KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 350
Reģ: 22.03.2024
chihiro @ 09.05.2024 12:32

Šo es gan nesaprotu. Ja attiecībās sieviete pieņemas svarā, bieži var dzirdēt, ka nolaidusies. Ja vīrietis - sieviete esot vainīga. :D
Domāju, ka Andris pats izvēlas, ko likt mutē.

Es domaju, ka gan vīrieša, gan sievietes izskats attiecības ir spogulis emocionālajai videi viņu kopdzīvē.
09.05.2024 16:13 |
 
Reitings 2685
Reģ: 29.05.2022
Beigās puiši---mēs vēl aicināsim Kiviču,protams aicinās kā klaunu pār kuru ieņirgt.Bet kā vepris tur kad Džilis pacēla raidījumam 2 štukas,oi kā mēs tagad sadalīsim.Čaļi šim,ko dalīsim? Šis saminstinājās,nu nu Džilim taisnotāju un un krāna palielinātāju.Tā uz naudiņu cerēja!
09.05.2024 15:51 |
 
10 gadi
Reitings 651
Reģ: 26.03.2010
Minelūše @ 09.05.2024 15:34

Jap. Dzēruma filozofēšana par greizsirdību uz bijušajiem un sievietēm, kas iemīlas citos. Skaidrs, ka domāja Madaru.
Liene arī kādam ir bijusī 😃 un "iemīlējusies" citā (Kivā).
09.05.2024 15:37 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3823
Reģ: 31.10.2010
Liizha1 @ 09.05.2024 15:27

Viņš šito teica vakar?

Jap. Dzēruma filozofēšana par greizsirdību uz bijušajiem un sievietēm, kas iemīlas citos. Skaidrs, ka domāja Madaru.
09.05.2024 15:34 |
 
Reitings 943
Reģ: 05.12.2021
Minelūše @ 09.05.2024 15:15
Kviecis "kā viņai šodien var ar kādu citu būt kaut kas tā, kā bija ar mani?"
Pirmkārt, Madarai šodien nekas nav tā, kā bija ar tevi. Viņas vīrietis nedzer, rokas nepalaiž, bērnus audzina un viņu pašu ciena. Otrkārt - nu nopietni, viņš tiešām domāja, ka Madara, jauna sieviete būdama, pēc šķiršanās no viņa kļūs par mūķeni, viņai nekad neiepatiksies neviens vīrietis, viņa ne ar vienu nesatiksies un visu atlikušo dzīvi pavadīs, apraudot izjukušo laulību ar cūktēviņu? Galīgi ahreņel vai kā?
Greizsirdība uz Jāni redzama pat aklajam. Tas, ka Madarai blakus ir tāds vīrietis, kāds Kviecis nekad nav bijis, resnajam bifelim ir kā adata pakaļā.

Viņš šito teica vakar?
09.05.2024 15:27 |
 
Reitings 19621
Reģ: 06.11.2022
Minelūše @ 09.05.2024 15:15
Kviecis "kā viņai šodien var ar kādu citu būt kaut kas tā, kā bija ar mani?"
Pirmkārt, Madarai šodien nekas nav tā, kā bija ar tevi. Viņas vīrietis nedzer, rokas nepalaiž, bērnus audzina un viņu pašu ciena. Otrkārt - nu nopietni, viņš tiešām domāja, ka Madara, jauna sieviete būdama, pēc šķiršanās no viņa kļūs par mūķeni, viņai nekad neiepatiksies neviens vīrietis, viņa ne ar vienu nesatiksies un visu atlikušo dzīvi pavadīs, apraudot izjukušo laulību ar cūktēviņu? Galīgi ahreņel vai kā?
Greizsirdība uz Jāni redzama pat aklajam. Tas, ka Madarai blakus ir tāds vīrietis, kāds Kviecis nekad nav bijis, resnajam bifelim ir kā adata pakaļā.

Un galvenais - ar cik sievietēm viņam pašam ir bijusi viena vienīgā īstā mīla? Es nesaprotu!
09.05.2024 15:23 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3823
Reģ: 31.10.2010
Kviecis "kā viņai šodien var ar kādu citu būt kaut kas tā, kā bija ar mani?"
Pirmkārt, Madarai šodien nekas nav tā, kā bija ar tevi. Viņas vīrietis nedzer, rokas nepalaiž, bērnus audzina un viņu pašu ciena. Otrkārt - nu nopietni, viņš tiešām domāja, ka Madara, jauna sieviete būdama, pēc šķiršanās no viņa kļūs par mūķeni, viņai nekad neiepatiksies neviens vīrietis, viņa ne ar vienu nesatiksies un visu atlikušo dzīvi pavadīs, apraudot izjukušo laulību ar cūktēviņu? Galīgi ahreņel vai kā?
Greizsirdība uz Jāni redzama pat aklajam. Tas, ka Madarai blakus ir tāds vīrietis, kāds Kviecis nekad nav bijis, resnajam bifelim ir kā adata pakaļā.
09.05.2024 15:15 |
 
Reitings 2130
Reģ: 20.06.2013
amoreamore @ 09.05.2024 14:37
Pilnīgi iedomājos kā resnais pautu siers vakar atskrēja mājās, un siekalām šķīstot uz visām pusēm lamājās, ka viņš ir nesaprasts, pieprasītākais mūziķis Latvijā, un blakus viņa debīlā mauka tikai “hihihihi, kukuuu, jaaa, kolosāli, Tu esi fantastisks, hihihihi, Sigulda visu šo sarunāja, Sigulda sarīdīja visus pret tevi, manu muskuļoto bīloved hazbendiņ, hihihihi, kukuuuu.”
Vai arī resnais lohs absolūti neko nesaprata un brauca mājās ar pārliecību, ka viņš ir nereāli kruts.
es domāju biksēs mīzējs nemaz tā neskrēja vakar mājās. No perduLienes arī šodien klusums, varbūt vēl meklē resno pa grāvjiem 🤣
09.05.2024 14:48 |
 
Reitings 7181
Reģ: 13.04.2022
Pilnīgi iedomājos kā resnais pautu siers vakar atskrēja mājās, un siekalām šķīstot uz visām pusēm lamājās, ka viņš ir nesaprasts, pieprasītākais mūziķis Latvijā, un blakus viņa debīlā mauka tikai “hihihihi, kukuuu, jaaa, kolosāli, Tu esi fantastisks, hihihihi, Sigulda visu šo sarunāja, Sigulda sarīdīja visus pret tevi, manu muskuļoto bīloved hazbendiņ, hihihihi, kukuuuu.”
Vai arī resnais lohs absolūti neko nesaprata un brauca mājās ar pārliecību, ka viņš ir nereāli kruts.
09.05.2024 14:37 |
 
Reitings 17951
Reģ: 14.05.2023
uz beigām tiem čalīšiem sejas izteiksmes tādas : davai izdzer ātrāk pēdejo kirpič ,aizveries un tinies un prom :D
09.05.2024 13:38 |
 
Reitings 457
Reģ: 02.02.2023
kuranavliene @ 09.05.2024 12:35
Ziniet ko es vienu brīdi saklausiju,nu varbūt īsti neizpratu bet izklausījās dīvaini.
1.Ka viņš sāka vaidēt kā sieviete,kura turējusi viņa rokas un skatījusies acīs sakot kā es tevi mīlu,pēc neilga laika to varot teikt citam džekam? Tiešām es tur saklausiju aizvainojumu Madaras virzienā.
2.Kad viņš Džilim jautāja vai viņam esot bijušas tādas situācijas,ka sieva prasot naudu kautkam,un viņš jau redzot ka nekas tur nebūšot,bet dodot miera labad un gribot lai sieviņa laimīga un šī to visu padiršot.Tas šķita mērķēts uz Lieni.
Bet vispār forši paklausīties,kā visi ieņirdza par Kivi,Džilis tā inteleģentāk.Un galvenais,vepris sāk kaut ko pļūtīt,visi uzreiz sāk sarunāties savā starpā par citu tēmu,šis apklust,virpina pirksteļos nēzdodziņu un izskatās pēc pamuļķa.Pēc brīža šis atkal sāk savas vaimanas,atkal visi šo ignorē,un tā vairākas reizes.???

Es līdz galam nenoskatijos, bet bija tur komentārs čatā - Iedzeram katru reizi, kad Andris sāk vaimanāt (vai sūdzēties, precīzi neatceros).
Andris izskatījās drausmīgi. Lieņuks, smalkā dāma, nav savam vīram iemācījusi, ka iekštelpās sarunājoties likt saules brilles ir nepieklājīgi.
Viņš tur briesmīgi izskatījas ar tām saulenēm. Pārējie tādi relaksēti, viņs ar savām saulenēm - deguns gaisā (reāli gaisā ne parnestā nozīme).
Un tā drausmīgā sūdzēšanās.
Un sevis lielīšana - es tik sirsnīgs, mierīgs. Abi ar Lieni ir narcisi. Abi ir agresīvi un tas sirsnīgums Lienei ir uzspēlēts.
09.05.2024 13:36 |
 
Reitings 19621
Reģ: 06.11.2022
kichinja @ 09.05.2024 12:22
Es gan vakar nepaslinkoju un paskatījos to tiešraidi. Ļoti patika momenti, kad neviens īsti nedeva Andrim vārdu. Nevienam tur reāli neinteresēja ko viņš saka. Piemēram, komentāros jautājums, kad būs jauna dziesma Andrim, šis uzreiz ''Es jums tūlīt līdz piedziedājumam nodziedāšu jauno dziesmu. Dziesma ir par attiecībām, kur viens tomēr mīl vairāk'' (Droši vien Liene viņu, hihihi) Un tad sākas elsošanas pavadījumā, ar rūgta klepus piegaršu '' khmmm'' un ātras grādīgā dzēriena iemalkošanas, ''Vienreiz viņš un viņa satikāaas, simpātiju liesmas iedegāaas, bet nebija līdz galam viņai viss, tai nepietrūka viņš kad bija kaut kur aizgājis, viņam ļoti svarīgs STATUS, bet viņai vējā gribas izlaist matus, viņam svarīgi ar naudu zīmēeeties bet viņai gribas izģērbties un mežā MĪLĒTIES.'' un piedziedājums, kamēr andris ievelk elpu, Džilis paņem visu vokālu uz sevis, izmēdot Andri, rupjā tonī ''VĪIIIŅAI GRIBAAS IZĢĒERBTIES'' un Andris uz pauzes palicis bet tas viņu neaptur nodziedāt to piedziedājumu. Istabā klusums, Andris uzmetis lūpu un puiši sekundes laikā jau runā citu tēmu. Andris iemalko glāzes sastāvu un skatās grīdā. Skaisti :)
Tālāk, komentāros jautājums par Donu, ''ko Andris domā par Donu un eirovīziju?'' Džilis skaļi izlasa jautājumu un ar smīnu gaida Andra atbildi. Andris ierauj glāzes sastāvu 103x, klusums, apdomājas un saka ''Dons ir garlaicīgs, viņš ir labs mākslinieks bet tomēr garlaicīgs.'' Uz ko Džilis pamana nākamo komentāru ''Bet Dons vismaz var savākt pilnu arēnu'' un viss, Andris atkal uzmetis lūpu. :(
Vēl ir daudzas lietas, ko piefiksēju bet vienu tomēr uzrakstīšu. KĀ ANDRIM TRĪCĒJA ROKAS BRĪDĪ, KAD DŽILIS PATEICA KA VAIRS NAV KO DZERT. Viņš palika pilnīgi agresīvs. Sviedrus slaucīdams ar sarkanu ģīmi. ''Kā vairs nav??? Ielej savu aliņu nu!!! Nevar vairs nekur dabūt??? Nu veči vajag kaut ko izdomāt!!!''

Paldies par atstāstu. Cepums Džilim par mēdīšanos - it kā nav smuki, bet tagad Resnais vismaz pats zina, kā jutās Dzelzs vilks, kad Dieva nepieņemtais pamuļķis kratīja savu mollīgo pēcpusi skatuves vidū.
09.05.2024 13:31 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3823
Reģ: 31.10.2010
Kad viņš dzied, viņu vispār neviens neklausās. Viens džeks bezmaz muguru uzgriezis😂
09.05.2024 13:29 |
 
Reitings 52
Reģ: 06.05.2024
kichinja @ 09.05.2024 13:07

Tā, komentārs par jauno dziesmu sākas no 3:16:06.
Pati dziedāšana, bez visiem krekšķiem sākas no 3:16:56 :)
Jautājums par Donu bija kaut kur viducītī, to precīzi neatradīšu.
Un par šmigu, nepateikšu precīzi kurā brīdī beidzās brūnais bet kad Kivis prasīja vienam no puišiem, lai iedod savu aliņu ''man vecīt suharī biš, iedo padzerties), puisis atbildēja ka nav vairs. Kivis sagaidīja, kad no telpas iziet tas pats puisis, (kurš vienkārši negribēja ar Kivi dalīties), Kivis piecēlās lai nozagtu viņa aliņu, nevienam neko nepavaicājot. Tas sākas no 2:56:35. Pavērojat, kā viņam trīc rokas un kā viņš uztraucas lejot to aliņu un brīdī kad aliņš ir ieliets. Un gandrīz pilnu glāzi ielej. Nav jau brīnums, ka puisis negribēja dalīties. :D

Ā, aizmirsu pieminēt, pirmā Jack Daniels tūre viņiem beidzās, tad Kivis sāka psihot, ka vajag dabūt vēl. Puiši teica, ka kaut ko izdomās. Tad sekoja aliņa zagšana un ap 3h tiešraidē tika atvests vēlviens Jack Daniels.
09.05.2024 13:26 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3823
Reģ: 31.10.2010
qwe @ 09.05.2024 13:08
EU lezbes, a kaut kur var redzēt resnā biksēs mīzēja vakardienas performanci??

https://www.youtube.com/watch?v=DkOTrTWA-rI
09.05.2024 13:22 |
 
Reitings 40989
Reģ: 20.07.2021
kichinja @ 09.05.2024 12:51

Bet es tā aizdomājos, ja viņš tiešraidē, ar večiem sēž, iemalko, runājas un nespēj JOPROJĀM beigt runāt par visu, kas noticis pagātnē, kas tad viņiem ar Lieni mājās notiek? Nav jau brīnums, ka Liene ir pilnīgi aizgājusi pa pieskari, ja šitas viss caurām dienām, stundām un minūtēm ir jāklausas. Piecu gadu (laikam) laikā tev tak nav vairs nevienas citas domas paurī. It īpaši Lienei, kurai smadzeņu sastāvs ir jāieprogrammē, jo pati jau nespēj neko racionāli izdomāt. Tad iedomājaties, kas tai Lienei tur galvā notiek... Madara, bērni, alko, Kivja mazā zicelīte, alko, Madara, alko, bērni, zicelīte.

Liene pat ar savām gludajām smadzenēm sajēdz, ka visu laiku tiek salīdzināta ar bijušo. Kivičs izteicienus parasti neizvēlas (jo ir ļoti patiess), dzeguze daudz ko dabū dzirdēt. To arī viņai novēlu. Lai nodzeras abi līdz pelītēm.
09.05.2024 13:14 |
 
Reitings 52
Reģ: 06.05.2024
laimiigaaa @ 09.05.2024 12:55
Džilis, inteliģents cilvēks būdams, vairākkārt izteica atbalstu Kivim. Diezgan dīvaini.

Un tai pat laikā viņš arī ļoti sarkastiski, ķiķinot par Kivi iesmēja. Ja Džilis pateica ko jauku, pēc brīža sekoja kas kodīgs. :)
09.05.2024 13:13 |
 
Reitings 2130
Reģ: 20.06.2013
EU lezbes, a kaut kur var redzēt resnā biksēs mīzēja vakardienas performanci?🤣
09.05.2024 13:08 |
 
Reitings 52
Reģ: 06.05.2024
Maple @ 09.05.2024 12:42

Kurā raidijuma pusē tas bija? Speciāli aizgāju paskatīties?bet ieslēdzu tikai uz beigām,baigi garais strīms, tur jau beigās knapi var saprast,ko Kivičs runā. Pat blakus sēdošais noteica-šovakar no mums visiem visslapjākais un iesvīdušākais ir tieši Kivičs? un līdz pat pēdējam viņš sev lēja Jack Daniel. Tad nu tieši domāju, šodien Liene neko vēl nav nopublicējusi IG, kā to dara pārsvarā. Tad nu minam-vai nu pielējās kopā ar Kiwi, Vai arī dabūja ar ķebli? Bet pazudusi ir.?

Tā, komentārs par jauno dziesmu sākas no 3:16:06.
Pati dziedāšana, bez visiem krekšķiem sākas no 3:16:56 :)
Jautājums par Donu bija kaut kur viducītī, to precīzi neatradīšu.
Un par šmigu, nepateikšu precīzi kurā brīdī beidzās brūnais bet kad Kivis prasīja vienam no puišiem, lai iedod savu aliņu ''man vecīt suharī biš, iedo padzerties), puisis atbildēja ka nav vairs. Kivis sagaidīja, kad no telpas iziet tas pats puisis, (kurš vienkārši negribēja ar Kivi dalīties), Kivis piecēlās lai nozagtu viņa aliņu, nevienam neko nepavaicājot. Tas sākas no 2:56:35. Pavērojat, kā viņam trīc rokas un kā viņš uztraucas lejot to aliņu un brīdī kad aliņš ir ieliets. Un gandrīz pilnu glāzi ielej. Nav jau brīnums, ka puisis negribēja dalīties. :D
09.05.2024 13:07 |
 
Reitings 115
Reģ: 17.01.2023
Džilis, inteliģents cilvēks būdams, vairākkārt izteica atbalstu Kivim. Diezgan dīvaini.
09.05.2024 12:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits