KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 27252
Reģ: 06.11.2022
Neiil @ 18.07.2024 11:40
protams, ka dirš, turklāt ļoti sūdīgi dirš

Man liekas, viņi vienkārši atklāti par visiem ņirdz. Pat nemēģina vairs izdomāt kādus ticamus aizbildinājumus. Domāt - tas ir grūti, un no grūtībām tie divi mūk kā velns no krusta. Par domāšanu viņiem neviens nemaksā, tā teikt.
Sanāk gan diezgan rēcīgi, ka Liene pati atzīst - kaķis labāk iet pie kaimiņiem, nevis viņiem. Nez, kāpēc? :D
18.07.2024 12:21 |
 
Reitings 1154
Reģ: 03.07.2024
SantaC @ 18.07.2024 10:46


ok tulīt būs trešais video, ar pēdējo versiju, ka kaķis ir miris. nu, kas vēl varēja notikt ar kaķi? un ja godīgi šis ir vēl briesmīgāk, jo sanāk, ka kaķis ir nomiris pie alkāniem dzīvoklī vai nu mežonis nomocija, vai iseprūda logā, vai izkrita pa balkonu vai nomira no bada un karstuma dzīvoklī - tas ir vēl brutālāk nekā atstāt patversmē un par šo jau ir pants.
18.07.2024 12:30 |
 
Reitings 27252
Reģ: 06.11.2022
Vispār šis ir tiešām smieklīgi - no labām sievām, lūk, vīri neaiziet, bet no labiem saimniekiem kaķi un suņi gan mūk prom, atpakaļ neatskatoties? Man gan liekas, ka patiesībā viss ir otrādi...
18.07.2024 12:32 |
 
Reitings 21950
Reģ: 16.04.2023
Puukjumaate @ 18.07.2024 12:30

ok tulīt būs trešais video, ar pēdējo versiju, ka kaķis ir miris. nu, kas vēl varēja notikt ar kaķi? un ja godīgi šis ir vēl briesmīgāk, jo sanāk, ka kaķis ir nomiris pie alkāniem dzīvoklī vai nu mežonis nomocija, vai iseprūda logā, vai izkrita pa balkonu vai nomira no bada un karstuma dzīvoklī - tas ir vēl brutālāk nekā atstāt patversmē un par šo jau ir pants.

Tiešām, varēja tad vismaz atzīties, ka tas ir viņu kaķis (ja tā tiešām ir), jo šī noliegšana viņus pašlaik noliek vēl sliktākā gaismā. Kivičs tiešām Pūciņu brutāli nogalināja? Vai nomērdēja badā kamēr abi dzerstījās pa UK?
Abi bomži Mia Music piereģistrējuši zem memmes adreses. Sanāk viņi abi tur ir deklarēti?
18.07.2024 12:33 |
 
Reitings 1154
Reģ: 03.07.2024
Tējnīca @ 18.07.2024 10:57
Bet nu ja kaķis būtu pazudis, tad tajā dienā jau toč braukt uz jūru būtu bezatbildība, tīri cilvēcīgi - kā gan, lai nomierinās, sirds nemierīga, apstaigā visus stūrus. Savukārt, ja tas nabaga dzīvnieks bija kastē kaut kur mašīnā, kad šie savus laimīgos storijus filmēja, tad vispār… Visādi gadās dzīvē, reizēm ir jāmeklē dzīvniekam jaunas mājas, tā ir liela traģēdija ģimenei, ir jābūt pilnīgam sociopātam, lai tādā brīdī laktu alko atņirgtiem zobiem. Un te pareizi teica - reizēm tiešām labāk tad atzīt, ka netiec galā, godīgi atrast dzīvniekam jaunas mājas, šķirnes kaķis ir grūti un dārgi… Bet dzīvnieks ir dzīvnieks un ne šķirnes, ne rensteles kaķi nav normāli izmest. Vai nemeklēt ar noraudātām, sarkanām acīm! Te gan jo īpaši šķirnes, jo no ielas izglābtam vismaz ir pieredze izdzīvot, bet tādam Pūciņam būtu kirdik. Un, ja nav patversmē, ja tas NAV Pūciņš, tad kur viņš ir?! Sliene tak sāka meklēt tikai pēc foruma haja, bet jaunu bilžu nav jau sen, sen, pie tam pēdējais ieraksts bija vecs video, kur Pūciņš vēl bija mazs. Tā ir arī izmantotā bilde sludinājumā, ar salīdzinoši mazāku kaķīti. Bildē uz balkona jau diezgan brangs tas Pūciņš. Labi, patversmē ir cits kaķis, tad KUR IR PŪCIŅŠ???

vot es par to pašu domāju. man arī sen atpakaļ viens kaķis pazuda kad aizvedu pie omes uz laukiem, biju palīdzēt un omītei netīšām izskrēja pa durvīm (1.reize ārā jo es dzīvoju dzīvoklī) es meklēju 24h kamēr atradu, skraidīju pa dienu, pa kaimiņiem, fb bija posti, lapiņas izlīmētas, staigāju pa pagasta veikaliem un prasīju. man vēl viena vecene pateica ai gan jau lapsa apēda te daudz lapsas. un ar visu nemitīgo meklēšanu, stresu un asarām beigās atradām, bija noslēpies pie kaimiņu šķūņa no bailēm vnk neatsaucās, tā bija labākā diena manā mūžā, kad atradu. atradu nākamās dienas 06:00 rītā, un nebiju beigusi meklēt kopš pazušanas brīža. tā ir normāla attieksme un visi kuriem ir kaķi, suņi vienmēr cer uz labāko un dara visu, kas viņu spēkos lai atrastu savu ģimenes locekli.
šeit izskatās, ka centās klusi atbrīvoties, bet galīgi nesanāca tapēc tagad jāsāk domāt jauni meli, kas ta galu galā noticis. tikai lai neaizmirst, ka visu esam piefiksējušas, screenshoti un visi pierādijumi ir te un nekur nepazudīs lai cik ļoti viņi necenstos bloķēt video par šo tēmu.
18.07.2024 12:35 |
 
Reitings 1154
Reģ: 03.07.2024
Tējnīca @ 18.07.2024 11:02
Vēl par Miu runājot - forši, ka aizveda uz jūru beidzot, bet tas, ka nav neviena storija bijis veselu gadu runā pats par sevi. Tieši, kad te bija sūdzības un dijsā dijsā laika posms trūkst - ir 2023.g februāris un tad hops nākamais ir šīgada februāris, kad jau te mēļoja, ka sociālie darbinieki bijuši ciemos. Tas, ka bērnu uz jūru aizved un sāk atrādīt, jo deg pakaļa jau būtu pietiekami, lai viņus neaicinātu nekur un nekad, vēl kaķis (ar Čipša vēsturi šo nevar ignorēt)… Pie tam slampa dažas dienas atpakaļ ielika foto ar Miu tajā pasākumā ar #momof4, bļin tev 3 of 4 šobrīd ir bārenes ar dzīvu māti! Aizvest mazāko uz jūru vienreiz? Kur bija viņas dzimšanas diena, a? Kur tā bilde no July so far? Jo nav jau ko likt slinkajai kuņai! Pat ne to žēlo kūkas atgriezumu, kas pašiem toreiz tika, pat to bērnam nevar, kur nu vēl dāvaniņas. Tikai pati savas nocenotās lubenes atrāda. Kā var nopirkt sev tizlu kleitu, ko ar šļopenēm tik var savilkt, bet bērnam neviena kleitiņa, īpaši šajā vecumā? Jūs par kaķi stresojat (es jau arī), bet viņa pati savu miesu un asinis pat neaprūpē.
Ps- detektīvlezbe, nobloķē IG abus bomžus, lai viņi tevi nevar noreportot. Ir iespēja, ka nobloķē visus ar viņiem saistītos kontus, ieskaitot tos, ko izveidos nākotnē.
Bet par patversmes toni - esam mierīgas. Ja nav, tad nav, patversmes tomēr dara svētīgu darbu, tur strādā tikai cilvēki, kuri dienā redz arī drausmīgas lietas un nav komunikāciju speciālisti. Var saprast, ka šis ir pēdējais, ko viņiem vajag. Jautājums paliek - kur tad ir Kiviču kaķis, jo tā būtu vismaz atrasts un aizmirsts, bet tagad nebūs viņiem miera līdz neatradīsies.

yes es viņus esmu visur nobloķējusi. un par patversmi visu saprotu, nākamajā video oficiāli atvainošos ja aizskāru vai sacēlu kipišu un radīju vieglu stresu. es esmu visu no kill patversmju draugs un atbalstītājs, tapēc tiešām man jāatvainojas, ka esmu kaut kādā veidā viņus aizskārusi vai apmelojusi. es vienkārši nevaru izturēt netaisnību pret dzīvnieku. man ir šoks, ka viņi izmet savus suņus, kaķus, bet citi cilvēki atdotu visu savā dzīvē lai viņu mājdzīvnieks dzīvotu ilgāk..
18.07.2024 12:39 |
 
10 gadi
Reitings 5136
Reģ: 05.08.2013
SantaC @ 18.07.2024 12:33

Tiešām, varēja tad vismaz atzīties, ka tas ir viņu kaķis (ja tā tiešām ir), jo šī noliegšana viņus pašlaik noliek vēl sliktākā gaismā. Kivičs tiešām Pūciņu brutāli nogalināja? Vai nomērdēja badā kamēr abi dzerstījās pa UK?
Abi bomži Mia Music piereģistrējuši zem memmes adreses. Sanāk viņi abi tur ir deklarēti?

Nav jābūt deklarētam juridiskajā adresē. Var lursoft papētīt to Mia music?
18.07.2024 12:40 |
 
Reitings 738
Reģ: 07.02.2024
Neiil @ 18.07.2024 11:25
Sveika Liene! Man kā Tavai sekotājai, un lielai dzīvnieku mīlei ir jautājums! Kur pazudis jūsu skaistais runcis? Viņš bija galvenais iemesls, kāpēc piesekoju! Vai skaistajam mincim viss kārtībā?
Sveika, Ilze!
Viņš mums 2 dienas nenāk mājās. Esam satraukušies. Vakar bijis pie kaimiņiem, bet vēl nav pārnācis. Gaidām un uztraucamies.
Lieki piebilst, ka visas acis izraudātas.
kā tas ir gaidam mājās? Tas ir kaķis! Ja zini, ka bija vai ir pie kaimiņiem, zini, kur tas ir, tad ej pakaļ savam kaķim. Vai staigā pa to rajonu, meklē, sauc. Nevis tupi Jūrmalā un bezjēdzīgi raudi. Kaut ko melo un tik stulbi tas viss.
18.07.2024 12:40 |
 
Reitings 21950
Reģ: 16.04.2023
yay @ 18.07.2024 12:40

Nav jābūt deklarētam juridiskajā adresē. Var lursoft papētīt to Mia music?
Man nav pieeja. Šeit no rīta viena dāma rakstīja, ka viņai ir pieeja un vēl vienai lietotājai, kura šo info ielika, laikam, ir pieeja.
18.07.2024 12:42 |
 
Reitings 358
Reģ: 13.09.2023
Kāpēc šeit tika izdzēsts mans ieraksts, ka, iespējams, ka kaķis par pašvaldības līdzekļiem tika ''sapakots'' un uzreiz atdots jaunajam saimniekam? dieviete.lv arī atbalsta cenzūru un nav dekomkrātiska vietne viedokļu izteikšanai?
18.07.2024 12:43 |
 
Reitings 415
Reģ: 19.07.2017
Pēc tādiem izgājieniem tiešām nespēju noticēt, ka tik vienkārši un mierīgi kaķis pazudis un saimniekiem viegls pohuj.
Atceros, kad dzīvoju pirmajā stāvā un balkons bija vaļā palicis, manējais vecais runcis bija drosmi saēdies un izlēca pa balkonu pastaigāt pa rajonu (tā tobrīd es domāju).Atbraucu mājās plkst.22 un saprotu, ka runcis aizgājis. Bļaustījāmies pa visiem tuvākajiem pagalmiem, ķērām un skrējām pakaļ visiem rudiem kaķiem. Vīrs pat atnesa man pilnīgi savādāku rudu runci un mēģināja iesmērēt, ka tas ir mans :D lai tik pārstāju raudāt. Atnācām pusnaktī mājās un runcis izlīda no skapja tāds "ko mauro?".
Šeit ir tāds pohuj. Es neizprotu patversmes atbildi un arī tādu vieglu pohuju nolasu. Galvenais ziedojiet.
18.07.2024 12:44 |
 
Reitings 400
Reģ: 01.02.2024
Japānas princese @ 18.07.2024 12:40
kā tas ir gaidam mājās? Tas ir kaķis! Ja zini, ka bija vai ir pie kaimiņiem, zini, kur tas ir, tad ej pakaļ savam kaķim. Vai staigā pa to rajonu, meklē, sauc. Nevis tupi Jūrmalā un bezjēdzīgi raudi. Kaut ko melo un tik stulbi tas viss.
jo nav jau vairs ko izdomāt! Domā, ka es kārtējā sawļe sekotāja, un tad var muldēt pilnīgas muļķības! Par tādiem idiotiem visus uzskata! Viss viņiem vēl daudzkārt nāks atpakaļ! Necilvēki nolādētie...
18.07.2024 12:45 |
 
Reitings 2017
Reģ: 21.04.2024
susla @ 18.07.2024 12:09
Un ziniet, kāpēc neliek kaķa aktuālo fotogrāfiju uz lapiņas? Un ziniet, kāpēc tikai savas mājas kāpņu telpā izlīmēja aicinājumu? Un ziniet, kāpēc publiski par to neraud un nepaziņo par pazudušo kaķi? JO viņi no tā kaķa ir atbrīvojušies un tur, kur ir aizvests, var pamanīt, ka tieši šādu pašu kaķi meklē un izliekot kaķa aktuālo bildi, noteikti saredzēs līdzību ar viņu kaķi.
Viss ir izdomāts, kā melot tālāk un mēģina atmazgāties.

Un vēl - ja kaķis būtu pazudis un viņi gaida mājās, tad nedirnētu pie jūras, lai tas kaķis netiek mājās, ja atnāk. Bļets (sorry), liene, ko var dirst????
18.07.2024 12:47 |
 
Reitings 400
Reģ: 01.02.2024
susla @ 18.07.2024 12:47

Un vēl - ja kaķis būtu pazudis un viņi gaida mājās, tad nedirnētu pie jūras, lai tas kaķis netiek mājās, ja atnāk. Bļets (sorry), liene, ko var dirst????
tā amēba pat ticamus melus izdomāt nejēdz
18.07.2024 12:51 |
 
Reitings 21950
Reģ: 16.04.2023
Pianiste @ 18.07.2024 12:43
Kāpēc šeit tika izdzēsts mans ieraksts, ka, iespējams, ka kaķis par pašvaldības līdzekļiem tika ''sapakots'' un uzreiz atdots jaunajam saimniekam? dieviete.lv arī atbalsta cenzūru un nav dekomkrātiska vietne viedokļu izteikšanai?

Nopietni??? 😲
Tāda interesanta shēma tur izskatās, ka notiek.
18.07.2024 12:51 |
 
Reitings 21950
Reģ: 16.04.2023
Jetta @ 18.07.2024 12:44
Pēc tādiem izgājieniem tiešām nespēju noticēt, ka tik vienkārši un mierīgi kaķis pazudis un saimniekiem viegls pohuj.
Atceros, kad dzīvoju pirmajā stāvā un balkons bija vaļā palicis, manējais vecais runcis bija drosmi saēdies un izlēca pa balkonu pastaigāt pa rajonu (tā tobrīd es domāju).Atbraucu mājās plkst.22 un saprotu, ka runcis aizgājis. Bļaustījāmies pa visiem tuvākajiem pagalmiem, ķērām un skrējām pakaļ visiem rudiem kaķiem. Vīrs pat atnesa man pilnīgi savādāku rudu runci un mēģināja iesmērēt, ka tas ir mans :D lai tik pārstāju raudāt. Atnācām pusnaktī mājās un runcis izlīda no skapja tāds "ko mauro?".
Šeit ir tāds pohuj. Es neizprotu patversmes atbildi un arī tādu vieglu pohuju nolasu. Galvenais ziedojiet.

Kā Kivičs saka "nav motivācijas ziedot" pēc šī visa! Ļoti žēl, jo es regulāri ziedoju gan Latvijas, gan ārzemju patversmēm. Sirds lūzt par tiem pamestajiem dzīvniekiem!
18.07.2024 12:54 |
 
10 gadi
Reitings 2474
Reģ: 20.06.2013
Puukjumaate @ 18.07.2024 12:30

ok tulīt būs trešais video, ar pēdējo versiju, ka kaķis ir miris. nu, kas vēl varēja notikt ar kaķi? un ja godīgi šis ir vēl briesmīgāk, jo sanāk, ka kaķis ir nomiris pie alkāniem dzīvoklī vai nu mežonis nomocija, vai iseprūda logā, vai izkrita pa balkonu vai nomira no bada un karstuma dzīvoklī - tas ir vēl brutālāk nekā atstāt patversmē un par šo jau ir pants.
vēl variants ka korpulentais pelmenis meta ar kādu krēslu un nosita
18.07.2024 12:56 |
 
Reitings 1589
Reģ: 04.11.2022
yay @ 18.07.2024 12:40

Nav jābūt deklarētam juridiskajā adresē. Var lursoft papētīt to Mia music?
Nekā tur interesanta nav. Nodokļu parādu nav, nekādu finanšu datu nav. Darbības mērķi:
Aktīva popmūzikas dzīvesveida veicināšana;
Popularizēt, attīstīt un stiprināt kvalitatīvu popmūziku Latvijā;
Veicināt sabiedrības saliedētību iesaistoties popmūzikas veidošanas procesā.
18.07.2024 12:56 |
 
Reitings 1589
Reģ: 04.11.2022
18.07.2024 12:57 |
 
Reitings 21950
Reģ: 16.04.2023
VissIrSlikti @ 18.07.2024 12:56
Nekā tur interesanta nav. Nodokļu parādu nav, nekādu finanšu datu nav. Darbības mērķi:
Aktīva popmūzikas dzīvesveida veicināšana;
Popularizēt, attīstīt un stiprināt kvalitatīvu popmūziku Latvijā;
Veicināt sabiedrības saliedētību iesaistoties popmūzikas veidošanas procesā.

Jautājums ir, kas bija pirms tam? Diez var redzēt kaut kur cik nopelnīja?
18.07.2024 12:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits