KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 1965
Reģ: 21.04.2024
Komplimenti @ 18.07.2024 10:20
Es saprotu, ka patversme negrib mētāties ar apvainojumiem, iesaistīties konfliktos, arī pie kaķa atrašanas ieraksta minēja, ka lai šie cilvēki atraksta Whatsapp un nenosodīs viņus, jo tiešam savā ziņā ir labāk, ka cilvēki atstāj dzīvniekus pie patversmēm, nevis izmet mežā vai nogalina.
Tomēr jāsaka, ka sakritības ir savādas un jebkurā gadījumā patversme var taču mierīgi atbildēt.
Skaidrs, ka, ja patversmes kaķis nav Kiviču kaķis, tad Kiviču kaķis ir pazudis un tādā gadījumā es teiktu, ka Kivičiem situācija kļūst vēl sliktāka, jo pamats spekulācijām, ka kaķis nomiris.
Tomēr izskatās, ka visiem vienalga, neviens neuztver to nopietni un pēc gada viņi atkal paņems jaunu dzīvnieku. Neticu tam, ka kaut kas mainīsies, viņi tiešām savādā veidā izplūst cauri visiem sūdiem, arī Madaras un meitu mobings, Ārena utt.utt. Neticu, ka viņiem pienāks kaut kāda cita karma kā tā, kas ir tagad - degradēta dzīve un vientuļas vecumdienas, bet diez vai viņi to uztvers kā karmu, degradēta dzīve, viņuprāt, ir rokenrols, bet vientuļās vecumdienās vainos savas atvases.
P.S. Es rakstīju pie patversmes ieraksta un ietagoju 1188, bet diemžēl neko citu nesanāca ietagot, neprotu vai kas.

Tu vari ietagot tikai tos, kam seko.
Kiviči vēl kapitāli atrausies par visiem cietsirdīgajiem saviem gājieniem gan pret visiem bērniem, gan pret dzīvniekiem. Dzīve pati saliks visu pa plauktiņiem. Tā sodīs pati viņus. Un sodīs spēcīgi. Tā dabā ir iekārtots.
18.07.2024 10:57 |
 
Reitings 2710
Reģ: 14.09.2023
Bet nu ja kaķis būtu pazudis, tad tajā dienā jau toč braukt uz jūru būtu bezatbildība, tīri cilvēcīgi - kā gan, lai nomierinās, sirds nemierīga, apstaigā visus stūrus. Savukārt, ja tas nabaga dzīvnieks bija kastē kaut kur mašīnā, kad šie savus laimīgos storijus filmēja, tad vispār… Visādi gadās dzīvē, reizēm ir jāmeklē dzīvniekam jaunas mājas, tā ir liela traģēdija ģimenei, ir jābūt pilnīgam sociopātam, lai tādā brīdī laktu alko atņirgtiem zobiem. Un te pareizi teica - reizēm tiešām labāk tad atzīt, ka netiec galā, godīgi atrast dzīvniekam jaunas mājas, šķirnes kaķis ir grūti un dārgi… Bet dzīvnieks ir dzīvnieks un ne šķirnes, ne rensteles kaķi nav normāli izmest. Vai nemeklēt ar noraudātām, sarkanām acīm! Te gan jo īpaši šķirnes, jo no ielas izglābtam vismaz ir pieredze izdzīvot, bet tādam Pūciņam būtu kirdik. Un, ja nav patversmē, ja tas NAV Pūciņš, tad kur viņš ir?! Sliene tak sāka meklēt tikai pēc foruma haja, bet jaunu bilžu nav jau sen, sen, pie tam pēdējais ieraksts bija vecs video, kur Pūciņš vēl bija mazs. Tā ir arī izmantotā bilde sludinājumā, ar salīdzinoši mazāku kaķīti. Bildē uz balkona jau diezgan brangs tas Pūciņš. Labi, patversmē ir cits kaķis, tad KUR IR PŪCIŅŠ???
18.07.2024 10:57 |
 
Reitings 2710
Reģ: 14.09.2023
Vēl par Miu runājot - forši, ka aizveda uz jūru beidzot, bet tas, ka nav neviena storija bijis veselu gadu runā pats par sevi. Tieši, kad te bija sūdzības un dijsā dijsā laika posms trūkst - ir 2023.g februāris un tad hops nākamais ir šīgada februāris, kad jau te mēļoja, ka sociālie darbinieki bijuši ciemos. Tas, ka bērnu uz jūru aizved un sāk atrādīt, jo deg pakaļa jau būtu pietiekami, lai viņus neaicinātu nekur un nekad, vēl kaķis (ar Čipša vēsturi šo nevar ignorēt)… Pie tam slampa dažas dienas atpakaļ ielika foto ar Miu tajā pasākumā ar #momof4, bļin tev 3 of 4 šobrīd ir bārenes ar dzīvu māti! Aizvest mazāko uz jūru vienreiz? Kur bija viņas dzimšanas diena, a? Kur tā bilde no July so far? Jo nav jau ko likt slinkajai kuņai! Pat ne to žēlo kūkas atgriezumu, kas pašiem toreiz tika, pat to bērnam nevar, kur nu vēl dāvaniņas. Tikai pati savas nocenotās lubenes atrāda. Kā var nopirkt sev tizlu kleitu, ko ar šļopenēm tik var savilkt, bet bērnam neviena kleitiņa, īpaši šajā vecumā? Jūs par kaķi stresojat (es jau arī), bet viņa pati savu miesu un asinis pat neaprūpē.
Ps- detektīvlezbe, nobloķē IG abus bomžus, lai viņi tevi nevar noreportot. Ir iespēja, ka nobloķē visus ar viņiem saistītos kontus, ieskaitot tos, ko izveidos nākotnē.
Bet par patversmes toni - esam mierīgas. Ja nav, tad nav, patversmes tomēr dara svētīgu darbu, tur strādā tikai cilvēki, kuri dienā redz arī drausmīgas lietas un nav komunikāciju speciālisti. Var saprast, ka šis ir pēdējais, ko viņiem vajag. Jautājums paliek - kur tad ir Kiviču kaķis, jo tā būtu vismaz atrasts un aizmirsts, bet tagad nebūs viņiem miera līdz neatradīsies.
18.07.2024 11:02 |
 
Reitings 861
Reģ: 10.11.2023
Tusnelda @ 18.07.2024 10:50

Gulbenes pašvaldība droši vien klausījās, kā Andirsis sevi reklamēja : es, Andris Kivičs no Rīgas, kulta grupas Z-svars vadošais solists ar 20 gadu pieredzi, ibio! Man 10 vai vairāk krutie albūmi, un esu novadījis Rampas ugunis kādus 1500 raidījumus, bļe! Vispār man visa vasara aizsista, visi grib mani klausīties, jo man ir viena no skanīgākajām Latvijas balsīm, bet man dikti Gulbene patīk, priekš jums es vienmēr atradīšu laiku! Mans honorārs parasti ir XXXX, bet jums es sniegšu muzikālo baudījumu un jokus par 2reiz mazāku naudu, bļe, jo Gulbene man patīk!
kur lai atrod to viņu postu ar koncertu, neredzu Gulbenes fb? Reāli gribas viņiem abiem aizvērt tās nodzertās, izpuvušās mutes. kas reāli jādara, lai viņiem sanāk sūdi?
18.07.2024 11:05 |
 
Reitings 1965
Reģ: 21.04.2024
kiviči, kur ir jūsu kaķis?
18.07.2024 11:07 |
 
Reitings 1965
Reģ: 21.04.2024
Wtf @ 18.07.2024 11:05
kur lai atrod to viņu postu ar koncertu, neredzu Gulbenes fb? Reāli gribas viņiem abiem aizvērt tās nodzertās, izpuvušās mutes. kas reāli jādara, lai viņiem sanāk sūdi?

Raksti Gulbenes pašvaldības galvenajiem cilvēkiem - painformē par alimentu nemaksāšanu, nodokļu nemaksāšanu. Lai filtrē, kādu cilvēku aicina uzstāties.
18.07.2024 11:09 |
 
Reitings 1965
Reģ: 21.04.2024
Liene, parādi savu kaķi? Atradies jau vai vēl ir pazudis?
18.07.2024 11:09 |
 
Reitings 861
Reģ: 10.11.2023
Kāda zvanīja jau kuņai, plānoju šodien pakaitināt. Varētu pateikt, ka no bāriņtiesas ieradīsies uz pārbaudi, varbūt vismaz Miai kāds gardums tiks. Nezinu vai varēšu noturēties gan
18.07.2024 11:14 |
 
Reitings 7131
Reģ: 14.04.2023
Jauna diena, izdzimteņi turpina dzīvot it kā nekas nebūtu noticis, tikai mēs te lezbes cepamies par kaut kādu kaķi,ko var izmest kā nevajadzīgu mantiņu. Švabra turpina atrādīt savus nadziņus, koncertiņi notiks… Kad beidzot kaut kas izskanēs publiski? Tiešām uz bez tabu jāziņo?
18.07.2024 11:14 |
 
Reitings 488
Reģ: 02.03.2023
Komplimenti @ 18.07.2024 10:13

Es nesaprotu, kāpēc šī jautājuma uzdevēji paši nepiezvana. Es piezvanīju uzreiz tajā dienā, kad sludinājums parādījās. Nebiju izdomājusi, ka runāšu, ka kaķis atrasts, tikai gribēju paskatīties, vai eksistējošs numurs un kas runās. Atbildēja ļoti skaidri Andra balss. Sarunu neizvērsu, it kā kļūdaini uzzvanīju. Nezinu, telefons Lienes vai Andra, pacēla noteikti Andris. Piezvaniet pašas, divreiz pārliecināties ir labi. Nav jēgas sūtīt īsziņas, rakstīt Whatsapp.

Tas ir Lienes numurs.
Saglabājot whatsappā, var redzēt smuku Lieņuka bildi🤗
18.07.2024 11:15 |
 
Reitings 50907
Reģ: 20.07.2021
yay @ 18.07.2024 10:53

a nafig tik agresīvā formā jāatbild?
(es par to LLU patversmi)

Patversme ir aizkaitināta! Tā taču tikai un vienīgi pārpasaulīga sagadīšanās, ka tieši šajā patversmē nonāk gan taksis Čipsis, gan kaķis tieši tajos laikos, kad Kivičiem slepeni pazuda dzīvnieki. Patversme aktīvi dzēš komentārus, patversme kaut ko purpina par Kiviču popularitātes celšanu. Lieliski, lai ceļ šādu viņu popularitāti! Jo vairāk cilvēki uzzinās par Kiviču izdarībām, jo lielāka iespēja, ka abi parazīti vairāk nedabūs nevienu dzīvnieciņu, ko kartona kastē atstāt pie Jelgavas patversmes vārtiem.
18.07.2024 11:16 |
 
10 gadi
Reitings 5081
Reģ: 05.08.2013
susla @ 18.07.2024 11:09

Raksti Gulbenes pašvaldības galvenajiem cilvēkiem - painformē par alimentu nemaksāšanu, nodokļu nemaksāšanu. Lai filtrē, kādu cilvēku aicina uzstāties.

labi strādā piedraudēšana ar Beztabu vai stādīties priekšā kā Rīgas Viļņu žurnālistei. Pofig, ja ar citām, godīgām metodēm nevar ar viņiem tikt galā.
18.07.2024 11:17 |
 
Reitings 693
Reģ: 31.03.2023
Nebūtu man žēl sava laika un naudas priekš šādiem lopiem, varētu uz Gulbeni aizbraukt, pastāvēt ar kādu plakātu paša priekšā “dzīvnieku slepkavas” vai iemest ar kādu iepuvušu tomatu, pa to tomātu seju.
18.07.2024 11:18 |
 
Reitings 488
Reģ: 02.03.2023
Un nekas Kivičiem nebūs. Ne par suni, ne par kaķi, ne par bērniem, ne Madaru ,ne arī ko citu.
Pašūmēsies te forums un viss.
Viņš atklāti nemaksā alimentus, to zina visi, bet viņam ir ienākumi un neviens neko nost neņem.
Tā arī turpinās dricelēt savu ģitāru un viss.
Tāda tā realitāte 🤷‍♀️
Jau iepriekš paldies par mīnusiem😄
18.07.2024 11:19 |
 
10 gadi
Reitings 5081
Reģ: 05.08.2013
Tonya @ 18.07.2024 11:18
Nebūtu man žēl sava laika un naudas priekš šādiem lopiem, varētu uz Gulbeni aizbraukt, pastāvēt ar kādu plakātu paša priekšā “dzīvnieku slepkavas” vai iemest ar kādu iepuvušu tomatu, pa to tomātu seju.

dzīvē ļenka pār lūpu nevar pārspļaut. Teikumu loģisku nevar salikt kopā. Kivičš arī ir varonis tikai internetā. Atceramies, ka divi sīkie piekāva viņu :D
18.07.2024 11:22 |
 
Reitings 392
Reģ: 01.02.2024
Kā te pievienot ekrānuzņēmumu? Lieņuks man uz vēstulīti atbildēja gribu padalīties
18.07.2024 11:23 |
 
Reitings 7131
Reģ: 14.04.2023
Pikachio @ 18.07.2024 11:19
Un nekas Kivičiem nebūs. Ne par suni, ne par kaķi, ne par bērniem, ne Madaru ,ne arī ko citu.
Pašūmēsies te forums un viss.
Viņš atklāti nemaksā alimentus, to zina visi, bet viņam ir ienākumi un neviens neko nost neņem.
Tā arī turpinās dricelēt savu ģitāru un viss.
Tāda tā realitāte ?‍♀️
Jau iepriekš paldies par mīnusiem?
Kādi mīnusi? Izskatās, ka tā arī ir realitāte,ko uzrakstīji.
18.07.2024 11:25 |
 
Reitings 392
Reģ: 01.02.2024
Sveika Liene! Man kā Tavai sekotājai, un lielai dzīvnieku mīlei ir jautājums! Kur pazudis jūsu skaistais runcis? Viņš bija galvenais iemesls, kāpēc piesekoju! Vai skaistajam mincim viss kārtībā?
Sveika, Ilze!
Viņš mums 2 dienas nenāk mājās. Esam satraukušies. Vakar bijis pie kaimiņiem, bet vēl nav pārnācis. Gaidām un uztraucamies.
Lieki piebilst, ka visas acis izraudātas.
18.07.2024 11:25 |
 
Reitings 50907
Reģ: 20.07.2021
Wtf @ 18.07.2024 11:05
kur lai atrod to viņu postu ar koncertu, neredzu Gulbenes fb? Reāli gribas viņiem abiem aizvērt tās nodzertās, izpuvušās mutes. kas reāli jādara, lai viņiem sanāk sūdi?

FB jāmeklē Jaungulbenes pagasts
Tur jau ir viens labs komentārs.😀
18.07.2024 11:25 |
 
Reitings 392
Reģ: 01.02.2024
Neiil @ 18.07.2024 11:25
Sveika Liene! Man kā Tavai sekotājai, un lielai dzīvnieku mīlei ir jautājums! Kur pazudis jūsu skaistais runcis? Viņš bija galvenais iemesls, kāpēc piesekoju! Vai skaistajam mincim viss kārtībā?
Sveika, Ilze!
Viņš mums 2 dienas nenāk mājās. Esam satraukušies. Vakar bijis pie kaimiņiem, bet vēl nav pārnācis. Gaidām un uztraucamies.
Lieki piebilst, ka visas acis izraudātas.
šādi man lienux uz vēstuli par kaķi atbildēja, mele nolādētā
18.07.2024 11:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits