KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4248
Reģ: 31.10.2010
Ļoti interesanti, ka par nodokļu naudu ierunājās tas, kurš no šo nodokļu maksāšanas bēg kā velns no krusta. Par koncertiem prasa skaidrā, kvīšu grāmatiņu nepazīst, konts kaut kādā kreisajā bankā, lai VID neatrod, alimentus nemaksā.
Andri Kirpič, kad man kā nodokļu maksātājai nevajadzēs vairs piedalīties tavu bērnu uzturēšanā? Nav tas normāli, ka mana un citu nodokļu maksātāju nauda aiziet tur, kamēr dzīvs tēvs jau gadiem stāv UGF parādnieku reģistrā un lielās, ka 4 štukas mēnesī pelnot.
15.08.2024 00:57 |
 
Reitings 432
Reģ: 15.02.2022
Madara gaida bebuku. Un man vnk tads prieks! Malači
15.08.2024 01:05 |
 
Reitings 863
Reģ: 15.09.2023
Puppet @ 15.08.2024 01:05
Madara gaida bebuku. Un man vnk tads prieks! Malači

No kurienes tāda informācija?
15.08.2024 01:13 |
 
Reitings 432
Reģ: 15.02.2022
Mashka Kakashka @ 15.08.2024 01:13

No kurienes tāda informācija?
driz apstipinās tad nebus jašaubas
15.08.2024 01:15 |
 
Reitings 28949
Reģ: 14.05.2023
Aij kvieci sāc pats maksāt nodokļus ,alimentus , autoratlīdzības utt...savādāk citur skabargas redzi,bet savās acīs miiiilzigus baļķus neredzi
15.08.2024 02:45 |
 
Reitings 248
Reģ: 13.06.2024
LilyLady @ 15.08.2024 00:33
Ja Kivičam tik ļoti rūp, kur valsts tērē nodokļu maksātāju naudu, tad lai smerdelis sāk ar sevi un nokārto visus savus parādus, kurus šobrīd viņa vietā maksā tie paši nabaga nodokļu maksātāji!
Un sivēna viedoklis arī par reliģiju nav ne sūda vērts, ņemot vērā, ka šogad pats baznīcā nokristīja savu bērnu. Lielāks liekulis par viņu nav redzēts.?

Piekrītu. Bet, kad rakstīju savu komentāru, vienkārši atmetu malā to faktu, ka to rakstījis Kivičs un tā vietā fokusējos tīri uz rakstīto tekstu. Tāpēc, ja atmet malā emocijas un izslēdz to faktu, ka tekstu rakstījis Kivičs, vai tad viņa rakstītais nav taisnība? Mans komentārs vairāk bija tēmēts uz to, ka nesasaistu Kiviča teikto ar viņa paša dzīvi, bet tikai piekrītu viņam vispārējā kontekstā. Un, ja neņem vērā to, ka tos komentārus rakstījis Kivičs, visā visumā viņa teiktajam var piekrist, jo Latvijā cilvēka dzīvībai nav nekāda vērtība un ziņas par kaut kādu sūda augšāmcelšanos nez kāpēc ir svarīgākas par to, ka valstī reāli mirst cilvēki, ja vien līdzcilvēki tiem nepaspēj saziedot dzīvības glābšanai vai izdzīvošanai nepieciešamo summu. Kivis var būt alimentu nemaksātājs, kretīns un vēl nez kas. To neviens neapstrīd. Šobrīd runa iet par to, ka, neskatoties uz to, kāds ir viņš pats, visā visumā viņam ir taisnība par visu to idiotismu, kas notiek Latvijā.
15.08.2024 03:36 |
 
Reitings 327
Reģ: 06.08.2024
Puppet @ 15.08.2024 01:05
Madara gaida bebuku. Un man vnk tads prieks! Malači

Ja arī tā ir patiesība, vai tad obligāti te ir jāklačojas? Madara nevienam, izņemot Lieni un Andri, acīs neduras, tapēc visu, ko gribēs izstāstīt, pati izdarīs. Pati izvēlesies kad un kā.
Nevajag līst citām pudelēm pa korķi.
15.08.2024 06:39 |
 
Patīk
Reitings 22509
Reģ: 27.01.2021
Puppet @ 15.08.2024 01:05
Madara gaida bebuku. Un man vnk tads prieks! Malači
izskatās, ka pacientei un minicīsam tūlīt būs kārtējais breakdowns - kivim par to, ka vairs nevarēs izmantot argumentu "nav kopīga bērna - nav īsta ģimene", savukārt leņķis galīgi nobrauks no sliedēm, kad M ar J apprecēsies (kas noteikti nav ilgi jāgaida, ja tas, ko saki, patiesība), jo viņu kāzas noteikti būs grandiozas. ehh, 2024 tiešām karmas gads
15.08.2024 07:37 |
 
10 gadi
Reitings 5158
Reģ: 05.08.2013
Puppet @ 15.08.2024 01:05
Madara gaida bebuku. Un man vnk tads prieks! Malači

Nafig tev tas te jāstāsta
15.08.2024 08:06 |
 
Reitings 497
Reģ: 17.07.2024
ronnie @ 14.08.2024 23:43
Tās rozā lezbes, kuras ir lasījušas manus komentārus šajā diskusijā, gan jau ļoti labi zina, ka neaizstāvu šo pārīti, taču, runājot par Kiviča pēdējiem Facebook ierakstiem, lai arī cik murgaini tie nebūtu uzrakstīti, man tomēr jāsaka, ka piekrītu. Jau šodien, iekš Twitter palasot jaunākās ziņas, biju šokā par to, ka valsts ir gatava izgrūzt 300 štukas, lai iepazīstinātu bērnus ar rudzu maizi, kamēr tajā pašā laikā vēža slimnieki lūdz līdzcilvēku atbalstu, jo valsts atsaka palīdzību. Un, variet man mest ar akmeņiem, bet arī par reliģiju viņam ir taisnība, jo uzskatu, ka reliģija ir lielākā pasaules nelaime: nemitīgi reliģijas vārdā uzsākti kari, neskaitāmi pedofilijas gadījumi, terorisms. Un tas viss tāpēc, ka pieauguši cilvēki tic iedomu tēliem debesīs. Kā jau teicu, es neesmu Kiviču atbalstītāja un 99% gadījumu nepiekrītu tam, ko Kivis raksta savos sociālajos tīklos, taču par šīm divām tēmām viņam ir pilnīga taisnība. Tagad droši var man sākt likt mīnusus.
Kivis cilā smagas tēmas, kas tad nu? Stendža ieteikums?😃 Šis nav nekas jauns un nav ne pirmo dienu, ne gadu. Tā ir bijis un tā būs diemžēl. Un kā viens iekomentējis zem Kivja ieraksta, ka FB un pieļauju, ka domāts arī Kivja laika josla, nav īstā platforma, lai par to diskutētu.
15.08.2024 08:15 |
 
Reitings 497
Reģ: 17.07.2024
Un kàds sakars labiem matiem ar studiju vai jebkuru frizieri? Labus matus nevar iegūt apmeklējot frizieri reizi mēnesī vai retāk, tas taču visiem skaidrs.
15.08.2024 08:23 |
 
Reitings 725
Reģ: 05.08.2024
To murgojumu ko Kivičs tur sadrukāja, noteikti lamājoties un gānoties, skaidrā prātā lasot nevar saprast. Turklāt, viņš to tekstu ir mainījis jau 12x!
Marija turklāt nebija Dieva māte, nevajag būt ticīgam, lai to zinātu.
Komentāros, raksta par pareizticīgo baznīcu kā atbildi sievietei, kas jautā "un pareizticīgo"? "Nu tas ir vispār pizģec. Biju tur, bet tur ir tā, ja tu nezodz ikonax, nedzer un neesi zilais- tev tur nav ko darīt. Te es ilgi varētu runāt, bet tas viss ir ļoti skumji."
Man vispār nav sakara ar reliģiju, bet mazliet par bazaru vajadzētu atbildēt, lai gan, ko es iedomājos, tie taču Kiviči. Vemj ko un cik grib, bez nekādām sekām. Bet, kad viņiem kaut ko pasaka, tad sola visus tiesā sūdzēt. Tiešām bēbis.
15.08.2024 08:23 |
 
Reitings 27370
Reģ: 06.11.2022
ronnie @ 15.08.2024 03:36

Piekrītu. Bet, kad rakstīju savu komentāru, vienkārši atmetu malā to faktu, ka to rakstījis Kivičs un tā vietā fokusējos tīri uz rakstīto tekstu. Tāpēc, ja atmet malā emocijas un izslēdz to faktu, ka tekstu rakstījis Kivičs, vai tad viņa rakstītais nav taisnība? Mans komentārs vairāk bija tēmēts uz to, ka nesasaistu Kiviča teikto ar viņa paša dzīvi, bet tikai piekrītu viņam vispārējā kontekstā. Un, ja neņem vērā to, ka tos komentārus rakstījis Kivičs, visā visumā viņa teiktajam var piekrist, jo Latvijā cilvēka dzīvībai nav nekāda vērtība un ziņas par kaut kādu sūda augšāmcelšanos nez kāpēc ir svarīgākas par to, ka valstī reāli mirst cilvēki, ja vien līdzcilvēki tiem nepaspēj saziedot dzīvības glābšanai vai izdzīvošanai nepieciešamo summu. Kivis var būt alimentu nemaksātājs, kretīns un vēl nez kas. To neviens neapstrīd. Šobrīd runa iet par to, ka, neskatoties uz to, kāds ir viņš pats, visā visumā viņam ir taisnība par visu to idiotismu, kas notiek Latvijā.

Es teiktu, ka patiesība ir pavisam cita: LV kā valsts dara ļoti daudz. Tiek veiktas (bez maksas) sarežģītas un dārgas operācijas, apmaksātas zāles, reanimācijas, uzturēti bērnu nami, maksātas pensijas, alimenti, algas skolotājiem, cietumsargiem utt. Un tiktu darīts vēl daudz vairāk, ja naudas būtu vairāk. Bet naudas nav, tieši pateicoties tādiem gudreļiem kā Fetmens un viņa fanu koris.
Ja kādam liekas, ka Latvija ir briesmīga valsts, lai palūkojas austrumu virzienā. Tepat kaimiņos ir pavisam citādākas valstis, kur naudas nav ne rupjmaizei, ne onkoloģijai, tikai armijai.
15.08.2024 08:29 |
 
Reitings 2954
Reģ: 29.05.2022
Puppet @ 15.08.2024 01:05
Madara gaida bebuku. Un man vnk tads prieks! Malači
Vai tiešām tas, bija jāizkladzina pirms viņi to paši paziņo,ņemot vērā ka Liene te okšķerē? Bet vispār,no kura pirksta tas ir izzīsts?
15.08.2024 08:29 |
 
Reitings 11352
Reģ: 19.09.2023
ronnie @ 15.08.2024 03:36

Piekrītu. Bet, kad rakstīju savu komentāru, vienkārši atmetu malā to faktu, ka to rakstījis Kivičs un tā vietā fokusējos tīri uz rakstīto tekstu. Tāpēc, ja atmet malā emocijas un izslēdz to faktu, ka tekstu rakstījis Kivičs, vai tad viņa rakstītais nav taisnība? Mans komentārs vairāk bija tēmēts uz to, ka nesasaistu Kiviča teikto ar viņa paša dzīvi, bet tikai piekrītu viņam vispārējā kontekstā. Un, ja neņem vērā to, ka tos komentārus rakstījis Kivičs, visā visumā viņa teiktajam var piekrist, jo Latvijā cilvēka dzīvībai nav nekāda vērtība un ziņas par kaut kādu sūda augšāmcelšanos nez kāpēc ir svarīgākas par to, ka valstī reāli mirst cilvēki, ja vien līdzcilvēki tiem nepaspēj saziedot dzīvības glābšanai vai izdzīvošanai nepieciešamo summu. Kivis var būt alimentu nemaksātājs, kretīns un vēl nez kas. To neviens neapstrīd. Šobrīd runa iet par to, ka, neskatoties uz to, kāds ir viņš pats, visā visumā viņam ir taisnība par visu to idiotismu, kas notiek Latvijā.

Tu ierosini bezlimitēti finansēt ASV zāļu ražotājus no budžeta? Tu tak saproti ka viss nav tik vienkārši. Ko tu rakstītu, ja tur aizietu simtiem miljardi? Tev pie ĢĀ 2€ vietā nāktos maksāt 5 vai 10€. Atkal būtu slikti. Neviens speciāli netur naidu uz cilvēkiem.
15.08.2024 08:54 |
 
Reitings 11352
Reģ: 19.09.2023
kuranavliene @ 15.08.2024 08:29
Vai tiešām tas, bija jāizkladzina pirms viņi to paši paziņo,ņemot vērā ka Liene te okšķerē? Bet vispār,no kura pirksta tas ir izzīsts?

👍👍👍👍👍👍
15.08.2024 08:56 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4248
Reģ: 31.10.2010
Puppet @ 15.08.2024 01:05
Madara gaida bebuku. Un man vnk tads prieks! Malači

Tas ir lieliski, bet nevajag to izbazūnēt forumā pirms Madara pati paziņojusi. Ļenka te sēž katru dienu, nevar zināt, kas viņai vēl ienāks prātā.
15.08.2024 08:57 |
 
Reitings 2954
Reģ: 29.05.2022
Minelūše @ 15.08.2024 08:57

Tas ir lieliski, bet nevajag to izbazūnēt forumā pirms Madara pati paziņojusi. Ļenka te sēž katru dienu, nevar zināt, kas viņai vēl ienāks prātā.
Tur tak skaidrs kas būs,plancka atkal sāks Madaru terorizēt.Jau pirmajā reizē,kad pati mauka izfantazēja ka Madara stāvoklī,ņēmās kā traka kuce,un Madarai saasinājās slimība.Madara pati to atzina,ka nervi nebija galvenais cēlonis,bet saasināja gan.Tādēļ cik slimam jābūt cilvēkam,lai šo informāciju(ja tā vispār ir patiesa) paziņotu šeit.🤬
15.08.2024 09:19 |
 
Reitings 489
Reģ: 17.12.2023
Puppet @ 15.08.2024 01:05
Madara gaida bebuku. Un man vnk tads prieks! Malači

Te daža laba ir tāda paša līmeni ar Kiviciem. Nu stulbas blozgas! Kāpēc šāda informācija ir jāstāsta? Ne velti tie kas gaida bērniņu pirmos mēnešus neko neizziņo, jo tie ir visvarigakie (patiesībaa visa grūtniecība). Bet te, atnāk viena un izstāsta visai pasaulei. Publisks fuj arī tai, kas bija gatava publicēt vienu no Lienes meitas IG. Ir taču kaut kāda robeža. Jūs te pieminat Madaras vārdu un L meitas, taču atceraties, ka visa šī info šeit paliek un iegugleeejot, sis klaču forums uzreiz izlec laukā. Ka arī jūs dodat iespēju Lienei turpināt savas rupjības pret M, jo Ljenka so forumu lasa, tas ir 100%
15.08.2024 09:30 |
 
10 gadi
Reitings 1716
Reģ: 26.03.2010
Puppet @ 15.08.2024 01:05
Madara gaida bebuku. Un man vnk tads prieks! Malači
nemelo, ka Tev prieks, ja būtu prieks, šeit neko tādu nerakstītu. Tas ir ļoti nekorekti PUBLISKI un ANONĪMI paziņot pirms paši to izlemj paziņot publiski paši topošie vecāki un vēl piekabināt, ka par to prieks! Liene šeit okšķerē un jābūt stulbam, lai nesaprastu, ka šāda teksta iemešana šeit tikai motivēs lielāku sūdu ventilēšanu. Saprotams, ka gribās kādu hārdkōru, bet var to darīt bez līdzcilvēku iepīšanas.
15.08.2024 09:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits