāja narkozē visus salabot un dažiem uzlika tādus mazus kronīšus. Jā un tie bija piena zobiņi, jo nelabojot tie sāpēja un ignorējot draudēja kaula zobu defekti. Tāpat arī nelaboti zobi ietekmē sirdi. Palasiet par šo tēmu.
Narkozē viss vienkārši, bērns aizmieg, zobārsti visu sadara. Pēc labošanas narkozē zobārsti rekomendē saldējumu iedot. Kad bērns pamodās, nedaudz atpūtās un atgāja no narkozes ( patiešām nekas traks) un gājā priecīgs ar mani uz veikalu pēc saldējuma. Mums šis tāds piedzīvojums bija. Nekādas traumas bērnam.Viss mierīgi, ātri un profesionāli. Mammām lielāks uztraukums parasti kā bērnam, jo bērns jau nesaprot, ko viņam darīs. Tā iemidzināšana arī ātra, viegla.
Nepieļaujami ir ignorēt sava bērna bojātos zobus. Ši divi tipiņi nav pelnījuši būt par vecākiem. Bērnam mute izpuvusi, tikmēr māte vadā savu alkānu pie zobārsta, nevis meitiņu. Ai, drausmas. Dusmas.
Jā, te jau paskaidroja. Mums bija tāpat. Sēdēju gaidīju bērnu, pēc tam pamodās uz kušetītes un varējām pēc laika doties prom.
07.02.2024 20:25 |
 
10 gadi
Reitings 7018
Reģ: 17.09.2009
Rozāforums @ 07.02.2024 20:12

viņa kā jukusi,apsēsta ar savām pakulām
Viņa laikam domā ka viņai ir ne tikai kolosāli mati, bet arī unikāli un ekskluzīvi 🤣
07.02.2024 20:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!