KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
LaikamGarlaicigi @ 13.01.2022 10:06

Santa Sergejeva drukāja KasĻaunsā šo un to 9. Devembra sīrupaino rakstu. Varbūt družka Kivičiem.
moš uzrakstīt KasĻauns vadībai, ka tā Santa izceļas ar neobjektīvu žurnālistiku? Un aizstāv sievu sitējus. Vai tās ir vērtības, kas raksturo KasĻauns?
13.01.2022 10:15 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Jajaja2 @ 13.01.2022 10:13
tur man nav pieeja...

Ja Ļenka tevi nobloķējusi IG, tad uztaisi jaunu profilu caur datoru, tādā veidā var redzēt profilus, kuri tevi bloķējuši caur aplikāciju.
13.01.2022 10:23 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
C00L Dzipsy @ 13.01.2022 10:23

Ja Ļenka tevi nobloķējusi IG, tad uztaisi jaunu profilu caur datoru, tādā veidā var redzēt profilus, kuri tevi bloķējuši caur aplikāciju.
aha, paldies par padomu.
13.01.2022 10:40 |
 
Reitings 278
Reģ: 13.02.2018
Vot tas jau visvairāk besī. Ka maucas svešām pudelēm par korķi.
13.01.2022 10:41 |
 
Reitings 120
Reģ: 20.07.2021
Jajaja2 @ 13.01.2022 10:15
moš uzrakstīt KasĻauns vadībai, ka tā Santa izceļas ar neobjektīvu žurnālistiku? Un aizstāv sievu sitējus. Vai tās ir vērtības, kas raksturo KasĻauns?

Žurnāliste pat nav pacentusies "uzfrišināt"Lienes sacīto.. Kolosāls salūts, foršs Jaunais gads! Viss aprobežojas ar trīs vārdiem. Liene - sēdies divi!
13.01.2022 10:42 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Vieniigais, kur taa filtreetaa blozga vareetu straadaat, buutu kaada “online seksa” uznjeemums, vareetu uzmaaleet pandas acis, steneet -hi hi, kolosaali un leekaat melnajaas apakshbiksees vai bez apakshbikseem. Taa buutu vieniigaa vieta, kur vinju uztvertu “nopietni”. Un tur daudz praata nevajadzeetu, kaa arii tieshaam nauda ienaaktu.
To piramiidu sviestu neskatiijos, man tik nenormaali riebjas piramiidu darbonji, ka klaatienee es veesi vareetu ievilkt ar somu pa pauri, ja man ar ko taadu piepistos, piemeeram, uz ielas. Bet peec te ievietotaa apraksta saprotu, ka filtreetaa blozga ir chakli maaciijusies standarta paarliecinaashanas fraazes un kaa dzejoliiti atskaitiijusi. Gaidu naakamo dubli, kad patukshos Kivicha karti un kad shis iemetiis ar kaarteejo tabureti.
13.01.2022 10:52 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
C00L Dzipsy @ 13.01.2022 09:44
https://jauns.lv/raksts/izklaide/481563-kivicu-gimene-norvegija-viesos-uznem-latvijas-radus-atbrauc-gan-andra-mamma-gan-dels
"Protams, ne jau visi Kiviču ģimenes mīļie un tuvie šajā reizē bija ieradušies Norvēģijā. “Gribētos ciemos pie mums redzēt visas meitas, arī Andra meitenes, bet tiek darīts viss, lai tas nenotiktu. Lietas jau gāja uz labo pusi, proti, sadarbībā ar Siguldas bāriņtiesu un sociālo dienestu tika nolikta video tikšanās psihologa klātbūtnē, tika parakstīta vienošanās ar virkni noteikumu par sarunas norisi, taču dažas stundas pirms norunātās video tikšanās Madara Kiviča tikšanos norāva. Mēs gan to jau paredzējām un brīdinājām iesaistītos cilvēkus, ka tā, visticamāk, notiks,” par nespēju vienoties iepriekšējiem dzīvesbiedriem par tikšanos ar bērniem pastāsta Liene."
Ļenka, NORAUT tu vari podam ūdeni, tikšanos var atcelt vai atteikt.

Madarai vismaz ir vēl viens iemesls, lai meitas ar Andri nekomunicētu, jo Ļenka nepārstāj publiski apvainot Madaru, kas noteikti ir labs iemesls bāriņtiesai, lai redzētu, ka tur no Ļenkas puses nebeidzas samazgu birumi, bet Ļenka jau ir tik tupa, ka nekad to nesapratīs, visu mūžu turpinās brīnīties, kāpēc netiek dotas meitas!
13.01.2022 11:02 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
aspāzija @ 13.01.2022 11:02

Madarai vismaz ir vēl viens iemesls, lai meitas ar Andri nekomunicētu, jo Ļenka nepārstāj publiski apvainot Madaru, kas noteikti ir labs iemesls bāriņtiesai, lai redzētu, ka tur no Ļenkas puses nebeidzas samazgu birumi, bet Ļenka jau ir tik tupa, ka nekad to nesapratīs, visu mūžu turpinās brīnīties, kāpēc netiek dotas meitas!
es domāju, ka viņa apzināti kūda Andri pret Madaru. Jo viņa ir tik greizsirdīga/par sevi nepārliecināta sieviete. Turklāt, pagātnē ir pieredzējusi, ka vīrietis aiziet atpakaļ pie "nesmukās" sievas.
13.01.2022 11:05 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5013
Reģ: 03.11.2012
Starpcitu, gan jau kāda atceras, bet tajā viņu šovā, sērijā, kur tirgoja Lienes mēbeles, Andža bija paaicinājis no kas jauns “vienu paziņu”, sievieti, kuras seju nerādīja kamerās. Bet domāju, ka tā arī bija tā pati, kas uzcepa glaimojošo rakstu!
Jo pēc tam, kad Andris sāka nod*^%# kas jauns, tieši iedomājos, ka cīsiņš apmetis savu priekšādiņu uz otru pusi un pēkšņi nolej ar samazgām savas “paziņas” tenku lapeli.
Man pat liekas, ka tas notikums pie dzemdību nama, arī bija iestudēts, domāju, ka tur viss bija sarunāts - kurā dienā un cikos Andža ar Lieni izrakstās utt. Neticu, ka kāds žurnālists, visu laiku izsekoja Andžu, lai varētu pieķert dienā, kad izrakstās no Dz.nama! Ja nu vienīgi darbinieki noziņoja, bet nu tam arī neticu, drīzāk Andža pats to izdarīja.
13.01.2022 11:12 |
 
Reitings 916
Reģ: 06.04.2020
Sākumā Andrim tika piedāvātas tikšanās 3 personas klātbūtnē ceturduenās. Bija par lepnu, apkaunojoši. Karalim vajag, kad gribas.
Nu viss tālu nonācis, ka opcija ir video zvans psihologa uzraudzībā. Kiviča mamma mazmeitas satikt var. Un tiem diviem tamburīniem vēl nav skaidrs, kādēļ tā. 😅
Būtu Madara tik ļauna, ganjau visa Kiviča ģimene būtu nogriezta.
13.01.2022 11:54 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
domāju, ka ja notiktu vienkārši parasta tikšanās, tā sastāvētu no kamerām priekšā pakaļā un Andra jautājumiem, Jums mamma tā lika? Ko mamma teica, ko mamma darīja, ko Jānis dara utt. būtu pofig par meitiņām
13.01.2022 12:07 |
 
Reitings 120
Reģ: 20.07.2021
Un es ar neticu, ka Madara tā vienkārši izdomāja "noraut" tikšanos. Ja, tur ir iesaistīta BT un soci, tad man galīgi negribas ticēt, ka tur var tā vienkārši izdomāt "ai šodien neļaušu runāt ar tēti" . Un Madara, kura ir pie pilna sava saprāta un vienīgā šajā visā teātrī pierādījusi savu veselo saprātu, noteikti nebūs tā persona, kura ies pret likumu. Te drīzāk liekas, ka gan jau bija kāds cits iemesls, kādēļ tikšanās tika apturēta.Un noteikti Katarīnu Liene to Kasļauns neminēja. Jo protams, ka atkal tak visi citi slikti!!
13.01.2022 12:20 |
 
Reitings 51405
Reģ: 20.07.2021
Tabitha @ 13.01.2022 12:20
Un es ar neticu, ka Madara tā vienkārši izdomāja "noraut" tikšanos. Ja, tur ir iesaistīta BT un soci, tad man galīgi negribas ticēt, ka tur var tā vienkārši izdomāt "ai šodien neļaušu runāt ar tēti" . Un Madara, kura ir pie pilna sava saprāta un vienīgā šajā visā teātrī pierādījusi savu veselo saprātu, noteikti nebūs tā persona, kura ies pret likumu. Te drīzāk liekas, ka gan jau bija kāds cits iemesls, kādēļ tikšanās tika apturēta.Un noteikti Katarīnu Liene to Kasļauns neminēja. Jo protams, ka atkal tak visi citi slikti!!

Varbūt abas meitenes pateica, ka nevēlas runāt.
13.01.2022 12:35 |
 
Reitings 278
Reģ: 13.02.2018
LaikamGarlaicigi @ 13.01.2022 10:02
Pazīsti Līgu vai pazīsti to izkārtni, ko IG demonstrē? Līga ir salīdzinoši labi iemācījusies prezentēt to #bossbabe toksiskās pizitivitātes seju publiski (manuprāt, dzīvē nepazīstu).
Diemžēl smadzene un harizma arī Līgai nepavelk atbildēt vai veiksmīgi mainīt tematu, kad konkrēti jautā par piramīdshēmu (matemātiski neapšaubāmiem) trūkumiem (un, piem., kā nodokļus maksā ?).
Papildus, MAN nolasījās uz beigām (jā, visu noskatījos), ka pat Līgai tā Lienes vāvuļošana un riešana uz čata komentētājām piegriezās.
Aptuveni:
Līga: “Nu, ir jau stunda pagājusi…”
Liene: “Ā nu, izrādās, ka laivi var būt garāki tad… Forši”
….
Līga:”nu jā, zini, mani gaida… “
Un tā kaut kā beidzās.

Nepazīstu personīgi, biju vienā kopīgā pasākumā. Hrenzin kas kā, bet runa aizgāja par Kivičiem un Līgucs teica, ka nesaprot to tautas negativitāti pret viņiem, jo Liene ir ļoti gaišs cilvēks. Protams, ka tā nebija mana un viņas saruna. Es protams aizrijos tajā brīdī
13.01.2022 12:44 |
 
Reitings 916
Reģ: 06.04.2020
Liene, čau!
Tas moments, kad mini ko par ažiotāžu ap sevi un iesaistīšanos biznesā… kur tad to ažiotāžu izroc, ja ne forumos? 😀 nekur citur ap šo nav, komenti zem bildēm nievājoši nav. Ej mīlējies ar vīru un audzini meitu labāk kā forumu lasīt, vai kā tur bija 😀
13.01.2022 12:45 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Es arī domāju, ka meitenes atteicās runāt. Es domāju, ka bērni ir savā komforta zonā, jūtas laimīgas, mierīgas, netiek viņas raustītas, arī viņas redz, ka mamma ir laimīga, smaida. Meitenes ir gana lielas, pie tam vecāku šķiršanās un visa tā ambrāža pēdējos gados ir likusi meitenēm pieaugt vēl vairāk, lai saprastu kurš tiešām par viņām rūpējas. Pie tam meitenes ir gana lielas, lai arī internetā izlasītu Andra slavenās intervijas kā viņš grib dzīvot sev, vai arī meitenes tikušas pie tēva slavenās grāmatas. Kā saka, ko sēsi, to pļausi. Un sekas vēl būs lielākas, ja tiks tiešām palaista Lienes saucamā grāmata apgrozījumā.
Tā pat bāriņtiesa un psihologs ņem vērā meiteņu labsajūtu, jo neviens nevar piespiest bērnu ar kādu komunicēt. Es
13.01.2022 12:53 |
 
Reitings 570
Reģ: 28.05.2015
Es reāli nesaprotu,ko tā Amēba ir piesējusies Andra bērniem.Par saviem to enerğiju tērētu un tik ļoti cīnītos. Par savu mazulīti labāk rūpētos,nevis kaut kādas intervijas sniegusi.Kivja meitām pašām ir sava mamma,un paldies dievam nav tāda pakulaina švabra bez smadzenēm un sajēgas.
13.01.2022 12:59 |
 
Reitings 5602
Reģ: 20.08.2021
LaikamGarlaicigi @ 13.01.2022 10:06

Santa Sergejeva drukāja KasĻaunsā šo un to 9. Devembra sīrupaino rakstu. Varbūt družka Kivičiem.

Tā izskatās, jo tieši pirms tas saucamās intervijas bija tas, ka viņu peripetijas Norvēģijā turpinās, pēc dažām dienām Santa Sergejeva uzcep rakstu, kāda netaisnība pret Kiviciem!
Publisks fui žurnālistei Santai Sergejevai! Kur profesionālisms? Žurnālista diploms laikam nopirkts? Turpmāk zināšu, ka viņas publikācijas ir apšaubāmas!
13.01.2022 13:03 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Par saviem beerniem vinja nevar paveert muti, jo tad Àrens pieprasiis alimentus 🤣🤣🤣 Tur ir kaada vienoshanaas, kuru pat aprijusies baidaas paarkaapt.
13.01.2022 13:14 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Tusnelda @ 13.01.2022 12:35

Varbūt abas meitenes pateica, ka nevēlas runāt.
es arī tā domāju, ka raudot prasīja nevest..nevienu nevar piespiest runāt, tā ir viņu izvēle un dzīve.
Vai arī saslimuši. Tagad dēļ kovid pat ar iesnām nevar tikties. Saprotams, tak.
Bet Ļenka protams no drāmu taisa.
Būtu forši, ja varētu pajautāt Kivim kā šis raksts iet kopā ar viņa jaunā gada apņemšanos? Un vai viņš tiešām neredz kā Ļenka manipulē ar viņu. Bet to jau Ļenka izlasīs un izdzēsīs..
13.01.2022 13:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits