KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
JDGM @ 01.02.2022 00:11

Norvēģijā drīz būs savas teikas par šo liekēžu pārīti...??
viņi jau raksta, raksta tās teikas, gluži kā Spānijā un visur citur, ar savu uzvedību un attieksmi, info pa notiektiem slāņiem ātri izplatās, šajā gadījumā starp latviešiem. Ja iepriekš domāju, nedod Dievs, kaut kur sanāks saskrieties, tas noteikti nekavējoties pametīšu pasākumu, bet tagad domāju, ka noteikti palikšu un gaidīšu nākamo teiku, ko Kivji būš izdomājuši- aizmirsuši maku? Algu, maita šefs, nebūs ieskaitījis? Pēkšņs zvans no mājām?
Bomži pēdējie.
01.02.2022 06:51 |
 
Reitings 86
Reģ: 19.01.2022
Un kāds iemesls tad bija nabaga bomžiem, lai nesamestu kopīgai maksāšanai?Dirsniņi savā elemenā, kā pierīties uz citu rēķina, tā pirmie. Kā jāmaksā, tad?
01.02.2022 08:15 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Greensleeves @ 01.02.2022 08:15
Un kāds iemesls tad bija nabaga bomžiem, lai nesamestu kopīgai maksāšanai?Dirsniņi savā elemenā, kā pierīties uz citu rēķina, tā pirmie. Kā jāmaksā, tad?

Kivičs tachu uzskata, ka vinjsh ir rokstaars un ka vinja kompaanija jau pati par sevi ir liels gods, tiem citiem ne tikai paika un alko jaapmaksaa kivičam ar kivičkuci, bet veel buutu jaaamaksaa stundas likme Kivičam par izklaideeshanu. Tas, ka Kivičs ierodas uz tusinju un neprasa stundas likmi par savu kompaaniju, tas jau peec rokstaara pasha domaam ir liela pretimnaakshana.
01.02.2022 08:21 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
Es vairākas reizes klausijos storiju kur bļaustās Mia,un Liene saka ka meitiņa viņu saucot.Bet es nesaklausiju vārdiņu MAMMA,tikai kaut kādas skaņas.Vai jau mazās vecumā nevajadzētu piem.-mamma nāc vai vienkārši mammū. Es saprotu,ka visi bērniņi nav vienādi viens runā ātrāk cits vēlāk.Bet elemetārus- mama,tete,nāc -jau ap gadu bērns saka.
01.02.2022 09:04 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
alex48 @ 01.02.2022 09:04
Es vairākas reizes klausijos storiju kur bļaustās Mia,un Liene saka ka meitiņa viņu saucot.Bet es nesaklausiju vārdiņu MAMMA,tikai kaut kādas skaņas.Vai jau mazās vecumā nevajadzētu piem.-mamma nāc vai vienkārši mammū. Es saprotu,ka visi bērniņi nav vienādi viens runā ātrāk cits vēlāk.Bet elemetārus- mama,tete,nāc -jau ap gadu bērns saka.
alex48 @ 01.02.2022 09:04
Es vairākas reizes klausijos storiju kur bļaustās Mia,un Liene saka ka meitiņa viņu saucot.Bet es nesaklausiju vārdiņu MAMMA,tikai kaut kādas skaņas.Vai jau mazās vecumā nevajadzētu piem.-mamma nāc vai vienkārši mammū. Es saprotu,ka visi bērniņi nav vienādi viens runā ātrāk cits vēlāk.Bet elemetārus- mama,tete,nāc -jau ap gadu bērns saka.

Kāds tādag mia ir vecums? Kaut kur 1,5?
Vajadzētu jau diezgan smuki runāties, protams var nebūt grūtākas skaņas saklausāmas vai aizstātas ar citām, bet elementāras vēlmes jau noteikti vajadzētu spēt izteikt. Neesmu pamanījusi, ka mia būtu bijis šis jā un nē periods
01.02.2022 09:10 |
 
Reitings 68
Reģ: 25.02.2021
MikaR @ 01.02.2022 09:10

Kāds tādag mia ir vecums? Kaut kur 1,5?
Vajadzētu jau diezgan smuki runāties, protams var nebūt grūtākas skaņas saklausāmas vai aizstātas ar citām, bet elementāras vēlmes jau noteikti vajadzētu spēt izteikt. Neesmu pamanījusi, ka mia būtu bijis šis jā un nē periods

Katram bērnam ar runāšanas sākšanu viss var būt ļoti individuāli, bet 1.6g būtu jābūt kādam elementāriem vārdiem/ skaņām kuras apzīmē konkrētu vārdu.. Ņemot vērā ka ir redzēts ka mazā pārsvarā skatās multenes, ir jāatceras ka multeņu skatīšanās īsti neattīsta runāšana spējas.
01.02.2022 09:23 |
 
Reitings 650
Reģ: 10.03.2020
MikaR @ 01.02.2022 09:10

Kāds tādag mia ir vecums? Kaut kur 1,5?
Vajadzētu jau diezgan smuki runāties, protams var nebūt grūtākas skaņas saklausāmas vai aizstātas ar citām, bet elementāras vēlmes jau noteikti vajadzētu spēt izteikt. Neesmu pamanījusi, ka mia būtu bijis šis jā un nē periods

Kivicu meita ir vienā vecumā ar santaniim meiteni. Kā diena pret nakti meitenes un mātes arī.
01.02.2022 10:23 |
 
Reitings 694
Reģ: 16.02.2021
Enazenaz @ 01.02.2022 00:59
Esat pamanījušas, ka Ļenka katru dienu vāra vienu un to pašu zupu? ?
Puķkāposts, brokolis, kartupelis, burkāns un sīpols. Aaa, jā! Un veggeta!
Īpašajās dienās ir arī kuskuss, bet tas vairāk salātis un “sautējumos”. ?
Ļoti vienveidīga ēšana.

Šampinjonus piemirsi tie jau ari vēl topā
01.02.2022 10:48 |
 
Patīk
Reitings 19315
Reģ: 09.12.2015
Tās, kas te pīkst par skaudību- toč slimas sawļes esat! 😂
Lienes dzīvē vispār nav ko apskaust - neviena tik zemu kritusi sabiedrības dāma LV vēl nav bijusi. Precētu veču gultas izlēkātas, bērni pamesti, attiecības ar ģimeni padirstas, drāziena bilde publicēta grāmatā, pliks pups vannā atrādīts, reņģes pie poda paēstas, psihenē pabūts, ar ķebli pa galvu dabūts, dzēruma un paģiru kadri no šova visiem pieejami. Normāls cilvēks par šo visu no kauna zemē ielīstu, bet te atrodas idiotes, kam tas liekas skaudības vērts. 🤦‍♀️😂😂😂😂
01.02.2022 11:17 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
Paskatijos santaniim, nu superīgi! No viņas staro sirsnība un mīlestība,prieks skatīties.Meitiņām mantas,lelles.Istaba sakopta,bet tāpat var redzēt bērnu mantas.Skatās bērni televizoru,blakus našķu bļodiņa.Nevienā postā neizlasiju,kāda es malace māju izberzu.Pati bildēs visu laiku pievērsusies mazajām,un viņai viņas ir divas.Bet blondā klukste,tik uz sevi vērsta.Protams,ka visām nav jābūt vienādām vai līdzīgām,bet patiesu mīlestību slēpdams nenoslēpsi ne pret bērnu,ne vīru.Bet pakula tik falši tēlo,pazvanijusi būtu Bulim lai pamāca aktiermākslu.
01.02.2022 11:22 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
LilyLady @ 01.02.2022 11:17
Tās, kas te pīkst par skaudību- toč slimas sawļes esat! ?
Lienes dzīvē vispār nav ko apskaust - neviena tik zemu kritusi sabiedrības dāma LV vēl nav bijusi. Precētu veču gultas izlēkātas, bērni pamesti, attiecības ar ģimeni padirstas, drāziena bilde publicēta grāmatā, pliks pups vannā atrādīts, reņģes pie poda paēstas, psihenē pabūts, ar ķebli pa galvu dabūts, dzēruma un paģiru kadri no šova visiem pieejami. Normāls cilvēks par šo visu no kauna zemē ielīstu, bet te atrodas idiotes, kam tas liekas skaudības vērts. ?‍♀️????
Tas nozīmē dzīvot patiesi! Nevis kā mēs dzīvojam neīsti un melos.Melojam ka mīlam bērnus,vīrus,sievas. Redz viņi nemīl bērnus,un to arī demonstrē.😀😀😀😀
01.02.2022 11:50 |
 
Reitings 278
Reģ: 13.02.2018
Ļenka!! Laiks ir nauda! Tev jau sen vajadzēja būt darba formā, ar pačiem un dzert drainefektu un vēlēt visiem kolosālu dienu!!
01.02.2022 13:12 |
 
10 gadi
Reitings 209
Reģ: 19.12.2011
Es šo jau esmu kādreiz komentējusi, bet ,runājot par miu, man vienīgajai izskatās, ka viņa izskatās Tieši kā bērni ar fetal alchohol sindrome?
01.02.2022 13:22 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
amaia @ 01.02.2022 13:22
Es šo jau esmu kādreiz komentējusi, bet ,runājot par miu, man vienīgajai izskatās, ka viņa izskatās Tieši kā bērni ar fetal alchohol sindrome?

Ja, seit jau ieprieks tas tika apspriests. Loti skumji.
01.02.2022 13:40 |
 
Reitings 5604
Reģ: 20.08.2021
MikaR @ 01.02.2022 09:10

Kāds tādag mia ir vecums? Kaut kur 1,5?
Vajadzētu jau diezgan smuki runāties, protams var nebūt grūtākas skaņas saklausāmas vai aizstātas ar citām, bet elementāras vēlmes jau noteikti vajadzētu spēt izteikt. Neesmu pamanījusi, ka mia būtu bijis šis jā un nē periods

Parasti bilingvālie bērniņi mēdz runāt vēlāk, jo ģimenē runā divās vai trīs valodās. Bet tā nav kaut kāda oficiālā statistika, tāpēc nevaru apgalvot, ka visiem bērniņiem tā ir.
Tomēr šis nav tas gadījums, parasti jau ap gadu vecumu bērns sāk kaut ko teikt? Mia šķiet vispār nav dzirdēta kaut ko sākām...!?
01.02.2022 14:12 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Ļenka nav influencere un viņai nesūta bērnu lietas bez maksas un jāsaka, ka labas bērnu mantas nav lētas. Bet tai pat laikā, kas tad ir prioritātes? Iešmigot vai tomēr bērnam mantas nopirkt?
Es tiešām nesaprotu, kā var visas savas vajadzības likt pirms bētna vajadzībām? Vispirms apģērbta bērns, tad senči. Vispirms paēdis bērns, tad senči, utt.
01.02.2022 14:21 |
 
Reitings 1354
Reģ: 05.12.2021
Enazenaz @ 01.02.2022 14:21
Ļenka nav influencere un viņai nesūta bērnu lietas bez maksas un jāsaka, ka labas bērnu mantas nav lētas. Bet tai pat laikā, kas tad ir prioritātes? Iešmigot vai tomēr bērnam mantas nopirkt?
Es tiešām nesaprotu, kā var visas savas vajadzības likt pirms bētna vajadzībām? Vispirms apģērbta bērns, tad senči. Vispirms paēdis bērns, tad senči, utt.

Lētas noteikti nav, bet tās mantas jau nevajag pilnu istabu ar plastmasu. Ja labi gribētu, ir tik daudz pieejamas bezmaksas idejas visādām DIY Montesori mantām/spēlēm. Tādas pašas attīstošās kartiņas. Pirmkārt, pasūtīt var pa lētu naudu, bet nu, ja galīgi švaki ar finansēm, var jau nu pats arī uzzīmēt kaut vai ko līdzīgi.
Es arī esmu pret kvantumu ar plastmasas sūdiem, manam bērnam arī ir salīdzinoši maz mantu, bet mēs daudz darbojamies kopā. Mes daudz laika pavadam dabā, kur spēlēšanās notika ļooti daudz ar dabas pieejamiem materiāliem. Bet tas prasa laiku un iesaisti.
01.02.2022 14:49 |
 
10 gadi
Reitings 1386
Reģ: 13.02.2009
Enazenaz @ 01.02.2022 14:21
Ļenka nav influencere un viņai nesūta bērnu lietas bez maksas un jāsaka, ka labas bērnu mantas nav lētas. Bet tai pat laikā, kas tad ir prioritātes? Iešmigot vai tomēr bērnam mantas nopirkt?
Es tiešām nesaprotu, kā var visas savas vajadzības likt pirms bētna vajadzībām? Vispirms apģērbta bērns, tad senči. Vispirms paēdis bērns, tad senči, utt.

Jā, bet bērnu mantas var nopirkt lietotas un tiešām nemaksā daudz. Facebook Marketplace, Andele Mandele ir daudz iespēju atrast foršas lietas. Un pat ja galīgi nav līdzekļu ( izlikšos, ka neredzu nagus, skropstas, JP un NL pakas), ar bērnu var darboties kopā, krāsot ar guašām - iemāca krāsas, attīsta motoriku utt. Dot bērnam tukšas bļodas un vienā sabērt kopā piem.čiekurus, kas salasīti pastaigas laikā ar kaut ko citu un mācīties šķirot. Arī attīstoša nodarbe, vispār pilns internets ar idejām, kuru realizācijai nav vispār nav daudz jāiegulda, tikai vajag gribēt. Un ja pašai negribas ar to visu ņemties - nu labi, bet tad ir bērnudārzs, kur parūpēsies par mazo un būs vecumam atbilstošas aktivitātes, kas veicinās attīstību un vakaros tad var pavadīt laiku vienkārši kopā.
01.02.2022 14:50 |
 
Reitings 278
Reģ: 13.02.2018
jenna @ 01.02.2022 14:50

Jā, bet bērnu mantas var nopirkt lietotas un tiešām nemaksā daudz. Facebook Marketplace, Andele Mandele ir daudz iespēju atrast foršas lietas. Un pat ja galīgi nav līdzekļu ( izlikšos, ka neredzu nagus, skropstas, JP un NL pakas), ar bērnu var darboties kopā, krāsot ar guašām - iemāca krāsas, attīsta motoriku utt. Dot bērnam tukšas bļodas un vienā sabērt kopā piem.čiekurus, kas salasīti pastaigas laikā ar kaut ko citu un mācīties šķirot. Arī attīstoša nodarbe, vispār pilns internets ar idejām, kuru realizācijai nav vispār nav daudz jāiegulda, tikai vajag gribēt. Un ja pašai negribas ar to visu ņemties - nu labi, bet tad ir bērnudārzs, kur parūpēsies par mazo un būs vecumam atbilstošas aktivitātes, kas veicinās attīstību un vakaros tad var pavadīt laiku vienkārši kopā.

Tak paskaties kādas tās piecas Mias mantas ir. Vecumam atbilstošas ir tikai tās klavierītes. Un tās pašas uzdāvināja citi.
01.02.2022 15:28 |
 
10 gadi
Reitings 10877
Reģ: 15.03.2012
Enazenaz @ 01.02.2022 14:21
Ļenka nav influencere un viņai nesūta bērnu lietas bez maksas un jāsaka, ka labas bērnu mantas nav lētas. Bet tai pat laikā, kas tad ir prioritātes? Iešmigot vai tomēr bērnam mantas nopirkt?
Es tiešām nesaprotu, kā var visas savas vajadzības likt pirms bētna vajadzībām? Vispirms apģērbta bērns, tad senči. Vispirms paēdis bērns, tad senči, utt.

Varēja tad kaut vai izmantot izdevību ar bezmaksas zīmuļiem un krāsojamām lapām kafejnīcā, ja ne mājās, tad vismaz tur, bet nekā, pati māte papriecājās 🤦‍♀️
01.02.2022 15:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits