KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 9902
Reģ: 21.03.2014
ZapeNape @ 06.08.2024 08:02
Balkonu attaisa mazais un kaķis mauc prom un kopā ar kaķi prom mauc mazais! Labākais tētis un mīļākā māmiņa!
jas jas, mauc prom no 4.stāva balkona
06.08.2024 08:05 |
 
10 gadi
Reitings 5160
Reģ: 05.08.2013
Ja jums pazustu kaķis, kaķu tantes un kaķu pagrabs blakus mājā nebūtu viena no pirmajām vietām kur meklēt? Un kaķu tantes nav idiotes, redzētu, ka bailīgs šķirnes istabas kaķis. Būtu arī redzējušas izlīmētās lapiņas, ja tādas būtu. Bet nu labi, ka pārbaudijāt pat Omnivas skapīti Skaistkalnē, Pie Jūras Kolkā, Palanga un Klaipēdā meklējāt.
Vari jau domāt, ka apčakarējāt un "izrullējāt" baigi smuki visu. Bet principā būsiet zem lielākas lupas.
06.08.2024 08:17 |
 
Reitings 497
Reģ: 17.07.2024
Pie Kivja verbālās caurejas FB Stendzenieks iekomentējis- Āmen- tam uz vecumu ar ciet veras? Kas tā par tādu pēkšņu draudzību? Es par viņu gan biju labākās domās.
06.08.2024 08:31 |
 
Reitings 27385
Reģ: 06.11.2022
Pikachio @ 06.08.2024 00:30

Jolantas dēls priekšlaicīgi piedzima pēc tam,kad viņas vīrs viņu smagi piekāva.
Bet tagad viņai kivičš ir best friend?‍♀️

Nu, ja jau Jolanta pret vīru neizvirzīja nekādas pretenzijas par to, ka dēls piedzima kā neārstējams invalīds, lai gan pēc būtības tam vecim būtu jāsēž cietumā, tad skaidrs, ka vepris viņai liekas vispār kaut kāds supervaronis. Tik labs tētis, nevienu nav nositis! Nu, kaķis neskaitās.
06.08.2024 08:52 |
 
Reitings 35670
Reģ: 10.11.2022
Paliek neatbildēts jautājums, kā tā sieviete zināja, ka jāsūta bilde ļenkai, ja viņi savu kaķi nemaz nemeklēja. Abi sapinušies savos melos un kivis kliedz kā aizkauts. Ticamības moments ir 0. Minhauzenu pārītis! Nu nesanāk jums mūs apčakarēt. Rozā lezbes jau nav lauķes (un tā nav dzīvesvieta).
06.08.2024 08:53 |
 
Reitings 2771
Reģ: 04.07.2024
Ja jau kivis naudu nežēlos tiesām, varbūt sācis vispirms ar parādu dzēšanu un sakārtojis lietas ar ugf. Un nopircis savai mīļotajai normālas, cienīgas vasaras sandeles. Ar tādām kurām viņa staigā pa godiem, es ar tādām pēc sporta dušā eju.
06.08.2024 08:54 |
 
Reitings 509
Reģ: 02.03.2023
It kā Tu ko zinātu @ 06.08.2024 08:31
Pie Kivja verbālās caurejas FB Stendzenieks iekomentējis- Āmen- tam uz vecumu ar ciet veras? Kas tā par tādu pēkšņu draudzību? Es par viņu gan biju labākās domās.

Gan jau tāpēc, ka šis arī ir Kolkā izdomātais teātris.
06.08.2024 08:55 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
yay @ 06.08.2024 08:17
Ja jums pazustu kaķis, kaķu tantes un kaķu pagrabs blakus mājā nebūtu viena no pirmajām vietām kur meklēt? Un kaķu tantes nav idiotes, redzētu, ka bailīgs šķirnes istabas kaķis. Būtu arī redzējušas izlīmētās lapiņas, ja tādas būtu. Bet nu labi, ka pārbaudijāt pat Omnivas skapīti Skaistkalnē, Pie Jūras Kolkā, Palanga un Klaipēdā meklējāt.
Vari jau domāt, ka apčakarējāt un "izrullējāt" baigi smuki visu. Bet principā būsiet zem lielākas lupas.

Tak, ja jau pazuda kaķis un zināja, ka no terases nolecis, ko nemeklēja momentā uz karstām pēdām? Nulle ticamības.
06.08.2024 09:01 |
 
Reitings 24982
Reģ: 21.10.2022
yay @ 06.08.2024 08:17
Ja jums pazustu kaķis, kaķu tantes un kaķu pagrabs blakus mājā nebūtu viena no pirmajām vietām kur meklēt? Un kaķu tantes nav idiotes, redzētu, ka bailīgs šķirnes istabas kaķis. Būtu arī redzējušas izlīmētās lapiņas, ja tādas būtu. Bet nu labi, ka pārbaudijāt pat Omnivas skapīti Skaistkalnē, Pie Jūras Kolkā, Palanga un Klaipēdā meklējāt.
Vari jau domāt, ka apčakarējāt un "izrullējāt" baigi smuki visu. Bet principā būsiet zem lielākas lupas.

pakazukai , kuce , tikai 1 lapiņu ,,itkā,, bija pielīmējusi SAVĀ varavīksnes kāpņu telpā , nevis visā Imantas / Zoļika apkaimē !
06.08.2024 09:03 |
 
Reitings 1429
Reģ: 01.08.2021
Man pašai gluži nesen bija pazudis kaķis, istabas kaķis, tiekot ārpus mājas ir ļoti, ļoti nobijies, bieži vien viņš patveras pirmajā vietā, kur liekas, ka varētu būt droši un nelien no turienes ārā ļoti ilgi. Bieži vien, pat neatsaucas uz saimieka balsi, jo viņš ir ļoti, ļoti lielā stresā. Kaķis var izdzivot ~ 7 dienas bez ēšanas. Pēc tam, jau bads piespiež iziet no slēptuves un sākt meklēt kautko ēdamu, bet tas notiek ļoti, ļoti piesardzīgi. Mans kaķis atradās pēc ilgiem meklējumiem, pazušanas laiks bija gandrīz tik pat ilgs kā Pūciņam, bet nu bija ļoti, ļoti izkāmējis. Kautkas tur nav tīrs ar Pūciņa lietu, bet nezinu vai izdosies atklāt patiesību. Jebkurā gadījumā, kiva varēja pietaupīt savus glupos komentārus pie sevis, rozā lezbes ir tās, kas viņa ģimenei nodrošina patstāvīgu haipu un rakstus dzeltenajos, kā zināms arī slikta slava ir slava un vajag tikai iemācīties to monetizēt, bet nu saprotams, ka lai to darītu vajag kaut nedaudz intelekta.
06.08.2024 09:04 |
 
10 gadi
Reitings 1284
Reģ: 21.08.2009
Resnais tik skaistus video ielicis par sievietēm, par spīdzināšanu un aicinājumu pašnāvībai.
Varbūt šos brīnišķīgos un patiesos video var ielikt tajā TikTok profilā?
06.08.2024 09:08 |
 
Reitings 1788
Reģ: 13.09.2021
Labrīt rozīgās!
Vakar ieliku smejošās sejiņas pie visiem Kiviča komentāriem. Šorīt pamostos un man ir vēstule mesengerī, nerādās no kā , bet redzu , ka sejiņas kas smejās, atveru- no Lienes Kivičas , domāju , nu labi , ja jau uzprasījās uzrakstīšu ko domāju, beeeet viņa mani ir nobloķējusi😂😂😂😂
06.08.2024 09:10 |
 
Reitings 24982
Reģ: 21.10.2022
SantaC @ 06.08.2024 07:38
Ne tikai vizuāli šis kaķis nav līdzīgs Pūciņam, bet arī pēc rakstura. Pati Liene ir teikusi, ka Pūciņš nedodas rokās utt. Šis kaķis izskatās mīlēts un pa rokām pieradināts.
Mia spīdzināja Pūciņu, tāpēc arī bija tāds pret cilvēkiem.

- kā arī , kaķi necieš / mūk un slēpjas no personām alko reibumā !!
- atriebjas un mīž viņu tupelēs !!
- un ap gada vecumu , jebkurš nekastrēts runcis , sāk atzīmēt savu teritoriju , ar specifisko
smirdekli !!
06.08.2024 09:10 |
 
Reitings 551
Reģ: 02.02.2023
Amarille @ 06.08.2024 09:08
Resnais tik skaistus video ielicis par sievietēm, par spīdzināšanu un aicinājumu pašnāvībai.
Varbūt šos brīnišķīgos un patiesos video var ielikt tajā TikTok profilā?

Viņa agresiju var caur ekrānu just.
Pieķēries tagad tam patversmes jautājumam. Liela daļa no cepšanās bija vispār par to, ka kaķis pazudis, netiek meklēts. Tas ļoti ērti tiek ignorēts.
Var jau viņš bļaustīties. Tas jau neko nemaina. No tā lievenīši biežāki nepaliks un Liene maģiski neaizies strādāt. Un šovasar var redzēt, ka tie lievenīši tādi retāki ir. Ko viņi darīs ziemā?
Ir vai nav viņu kaķis, tāpat skaidrs, ka tas teātris. Kerkiras komentāri arī to nodod - nebija viņa lietas kursā par to, kas notiek. Vai arī bija, bet neteica. Vai arī - tur tā draudzība toč ir pilnībā izčabējusi.
06.08.2024 09:18 |
 
Reitings 2771
Reģ: 04.07.2024
Nu labi, pieņemsim ka tas ir Pūciņš, neskatoties ka paši šie publicē video, kur miesīgais bērns jautā "kā viņu sauc?", norādot uz jaunatrasto Pūciņu. Pieņemsim ka pazudis 18 dienas, kaut gan tur arī ar datumiem nekas neiet kopā. To visu es vēl varu sagremot un mēģināt pieņemt.
Bet es nekad, nekad nesapratīšu, kā var pazust ģimenes mīlulītis (par mājdzīvnieku nespēju nosaukt, jo mans mīlulis ir mans ģimenes loceklis, mans bērniņš) un izbraukt no valsts uz vairākām dienām, pat ja tā ir Lietuva. Būdami ļoti publiski, neviena posta soc.tīklos nebija ar lūgumiem atrast Pūciņu. Paši braukāja rīdami uz dzimšanas dienām, kāzām u.t.t. Nu kā tas ir iespējams. Visiem cilvēkiem kuriem mājas ir mazais ģimenes loceklis man piekritīs. Jo tas ar racionālu saprātu nu nav saprotams, nu nositiet, bet nav!
06.08.2024 09:19 |
 
Reitings 38
Reģ: 05.08.2024
Jā, nu solītais kauns pēc vakardienas interneta spridzināšanas varētu būt tikai visiem tiem, kam uzvārds ir Kivičs, Kiviča un visiem tiem, kas šo inteliģento un sabiedrībai īpašu pienesumu nesošo pāri piesedza Pūciņa pazušanas laikā.
06.08.2024 09:22 |
 
Reitings 22034
Reģ: 16.04.2023
Viena no Kiviča sawļēm. Sapratāt, prestitūtas!? 🤣

Un pati autore. 🥰
06.08.2024 09:24 |
 
Reitings 1593
Reģ: 04.11.2022
Kaķis tiešām pārāk labā stāvoklī, lai būtu ticamības moments, ka vismaz 18 dienas (ja ņem tomēr no Jāņiem, tad divas reizes ilgāk), būtu dzīvojies pa pagrabu. Ticamības moments 0
06.08.2024 09:28 |
 
Reitings 497
Reģ: 17.07.2024
Zebradivi @ 06.08.2024 09:10
Labrīt rozīgās!
Vakar ieliku smejošās sejiņas pie visiem Kiviča komentāriem. Šorīt pamostos un man ir vēstule mesengerī, nerādās no kā , bet redzu , ka sejiņas kas smejās, atveru- no Lienes Kivičas , domāju , nu labi , ja jau uzprasījās uzrakstīšu ko domāju, beeeet viņa mani ir nobloķējusi????
nav viņa vesela😂
06.08.2024 09:29 |
 
Reitings 544
Reģ: 13.01.2023
Hubabuba @ 06.08.2024 09:04
Man pašai gluži nesen bija pazudis kaķis, istabas kaķis, tiekot ārpus mājas ir ļoti, ļoti nobijies, bieži vien viņš patveras pirmajā vietā, kur liekas, ka varētu būt droši un nelien no turienes ārā ļoti ilgi. Bieži vien, pat neatsaucas uz saimieka balsi, jo viņš ir ļoti, ļoti lielā stresā. Kaķis var izdzivot ~ 7 dienas bez ēšanas. Pēc tam, jau bads piespiež iziet no slēptuves un sākt meklēt kautko ēdamu, bet tas notiek ļoti, ļoti piesardzīgi. Mans kaķis atradās pēc ilgiem meklējumiem, pazušanas laiks bija gandrīz tik pat ilgs kā Pūciņam, bet nu bija ļoti, ļoti izkāmējis. Kautkas tur nav tīrs ar Pūciņa lietu, bet nezinu vai izdosies atklāt patiesību. Jebkurā gadījumā, kiva varēja pietaupīt savus glupos komentārus pie sevis, rozā lezbes ir tās, kas viņa ģimenei nodrošina patstāvīgu haipu un rakstus dzeltenajos, kā zināms arī slikta slava ir slava un vajag tikai iemācīties to monetizēt, bet nu saprotams, ka lai to darītu vajag kaut nedaudz intelekta.
Noteikti kada tante no tas majas baroju vinu,diezvai kakis devas rokas-noteikti atstaja baribu un kakis velak apeda! Es domaju vins izleca no balkona,kerot putnus un bonusa kakim gribas mekleties-liels jau! Domaju posts bus driz no vetarsta,ka ir cipots un apgraizits,jo varu iedonaties ka tas kakis blauj pie durvim,lai laiz ara
Neposteja neko,ho bij jabrauc uz Lietuvu! Iedomajaties kadas samzgatas gaztos pari,ja butu oficiali kakis pazudis un pasi tikmer celo! Bet beigas tapqt dabuja sudus salcamies pari!
06.08.2024 09:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits