KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 1893
Reģ: 25.07.2024
Tas, ka kvieplim ir nestabila nervu sistēma, rozā lezbas pie tā nav vainīgas. Tas, ka viņš ārdas, klapē lieni, utt, tā ir TIKAI VIŅA PAŠA VAINA/IZVĒLE!
Normāls cilvēks ieklausītos, ko viņam saka, bez uzdirsieniem utt, bet nē. Viņam vajag haipu, psihošanas, nodiršanas, utt. Kur tur lezbas vainīgas? Tieši kā lezbas ir vainīgas, ka aptaukojies pelmenis nespēj savaldīt savas emocijas?
Sen jau bij laiks meklēt speciālistu, kas palīdzētu. Sen tā vairs nav kauna lieta apmeklēt psihiatru. Bet pelmis jau neķer laukumu, visi citi tikai vainīgi.
Atkārtošos-PAR TO, KAS NOTIEK MĀJĀS(DZERŠANA, ĀLĒŠANĀS, DAUZĪŠANA) IR ATBILDĪGS UN VAINĪGS TIKAI PATS PELMENIS, NEVIS ROZĀ FORUMA LEZBES. Zb, ka te pēkšņi uzrodas sawļes, kas izskatas, ka ar sāk neķert laukumu un realitāti. Esi kivas sawļe, ej raksti, mierini un paglaudi ļenkai pakulu.
27.08.2024 15:28 |
 
Reitings 27252
Reģ: 06.11.2022
Lola Lō @ 27.08.2024 15:25
Ziniet, man arī nepatīk Kivičs un visa šī visatļautība un tas, ka viņš var visu un viņam par to nekas nav, bet te reizēm tiešam liekas, ka pašam savas dzīves nav, pietrūkst tenku un tad kāda uzraksta Kivičam vai Lienei kaut ko provocējošu, lai atkal te notiktu rosība un sarunas. ???
Sorry, es arī te ienāku, kad Kivji kaut ko nostrāda un zinu, ka dievietēm pirksti degs aiz tenkošanas. ???
Rēcīgi palasīt ?bet jā, daža Kiviču apdiršanu var droši likt pie saviem hobijiem, jo reali jau neko te neviena nav panākusi. Bērns dzīvo, Kiviča pelna, plosās pa netu, saukājas. Sendija arī izlika savu sāpi un viss.

Liekas, liekas, kamēr noliekas. Šālē dillēs, dižā rēcēja.
27.08.2024 15:28 |
 
Reitings 29
Reģ: 09.02.2023
vivii @ 27.08.2024 14:30

Tieši šī iemesla dēļ, es galīgi neatbalstu speciālu Kiviča kaitināšanu un tracināšanu!
Tur var notikt ļoti skumīga ķēdes reakcija - daža laba dm rakstītāja uzkurina Kivi līdz baltkvēlei, Kivis nikns, meklē kam uzriet un atriebties, tuvākais cilvēks viņa agresijai ir Liene, jo domāju, ka bērnam viņš fiziski pāri nedarīs.
Tad nu Liene dabū gan fiziski, gan emocionāli, viņai arī vadzis plīst un lūk viņa, iespējams, gan varētu izgāzt visas negācijas pret bērnu un nedod Dievs, tam bērnam kas notiks, jo tas gan būs uz visu kaitinātāju sirdsapziņas. Šī ir pilnīgi reāla un nopietna situācija, kura var arī piepildīties un ko tad visi darīs, atkal klusēs un teiks, ārprāts - šausmas?

Nu ļoti labi, ja tā notiks. Man nebūs par saviem nodokļiem, kurus es maksāju ļoti lielā apmērā, jāuztur divi parazīti - Liene (mūžīga bezdarbniece un slimotāja) un Mia (nākamais Origo bērns, zagle un narkomāne 100000%)
27.08.2024 15:29 |
 
Reitings 400
Reģ: 01.02.2024
vivii @ 27.08.2024 14:42

Tad kā sanāk, ja kaut kas notiks ar bērnu, forumnieces (tās, kas raksta viņam dm) nebūs vainīgas uz mazgās rokas nevainībā? Murgs un sviests!
Mēs jau neko, mēs jau tik dots pret dotu, bla bla bla!
nu jau nu jau! Forumnieces tagad vainīgas, ka divi trakie plosās pa soc tīkliem? Forumnieces vainīgas, ka bērns tam visam pa vidu, un iespējams apdraudēts? Lai nu kam, bet forumniecēm gan nav jāuzņemas atbildība par 2 dzērāju darbībām! Tam domātas citas iestādes! Ja viņi nedara savu darbu, tad ļoti žēl!
Un abu sūdvaboļu darbības nav ok, uz to acis nav jāpiever, nav jāklusē, lai tikai orangutāns ar savu pamuļķi nesāktu ārdīties!
Tieši otrādi, jo vairāk viņu sūdi tiks celti gaismā, jo labāk!
27.08.2024 15:29 |
 
10 gadi
Reitings 2474
Reģ: 20.06.2013
Lola Lō @ 27.08.2024 15:25
Ziniet, man arī nepatīk Kivičs un visa šī visatļautība un tas, ka viņš var visu un viņam par to nekas nav, bet te reizēm tiešam liekas, ka pašam savas dzīves nav, pietrūkst tenku un tad kāda uzraksta Kivičam vai Lienei kaut ko provocējošu, lai atkal te notiktu rosība un sarunas. ???
Sorry, es arī te ienāku, kad Kivji kaut ko nostrāda un zinu, ka dievietēm pirksti degs aiz tenkošanas. ???
Rēcīgi palasīt ?bet jā, daža Kiviču apdiršanu var droši likt pie saviem hobijiem, jo reali jau neko te neviena nav panākusi. Bērns dzīvo, Kiviča pelna, plosās pa netu, saukājas. Sendija arī izlika savu sāpi un viss.
tā jau nav, ka nekas nav panākts, īpaši kontekstā par Mias zobiem un nakts tusēšanu bāros
27.08.2024 15:30 |
 
Reitings 400
Reģ: 01.02.2024
Bia @ 27.08.2024 15:29

Nu ļoti labi, ja tā notiks. Man nebūs par saviem nodokļiem, kurus es maksāju ļoti lielā apmērā, jāuztur divi parazīti - Liene (mūžīga bezdarbniece un slimotāja) un Mia (nākamais Origo bērns, zagle un narkomāne 100000%)
nenoraksti bērnu pirms laika, bērns nav vainīgs, ka ar senčiem nav paveicies!
27.08.2024 15:31 |
 
Reitings 28828
Reģ: 14.05.2023
Lola Lō @ 27.08.2024 15:25
Ziniet, man arī nepatīk Kivičs un visa šī visatļautība un tas, ka viņš var visu un viņam par to nekas nav, bet te reizēm tiešam liekas, ka pašam savas dzīves nav, pietrūkst tenku un tad kāda uzraksta Kivičam vai Lienei kaut ko provocējošu, lai atkal te notiktu rosība un sarunas. ???
Sorry, es arī te ienāku, kad Kivji kaut ko nostrāda un zinu, ka dievietēm pirksti degs aiz tenkošanas. ???
Rēcīgi palasīt ?bet jā, daža Kiviču apdiršanu var droši likt pie saviem hobijiem, jo reali jau neko te neviena nav panākusi. Bērns dzīvo, Kiviča pelna, plosās pa netu, saukājas. Sendija arī izlika savu sāpi un viss.

Saulīt... tieši pateicoties tam ka rakstījām Ezīšfestam, sabiedrībai vismaz kaut cik atvērās acis un beidzot viņi sāk saņemt pēc nopelniem un cerams ka drīz viņu vispār nekur neaicinās..un Sendija tajā whatsaapp uzrakstīja skaudru patiesību,kas resnajam bēbim lika aizsvilties un tagad draudēt un saukt sievietes par cūkām,maukām uttt, reāli būtu viņam smadzene galvā būtu vienkārši paklusējis un viss un neviens neko te ''neceptos'' pats vainīgs + vēl dzer jau kādu 5 dienu pēc kārtas..
27.08.2024 15:31 |
 
Reitings 2017
Reģ: 21.04.2024
qwe @ 27.08.2024 14:49
ja kaut kas notiks ar bērnu, tad tā būs bāriņtiesas atbildība, cik reizes jau ir ziņots par šiem dzērājiem? Bārintiesas verdikts - viss ir kārtībā. Nu kad kārtībā, tad kārtībā ..

Runājot par Bāriņtiesu - vai viņi ir sapratuši, ka tad kad šie abi gānās un lamājas publiski, tad ir visīstākais brīdis iet un apsekot viņus, pārliecināties, ka bērnam viss labi utt.? Ņemot vērā, ka ir jau abi viņu redzeslokā.
27.08.2024 15:32 |
 
Reitings 1198
Reģ: 13.03.2024
LabaDabaDa @ 27.08.2024 15:28

Liekas, liekas, kamēr noliekas. Šālē dillēs, dižā rēcēja.

Aj, tu apvainojies? Tu kā Andris, ja kāds pasaka kaut ko patiesu, uzreiz mute jābrūķē. 😁
Es tepat vien būšu, man patīk dieviešu tenkas palasīt izklaidei.
Chill, meitenes, turpinam. 😁😁
27.08.2024 15:32 |
 
Reitings 1198
Reģ: 13.03.2024
susla @ 27.08.2024 15:32

Runājot par Bāriņtiesu - vai viņi ir sapratuši, ka tad kad šie abi gānās un lamājas publiski, tad ir visīstākais brīdis iet un apsekot viņus, pārliecināties, ka bērnam viss labi utt.? Ņemot vērā, ka ir jau abi viņu redzeslokā.

Visdrīzak jau tas viss ir darīts un ja viņi ir redzes lokā, tad tā nav viena reize, kad aizbrauc ciemos apskatīties kas un kā.
Tas, ka Liene un Andris par to nenoziņo un BT arī nav pienākums noziņot nevienam neko.
Ja jau viss ir kārtībā, tad, acīmredzot, viss ir kārtībā tur. 👍
27.08.2024 15:34 |
 
Reitings 21950
Reģ: 16.04.2023
Beidziet jūs te fantazēt, ka sasitīs vai nositīs ļenku vai Miju.
Viņam pašam nez bail nav, ka tīneidžeri uz ielas atkal neiedod bietē. 🤣
27.08.2024 15:36 |
 
Reitings 1198
Reģ: 13.03.2024
Kā jau teica te, ja ar MIU, kas notiks, tā būs BT problēma. Tad nu dievietēm baigi nav jāsatraucas par MIU.
27.08.2024 15:36 |
 
Reitings 5302
Reģ: 10.01.2023
vivii @ 27.08.2024 14:58

Zini, problēmas pamatā ir tas, ka pa vidu ir mazs bērns, būtu viņi divatā, tad paši varētu pērties savā starpā, jo Lienītei jau patīk utt., kasīties ar visiem un visām.
Bet vislielākais cietējs ir bērns, jo bērns ir pa vidu un bērnam sanāk to visu redzēt un iespējams vēl dabūt sutu no tās dullās. Cik reizes te forumā nav apspriests, kāds ļaunums izstaro no dullās pret mazo. Tāpēc arī pieminēju ķēdes reakciju, iespējams, kādai tas liekas tīri nevainīgi, uzrakstīt Kivim un padirsties ar viņu, bet tam reāli pēc tam var būt sekas, kas atsauksies uz bērnu.
Un BT ir pie vienas vietas, kas tur notiek!
aha, un tad visiem jābūt klusiņiem, jo MIA var dabūt no psiho pāra?
Es nepiekritīšu… šobrīd krājas labs materiāls par viņu nelīdzsvarotību… un ja gribētu, uzrakstītu BT un šādu ģimeni nevarētu paslaucīt zem paklāja.
Es šajā redzu pozitīvo, cerams, ka otra Madaras meita par šo visu uzzinās un nekad nebrauks pie tiek idiotiem
27.08.2024 15:37 |
 
Reitings 11081
Reģ: 10.11.2022
SantaC @ 27.08.2024 15:36
Beidziet jūs te fantazēt, ka sasitīs vai nositīs ļenku vai Miju.
Viņam pašam nez bail nav, ka tīneidžeri uz ielas atkal neiedod bietē. ?
vins nesasitis, vins loti stipri vinu tur un spiez, cik redzets, ja iedzeris.
27.08.2024 15:42 |
 
Reitings 2951
Reģ: 29.05.2022
vivii @ 27.08.2024 14:40

Tad ko iesaki darīt, lai nenotiktu manis aprakstītais scenārijs? Cerēt, ka tā nenotiks, ir ļoti naivi!
Piemēram, tas ka viņu izņēma no programmas, tas bija apsveicami, bet privāti ņemt un čakarēties, speciāli kaitināt ir zem katras kritikas! Runa ir par to, ka viņš ir jākancelo no sabiedrības, nevis bērnišķīgi viņam rakstīt privāti un speciāli saasināt situāciju.
Viņu izņēma no programmas? Kas viņu aiztika? Liene sāka ārdīties,lika telefona numurus un aicināja lai zvanot un kauninot.Bet kad ielika viņas numuru un viņai sasūtīja bildes par to ko viņa dara,tad uzreiz kviec ka mobings.Labi,Liene vismaz apklusa.Bet ko gorilla? Piesien dzemdēšanu,bērnus utt.Liene lūk iznēsāja, dzemdēja tas ir varoņdarbs.Un ko tur nepareizi viņam uzrakstīja? noecēties un izspiest nav varoņdarbs! Kaut arī izaudzināt bērnus nav varoņdarbs,bet mātes tiešais pienākums.
27.08.2024 15:47 |
 
Reitings 550
Reģ: 02.02.2023
Dāmas - ASV - ja cilvēks neadekvāti sāk uzvesties online, var zvanīt un pieteikt Welness check, kad policija aizbrauc un pārliecinās, ka viss ok.
Ja ir satraukums, vajag brīdināt atbildīgās instances, ka šobrid ir redzams, ka cilvēkam ir smaga agresijas lēkme. Un ir satraukums par to, kas notiek mājās ar bērnu.
27.08.2024 15:47 |
 
Reitings 1198
Reģ: 13.03.2024
Man gan žēl nedaudz, ka Sendija tomēr reaģē uz viņa postiem un figņām. Dienasgramātā ir ieraksti. Varēja vienkārši ignoru uzlikt un viss, bet ja reaģē, tad Andris ir panacis savu.
27.08.2024 15:49 |
 
10 gadi
Reitings 2474
Reģ: 20.06.2013
Atgādināšu kiwi sawļēm, ka sākotnēji abus primātus neviens neaiztika, viņi paši sāka šļakstīt sūdus internetā, aizskart citus, darīt pāri dzīvniekiem un bērniem.
Cik ilgi sabiedrībai jāpiever uz to acis? Reizi par visām reizēm mērs ir pilns un tiek celti gaismā visi kiwi sūdi, lai beidzot abi mēsli dabū pēc nopelniem.
27.08.2024 15:49 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5014
Reģ: 03.11.2012
kuranavliene @ 27.08.2024 15:47
Viņu izņēma no programmas? Kas viņu aiztika? Liene sāka ārdīties,lika telefona numurus un aicināja lai zvanot un kauninot.Bet kad ielika viņas numuru un viņai sasūtīja bildes par to ko viņa dara,tad uzreiz kviec ka mobings.Labi,Liene vismaz apklusa.Bet ko gorilla? Piesien dzemdēšanu,bērnus utt.Liene lūk iznēsāja, dzemdēja tas ir varoņdarbs.Un ko tur nepareizi viņam uzrakstīja? noecēties un izspiest nav varoņdarbs! Kaut arī izaudzināt bērnus nav varoņdarbs,bet mātes tiešais pienākums.

Vai tad Kivi neizņēma no ezīšfesta programmas?
Es uzskatu, ka tieši tas bija apsveicams gājiens un tieši tādā manierē arī būtu jāturpina, bet ne jau privāti kasīties un speciāli viņu vēl kaitināt.
Par to, ka viņu izņēma no ezīšfesta programmas, viņš pat baigi neko neteica, jo tas laikam bija pārāk apkaunojoši un dižais mākslinieks labāk klusi palaida to “netaisnību” pret viņu, nekā ņēmās meklēt kašķi ar rīkotājiem.
27.08.2024 15:54 |
 
Reitings 2485
Reģ: 22.02.2023
Marfa @ 27.08.2024 15:42
vins nesasitis, vins loti stipri vinu tur un spiez, cik redzets, ja iedzeris.
un šai pēc tam zilumi uz rokām, jā
27.08.2024 15:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits