KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 5595
Reģ: 20.08.2021
123annna @ 10.11.2021 16:54
Cīsiņi un rīsi - šedevrs ?

Mārtiņš Rītiņš pienes ūdeni
10.11.2021 18:01 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
LaikamGarlaicigi @ 10.11.2021 17:53

MANUPRĀT,
- Lienei kļūstot vecākai smaganu līnija atkāpjas un var redzēt vietu kur porcelāna plāksnīte piestiprināta pie metāla bāzes
- Vai plāksnīte sairst un tumšo apakšmetālu var ieraudzīt
- Vai zobs zem plāksnītes pūst/bojājas (bet diez visi zobi būtu tādi viņai)
Neesmu zobārsts. Tikai Īsais apskats gūglējot.
Zinu, ka kroņi un Venīra plāksnīšu mūža ilgums ir 10-15 gadi. Aptuveni tik arī gadi ir kopš Nemīlamais ex-vīrs Ārens ielika. Tie venīri ir arī diezgan dārgi. Noteikti ne pa kabatai Norvēģijas zivju ķidātāja sievai, mājsaimniecei.

Es neņemos spriest par tiem zobiem, bet kas teicis, ka viņš ķidā zivis?
Un ja ķidā, tas ir kaut kas nosodāms vai slikts? Labāk ir ja ielas slauka vai ofisā strādā? Katrs darbs ir cienijams.
10.11.2021 18:05 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Sisenis @ 10.11.2021 18:05

Es neņemos spriest par tiem zobiem, bet kas teicis, ka viņš ķidā zivis?
Un ja ķidā, tas ir kaut kas nosodāms vai slikts? Labāk ir ja ielas slauka vai ofisā strādā? Katrs darbs ir cienijams.

Piekrītu. Un tas pats par ataugušajiem matiem. Ak, šausmas, ak, šausmas, mani atauguši, nevar aiziet pie friziera. Nu, ar varbūt viņa grib atpakaļ savu dabīgo matu krāsu, tāpēc staigā tā, kā staigā. Jā, varbūt estētiski nav baigi smukais skats, bet - who cares? Ja viņai tā patīk, dievs pasarg, lai staigā. Brīžiem te tiešām, kā jau Scandinavian rakstīja, iet trakāk kā pamatskolā, kur atraduši vienu upuri, kuru bez apstājas izsmiet. Jā, ja viņa uzvedas galīgi crazy, kā pēdējo dienu laikā, okei, izsakām savu viedokli, kas zina, varbūt izlasīs un aizdomāsies. Bet tad, kad cilvēks neko sliktu nedara, nu nafig visu laiku viņu apņirgt. Par ataugušajām matu saknēm, par melnajām smaganām (man arī ir dzīvē bijis brīdis, kad pat nevarēju aiziet zobu izraut, jo man nebija tie 60eur, kurus prasīja par zoba izraušanu. Zobu raušana, nemaz nerunājot par labošanu vai venīriem, ir ĻOTI dārgs prieks, par ko laikam te daudzas aizmirst), par rīsiem ar cīsiņiem, par vīru-zivju ķidātāju. Ja te raksta, ka Lienes raksītie teksti ir pretīgi, tad šis ir tikpat pretīgi - apņirgt par darbu, ko cilvēks dara vai par ēdienu, kādu ēd. Labi, ka ir vismaz tie paši rīsi ar cīsiņiem. Un, ja viņai tas liekas tāds šedevrs, ka ar to jāpadalās savos storijos, nu lai dalās. Kā jau teicu, es varu saprast, ja piekasās par to, kā viņa uzvedas, kad trako vai dzer, bet, kad piekasās jau par katru sīkumu, goda vārds, atgādina pamatskolas līmeni.
10.11.2021 18:37 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Sisenis @ 10.11.2021 18:05

Es neņemos spriest par tiem zobiem, bet kas teicis, ka viņš ķidā zivis?
Un ja ķidā, tas ir kaut kas nosodāms vai slikts? Labāk ir ja ielas slauka vai ofisā strādā? Katrs darbs ir cienijams.

Varbūt pati, kā viena no daudziem Latvijas emigrantiem esmu pārāk pieradusi pie apzīmējumiem "zemeņu lasītāji", "stabu krāsotāji", sprīdīši, labas dzīves meklētāji, u.t.t. MAN vairs tie nav aizskaroši. Nebija doma aizskart profesiju. Iepriekš Kivis ir bijis celtniecībā (?) un naksklubu bounceris. Droši vien kaut ko līdzīgu fizisku dara tagad. Ja Liene nestrādā tad līdz jauniem venīriem kā līdz mēnesim.
10.11.2021 18:39 |
 
Reitings 5595
Reģ: 20.08.2021
Uzskatu, ka Lienei ir jāatsakās no storijiem Q&A! Jo katrā šādā reizē tiek lietas samazgas par Madaru, kas ir ļoti kaitinoši! Madara savos storijos par Lieni vai Andri vispār neko!
Nav jau godīgi, ka Lieņuks izārdās pa IG, un tad nākamās dienas viss uci puci, viss ir kolosāli! Tā jau gan īsti tas viss nestrādā, par savām publikācijām ir jāatbild, viņai ka izbijusai žurnālistei tas butu jazina!
Labāk, lai ziņo par to kāds ir laiks Norvēģijā un kāds skats no loga! Amen ar to visu!
10.11.2021 18:46 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Ja Liene grib ataudzet dabigos matus, butu nokrasojusi tos blondos galus lidziga krasa ka saknes! Kaut gan nedomaju, ka vina klus par tumsmati.
Jezin, reklame matu kopsanas lidzeklus tada paskata!
10.11.2021 19:17 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
https://failiem.lv/u/67tcprhfu
Smaganas tiesam sapigas izskatas. 😲
10.11.2021 19:24 |
 
10 gadi
Reitings 2481
Reģ: 20.06.2013
Apskatījos pēdējos story, viņai tiešām smaganas traki iekaisušas. Pat žēl viņu sametās, sāpīga mute, viens zobs jau apakšā nokritis melns... Aromāts gan jau arī ne tas labākais no iekaisušām, asinojošam smaganām.... Naudas zobārstam nav... Naudas frizierim nav... Skaistumkaralienes noriets...jaunībā visi vīrieši varēja būt pie viņas kājām, tagad palikuši tikai atauguši mati, izrupuši zobi, tukšs konts un no alko uzblīdusi seja
10.11.2021 19:59 |
 
Reitings 694
Reģ: 16.02.2021
Lienuks parlabojis savuu murgojumu, bet foruma jau viss izlasāms.
10.11.2021 20:14 |
 
Reitings 120
Reģ: 20.07.2021
Miaa @ 10.11.2021 18:37

Piekrītu. Un tas pats par ataugušajiem matiem. Ak, šausmas, ak, šausmas, mani atauguši, nevar aiziet pie friziera. Nu, ar varbūt viņa grib atpakaļ savu dabīgo matu krāsu, tāpēc staigā tā, kā staigā. Jā, varbūt estētiski nav baigi smukais skats, bet - who cares? Ja viņai tā patīk, dievs pasarg, lai staigā. Brīžiem te tiešām, kā jau Scandinavian rakstīja, iet trakāk kā pamatskolā, kur atraduši vienu upuri, kuru bez apstājas izsmiet. Jā, ja viņa uzvedas galīgi crazy, kā pēdējo dienu laikā, okei, izsakām savu viedokli, kas zina, varbūt izlasīs un aizdomāsies. Bet tad, kad cilvēks neko sliktu nedara, nu nafig visu laiku viņu apņirgt. Par ataugušajām matu saknēm, par melnajām smaganām (man arī ir dzīvē bijis brīdis, kad pat nevarēju aiziet zobu izraut, jo man nebija tie 60eur, kurus prasīja par zoba izraušanu. Zobu raušana, nemaz nerunājot par labošanu vai venīriem, ir ĻOTI dārgs prieks, par ko laikam te daudzas aizmirst), par rīsiem ar cīsiņiem, par vīru-zivju ķidātāju. Ja te raksta, ka Lienes raksītie teksti ir pretīgi, tad šis ir tikpat pretīgi - apņirgt par darbu, ko cilvēks dara vai par ēdienu, kādu ēd. Labi, ka ir vismaz tie paši rīsi ar cīsiņiem. Un, ja viņai tas liekas tāds šedevrs, ka ar to jāpadalās savos storijos, nu lai dalās. Kā jau teicu, es varu saprast, ja piekasās par to, kā viņa uzvedas, kad trako vai dzer, bet, kad piekasās jau par katru sīkumu, goda vārds, atgādina pamatskolas līmeni.

Un tad,kad pati Mrs.Labā diena visus pēc kārtas ķengā,tad tas tā kā ok? Un viņas ķengās pat nav viduskolnieču līmenis. Ko sēsi to pļausi! Viņa ne uz brīdi nav atstājusi kaut drusku iespaidu par to,lai viņu kaut uz brīdi pažēlotu!
Varam salīdzināt kaut vai blakus tēmu “Ietekmeles” , tur cilvēki adekvāti apsriež citus ( ok citreiz ir arī gaužām neadekvāti), izsaka savu viedokli! Liene pati ir izpelnījusies,lai nu jau apstiestu viņas nagus,matus, vīru-ķidātāju u.tt. Viņa nav ne mazāko kripatiņi parādījusi cieņu pret līdzcilvēkiem.Tad kāpēc,lai līdzcilvēki cienītu viņu?
10.11.2021 20:49 |
 
Reitings 1652
Reģ: 11.04.2015
Filomena @ 10.11.2021 20:14
Lienuks parlabojis savuu murgojumu, bet foruma jau viss izlasāms.

Vina pilnigi nomainijusi tekstu 😂😂
Bail laikam palika pec foruma lasišanas.
Kartejais pieradijums, ka cilveks slimo ar šizofreniju.
10.11.2021 21:02 |
 
Reitings 4870
Reģ: 19.09.2016
Liene ir viens no retajiem cilvēkiem pret kuru es nekādi nevaru just žēlumu.Pārāk daudz žults no tās mutes ir lijusi.
10.11.2021 21:23 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Man ir vairāk žēl tās piramīdshēmu pulvertigotājas, kuras daža tiešām nekāro neko vairāk kā nedaudz piepelnīties. Man nav žēl galīgi šos divus provokatorus. Paši kacina sabiedrību ar saviem publiskajiem izgājieniem un pēc tam tā "a kāpēc mums vispār cilvēki pievērš uzmanību, jums savas dzīves vispār nav?"
Tiešām notikumiem bagāti 3 gadi. Malači. Zemē ielīstu, ja piedzīvotu 10% no šī saraksta:
- Ļenka izjauc kārtējā slavenā Andra ģimeni
- Kiva atrāda vafeli vannā
- Tas stulbais seriāls
- Liene nočiepj Madaras jaciņu (kura, interesanti, ilgi nav redzēta)
- Sunīšpoza ar Lieni noplūst pie Madaras
- Andris negrib maksāt bērnu uzturnaudu
- Lienei atņem 3 meitas (vai pati atsakās kā Andris teica)
- 13 orgasmi dienā
- Kivis "sakasās ar Endziņu" + tas stulbais boksa mačs
- Sakasās ar "veco intriganti" un kas nu tur bija "mauka, kas it kā kaut ko zinātu"
- Kivis prezentē savas grāmatas vāku
- Kivi Atspārda pasmitgadnieki pie Rimīša
- Ik pa laikam Andra ņemšanās ap Lienes pagātni, it īpaši Ex-Andri
- Kivis uzšauj pa krēsliem, kas lido Lienes sejas virzienā tā ka vajag slimnīcā šuves
- Liene pazūd un slēpjas (tiek slēpta?) klosteros un Ģintermuižā
- Spānijas epopeja ar netīro dzīvokli, klaigāšanu, uzdzīvi, pazaudēto drauga ģitāru, u.t.t.
- Kivis piekāš pāris cilvēkus, kas bija pasūtījuši koncertus
- Kivis lūdzas kādu atvest no Vācijas kaut kādā ne gluži kravas furgonā
- Kivi nobano vairākas lidsabiedrības
... tad es atsekoju sāgai līdz ....
- Kivičs aizstāv Didrihsoni un izsmej Kašeru
- Kiviča puspliko meitu fotogrāfiju ētiskums tiek apspriests (+ tā nepiesprādzēšanās)
- Kiviča domas par mājsēdi un vakcīnām
- ieslēdzās mēnesi ilgs terors pret Madaru šovasar
10.11.2021 21:24 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
Liene ir drausmīgi ļauns,skaudīgs,iedomīgs cilvēks.Viņa grib parādīt sevi par baltu,pūkainu un nevainīgu enģeli, kurš nežēlīgi cieš.Kuru visi apskauž un apsmej.Bet kādēļ? Ko izdarija Madara? Neko! Viņa tak neaizvīla Lienei vīru.Katrā ģimenē ir nesaskaņas un krīzes,kuras ir jāpārvar. Un tas ir divu darbs,bet šajā ģimenē Andris nevēlējās piestrādāt un tādā brīdī uzradās Liene,kura atļauj iedzert! Kura paver kājas jebkurā brīdī,neskatoties ir blakus bērni vai nav.Un tagad Liene redzot ka Madara ir laimīga,uzplaukst ar katru dienu krāšņāk,no skaudības met zemes pa gaisu.Kas tās par muļķībām,ka Madara draud bērnam? Ja tā būtu,tad Liene klupdama krizdama būtu policijā.Labāk pamācītos gaumīgas bildes taisīt,atradusi kādu hobiju.Nevis sēdētu soc.tīklos.Un tā visur bāzšana-es dejotāja,es skaistumkaraliene! Ne jau viņa vienīgā dejotāja,es arī dejoju tikai man nenāk prātā nepārtraukti par to kladzināt.Bondare un Jenerte un citas,arī bija skaistumkaralienes,bet visu laiku nebāž acīs savus statusus.Liene sasniedz reāli kaut ko un pašas spēkiem un tad lielies.Un liec mieru Madarai,tev līdz viņai kā līdz zvaigznēm.
10.11.2021 21:26 |
 
Reitings 5595
Reģ: 20.08.2021
Filomena @ 10.11.2021 20:14
Lienuks parlabojis savuu murgojumu, bet foruma jau viss izlasāms.

Kuru no visiem spārnotajiem postiem ir parveidojusi?
10.11.2021 21:32 |
 
Reitings 5595
Reģ: 20.08.2021
LaikamGarlaicigi @ 10.11.2021 21:24
Man ir vairāk žēl tās piramīdshēmu pulvertigotājas, kuras daža tiešām nekāro neko vairāk kā nedaudz piepelnīties. Man nav žēl galīgi šos divus provokatorus. Paši kacina sabiedrību ar saviem publiskajiem izgājieniem un pēc tam tā "a kāpēc mums vispār cilvēki pievērš uzmanību, jums savas dzīves vispār nav?"
Tiešām notikumiem bagāti 3 gadi. Malači. Zemē ielīstu, ja piedzīvotu 10% no šī saraksta:
- Ļenka izjauc kārtējā slavenā Andra ģimeni
- Kiva atrāda vafeli vannā
- Tas stulbais seriāls
- Liene nočiepj Madaras jaciņu (kura, interesanti, ilgi nav redzēta)
- Sunīšpoza ar Lieni noplūst pie Madaras
- Andris negrib maksāt bērnu uzturnaudu
- Lienei atņem 3 meitas (vai pati atsakās kā Andris teica)
- 13 orgasmi dienā
- Kivis "sakasās ar Endziņu" + tas stulbais boksa mačs
- Sakasās ar "veco intriganti" un kas nu tur bija "mauka, kas it kā kaut ko zinātu"
- Kivis prezentē savas grāmatas vāku
- Kivi Atspārda pasmitgadnieki pie Rimīša
- Ik pa laikam Andra ņemšanās ap Lienes pagātni, it īpaši Ex-Andri
- Kivis uzšauj pa krēsliem, kas lido Lienes sejas virzienā tā ka vajag slimnīcā šuves
- Liene pazūd un slēpjas (tiek slēpta?) klosteros un Ģintermuižā
- Spānijas epopeja ar netīro dzīvokli, klaigāšanu, uzdzīvi, pazaudēto drauga ģitāru, u.t.t.
- Kivis piekāš pāris cilvēkus, kas bija pasūtījuši koncertus
- Kivis lūdzas kādu atvest no Vācijas kaut kādā ne gluži kravas furgonā
- Kivi nobano vairākas lidsabiedrības
... tad es atsekoju sāgai līdz ....
- Kivičs aizstāv Didrihsoni un izsmej Kašeru
- Kiviča puspliko meitu fotogrāfiju ētiskums tiek apspriests (+ tā nepiesprādzēšanās)
- Kiviča domas par mājsēdi un vakcīnām
- ieslēdzās mēnesi ilgs terors pret Madaru šovasar

Vēl tak bija apelsīnu mētāšana viesmīlei!
10.11.2021 21:35 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
Un vēl Liene baigā Andra meitu audzinātāja.Vēl tak lai pakladzina,ka visu ko meitenes prot iemācijusi šī.Vēl Madarai pārmet par bērnu ēdināšanu,paši grūž bērniem kolu,čipšus bet vainīgi citi.Savas lai audzina kukuška.
10.11.2021 21:38 |
 
Reitings 1652
Reģ: 11.04.2015
McSara @ 10.11.2021 21:32

Kuru no visiem spārnotajiem postiem ir parveidojusi?

To, kur ieprieksh bija zemteksti par Madaru.
Posts, kas seko aiz kologena 😂
10.11.2021 21:50 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
LaikamGarlaicigi @ 10.11.2021 21:24
Man ir vairāk žēl tās piramīdshēmu pulvertigotājas, kuras daža tiešām nekāro neko vairāk kā nedaudz piepelnīties. Man nav žēl galīgi šos divus provokatorus. Paši kacina sabiedrību ar saviem publiskajiem izgājieniem un pēc tam tā "a kāpēc mums vispār cilvēki pievērš uzmanību, jums savas dzīves vispār nav?"
Tiešām notikumiem bagāti 3 gadi. Malači. Zemē ielīstu, ja piedzīvotu 10% no šī saraksta:
- Ļenka izjauc kārtējā slavenā Andra ģimeni
- Kiva atrāda vafeli vannā
- Tas stulbais seriāls
- Liene nočiepj Madaras jaciņu (kura, interesanti, ilgi nav redzēta)
- Sunīšpoza ar Lieni noplūst pie Madaras
- Andris negrib maksāt bērnu uzturnaudu
- Lienei atņem 3 meitas (vai pati atsakās kā Andris teica)
- 13 orgasmi dienā
- Kivis "sakasās ar Endziņu" + tas stulbais boksa mačs
- Sakasās ar "veco intriganti" un kas nu tur bija "mauka, kas it kā kaut ko zinātu"
- Kivis prezentē savas grāmatas vāku
- Kivi Atspārda pasmitgadnieki pie Rimīša
- Ik pa laikam Andra ņemšanās ap Lienes pagātni, it īpaši Ex-Andri
- Kivis uzšauj pa krēsliem, kas lido Lienes sejas virzienā tā ka vajag slimnīcā šuves
- Liene pazūd un slēpjas (tiek slēpta?) klosteros un Ģintermuižā
- Spānijas epopeja ar netīro dzīvokli, klaigāšanu, uzdzīvi, pazaudēto drauga ģitāru, u.t.t.
- Kivis piekāš pāris cilvēkus, kas bija pasūtījuši koncertus
- Kivis lūdzas kādu atvest no Vācijas kaut kādā ne gluži kravas furgonā
- Kivi nobano vairākas lidsabiedrības
... tad es atsekoju sāgai līdz ....
- Kivičs aizstāv Didrihsoni un izsmej Kašeru
- Kiviča puspliko meitu fotogrāfiju ētiskums tiek apspriests (+ tā nepiesprādzēšanās)
- Kiviča domas par mājsēdi un vakcīnām
- ieslēdzās mēnesi ilgs terors pret Madaru šovasar
Bet Lienei tas ir wooww!
10.11.2021 21:53 |
 
Reitings 1652
Reģ: 11.04.2015
Lienei laikam aptrukusies auditorija
Vispirms viņa mani bloķē, kad uzdodu jautājumu. 😀 Tagad pēkšņi atbloķējusi 🤷‍♀️😂
10.11.2021 22:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits