KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4955
Reģ: 31.10.2010
Nu kā var tā pārfiltrēt savu ģīmi, kad reālajā dzīvē viņa nav pat 0,000001% no savas IG personas. Tiešām tik liels kauns pašai no savas sejas, ka bildēs jāuzzīmē pilnīgi cita?
24.06.2026 12:46 |
 
10 gadi
Reitings 13814
Reģ: 29.01.2009
Pirmo reizi redzu tādu māti, kurai vainags ir, bet meitai nav. Kad es augu, tad mammas pina savàm meitàm, pašas vairs sevi par "jaunavām" neuzskatīja.
24.06.2026 12:53 |
 
Patīk
Reitings 73395
Reģ: 20.07.2021
Pata @ 24.06.2026 12:43

Un, kāds galds...Nesaku, ka jābūt ēdienu pārpilnībai, bet elementāli - kāds siers, pīrāgi utt.
Un, pieļauju, ka gribējuši kādam uz kakla uzsēsties ar ar savu baru, bet neviens viņus neaicina.
Kivičs pelna 4tūkst? Nu neticas. Noteikti kapeikas, knapi velk galus kopā.

100% līdz pēdējam cerēja, uz "mīļajiem draugiem", bet, kopš Kerkira tika rupji nogānīta, haļava vairs nespīd nevienā citā vietā. Labajos draudzības laikos Kiviču bērnam, ar Kerkiras gādību, bija ne tikai vainadziņš, bet pat Līgo svētku tērps.
Es jau arī neticu, ka 4 tūkstošus, bet tā nu viņš intervijās muld.
Tā kā uz kūtspakaļas "full house" tā sauktajiem koncertiem tiek ņemts līdzi viss tabors, pieēdas visa Kivičsaime plus vēl savāc līdzi rijamo un dzeramo, ar ēdienu tiek nodrošināti vismaz pusnedēļai. Un slinkajai ļudnei Lienei nav jāstāv pie plīts, bet var visu laiku savus čuru dzeltenos pinkainos taukainos peisakus glaudīt un uzblīdušajam feisam filtrus piemeklēt.
24.06.2026 13:40 |
 
10 gadi
Reitings 22339
Reģ: 21.03.2014
Jo neviens uz lieveni kviekt neuzaicināja. Nākas badoties un tukšu vēderu uz ugunskuru skatoties.
24.06.2026 14:34 |
 
Reitings 57
Reģ: 03.01.2024
Kāds man būmerei var pateikt, kāpēc tai sievietei foto tik melnas acis? Biedējoši...
24.06.2026 14:39 |
 
10 gadi
Reitings 22339
Reģ: 21.03.2014
VolfaA @ 24.06.2026 14:39
Kāds man būmerei var pateikt, kāpēc tai sievietei foto tik melnas acis? Biedējoši...
aizfiltrētas
24.06.2026 15:42 |
 
Reitings 2109
Reģ: 04.11.2022
Kas uz “svētku” galda? Izskatās pēc viena plastmasas trauciņa ar grauzdiņiem, doktordesas gabala un nesagrieztiem gurķiem. Lūk, kā vajag prast nodzīvoties
24.06.2026 15:44 |
 
10 gadi
Reitings 22339
Reģ: 21.03.2014
Tatad kivja mammai rīt 80 gadu jubileja.
Diez čaklā vedekliņa to torti sarūpēja, ko nesen meklēja
24.06.2026 16:05 |
 
Patīk
Reitings 28952
Reģ: 09.12.2015
Adele4 @ 24.06.2026 14:34
Jo neviens uz lieveni kviekt neuzaicināja. Nākas badoties un tukšu vēderu uz ugunskuru skatoties.

Esot izdomājis, ka nespēlēs Līgo vakarā.😁😁😁 Pats vēl tikko diedelēja lieveņus, rakstīja, ka esot atbrīvojies Līgo vakars. Skarbā realitāte ieblieza pa resno pakaļu - tiiiik populārs muzikants, bet Līgo vakarā jātusē memmes dārzā pie tukša galda.😁
Skaidrs, ka tas nebija plānots, māte pat nav paspējusi galdu saklāt, un parazīti ieradušies tik ar aliņiem. Memmei lēto skārdeni nolikuši priekšā. Un viena tukša plasmasene jau mētājas pie galda kājas.
Bērns kaprona zeķubiksēs..bez vainadziņa, bet vecā tupele sapucējusies kā uz gadsimta sākuma festivālu.😁😁😁
Viena bilde no Līgo, bet izcili attēlo dzērāju realitāti, kad parazītiem pašiem jāsarūpē sev svētki.
24.06.2026 16:09 |
 
Patīk
Reitings 28952
Reģ: 09.12.2015
VissIrSlikti @ 24.06.2026 15:44
Kas uz “svētku” galda? Izskatās pēc viena plastmasas trauciņa ar grauzdiņiem, doktordesas gabala un nesagrieztiem gurķiem. Lūk, kā vajag prast nodzīvoties

Tā doktordesa un gurķi gan jau no memmes ledusskapja. Kaut ko uzlikusi galdā, lai nav tikai alus un ķiploku grauzdiņi. Bērnam, protams, nekā, ko ēst. Pat zemeņu kastīte nav sagādāta.
24.06.2026 16:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits