KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 2954
Reģ: 29.05.2022
Liizha1 @ 06.08.2024 11:16

Mia fiziski to nav spējīga izdarīt, viņas tajos kaķu highlightos var redzēt, ka balkona marga ir diezgan augsta.
Uz balkona atrodas krēsli,kur Kivis sēž sūcot spēkus.Mia var pacelt kaķi,tas ieķeras balkona malā un pārkīt pāri.Cik mazu bērnu nepārkrīt pār balkonu malām,pat divgadīgi! Un neviena balkona margas nav pusmetra augstumā!
06.08.2024 11:35 |
 
Reitings 8071
Reģ: 13.04.2022
Vairāk par abiem dzērājiem mani uztrauc fakts, ka viņiem ir sawļes un fani.
Es zināju, ka mums valstī ir idioti, bet nu…tik ļoti idioti?
Mēs taču nekad nedzīvosim pārticībā, kamēr ir tie, kas uzskata kirpičus par paraugģimeni.
06.08.2024 11:48 |
 
Reitings 27385
Reģ: 06.11.2022
sidzha @ 06.08.2024 10:52
Ja jau kivičs liek mums neklausīties viņa mūziku, neiet uz koncertiem, tad jau viņa dzīve palikusi nekomfortabla. Un man tikai par to prieks.
Atceros, ka Liene arī tajā ierakstā aizvainoti uztvēra, ka Aija Simsone (Rigas Viļņi) pateica, ka nezināja, ka Liene māk rakstīt. ??? Konkrēts uzdirsiens viņai kā žurnālistei.

Ko viņš var kādam likt? Viņš pili savās biksēs nevar nokontrolēt, kur nu vēl citus cilvēkus. Pats aizmirsa, kā savulaik solīja braukt uz Valmieru un izrādes laikā sadot aktierim pa purnu? Kā gan viņš tagad var aizliegt kādam darīt tieši tāpat?
Bet viņa tizlo īdēšanu es neklausītos pat par miljonu. "Mūziķis" atradies.
06.08.2024 11:50 |
 
Reitings 1637
Reģ: 09.06.2024
Helga Andersson @ 06.08.2024 09:55
runājor par video - tas bērns savos 4+ gados runā ļoti vāji. Nu, vismaz man pagrūti saprast.
Paldies par info, man jau bija tādas aizdomas par to runāšanu. Vairākas reizes uzdevu te jautājumu man īsti neatbildēja. Atbildēt acīm redzot arī nav ko. Iepriekš cik biju redzējusi tas no šoviem vairāk vispār viņa nerunāja un pat nemēģināja runāt, ko var gribēt ja tas bērns ir dzimis pie alkaniem😔 Man pat aizdomas ka Ļenka visu grūtniecību ar glāzi nostaigāja, ne tikai sākumu. Man šķiet, ka tie lopi to bērnu tā igmorē dēļ tā, ka nav attaisnojusi viņa viņu cerības izskata ziņā! Tagad vēl tie zobi🤔 Vai kādreiz ļenka ir teikusi cik Mia smuka, skaista utt.? Viņai taču viss cik ir cik skaist, cik forši utt., bet vai par meitu viņa tā runā? Es nezinu esmu bloķēta.
06.08.2024 11:51 |
 
Reitings 403
Reģ: 01.02.2024
Dovana @ 06.08.2024 11:51
Paldies par info, man jau bija tādas aizdomas par to runāšanu. Vairākas reizes uzdevu te jautājumu man īsti neatbildēja. Atbildēt acīm redzot arī nav ko. Iepriekš cik biju redzējusi tas no šoviem vairāk vispār viņa nerunāja un pat nemēģināja runāt, ko var gribēt ja tas bērns ir dzimis pie alkaniem? Man pat aizdomas ka Ļenka visu grūtniecību ar glāzi nostaigāja, ne tikai sākumu. Man šķiet, ka tie lopi to bērnu tā igmorē dēļ tā, ka nav attaisnojusi viņa viņu cerības izskata ziņā! Tagad vēl tie zobi? Vai kādreiz ļenka ir teikusi cik Mia smuka, skaista utt.? Viņai taču viss cik ir cik skaist, cik forši utt., bet vai par meitu viņa tā runā? Es nezinu esmu bloķēta.
man jau tā meitenīte ļoti skaista liekas, tik mātītei bērniņu sakopt vajadzētu! Bet ko var gribēt no sušķes, kas pati ar ūdeni ir uz jūs
06.08.2024 11:58 |
 
10 gadi
Reitings 228
Reģ: 16.07.2012
Kāda meitene no tās apkārtnes izprintējat sludinājumu, ka kaķis pazudis! Nav atnācis mājās no ikdienas pastaigas 😬
Redzēs kā varēs pierādīt, ka tas ir Pūciņš...
06.08.2024 12:02 |
 
Reitings 6923
Reģ: 06.05.2024
Labi, lezbas. Iemetīšu savu kapeiku. Lieku likmes uz sekojošu scenāriju. Nekāda Mia neatvēra balkona durvis un tas kaķis neizleca vai netīšām neizkrita. Palieku pie versijas par runča meklēšanās sākumu. JA nu gadījumā tas tiešām ir pūciņš, tad agrā rīta stundā, Kivis devās pēc kārtējās piebaldziņas, satika kādu pensionāri un piedāvāja kaķi, iedeva skanošo un pateica, ka kaķis var dzīvoties arī ārā un nekādu problēmu ar viņu nav. Tad kāda garāmgājēja (Karīna ja?) ielika zolitūdes grupā šķirnes kaķi, ka iespējams pazudis. Šiem nebij variantu, bija jāiet tam kaķim pakaļ. Un tāpēc arī Liene neskrēja uzreiz kaķim pakaļ, jo saimnieks tak auroja pasākumā un Liene nevar viena pieņemt lēmumu atgriezt kaķi mājās. Tas izskaidrotu, kāpēc Kivis savā postā rakstīja, ka neatrada pirmajā vakarā, jo kaķis saldi čučēja pensionāres dzīvoklī.
Gribēja šie tikt vaļā no kaķa bet nesagāja.
Un ja runājam par Miu, man uznāca tādas dusmas no tiem video, kur tas bērns nepārtraukti bāžas virsū tam kaķim. Tikai vienā video beigās Liene Miai pateica lai atļauj kaķim atkal pierast.
100% ar čipsi bija tas pats scenārijs, tikai šoreiz neviens to suni tik aktīvi nemeklēja. Ticu, ka Kivis aizveda uz kādiem laukiem un tur arī atstāja citiem cilvēkiem. Tāpēc ar kaķi bija pārliecināti, ka būs tas pats un tikpat ātri noklusīs.
06.08.2024 12:02 |
 
Reitings 38
Reģ: 05.08.2024
Izskatās, ka Kiviči domā, ka vakar izlikuši lamatas rozā lezbēm - izsludinājuši interneta spridzināšanu, un gaidījuši, lai ikvienu, kura reakcija uz provokatīvo saturu nav sirsniņas un Kiviču slavēšana, nobloķētu.
Interesanta pieeja, ņemot vērā, ka šīs mājsaimniecības visi ienākumi ir atkarīgi no haipa ap viņiem (ko lielā mērā nodrošina RL kopiena) un Andra koncertdarbības biežuma (kas atkarīga no šī haipa).
Tie, kuru komentāri atstāti neizdzēsti, nevarēs atļauties Andžu uz savu lievenīti pasaukt. Rādās, ka šī Latvijas rokmūzikas leģenda ir izlēmusi muzikālo karjeru izbeigt pavisam.
06.08.2024 12:03 |
 
Reitings 1637
Reģ: 09.06.2024
Mayaaa @ 06.08.2024 11:21
4 gadi.
Paldies.
06.08.2024 12:12 |
 
Reitings 1637
Reģ: 09.06.2024
It kā Tu ko zinātu @ 06.08.2024 11:22
Man patīk “uz leju īkšķīša licēji”. Vajadzētu būt obligātai opcijai ar pamatojumu pie īkšķa uz leju.
Tu tiešām to skaiti?🤔Seko tam ko saliek pie Tava komentāra? Vai citiem skaiti? Te jau dažs labs mīnusiņu var ielikt kaut dēļ tā, ka iepriekš nav paticis tavs komentārs!😂 gan jau te ari ir heiteri👍 tā + un - skaitīšana ir kā asaras skolā par sliktu atdzīmi😳
06.08.2024 12:17 |
 
Reitings 6923
Reģ: 06.05.2024
Dovana @ 06.08.2024 12:17
Tu tiešām to skaiti??Seko tam ko saliek pie Tava komentāra? Vai citiem skaiti? Te jau dažs labs mīnusiņu var ielikt kaut dēļ tā, ka iepriekš nav paticis tavs komentārs!? gan jau te ari ir heiteri? tā + un - skaitīšana ir kā asaras skolā par sliktu atdzīmi?

Bet šī tomēr savā ziņā ir diskusiju grupa. Būtu jau jauki, ja mīnusiņa ielikšanai būtu kāds pamatojums. Arī es, kad ieraugu mīnusu savam komentāram vēlos uzklausīt viedokli, kam nepiekrīt mīnusa licējs. Bet piekrītu, ka mīnusi var tikt likti vienkārši bez pamatojuma. :)
06.08.2024 12:22 |
 
Reitings 1637
Reģ: 09.06.2024
Neiil @ 06.08.2024 11:58
man jau tā meitenīte ļoti skaista liekas, tik mātītei bērniņu sakopt vajadzētu! Bet ko var gribēt no sušķes, kas pati ar ūdeni ir uz jūs
Arī fakts. Esmu bloķēta redzu tikai šovos vai ja te kāds bildi ieliek. Zobiņus kad te ielika, man tik viena doma bija tie vecāki ir sitami! Tas bērns ir tiešām nekopts un pamests novārtā!
06.08.2024 12:25 |
 
Reitings 41
Reģ: 06.08.2024
Sveiciens visām!
Ilgu laiku tikai lasīju, jo ar savu asprātību un valodas košumu ievilkāt mani atkarībā no šīs foruma sadaļas. Sinonīmu vārdnīca var plauktā noputēt, cik radošas uz Kiviča "vārdu" došanu Jūs rozā L. esat. Bet nu jau vairs nevaru noturēties klusējot. Izpētīju daiļdirsēja vakardienas video un salīdzinot to ar attēlu kur gultā ar kaķi, man neliekas, ka gultas attēls ir tapis vakardien, bet tā ir veca bilde, jo Kiviča bārdas un ūsu garums ir lielāks, nekā video. Tas nozīmē, ka viņi nemaz negrib kaķa tuvplānu atrādīt, jo iespējams ir izskata nesakritības.
06.08.2024 12:27 |
 
10 gadi
Reitings 1716
Reģ: 26.03.2010
Pūciņaaa @ 06.08.2024 12:27
Sveiciens visām!
Ilgu laiku tikai lasīju, jo ar savu asprātību un valodas košumu ievilkāt mani atkarībā no šīs foruma sadaļas. Sinonīmu vārdnīca var plauktā noputēt, cik radošas uz Kiviča "vārdu" došanu Jūs rozā L. esat. Bet nu jau vairs nevaru noturēties klusējot. Izpētīju daiļdirsēja vakardienas video un salīdzinot to ar attēlu kur gultā ar kaķi, man neliekas, ka gultas attēls ir tapis vakardien, bet tā ir veca bilde, jo Kiviča bārdas un ūsu garums ir lielāks, nekā video. Tas nozīmē, ka viņi nemaz negrib kaķa tuvplānu atrādīt, jo iespējams ir izskata nesakritības.
aaaa, piedod! Gribēju + likt, ielikās -
06.08.2024 12:33 |
 
10 gadi
Reitings 2481
Reģ: 20.06.2013
Nu ko, kopš šīs dienas lezbes spiegos primātus daudz rūpigāk, zinams, ka abi maukas nespēj uzņemties ilgtošu atbildību par dzīvniekiem, nu tad vērosim,kad pazudīs šis kaķis
06.08.2024 12:49 |
 
Reitings 1637
Reģ: 09.06.2024
Esmu pārliecināta, ka tas ir cits minkāns mož pat dzimums cits! Vēl var būt, ka pūks bija kādam atdots un tagad šie aizņēmās! Nu nav tas kaķis vienkārši, viņš tika izmests. Ļoti ceru, ka dzīvs. Man pašai ir Britu minkas, mammai plus vēl meinkūns, visiem apkārtējiem draugiem paziņām. Esmu draugos ar britu kaķu un meinkūnu audzētājiem plus man viena no labākajām draudzenēm ir vetārste. Varu pateikt vienu Britu nav vēlams ņemt ģimenē ar bērniem, tad labāk ņemt meinkūnu. Briti ir ļoti mierīgi daudz guļoši kaķi, kaķi spilventiņi. Visi ar ko esam runājuši piekrīt tam, ka Britiem bērni īsti nepatīk, viņiem ir diskomforts. Protams ja viņš jau ir paņemts ģimenē kur ir mazi bērni viņš ar to iemācās sadzīvot, bet Brits nebūs tas kaķis kuram ļoti viņi patiks, neatkarīgam mierīgam kaķim tā žņurdzīšana bakstīšana utt. Riebjās. Tādēļ Briti parasti ja atnāk ciemos cilvēki ar bērniem mēģina tālāk nolīzt no acīm. Mani arī bieži vien tā darīja, bet man bija arī noteikums ja atnāca draudzenes ar bērniem, kaķus neaiztikt un nestaipīt! Mammai arī ja atnāk ciemiņš ar bērniem Brits pazūd, bet meinkūns iet visus izpētīt, kamēr neapbižo viņš draudzējās viņam patīk bērni, bet ja apnīk šņāc un var arī ieķepot. Tādēļ es nu nekā nesaprotu tos Brita kaķa īpašniekus kuri aizdeva savu kaķi Kivičiem😳 kaķim stresz jau no vietas maiņas, tak saprot ka spēle uz kametu, bet tur vēl Mia🙈 nu vot kurš var tā savam kaķim nodarīt?😳
06.08.2024 12:50 |
 
10 gadi
Reitings 2481
Reģ: 20.06.2013
kichinja @ 06.08.2024 12:02
Labi, lezbas. Iemetīšu savu kapeiku. Lieku likmes uz sekojošu scenāriju. Nekāda Mia neatvēra balkona durvis un tas kaķis neizleca vai netīšām neizkrita. Palieku pie versijas par runča meklēšanās sākumu. JA nu gadījumā tas tiešām ir pūciņš, tad agrā rīta stundā, Kivis devās pēc kārtējās piebaldziņas, satika kādu pensionāri un piedāvāja kaķi, iedeva skanošo un pateica, ka kaķis var dzīvoties arī ārā un nekādu problēmu ar viņu nav. Tad kāda garāmgājēja (Karīna ja?) ielika zolitūdes grupā šķirnes kaķi, ka iespējams pazudis. Šiem nebij variantu, bija jāiet tam kaķim pakaļ. Un tāpēc arī Liene neskrēja uzreiz kaķim pakaļ, jo saimnieks tak auroja pasākumā un Liene nevar viena pieņemt lēmumu atgriezt kaķi mājās. Tas izskaidrotu, kāpēc Kivis savā postā rakstīja, ka neatrada pirmajā vakarā, jo kaķis saldi čučēja pensionāres dzīvoklī.
Gribēja šie tikt vaļā no kaķa bet nesagāja.
Un ja runājam par Miu, man uznāca tādas dusmas no tiem video, kur tas bērns nepārtraukti bāžas virsū tam kaķim. Tikai vienā video beigās Liene Miai pateica lai atļauj kaķim atkal pierast.
100% ar čipsi bija tas pats scenārijs, tikai šoreiz neviens to suni tik aktīvi nemeklēja. Ticu, ka Kivis aizveda uz kādiem laukiem un tur arī atstāja citiem cilvēkiem. Tāpēc ar kaķi bija pārliecināti, ka būs tas pats un tikpat ātri noklusīs.
mauka aizrādīja Mia noteikti tik tamdēļ, ka izlasīja forumā ka bērns pluina kaķi..gan jau aizkadrā nav nekādu robežu un kaķis tiek izpluinits pēc pilnas programmas, ka ir pat gatavs bēgt, lecot no 4 stāva balkona
06.08.2024 12:52 |
 
Reitings 1637
Reģ: 09.06.2024
qwe @ 06.08.2024 12:52
mauka aizrādīja Mia noteikti tik tamdēļ, ka izlasīja forumā ka bērns pluina kaķi..gan jau aizkadrā nav nekādu robežu un kaķis tiek izpluinits pēc pilnas programmas, ka ir pat gatavs bēgt, lecot no 4 stāva balkona
kaķis ir neapskaužamā stāvoklī, viņam ir zobi nagi var pastāvēt pats par sevi, bet ja viņš to darīs abas švabras sāks to kaķi slānīt😢 apburtais loks😳
06.08.2024 12:59 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5013
Reģ: 03.11.2012
Pūciņaaa @ 06.08.2024 12:27
Sveiciens visām!
Ilgu laiku tikai lasīju, jo ar savu asprātību un valodas košumu ievilkāt mani atkarībā no šīs foruma sadaļas. Sinonīmu vārdnīca var plauktā noputēt, cik radošas uz Kiviča "vārdu" došanu Jūs rozā L. esat. Bet nu jau vairs nevaru noturēties klusējot. Izpētīju daiļdirsēja vakardienas video un salīdzinot to ar attēlu kur gultā ar kaķi, man neliekas, ka gultas attēls ir tapis vakardien, bet tā ir veca bilde, jo Kiviča bārdas un ūsu garums ir lielāks, nekā video. Tas nozīmē, ka viņi nemaz negrib kaķa tuvplānu atrādīt, jo iespējams ir izskata nesakritības.

Es vienmēr skatos uz Lienes manikīru, tas parasti nodod, ja ir vecas bildes.
Tagad viņai ir francis, to var redzēt gan video Andra profilā, kur glauda kaķi un bildē no gultas.
06.08.2024 13:03 |
 
Reitings 86
Reģ: 19.01.2022
yay @ 05.08.2024 21:45

a tur vispār bija baigā hohma, ka Daile Gālija bija šļūkusi ar pīrādziņu Madaras laikā. Liene ir riktīga aita :D

No kurienes šī informācija?
06.08.2024 13:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits