KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Patīk
Reitings 19316
Reģ: 09.12.2015
- savas mātes apdiršana
- Andra meitu saukšana par resnām
- Buļa sievas pazemošana savulaik
- sunīša Čipša pamešana
- nemitīga melošana par VISU
Nez, cik vēl sawļes Lienīte ir pierunājusi ienākt te pakratīt pirksteli? 😂
02.02.2022 23:00 |
 
Reitings 278
Reģ: 13.02.2018
Bet viņiem arī katrs nākamais solis ir dziļāk d...purvā!!! Muld vienā muldēšanā. Ūdens dzeršana mārketinga triks, cepam spinātus un rukolu, kosmētiku netīram, grumbas fotožopā mēs piezīmējam, vegetas zupa, bērns kā čakijs izskatās nekopts ar trīs mantām un kur pie velna palika čipsis????. Nē, mēs te piesienamies. Ja viņa ir publiska personība, nu ķip sabiedrības dāma, kā Kardjašjanas, tad samierinies..līs sū...i pār galvu.
02.02.2022 23:02 |
 
Reitings 916
Reģ: 06.04.2020
Lienes insta ir vis pretīgi ironiskākais instagrams kādu esmu redzējusi.
Sieviete, kura savu sieviešu solidaritāti piekopj virnīgi “mierinot” citu vīriešus, slavina cik svarīgi but labai vieni pret otru.
Sieviete, kura lamājās kā kurpnieks TV ēterā, un sūtot ziņas Madarai, tēlo, ka izmānot sūda emoji tagad ir zem viņas goda
Sieviete, kura savus bernus pametusi un tagadējo sāk radīt tikai kā līdzekli, lai piesaistītu jaunās mammas piramīdu shēmām ..
Ir pelnījusi nopēlumu. Man nav žēl izmantot diskusiju par viņu kā savu privāto misenīti. Neviena viņas darbība nav pelnījusi cieņu.
Es par viņu ņirdzu un ņirgšu, līdz viņa neizdarīs kaut ko, kas liktu domāt, ka tur ir kāda saprāta dzirksts
02.02.2022 23:11 |
 
Reitings 68
Reģ: 25.02.2021
McSara @ 02.02.2022 22:36

Nu ja tā godīgi, es tik tiešām nezinu nevienu sievieti, kura būtu pametusi bērnus dēļ vīrieša....
Mēs neviena neesam ideāla, un arī nemaz nav tāds mērķis, tomēr visam ir robežas un limiti!
Personīgi neesmu izjaukusi nevienu ģimeni! Par pārējo laikam nav pat vērts celt augšā!

Plusā pieļāvusi, ka vīrietis PUBLISKI skaļi pasaka ka viņi ir laimīgi,ka bērni aizlasijās prom.
02.02.2022 23:20 |
 
Reitings 68
Reģ: 25.02.2021
Stella99 @ 02.02.2022 22:25
Pārāk nesekoju Kivičiem (Skulmičam), bet palasot šo diskusiju un pastalkojot viņu abu instagramus spriežu, ka lielākā daļa postotājas ir kā izsalkušas hiēnas, kas pārtiek no jebkā, ko Ļenka publicē un jo vairāk ēd, jo lielāks izsalkums. Ļenka vingro - ārprāts, mans 3g bērns labāk vingrinājumus taisa. Ļenka gatavo - ārprāts, vegetu pielika. Lasot jūsu cepienu, nāk prātā tikai viens - kā tur bija ar to, ka pirmo akmeni lai met tas, kas ir bez grēka?

Centieni glābt Lienes jau tā spožo tēlu cietīs krahu, jo šis nav vienīgais čats par pārīti, kuriem patīk dzīvot uz citu kakla. Varbūt tev ir pieņemami šāda uzvedība, bet ir teiciens - nav dūmi bez 🔥.
02.02.2022 23:23 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Aizgāju uz to zoom tusu atbalstīt mūsu Ļenku.
- 20 minūtes firmas prezentācija (ielieku 4 slaidus no tās), afirmē visus cik forši, u.t.t.
- 2 viessrunātājas:
--- Mūsu pašu Ļenka, kas atkārto jau vairākas reizes dzirdēto par to kā izdomāja pievienoties, kā zina kā ir , kad ar artrītu nevar piecelties, veselība ir svarīga, Bear Grylls izmanto un tā.
--- Tāds omulīgs babulis, kas atraktīvi, bet smagi muld, kā dzīve sagriezusies pareizā virzienā tieši dēļ Juice Plus. Vīram vairs nav atmiņas zudumu un nesaslimst pēc katras reizes, ieejot dušā....
- Nobeigumā Santa atkal visas masē "tagad ir tas laiks, sasniegs kaut ko tās, kuras darīs, ja nemēģina tad nedzers šampanieti, u.t.t."
Publika - pāris nosauļotās kalsnās fit MLM blonģinkas, bet arī daudz intelekta neapgrūtinātas sejas.
02.02.2022 23:25 |
 
Reitings 916
Reģ: 06.04.2020
Liens šampi dzer tàpat, priekš kamcēl iedrošināt
02.02.2022 23:31 |
 
Patīk
Reitings 19316
Reģ: 09.12.2015
Sawļei vīrs saslimst katru reizi pēc dušas? Eto kak? Hidrofobija kaut kāda? 🤔 Alerģija no ūdens?
Bāc, nu vnk rēcu tagad.😂
02.02.2022 23:38 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Es gaidīju un cerēju, ka būs Q&A zoom sesijas beigās, bet nebija.
Motivē pievienoties, savienojot punktus:
- "cik no jums iepērkas online veikalā"? daudzas
- "vai iesakat ģimenei un draugiem restorānus, filmas, u.c. lietas, kuras jums patīk?" nu,... jā
- "Cik no jums ir kaut kāda punktu atlaižu karte veikalos" daudzām ir
nu... ķipa Juice plus ir viss kopā. Tātad visas/daudzas esat perfekti piemērotas pievienoties Juice Plus+ komandai.
02.02.2022 23:38 |
 
Reitings 56
Reģ: 18.07.2019
LilyLady @ 02.02.2022 23:00
- savas mātes apdiršana
- Andra meitu saukšana par resnām
- Buļa sievas pazemošana savulaik
- sunīša Čipša pamešana
- nemitīga melošana par VISU
Nez, cik vēl sawļes Lienīte ir pierunājusi ienākt te pakratīt pirksteli? ?

Ļenka nav man pazīstama. Ja reiz tik ļoti sekojat katrai viņu ieelpai, tad varbūt atceraties 2019.gada šovu Kivičs. Pavisam privāti kur Andris vairākkārtīgi stāstīja, ka Madara viņam atklāti pateikusi, ka sen viņu nemīl? Un ka ultimāta formā pieprasījusi naudu bērna uzturēšanai neadekvātā apmērā? Andris pats teica, ka maksās pilnīgi noteikti vairāk kā valsts noteiktais minimums. Madara to nav noliegusi. Neaizstāvu viņus, vienkārši jums, asinskārajām hiēnām, ieteiktu atrast kādu produktīvāku hobiju kā sekot līdzi Kiviču dzīvei un utis meklēt
03.02.2022 10:49 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5011
Reģ: 03.11.2012
Stella99 @ 03.02.2022 10:49

Ļenka nav man pazīstama. Ja reiz tik ļoti sekojat katrai viņu ieelpai, tad varbūt atceraties 2019.gada šovu Kivičs. Pavisam privāti kur Andris vairākkārtīgi stāstīja, ka Madara viņam atklāti pateikusi, ka sen viņu nemīl? Un ka ultimāta formā pieprasījusi naudu bērna uzturēšanai neadekvātā apmērā? Andris pats teica, ka maksās pilnīgi noteikti vairāk kā valsts noteiktais minimums. Madara to nav noliegusi. Neaizstāvu viņus, vienkārši jums, asinskārajām hiēnām, ieteiktu atrast kādu produktīvāku hobiju kā sekot līdzi Kiviču dzīvei un utis meklēt

Jā, ticēt visam ko Andža saka šovā, protams!
Viņi abi ir kā cirks, kas netaisās braukt prom un to, ka nevar ticēt nevienam viņu vārdam, arī jau sen ir pierādījuši
03.02.2022 11:12 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
Stella99 @ 03.02.2022 10:49

Ļenka nav man pazīstama. Ja reiz tik ļoti sekojat katrai viņu ieelpai, tad varbūt atceraties 2019.gada šovu Kivičs. Pavisam privāti kur Andris vairākkārtīgi stāstīja, ka Madara viņam atklāti pateikusi, ka sen viņu nemīl? Un ka ultimāta formā pieprasījusi naudu bērna uzturēšanai neadekvātā apmērā? Andris pats teica, ka maksās pilnīgi noteikti vairāk kā valsts noteiktais minimums. Madara to nav noliegusi. Neaizstāvu viņus, vienkārši jums, asinskārajām hiēnām, ieteiktu atrast kādu produktīvāku hobiju kā sekot līdzi Kiviču dzīvei un utis meklēt
Daudz ko Andris ir teicis,tikai nav spējīgs samaksāt pat valsts noteiktos alimentus.Ne jau par velti ir parāds.Un ja tagad stāstīsi,ka deva uz rokas,tiesa to neņems vērā.Vajag pierādijumus,ar vārdiem nepietiks ne no vienas ne otras puses. Un kā Kiviči rūpējās un apgādāja meitenes viņi paši parādija,ne legingus ne peldkostīmus spējīgi nopirkt.
03.02.2022 11:15 |
 
Reitings 51473
Reģ: 20.07.2021
Stella99 @ 03.02.2022 10:49

Ļenka nav man pazīstama. Ja reiz tik ļoti sekojat katrai viņu ieelpai, tad varbūt atceraties 2019.gada šovu Kivičs. Pavisam privāti kur Andris vairākkārtīgi stāstīja, ka Madara viņam atklāti pateikusi, ka sen viņu nemīl? Un ka ultimāta formā pieprasījusi naudu bērna uzturēšanai neadekvātā apmērā? Andris pats teica, ka maksās pilnīgi noteikti vairāk kā valsts noteiktais minimums. Madara to nav noliegusi. Neaizstāvu viņus, vienkārši jums, asinskārajām hiēnām, ieteiktu atrast kādu produktīvāku hobiju kā sekot līdzi Kiviču dzīvei un utis meklēt

Ak, Andris stāstīja! Parazīts, melis un liekulis, kam vārdi parasti ļoooti atšķiras no darbiem, ir Tavs uzticamais informācijas avots? Starp citu, par alimentiem. Neviens netraucēja "gada tēvam" aiziet uz tiesu un apstrīdēt alimentu summu. Bet viņam acīmredzot tajā laikā svarīgāk bija kopā ar savu soulmaitu piespermot ūdens kublus appelējušos viesu namos. Viens no tiem jau nobankrotēja. Droši vien potenciālie klienti atsauca rezervācijas, uzzinot, ka kublā vārtījies Kivičs.
03.02.2022 11:17 |
 
Reitings 2056
Reģ: 09.12.2021
piespermot ūdens kublus appelējušos viesu namos

Ahh. Labais.😁😁😁😁
03.02.2022 11:32 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Stella99 @ 03.02.2022 10:49

Ļenka nav man pazīstama. Ja reiz tik ļoti sekojat katrai viņu ieelpai, tad varbūt atceraties 2019.gada šovu Kivičs. Pavisam privāti kur Andris vairākkārtīgi stāstīja, ka Madara viņam atklāti pateikusi, ka sen viņu nemīl? Un ka ultimāta formā pieprasījusi naudu bērna uzturēšanai neadekvātā apmērā? Andris pats teica, ka maksās pilnīgi noteikti vairāk kā valsts noteiktais minimums. Madara to nav noliegusi. Neaizstāvu viņus, vienkārši jums, asinskārajām hiēnām, ieteiktu atrast kādu produktīvāku hobiju kā sekot līdzi Kiviču dzīvei un utis meklēt

Sawljiit, mees ar kameru nestaavam pie Kivichu buudas loga un dronu nelidinaam virs laivu piestaatnes. Te tiek apspriests tas, ko pamuljkju paaris pashi publisko. Apspriezham utis, ko shie pashi paraada 🤣🤣🤣
03.02.2022 11:36 |
 
Reitings 278
Reģ: 13.02.2018
Kurš tic kivičam 😂😂😂 made my dayy
03.02.2022 11:41 |
 
Patīk
Reitings 235
Reģ: 06.12.2021
JP peļņa pirmajos 3 mēnešos- sadalām summu uz trīs un iznāk mēneša alga 110-360£ MĒNESĪ.
Es, kā iedomājos cik daudz ir darbu kur Tu vari nopelnīt piecreiz vairāk strādājot pa 12h nedēļā.
Santa Benga dzīvo Uk un Uk ir vairāk pamuļķīšu ko apstrādāt un Tev beigās vienalga ir KAPEIKAS.
Reāli ar šito JP tik var savam vecim uz kakla var sēdēt vai iet bomžot stacijās.
03.02.2022 11:54 |
 
Reitings 56
Reģ: 18.07.2019
Kur jums ir kādi tieši pierādījumi, ka Kivičs nemaksā? Un kāpēc Madara kaut kā neapstrīd visas publiskās nomelnošanas? Kā jau teicu, neaizstāvu viņus, bez grēka nav neviens, bet es esmu pilnīgi drošs, ka gan Kivičs, gan Ļenka savus bērnus mīl un grib viņiem tikai labu.
03.02.2022 12:09 |
 
Patīk
Reitings 19316
Reģ: 09.12.2015
Stella99 @ 03.02.2022 10:49

Ļenka nav man pazīstama. Ja reiz tik ļoti sekojat katrai viņu ieelpai, tad varbūt atceraties 2019.gada šovu Kivičs. Pavisam privāti kur Andris vairākkārtīgi stāstīja, ka Madara viņam atklāti pateikusi, ka sen viņu nemīl? Un ka ultimāta formā pieprasījusi naudu bērna uzturēšanai neadekvātā apmērā? Andris pats teica, ka maksās pilnīgi noteikti vairāk kā valsts noteiktais minimums. Madara to nav noliegusi. Neaizstāvu viņus, vienkārši jums, asinskārajām hiēnām, ieteiktu atrast kādu produktīvāku hobiju kā sekot līdzi Kiviču dzīvei un utis meklēt

😂 Ak, Andrītis esot šovā teicis? Un Kivičfani tic visam, ko šis tur šmigā savervelējis. Duraciņi nesaprot, ka šmigošana un diršana ir abu "stāru" vienīgie īstie talanti. Kiviči ir tādi truleņi, ka pat turpinājumu tam šovam neviens nepiekrita filmēt. Tad jau lētāk un lietderīgāk būtu par stacijas bomžiem seriālu taisīt.
03.02.2022 12:10 |
 
Patīk
Reitings 19316
Reģ: 09.12.2015
Stella99 @ 03.02.2022 12:09
Kur jums ir kādi tieši pierādījumi, ka Kivičs nemaksā? Un kāpēc Madara kaut kā neapstrīd visas publiskās nomelnošanas? Kā jau teicu, neaizstāvu viņus, bez grēka nav neviens, bet es esmu pilnīgi drošs, ka gan Kivičs, gan Ļenka savus bērnus mīl un grib viņiem tikai labu.

Aha, protams, ir viegli mīlēt bērnus no attāluma. Kad nav jāgādā ikdienā, nav jādomā, ko visa lielā ģimene ēdīs, ko vilks mugurā, nav naktīm jāsēž pie saslimuša bērna gultiņas, nav jāved pie ārstiem un jāpalīdz mācībās. Jebal tāda "mīlestība", tā nav neko vērta!
Abi Kiviči ir bezatbildīgi cūkas. Un punkts.
03.02.2022 12:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits