KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 120
Reģ: 20.07.2021
Nav_vispar @ 10.11.2021 11:51
Izskatās, ka Liene salasijās forumu par bāriņtiesu, tagad sāk tādus attaisnojošus storijus likt :D Ka patīk tīra māja un Mia palīgs.
Liene, vari necensties, tāpat tak zināms, kas notiek tavās mājās. Turklāt tajā spogulī, ja ieskatās var ļoti redzēt, cik Tev aizblīdusi seja pēc plosta.

Protams, ka viņa lasa, kas te notiek. To jau ne vienu vien reizi esam te sapratuši 😁
10.11.2021 12:42 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10569
Reģ: 29.01.2009
Meitenes, ja jūs uzskatāt, ka Liene ir slima un lasa šo portālu, tad kādēļ jūs vēl vairāk viņu nospiežat?
Cilvēks rāda dabas skatus. Jāsmejas!
Cilvēks rāda, ka patīk sakopta māja. Jāsmejas!
Jūs justos atvieglotas, ja ar viņu kas tiešām slikts notiktu?
Pieaugušas sievietes, bet uzvedas kā tīnes, kuras skolas gaitenī atradušas upuri, kuru var regulāri zākāt kaut vai par to, ka upuris uzvilcis baltu blūzi. Kad šādi tīņi izdara pašnāvību, tad gan uz laiku ir biedējošs klusums.
Jūs noteikti teiksiet - a ko viņa par Madaru raksta!? Ja tā, tad pašas taču sakāt, ka Madara to nelasa un viņai vienalga.
Lūdzu, izvērtējiet savu rīcību, ja reiz atzīstat, ka cilvēkam ir vāja psihe!
10.11.2021 12:50 |
 
Reitings 4870
Reģ: 19.09.2016
Scandinavian @ 10.11.2021 12:50
Meitenes, ja jūs uzskatāt, ka Liene ir slima un lasa šo portālu, tad kādēļ jūs vēl vairāk viņu nospiežat?
Cilvēks rāda dabas skatus. Jāsmejas!
Cilvēks rāda, ka patīk sakopta māja. Jāsmejas!
Jūs justos atvieglotas, ja ar viņu kas tiešām slikts notiktu?
Pieaugušas sievietes, bet uzvedas kā tīnes, kuras skolas gaitenī atradušas upuri, kuru var regulāri zākāt kaut vai par to, ka upuris uzvilcis baltu blūzi. Kad šādi tīņi izdara pašnāvību, tad gan uz laiku ir biedējošs klusums.
Jūs noteikti teiksiet - a ko viņa par Madaru raksta!? Ja tā, tad pašas taču sakāt, ka Madara to nelasa un viņai vienalga.
Lūdzu, izvērtējiet savu rīcību, ja reiz atzīstat, ka cilvēkam ir vāja psihe!

Atvaino, man pilnīgi vienalga, ka Liene to lasa. Lai lasa. Es neuzskatu, ka, ja cilvēks ir psihiski slims, tad var izpausties kā grib un liet žulti. Viņa noteikti nav tā nabadzīte, kas būtu jāžēlo.
10.11.2021 13:07 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Ļena IR psihiski slima, bet paralēli psihiskām novirzēm viņa ir ļauna, viltīga, manipulatore un bezkaunīga, kas ir ļoti raksturīgs cilvēkiem ar tāda veida psihiskiem traucējumiem, kādi ir viņai. Tādi indivīdi, kā jau teicu, izmainās par 180 grādiem, līdz ko ierauga “dakteri vai policistu”.
Piemēru? Mārupē staigājošais šiziķis, par kuru bij skandāls ziņās - seko, uzmācas sievietēm. TAČU večiem iet apkārt ar līkumu un stulbās izdarības beidzas momentā, kad kāds uzkliedz vai pasaka, ka pateiks tēvam. Traks? Jā! Taču lieliski saprot, kad var atrauties pa galvu un trakums momentā zem kontroles.
Te ir tāpat, tikai citas izpausmes, Madaru apkakā, jo nekas jau nebūs, ne tai Madarai tādas naudas, ne sakaru, lai psihenē to slampu iebāztu. Par Ārenu klusums, pat totālā pālī un šizo uzplūdos klusums. JO? Ārenam ir nauda un sakari, tādu plancku iebāzt ārstēties kā nospļauties.
Šizo izpausmes, bet puse uz pusi ar manipulēšanu un viltībām. Tas nav pašnāvnieces tips, ticiet man 🤣🤣🤣 Viņa var tādas mahinācijas, sūdus un fantāzijas sataisīt attiecībā uz citiem, ka tik turies, pari sev viņa ne pirkstiņu nepieliks, pietupsies 50reizes, iedzers kafiju un uzdrukās kārtējo dzejas gabalu.
10.11.2021 13:10 |
 
10 gadi
Reitings 2481
Reģ: 20.06.2013
Opā, Lieņuks beidzot atgājusi, savākusies, matus izmazgājusi.... Cik ilgi šoreiz novilks līdz nākamajām lēkmēm? Bet ģīmis pabriesmīgs, uzblīdis, aizpampis, arvien vairāk līdzinās stacijas bomžiem... . Lienei ļoti ātri sejā var pamanīt dzeršanas sekas.
Un lai viņa šo lasa un lai Andris arī izlasa, tad varbūt beidzot sapratīs, ka, lai šo savāktu, nepietiek iedot pa tāfeli, bet vajag pie ārsta aizvest.
10.11.2021 13:23 |
 
Reitings 120
Reģ: 20.07.2021
Scandinavian @ 10.11.2021 12:50
Meitenes, ja jūs uzskatāt, ka Liene ir slima un lasa šo portālu, tad kādēļ jūs vēl vairāk viņu nospiežat?
Cilvēks rāda dabas skatus. Jāsmejas!
Cilvēks rāda, ka patīk sakopta māja. Jāsmejas!
Jūs justos atvieglotas, ja ar viņu kas tiešām slikts notiktu?
Pieaugušas sievietes, bet uzvedas kā tīnes, kuras skolas gaitenī atradušas upuri, kuru var regulāri zākāt kaut vai par to, ka upuris uzvilcis baltu blūzi. Kad šādi tīņi izdara pašnāvību, tad gan uz laiku ir biedējošs klusums.
Jūs noteikti teiksiet - a ko viņa par Madaru raksta!? Ja tā, tad pašas taču sakāt, ka Madara to nelasa un viņai vienalga.
Lūdzu, izvērtējiet savu rīcību, ja reiz atzīstat, ka cilvēkam ir vāja psihe!

Es pat ļoti ceru, ka viņa lasa, varbūt kaut kur smadzeņu krokā aizķersies kaut kas un sāks paskatīties uz visu šo no malas. Tas ja viņai ir vāja psihe - piedod atvaino - nav mana problēma. Tad lai meklē palīdzību. Un ja viņa tik ļoti vāja un nevarīga, tad lai nenāk un nelasa te neko. Neba tagad visus publisko forumus pakārtos momof4, rakstniecei, pilotei,dziedātājai u.tt , tikai tapēc, ka viņai psihe vāja!
Te cilvēki ļoti daudz loģiskus spriedumus un novērojumus ir uzrakstījuši!
10.11.2021 13:43 |
 
Reitings 89
Reģ: 07.05.2021
Scandinavian @ 10.11.2021 12:50
Meitenes, ja jūs uzskatāt, ka Liene ir slima un lasa šo portālu, tad kādēļ jūs vēl vairāk viņu nospiežat?
Cilvēks rāda dabas skatus. Jāsmejas!
Cilvēks rāda, ka patīk sakopta māja. Jāsmejas!
Jūs justos atvieglotas, ja ar viņu kas tiešām slikts notiktu?
Pieaugušas sievietes, bet uzvedas kā tīnes, kuras skolas gaitenī atradušas upuri, kuru var regulāri zākāt kaut vai par to, ka upuris uzvilcis baltu blūzi. Kad šādi tīņi izdara pašnāvību, tad gan uz laiku ir biedējošs klusums.
Jūs noteikti teiksiet - a ko viņa par Madaru raksta!? Ja tā, tad pašas taču sakāt, ka Madara to nelasa un viņai vienalga.
Lūdzu, izvērtējiet savu rīcību, ja reiz atzīstat, ka cilvēkam ir vāja psihe!

Pa lielam šādas diskusijas neatbalstu, taču kāpēc šai tēmai vairāk par 200 lpp. arī var saprast : šis pāris dara visu, lai par viņiem nebeigtu runātu! Paši publicēja savus video vannā, t. sk.sunīšpozu, stāstu par 13 orgasmiem un ko tik vēl ne... Un tagad ir tikai likumsakarīgi, ka visa viņu dzīve tiek iztirzāta un aprunāta. Ja abi kopš laika gala būtu norobežojušies no sabiedrības, bet, piemēram, dzeltenā prese neliktu mieru, pret pašu gribu velkot gaismā netīro viņu netīro veļu, tad gan būtu taisnīgi to salīdzināt ar masveida mobingu. Bet šajā gadījumā paši savām rokām to visu ir izdarījuši.
10.11.2021 14:27 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Liene atkal saņēmusies, izskatās. Tā turēt, lai gan vairs neticu, ka Norvēģijā abi spēs dzīvot normālu dzīvi ilgtermiņā.
10.11.2021 14:43 |
 
Reitings 4870
Reģ: 19.09.2016
LaikamGarlaicigi @ 10.11.2021 14:43
Liene atkal saņēmusies, izskatās. Tā turēt, lai gan vairs neticu, ka Norvēģijā abi spēs dzīvot normālu dzīvi ilgtermiņā.

Viņa tak regulāri pa nedēļu saņemas un tad iet vaļā. Tipiski alkoholiķu izgājieni.
10.11.2021 14:51 |
 
Reitings 4870
Reģ: 19.09.2016
Un godīgi -tas Lienes kārnums nu jau ir atbaidošs, viņa reāli popularizē neveselīgu dzīvesveidu, kaut kādas infantilas fanītes saskatās un sāk badoties.
10.11.2021 15:09 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Skatos joprojam nav pie friziera bijusi! 😬
10.11.2021 15:43 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Paskatījos pēdējos storijus ar skaņu. Pizģec kā var vienkārši pamosties pēc tās plosīšanās IG un it kā nekas nebūtu bijis:
"vai, es jums parādīšu cik smuki saulīte spīd. Kolosāli. Vnk MAGIC. Tāds prieks."
+ klasiskais "vēlu jums foršu dienu, priecīgu prātu"
Un, passive aggressive mājiens Andra maciņam "un vēl es tā pamanu cik ļoti man atauguši mati. Es esmu tik priecīga, tagad to tik uzkrītoši var redzēt."
Var redzēt, Liene. Uzkrītoši. 😁
10.11.2021 16:31 |
 
Reitings 4870
Reģ: 19.09.2016
Es protams nesaskatu neko traku Lienes ēdienā pēdējā storijā, gan jau ir garšīgi, bet neuzskatu, ka ēdiens cepti rīsi ar sagrieztiem cīsiņiem būtu atrādīšanas vērti.
10.11.2021 16:44 |
 
Reitings 1652
Reģ: 11.04.2015
Cīsiņi un rīsi - šedevrs 😂
10.11.2021 16:54 |
 
Reitings 120
Reģ: 20.07.2021
LaikamGarlaicigi @ 10.11.2021 16:31
Paskatījos pēdējos storijus ar skaņu. Pizģec kā var vienkārši pamosties pēc tās plosīšanās IG un it kā nekas nebūtu bijis:
"vai, es jums parādīšu cik smuki saulīte spīd. Kolosāli. Vnk MAGIC. Tāds prieks."
+ klasiskais "vēlu jums foršu dienu, priecīgu prātu"
Un, passive aggressive mājiens Andra maciņam "un vēl es tā pamanu cik ļoti man atauguši mati. Es esmu tik priecīga, tagad to tik uzkrītoši var redzēt."
Var redzēt, Liene. Uzkrītoši. ?

Kaut kā uz foruma komentāriem par ataugušiem matiem jau bija jāatbild 😁
10.11.2021 16:58 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Kā var noskatīties, ko tā plancka Ļenka posto non-stop vīkendā un padomāt "moš šamā varētu labi manus matu produktus pareklamēt".
10.11.2021 17:16 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Tik cik shie nodzer viikendaa naudas izteiksmee, tur katru nedeelju vareetu iet pie friziera. Nu nav taa, teiksim, viina pudele vakaraa uz abiem. No taas vien nebuutu taads deliirijs, tur vispaar nekaa nebuutu no paaris viina glaazeem katram. Tur visu viikendu tiek triekts stiprais alko visdriizaak. Tikai nez, veikalaa peerk vai atradushi kaadu samagonkas bruuveetaaju.
10.11.2021 17:18 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Viņai tai pēdējā video posta briesmīgi neveselīgas smaganas izskatās. Tieši pirmajā reizē, kad pasmaida.
10.11.2021 17:41 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
AnnijaB @ 10.11.2021 17:41
Viņai tai pēdējā video posta briesmīgi neveselīgas smaganas izskatās. Tieši pirmajā reizē, kad pasmaida.

MANUPRĀT,
- Lienei kļūstot vecākai smaganu līnija atkāpjas un var redzēt vietu kur porcelāna plāksnīte piestiprināta pie metāla bāzes
- Vai plāksnīte sairst un tumšo apakšmetālu var ieraudzīt
- Vai zobs zem plāksnītes pūst/bojājas (bet diez visi zobi būtu tādi viņai)
Neesmu zobārsts. Tikai Īsais apskats gūglējot.
Zinu, ka kroņi un Venīra plāksnīšu mūža ilgums ir 10-15 gadi. Aptuveni tik arī gadi ir kopš Nemīlamais ex-vīrs Ārens ielika. Tie venīri ir arī diezgan dārgi. Noteikti ne pa kabatai Norvēģijas zivju ķidātāja sievai, mājsaimniecei.
10.11.2021 17:53 |
 
Reitings 5595
Reģ: 20.08.2021
LaikamGarlaicigi @ 10.11.2021 17:53

MANUPRĀT,
- Lienei kļūstot vecākai smaganu līnija atkāpjas un var redzēt vietu kur porcelāna plāksnīte piestiprināta pie metāla bāzes
- Vai plāksnīte sairst un tumšo apakšmetālu var ieraudzīt
- Vai zobs zem plāksnītes pūst/bojājas (bet diez visi zobi būtu tādi viņai)
Neesmu zobārsts. Tikai Īsais apskats gūglējot.
Zinu, ka kroņi un Venīra plāksnīšu mūža ilgums ir 10-15 gadi. Aptuveni tik arī gadi ir kopš Nemīlamais ex-vīrs Ārens ielika. Tie venīri ir arī diezgan dārgi. Noteikti ne pa kabatai Norvēģijas zivju ķidātāja sievai, mājsaimniecei.

Man ir venīri, tā ir taisnība, ka aptuveni ir uz 10 gadiem, pēc tam jamaina! Materiali ir dazadi, pārsvarā zobārsts pats iesaka, jo arī šajā jomā viss iet uz priekšu! Kā arī regulāri jāatrādās zobārstam!
Es vairs precīzi neatceros cik maksāja, bet lēti tas nebija...
10.11.2021 18:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits