KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 1716
Reģ: 26.03.2010
Tas kivičs tajā storijā, kur ar Villām pakaļu atšāvis. Riktīgs cietuma petuhs. Senijas un Danutes dziesmā netika nemaz nekas piepušķots, pidars, pidars...
04.08.2024 08:40 |
 
Reitings 373
Reģ: 22.02.2024
JA vakar viņa dropēja, Kivi bija lievenī, kur bija Mia? Nabaga bērns. Jo nu pēc tiem tekstiem, ko viņa uzrakstīja kā atbildi vienai no lezbēm, alkohola smaka jau caur ierakstu sitās degunā.
04.08.2024 08:53 |
 
Reitings 2025
Reģ: 25.06.2023
Un tiešām visas viņas super draudzenes nevar viņu mazliet ievirzīt, palīdzēt, neļaut sevi šādi apkaunot? Nenormāli…

Pāris dienas atpakaļ, pirms šī visa cirka, viņa bija ielikusi storiju, kur kārtējo reizi prasīja sirsniņas, un tiešā tekstā pateica, ka pat draudzenes nespiež sirsniņas pie viņas bildēm 😅
04.08.2024 08:57 |
 
Reitings 2771
Reģ: 04.07.2024
Ser Andris Kulis Piebaldziņa, te ļoti aktuāls jautājums jau labu laiku. Kur liki Pūciņu? Pietiks smirdēt ar savu buļļšhitu!
04.08.2024 08:57 |
 
10 gadi
Reitings 1716
Reģ: 26.03.2010
Liene tā visu sadirš, ka paspēj vēl vairāk sadirst jau sadirsto.
Un šeit tiešām izskatās, ka Kivis licis Lienei tikt ar šo visu situāciju galā vienai. Un te rodas jautājums, vai tiešām pamest Pūciņu bija Kiviča vēlme, bet varbūt pašas Lienes?
Vēl jautājums, vai Kivim nākusi nu jau divu dienu apskaidrība, ka ar to sumazgu šis toč ir konkrētā pakaļā un ka šādi turpinoties jau būs pavisam drīz ar pliku pakaļu, ka pat lievenīšu var nebūt? Ja tā, tad Kivis var arī to duru Ginterenē iespundēt.
04.08.2024 08:59 |
 
Reitings 497
Reģ: 17.07.2024
sidzha @ 04.08.2024 08:59
Liene tā visu sadirš, ka paspēj vēl vairāk sadirst jau sadirsto.
Un šeit tiešām izskatās, ka Kivis licis Lienei tikt ar šo visu situāciju galā vienai. Un te rodas jautājums, vai tiešām pamest Pūciņu bija Kiviča vēlme, bet varbūt pašas Lienes?
Vēl jautājums, vai Kivim nākusi nu jau divu dienu apskaidrība, ka ar to sumazgu šis toč ir konkrētā pakaļā un ka šādi turpinoties jau būs pavisam drīz ar pliku pakaļu, ka pat lievenīšu var nebūt? Ja tā, tad Kivis var arī to duru Ginterenē iespundēt.
var būt tā, ka kivis ir viņu vedinājis uz šādu domu, potējis un viņa pieņèmusi tādu lèmumu…nu piemēram, kivis saka: zaķīt, mēs nevarēsim aizbraukt, nevarèsim ceļot…Lienīte padomā un saka: jā zaķīt, Tev taisnība😅. Nu viņas manierē visam piebalsot un vēl beigās zaķītis vislabākais, vislabākais tētis utt utjp
04.08.2024 09:10 |
 
Reitings 11353
Reģ: 19.09.2023
Sviestaciba @ 04.08.2024 08:53
JA vakar viņa dropēja, Kivi bija lievenī, kur bija Mia? Nabaga bērns. Jo nu pēc tiem tekstiem, ko viņa uzrakstīja kā atbildi vienai no lezbēm, alkohola smaka jau caur ierakstu sitās degunā.

Nabaga bērns. Labi, ka augusts klāt un pirmdien Mia būs dārziņā.
04.08.2024 09:23 |
 
Reitings 8080
Reģ: 16.02.2021
Jā, Lienei vai nu zilas acis, vai nu joprojām aizdzērusies un nav vedama sabiedrībā vai arī abi ir pamatīgi sastrīdējušies vai visi kopā. Andris parasti arī tagoja Lieni visos storijos par gaidāmajiem koncertiem, Liene pāršēroja. Viņus abus var tik labi nolasīt. Es gan Lienes vakardienas storijus par to, lai atved kaķi drīzāk sapratu tā, ka viņai nav mašīnas un visticamāk Mia guļ tajos 10-11 vakarā. Tad sanāk viņai tas bērns jārauj augšā un jāved ar taksi līdzi apstaigāt zolitūde pa tumsu? Nu lai vai cik mīļš kaķis, es arī mazu bērnu neceltu naktī no gultas, lai vestu pastaigāties pa kaut kādu apšaubāmu apkaimi pasaukt kaķīti. Bet uzrakstīt tai posta autorei visu izprasīt gan varēja pati, nevis likt citiem ar viņu sazināties. Bet ļoti ticams arī variants, ka Liene pālī pati nebija uz to spējīga, nebija naudas taksim un Mia nemaz negulēja. Ļoti jocīgi viņai tie storiji par kaķi, gan jau smagā reibumā taisīti 😀 dienesti varētu būt kaut kāda dzīvnieku policija, patversme vai kas tos dzīvniekus izķer un reaģē?
04.08.2024 09:25 |
 
10 gadi
Reitings 5158
Reģ: 05.08.2013
Mercury6 @ 04.08.2024 09:25
Jā, Lienei vai nu zilas acis, vai nu joprojām aizdzērusies un nav vedama sabiedrībā vai arī abi ir pamatīgi sastrīdējušies vai visi kopā. Andris parasti arī tagoja Lieni visos storijos par gaidāmajiem koncertiem, Liene pāršēroja. Viņus abus var tik labi nolasīt. Es gan Lienes vakardienas storijus par to, lai atved kaķi drīzāk sapratu tā, ka viņai nav mašīnas un visticamāk Mia guļ tajos 10-11 vakarā. Tad sanāk viņai tas bērns jārauj augšā un jāved ar taksi līdzi apstaigāt zolitūde pa tumsu? Nu lai vai cik mīļš kaķis, es arī mazu bērnu neceltu naktī no gultas, lai vestu pastaigāties pa kaut kādu apšaubāmu apkaimi pasaukt kaķīti. Bet uzrakstīt tai posta autorei visu izprasīt gan varēja pati, nevis likt citiem ar viņu sazināties. Bet ļoti ticams arī variants, ka Liene pālī pati nebija uz to spējīga, nebija naudas taksim un Mia nemaz negulēja. Ļoti jocīgi viņai tie storiji par kaķi, gan jau smagā reibumā taisīti ? dienesti varētu būt kaut kāda dzīvnieku policija, patversme vai kas tos dzīvniekus izķer un reaģē?

Tak viņa pirmo Storiju ielieka plkst.18.38
04.08.2024 09:27 |
 
Reitings 8066
Reģ: 13.04.2022
Jājā, meklēt mīļo kaķīti par kuru Mia tik gauži raud 23 vakarā nevar, bet “iegriezt ballīti ar Miu” lievenītī pēc pusnakts - tieši laikā :D
Šmara vienkārši savā elementā un uzskata, ka ir princesīte un visiem viņai jāizdabā. Ies nu viņa pati ķert savu kaķi :D
04.08.2024 09:35 |
 
Reitings 5356
Reģ: 10.01.2023
sidzha @ 04.08.2024 08:59
Liene tā visu sadirš, ka paspēj vēl vairāk sadirst jau sadirsto.
Un šeit tiešām izskatās, ka Kivis licis Lienei tikt ar šo visu situāciju galā vienai. Un te rodas jautājums, vai tiešām pamest Pūciņu bija Kiviča vēlme, bet varbūt pašas Lienes?
Vēl jautājums, vai Kivim nākusi nu jau divu dienu apskaidrība, ka ar to sumazgu šis toč ir konkrētā pakaļā un ka šādi turpinoties jau būs pavisam drīz ar pliku pakaļu, ka pat lievenīšu var nebūt? Ja tā, tad Kivis var arī to duru Ginterenē iespundēt.
viņa toč domā, ka viņas sekotāji ir idioti… ka tic viņas taisītajam teātrim
04.08.2024 09:49 |
 
Patīk
Reitings 19247
Reģ: 09.12.2015
Mercury6 @ 04.08.2024 09:25
Jā, Lienei vai nu zilas acis, vai nu joprojām aizdzērusies un nav vedama sabiedrībā vai arī abi ir pamatīgi sastrīdējušies vai visi kopā. Andris parasti arī tagoja Lieni visos storijos par gaidāmajiem koncertiem, Liene pāršēroja. Viņus abus var tik labi nolasīt. Es gan Lienes vakardienas storijus par to, lai atved kaķi drīzāk sapratu tā, ka viņai nav mašīnas un visticamāk Mia guļ tajos 10-11 vakarā. Tad sanāk viņai tas bērns jārauj augšā un jāved ar taksi līdzi apstaigāt zolitūde pa tumsu? Nu lai vai cik mīļš kaķis, es arī mazu bērnu neceltu naktī no gultas, lai vestu pastaigāties pa kaut kādu apšaubāmu apkaimi pasaukt kaķīti. Bet uzrakstīt tai posta autorei visu izprasīt gan varēja pati, nevis likt citiem ar viņu sazināties. Bet ļoti ticams arī variants, ka Liene pālī pati nebija uz to spējīga, nebija naudas taksim un Mia nemaz negulēja. Ļoti jocīgi viņai tie storiji par kaķi, gan jau smagā reibumā taisīti ? dienesti varētu būt kaut kāda dzīvnieku policija, patversme vai kas tos dzīvniekus izķer un reaģē?

Ja man būtu vairāk kā mēnesi pazudis kaķis un parādītos cerība, ka ir atradies, es gan bērnu pieceltu un mēs kopā skrietu viņam pakaļ. Nebija jau nakts vidus. Turklāt Mia - bērns, kas kopš zīdaiņa vecuma iegriež ballītes - toč neguļ 10,11 vakarā, viņai nekad nav bijis nekāda režīma.
Skaidrs, ka slampa uzkāpusi uz korķa. Vakar gan jau paģiras mocīja, tāpēc nespēja atvilkties uz Siguldu sardeli sargāt. Un, kamēr lamantīns bija prom, stresā uzlāpījās un panesās murgi IG par zvanīšanu dienestiem utt.😆
04.08.2024 09:56 |
 
Reitings 2954
Reģ: 29.05.2022
Mercury6 @ 04.08.2024 09:25
Jā, Lienei vai nu zilas acis, vai nu joprojām aizdzērusies un nav vedama sabiedrībā vai arī abi ir pamatīgi sastrīdējušies vai visi kopā. Andris parasti arī tagoja Lieni visos storijos par gaidāmajiem koncertiem, Liene pāršēroja. Viņus abus var tik labi nolasīt. Es gan Lienes vakardienas storijus par to, lai atved kaķi drīzāk sapratu tā, ka viņai nav mašīnas un visticamāk Mia guļ tajos 10-11 vakarā. Tad sanāk viņai tas bērns jārauj augšā un jāved ar taksi līdzi apstaigāt zolitūde pa tumsu? Nu lai vai cik mīļš kaķis, es arī mazu bērnu neceltu naktī no gultas, lai vestu pastaigāties pa kaut kādu apšaubāmu apkaimi pasaukt kaķīti. Bet uzrakstīt tai posta autorei visu izprasīt gan varēja pati, nevis likt citiem ar viņu sazināties. Bet ļoti ticams arī variants, ka Liene pālī pati nebija uz to spējīga, nebija naudas taksim un Mia nemaz negulēja. Ļoti jocīgi viņai tie storiji par kaķi, gan jau smagā reibumā taisīti ? dienesti varētu būt kaut kāda dzīvnieku policija, patversme vai kas tos dzīvniekus izķer un reaģē?
Nopietni? Liene pa naktīm vazā mazo meitiņu līdzi,nedomājot ne par viņas miedziņu ne par ērtībām.Kāds paziņotu par Kiviča sansoļiem,aiznestos par mazo nedomājot.Lai nu kas, mazā viņai vienaldzīga!
04.08.2024 09:58 |
 
Reitings 1154
Reģ: 03.07.2024
LilyLady @ 04.08.2024 09:56

Ja man būtu vairāk kā mēnesi pazudis kaķis un parādītos cerība, ka ir atradies, es gan bērnu pieceltu un mēs kopā skrietu viņam pakaļ. Nebija jau nakts vidus. Turklāt Mia - bērns, kas kopš zīdaiņa vecuma iegriež ballītes - toč neguļ 10,11 vakarā, viņai nekad nav bijis nekāda režīma.
Skaidrs, ka slampa uzkāpusi uz korķa. Vakar gan jau paģiras mocīja, tāpēc nespēja atvilkties uz Siguldu sardeli sargāt. Un, kamēr lamantīns bija prom, stresā uzlāpījās un panesās murgi IG par zvanīšanu dienestiem utt.?

tieši tā!!!! un viņa neskrēja pie kaķa jo zin, ka tas nav viņas kaķis, tak tas kaķis vispār nav līdzīgs Pūciņam! un slampa zin, ka kaķa tak vairs nav, vnk šovu pārpisusies taisīja, viņa tak medikamentus ar mežezeru loka iekšā, tapēc arī nesakarīgie murgi nāk laukā!
04.08.2024 10:09 |
 
Reitings 373
Reģ: 22.02.2024
Jā, es arī piekrītu, ka Mia taču visādos nakts izbraucienos uz lieveņiem dodas, tur vienalga rīts, diena, vairs, nakts. Es arī domāju, ka šai bija athodņaks vai kārtējā uzlapīšanas, jo tekst bija murgaini. Arī skaidrā tie nav diez ko sakarīgi, bet es jau neesmu valodniece, iespējams nepārzinu. Bet pālī tur vispār kiš miš ar rozīnēm.
04.08.2024 10:38 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
Vārdotāja @ 04.08.2024 09:49
viņa toč domā, ka viņas sekotāji ir idioti… ka tic viņas taisītajam teātrim

Jā. Tieši tā arī viņa domā.
Un ko kivičs nav pāršērojis info par kaķi? Ko klusē un nav pilnu instagramu piebļāvis, kā viņu nomelno utt.?
Jo dirš vienā gabalā. Patiesība tur var būt ļoti skarba. Jo citādi būtu reakcija. Galu galā, sadarbības rezultātā ar pplv, viņš to kaķi arī noreklamēja.
Kiviči, kas notika ar jūsu kaķi????
04.08.2024 10:39 |
 
Reitings 1428
Reģ: 01.08.2021
susla @ 04.08.2024 10:39

Jā. Tieši tā arī viņa domā.
Un ko kivičs nav pāršērojis info par kaķi? Ko klusē un nav pilnu instagramu piebļāvis, kā viņu nomelno utt.?
Jo dirš vienā gabalā. Patiesība tur var būt ļoti skarba. Jo citādi būtu reakcija. Galu galā, sadarbības rezultātā ar pplv, viņš to kaķi arī noreklamēja.
Kiviči, kas notika ar jūsu kaķi????

Gan jau ka tas arī bija tas patversmes kaķis, tāpēc zaķitis nav piekviecis visu internetu.
Bet nu ļenka.. tiklīdz liekas, ka nu jau vairs neko debīlāku nevar no šiem sagaidīt, tā ļenka: hold my mežezers! .. un atkal sabiedrība vnk šausmās saķer galvu.. nu kas tur vispār notiek? Kurā dimensijā viņa vispār dzīvo?
04.08.2024 10:48 |
 
10 gadi
Reitings 1716
Reģ: 26.03.2010
Kāpēc Liene neiet tagad kauties ar komentētājiem pie 1188 raksta? Iepriekš regulāri apsaukājas tur!
Vai aste starp kājām? Jo nav vairs kur tālāk melot, īpaši vietā, kur var uzreiz konfrontēt. Savos storijos baigi viegli, kaut ko iepļūta savām sūdu mušām, tos, kuri aizrāda Lienei par diršanu vienkārši tiek nobloķēti.
Pat storijos nekliedz, ka mediji melo. Kas bail, ka var nākamais raksts tapt? Ka mediji var arī pakratīt patversmes kaķi un ļoti viegli savilkt paralēles jau krietni publiskāk kā kāda anonīma portāla rozā lezbju komūna?
04.08.2024 11:01 |
 
Reitings 23
Reģ: 08.11.2023
Oi, kādu man dusmu uzsita Lienes storijs ar to kaķi. Cik nedēļas pagājušas un bijis par kaķi pie dirsas, tagad, kad influenceres ir pacēlušas šo kaķa tēmu, tad uzreiz atcerās, ka ''Ā, jā pareizi, jātēlo, ka dikti sāp kaķa zaudējums un izmisīgi meklēju''. Vēl tas viņas teksts - lūdzu mīļie cilvēki palīdziet! Bāc, nu ej un pati meklē savu kaķi, vecā slinkā govs, nu kurš tieši tev skries palīgā? Baigi neizskatās, ka pat zaķītis skrietu palīgā.
Un ziniet, es nemaz nebrīnītos, ja kādā brīdī no Mias abi dzērāji arī atbrīvotos, nofīrētu Kivja mammai, lai sīkais netraucē.
04.08.2024 11:02 |
 
10 gadi
Reitings 1032
Reģ: 29.01.2009
Nu Ruses 26 un viņu dzīvesvieta nav nekāds kriminālais apvidus. Ļoti labi pārzinu to reģionu. Staigāts krustu šķērsu. Un nav arī jāstaigā no punkta A uz B 35min.
35min varētu būt līdz Šampētera sākumam.
Stunda apmēram līdz Spicei. No viņu mājas pat var atrast īsākus maršrutus, bet ne skaistiem skatiem, salīdzinot ar Šampēteri.
04.08.2024 11:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits