KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 370
Reģ: 22.02.2024
Man izskatās, un es ļoti ceru, ka tas ir Pūciņš, kurš ir sastapis savu jauno mīlošo saimnieci. Bet par kivičpāri - pretīgi radījumi. Visi reiz saņem pēc nopelniem un viņi nebūs izņēmums.
17.07.2024 08:55 |
 
Reitings 1789
Reģ: 13.09.2021
To tekstu Liene savā storijā nesaprot tapēc, ka viņa galīgi nav stiprais. Bet viņa jau atkal par sevi domā savādāk.
17.07.2024 09:02 |
 
10 gadi
Reitings 5081
Reģ: 05.08.2013
Pikachio @ 17.07.2024 08:53
Bet pag.
Patversme, kur tika atstāts Čipsis, ir tā pati ,kur atstāts Pūciņš.

un paga. Suns ar vārdu "Čipsis" mikročipā (tik bez reģistreta saimnieka) izskatās pēc TĀ Čipša, bet nav TAS Čipsis. Nu okej. labiņi.
17.07.2024 09:06 |
 
Reitings 488
Reģ: 02.03.2023
Un kāpēc pie patversmes posta par kaķi, tika izdzēsti jautājumi par kaķa ūsām un vecumu?🤔
17.07.2024 09:09 |
 
Reitings 865
Reģ: 10.01.2024
Akasha @ 17.07.2024 08:30
Un vēl tā degošās brīnumsvecītes bāšana dzīvnieciņam acīs un ūsu nogriešana... Hei, žurnālisti, ja jūs šito lasāt, vai te neiznāktu skaists, klikšķus vācošs raksts? Vai arī Kivju pāris ir tik neaizskarams, ka aiztikt viņus nedrīkst?

Izskatās, ka Latvijas varenie žurnālisti baidās rakstit neslavējamus rakstus par ietekmīgajiem pivičiem. Nožēlojami.
17.07.2024 09:12 |
 
Reitings 6638
Reģ: 05.03.2024
Eh, nu redz, ka mums bija taisnība.. Īss prieks, tie kivju mājdzīvnieki. Tā sludinājumu lapele vispār psc. Bezjēdzīgākā kāda jebkad redzēta, bezmaz, ai nu pazuda, it kā pohuj, bet, ja kāds uzzvanīs tad ok. Skaidrs, ka tas uzlipināts tikai skats pēc, ķipa meklējam. Kaķis redzēts pie mājas, zvaniet uz xxx. Nopietni? Es mož piecus tādus “kaķus” pie mājas redzu, man tagad jāzvana? Smadzeņu kroka nepietika, lai pirmo teikumu uzrakstītu “Pazudis kaķis”. Nu un ka redzēts pie mājas? Bļ, viņi pat feiku sludinājumu nevar kārtīgi uzrakstīt..
Jebkuram normālam cilvēkam pazudis mājdzīvnieks ir traģēdija, būtu pilni visi soctīkli, lapas pa visu rajonu un meklētu apkārt, nevis pamptu pie jūras. Tak skaidrs, ka nemeklē, jo vairs nav ko meklēt. Pretīgie kropļi, jūs esat 🤮
Ja tas minka patversmē ir īstais, tad prieks, ka vismaz ticis jaunās mājās. Bet nu pa nakti, tumsā nomest.. Godīgi pateikt - sorry, pārrēķinājāmies, netiekam galā un meklējam mājas - nevar? Ak, jūs heitos, ks netiekat galā? Bet kas ir tagad? Ķipa labāk? Nē, visi tāpat zin, ka jūs esat divi bezatbildīgi parazīti, kam pat sprāgušu slieku nevar uzticēt.
Sirdsšķīstā lienīte, kas baznīcu nes sevī 🤮
Žēl, ka Miu kastē pie bērnunama nevar atstāt, ne lieņuk?
17.07.2024 09:15 |
 
Reitings 6638
Reģ: 05.03.2024
Vina202222 @ 17.07.2024 09:12

Izskatās, ka Latvijas varenie žurnālisti baidās rakstit neslavējamus rakstus par ietekmīgajiem pivičiem. Nožēlojami.

Es šo nesaprotu. Viņš vairāk par publisku diršanu nav spējīgs. Nu, nosauca publiski Sipenieci visādos pretīgos vārdos, parādīja atkal, cik zems līmenis. Sipeniece nekā īsti nereaģēja un viss. Tak lai viņš dirš, viņš jau tik sevi apkauno. Un tie, kas piebalso, tādi paši alkāni vai cilvēciņi ar vienu rievu - kam svarīgs šādu pabiru viedoklis? Pohuj.
17.07.2024 09:18 |
 
Reitings 11750
Reģ: 06.07.2022
qwe @ 16.07.2024 20:05
es kad nebiju vienreiz mājās pa nakti, kaķis piemīza gultu un pēc tam vēl vairākas reizes tur gāja mizt. Aiz spīta vai kā, nezinu. Ta ka pilnīgi iespējams, kamēr primāti dzēra pa lieveņiem un kaķis bija viens ,notika līdzīgi. Turklāt nekastrētiem uzvedība mēdz būt jiptīga. Bet primāti jau neies problēmu risināt, ar kāju pa dirsu un ārā no mājas. Tādi gudrinieki, tādu shēmu izdomājuši bija ?bet pret lezbēm, viņi ir bezspēcīgi, idioti tiek atšifreti viens un divi

Kaut kad pavasarī pārītis bija redzēts Spice Home, meklējot terpentīnu. Zinātāji lēsa, ka terpentīns palīdzot kaķa urīna smaku likvidēt.
17.07.2024 09:29 |
 
Reitings 2936
Reģ: 29.05.2022
Pikachio @ 17.07.2024 09:09
Un kāpēc pie patversmes posta par kaķi, tika izdzēsti jautājumi par kaķa ūsām un vecumu??
Varbūt tā patversme zina kas tas par kaķi,un ar Kivičiem uz vienu roku? Kādēļ tad jādzēš komentāri? Čipsis dīvainā kārtā nebija tas Čipsis,kaķis ar būs ne tas.
17.07.2024 09:37 |
 
10 gadi
Reitings 2469
Reģ: 20.06.2013
EmilijaArm @ 17.07.2024 09:29

Kaut kad pavasarī pārītis bija redzēts Spice Home, meklējot terpentīnu. Zinātāji lēsa, ka terpentīns palīdzot kaķa urīna smaku likvidēt.
vēl arī terpentīnu lieto pret blusām.
17.07.2024 09:43 |
 
10 gadi
Reitings 2469
Reģ: 20.06.2013
kuranavliene @ 17.07.2024 09:37
Varbūt tā patversme zina kas tas par kaķi,un ar Kivičiem uz vienu roku? Kādēļ tad jādzēš komentāri? Čipsis dīvainā kārtā nebija tas Čipsis,kaķis ar būs ne tas.
tā sāk izskatīties. Čipsis ar reģistrētu vārdu Čipsis mikročipā pēkšņi vairs nav tas Čipsis. Nu drusku smieklīgi. Laikam resnais ar savu mačo augumu un piesviedrēto padušu un piemīzto bikšu šarmu būs apburis tās patversmes darbinieces
17.07.2024 09:45 |
 
Reitings 3615
Reģ: 25.09.2023
piparmeetra @ 17.07.2024 09:15
Eh, nu redz, ka mums bija taisnība.. Īss prieks, tie kivju mājdzīvnieki. Tā sludinājumu lapele vispār psc. Bezjēdzīgākā kāda jebkad redzēta, bezmaz, ai nu pazuda, it kā pohuj, bet, ja kāds uzzvanīs tad ok. Skaidrs, ka tas uzlipināts tikai skats pēc, ķipa meklējam. Kaķis redzēts pie mājas, zvaniet uz xxx. Nopietni? Es mož piecus tādus “kaķus” pie mājas redzu, man tagad jāzvana? Smadzeņu kroka nepietika, lai pirmo teikumu uzrakstītu “Pazudis kaķis”. Nu un ka redzēts pie mājas? Bļ, viņi pat feiku sludinājumu nevar kārtīgi uzrakstīt..
Jebkuram normālam cilvēkam pazudis mājdzīvnieks ir traģēdija, būtu pilni visi soctīkli, lapas pa visu rajonu un meklētu apkārt, nevis pamptu pie jūras. Tak skaidrs, ka nemeklē, jo vairs nav ko meklēt. Pretīgie kropļi, jūs esat ?
Ja tas minka patversmē ir īstais, tad prieks, ka vismaz ticis jaunās mājās. Bet nu pa nakti, tumsā nomest.. Godīgi pateikt - sorry, pārrēķinājāmies, netiekam galā un meklējam mājas - nevar? Ak, jūs heitos, ks netiekat galā? Bet kas ir tagad? Ķipa labāk? Nē, visi tāpat zin, ka jūs esat divi bezatbildīgi parazīti, kam pat sprāgušu slieku nevar uzticēt.
Sirdsšķīstā lienīte, kas baznīcu nes sevī ?
Žēl, ka Miu kastē pie bērnunama nevar atstāt, ne lieņuk?

Kaut ko palaidu garām? Kur Jūs ņēmāt, ka viņiem pazudis kaķis un viņš nav pie viņiem?
17.07.2024 09:45 |
 
10 gadi
Reitings 2469
Reģ: 20.06.2013
piparmeetra @ 17.07.2024 09:15
Eh, nu redz, ka mums bija taisnība.. Īss prieks, tie kivju mājdzīvnieki. Tā sludinājumu lapele vispār psc. Bezjēdzīgākā kāda jebkad redzēta, bezmaz, ai nu pazuda, it kā pohuj, bet, ja kāds uzzvanīs tad ok. Skaidrs, ka tas uzlipināts tikai skats pēc, ķipa meklējam. Kaķis redzēts pie mājas, zvaniet uz xxx. Nopietni? Es mož piecus tādus “kaķus” pie mājas redzu, man tagad jāzvana? Smadzeņu kroka nepietika, lai pirmo teikumu uzrakstītu “Pazudis kaķis”. Nu un ka redzēts pie mājas? Bļ, viņi pat feiku sludinājumu nevar kārtīgi uzrakstīt..
Jebkuram normālam cilvēkam pazudis mājdzīvnieks ir traģēdija, būtu pilni visi soctīkli, lapas pa visu rajonu un meklētu apkārt, nevis pamptu pie jūras. Tak skaidrs, ka nemeklē, jo vairs nav ko meklēt. Pretīgie kropļi, jūs esat ?
Ja tas minka patversmē ir īstais, tad prieks, ka vismaz ticis jaunās mājās. Bet nu pa nakti, tumsā nomest.. Godīgi pateikt - sorry, pārrēķinājāmies, netiekam galā un meklējam mājas - nevar? Ak, jūs heitos, ks netiekat galā? Bet kas ir tagad? Ķipa labāk? Nē, visi tāpat zin, ka jūs esat divi bezatbildīgi parazīti, kam pat sprāgušu slieku nevar uzticēt.
Sirdsšķīstā lienīte, kas baznīcu nes sevī ?
Žēl, ka Miu kastē pie bērnunama nevar atstāt, ne lieņuk?
gan jau arī ar laiku primāti izdomas kā tikt no Mias vaļā
17.07.2024 09:46 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4231
Reģ: 31.10.2010
Jebkurā gadījumā Kivjiem tagad ir tāda neērta situācija. Ja agrāk kaķis tika rādīts regulāri, tagad jaunu bilžu ar viņu vairs nebūs. Ja jautās, viņi jau var atbildēt, ka kaķis aizbēga un pazuda, bet tad viņiem jāspēj atspēkot tālākos jautājumus par to, kāpēc ir tik pasīvi meklēšanā. Jo patiešām - cilvēkiem, kam pazudis mājdzīvnieks, būs ar to pilni soctīkli.
Es arī esmu diezgan droša, ka Jelgavas patversmes kaķis ir Pūciņš. Cik liela var būt sagadīšanās, ka citam kaķim būtu aprautas ūsas tieši tajā pašā vietā? Un datums, kad kaķis tur nonāca - tieši pirms abu cērmju brauciena uz UK. Sorry, bet tāda sakrītība nevar būt.
17.07.2024 09:54 |
 
Reitings 50907
Reģ: 20.07.2021
Pikachio @ 17.07.2024 09:09
Un kāpēc pie patversmes posta par kaķi, tika izdzēsti jautājumi par kaķa ūsām un vecumu??

Droši vien tāpēc, ka tur strādā kāda Kiviča fane, kas pa vakariem klausās "griķi griķi griķi" vai "vanna vanna vanna". Protams, ka aizstāvēja savu elku gan toreiz Čipša, gan tagad kaķa lietā.
Nenovērtēsim par zemu Kiviču un viņa spalvainā alusvēdera, piemīzto apeņu un piesvīdušā sētnieku ķiteļa šarmu
17.07.2024 10:05 |
 
Reitings 615
Reģ: 01.12.2022
Pie Pūciņa vajag ietagot Litu Konopori (vai tam līdzīgs uzvārds). Vetārste. Viņa jau par Čipsi neglaimojoši par Kivičpārīti rakstīja. Lita dzīvniekus vairāk mīl kā Kivičveidīgos.
17.07.2024 10:07 |
 
Reitings 1965
Reģ: 21.04.2024
Minelūše @ 17.07.2024 09:54
Jebkurā gadījumā Kivjiem tagad ir tāda neērta situācija. Ja agrāk kaķis tika rādīts regulāri, tagad jaunu bilžu ar viņu vairs nebūs. Ja jautās, viņi jau var atbildēt, ka kaķis aizbēga un pazuda, bet tad viņiem jāspēj atspēkot tālākos jautājumus par to, kāpēc ir tik pasīvi meklēšanā. Jo patiešām - cilvēkiem, kam pazudis mājdzīvnieks, būs ar to pilni soctīkli.
Es arī esmu diezgan droša, ka Jelgavas patversmes kaķis ir Pūciņš. Cik liela var būt sagadīšanās, ka citam kaķim būtu aprautas ūsas tieši tajā pašā vietā? Un datums, kad kaķis tur nonāca - tieši pirms abu cērmju brauciena uz UK. Sorry, bet tāda sakrītība nevar būt.

Atceraties kā Kerkira meklēja savu kaķi? Apbraukāja mājas, rajonu, mežu. Visu laiku raudāja un pārdzīvoja. Tikmēr šitā slampa, gorās kamerā, izliek murgainus storijus. Viss pofigā.
17.07.2024 10:07 |
 
Reitings 448
Reģ: 17.07.2024
EmilijaArm @ 17.07.2024 09:29

Kaut kad pavasarī pārītis bija redzēts Spice Home, meklējot terpentīnu. Zinātāji lēsa, ka terpentīns palīdzot kaķa urīna smaku likvidēt.
Sveikas, Acīgās! Terpentīns ir labs smakas noņēmējs, bet es priekšroku dodu svaigam citronam, jo neciešu terpentīna smaku. Lieliski noņem smakas un skaisti smaržo. Man ir 2 kaķi un es regulāri ar svaigu citronu tīru māju, īpaši priekštelpu, kāpnes, jo mēs ienesam mājās dažādas smakas ar apaviem…tas lai kaķi nejūk prātā un var mierīgi bez stresa būt:). Savukārt abi mīlestības un pattiesības sludinātāji, taisnības aizstāvji, labbūtības eksperti, galu galā eksperti visās jomās ir palaiduši garām zināšanas par dzīvvniekiem, tomēr kaut ko nezina…varbūt Lursoft jāpaskatās patversmes dibinātāji, kas zina, varbūt tur ir kādas draudzības, jo 2 dzīvnieki vienā patversmē…nu, nu un tieši Jelgavā, nevis Rīgā. Pārāk daudz sakritību.
17.07.2024 10:08 |
 
Reitings 448
Reģ: 17.07.2024
Vina202222 @ 17.07.2024 09:12

Izskatās, ka Latvijas varenie žurnālisti baidās rakstit neslavējamus rakstus par ietekmīgajiem pivičiem. Nožēlojami.
Nevis baidās, bet ir svarīgākas lietas ko cilāt. Gar sūdiem rokas nesmērēs, neiedziļinoties detaļās, nu neinteresē nevienam tas pāris, tukša vieta.
17.07.2024 10:12 |
 
Reitings 708
Reģ: 07.02.2024
Vina202222 @ 17.07.2024 09:12

Izskatās, ka Latvijas varenie žurnālisti baidās rakstit neslavējamus rakstus par ietekmīgajiem pivičiem. Nožēlojami.

Tā izskatās, diemžēl. Un tas, ka Kivičs nav piebļávis pilni internetu, liecina, ka viss ir taisnība. Tāpēc klusē. Un Lienei saka, lai neko neraksta un klusē, ka paies laiks un visi visu aizmirsīs. Un pats skumjākais, ka tā arī būs. Atbildība nekāda.
17.07.2024 10:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits