KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 5405
Reģ: 27.03.2023
Nu un kāda jēga no tāda video, uzlikt filtru, purināt matus, grabināt auskarus un priecāties cik “skaista”.
Labāk bûtu parādījusi kā šnakstina savu fake safrānu 😀
10.04.2026 21:24 |
 
Reitings 1617
Reģ: 11.08.2022
Labo matu diena 😂😂😂
10.04.2026 21:30 |
 
Reitings 196
Reģ: 06.08.2024
Drīzāk jau mēneša notikums - Izmazgāto matu diena.
10.04.2026 21:58 |
 
Reitings 26916
Reģ: 27.11.2018
Filtri jau sen vairs nav filtri tā ir pilna smagā artilērija. Seju sašaurina, ādu izlīdzina līdz plastmasai… Bet realitātē platais leņķis,pelikāna pazode un kraupanais deguns. Labāk ūdeni iedzertu un lētos smiņķus mazāk liktu nekā filtrētos. Kontrasts tāds, ka šķiet divi dažādi cilvēki. Nu šoks, tiem kas aicinauz lieveni.
Par nagiem vispārfuj, no paredētajām 3 nedēļām uz 6 velk, jau tas ir nevis manikīrs, bet briesmas, ja nav nauda un sadarbību neuzsauc ņemtu nost.
Un atkal tartars. Cik var rīt tos tartarus it kā nekā cita nav menu.
10.04.2026 22:08 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4959
Reģ: 31.10.2010
Ariete @ 10.04.2026 20:52
Jūs jau redzējāt kā viņa rausta savas ausis ? 🫣🫣🫣😂

Ej tu nost, kāda vecene šizanutaja. Man vienkārši nav ko teikt. Laikam skaidrs, kāpēc viņai tā velk uz tām putnu spalvām, dzeguze tomēr kā nekā.
10.04.2026 22:15 |
 
10 gadi
Reitings 2698
Reģ: 20.04.2014
Ir kāds izskaidrojums ļenkas apsēstībai ar tartaru? Pirmo reizi redzu cilvēku, kam ir tāda mīlestība pret tartaru, ka burtiski neko citu restorānos nekad nepasūta 😀 tiešām, kā tikko minēja, it kā nekā cita nebūtu ēdienkartē. Visiem ir savi mīļākie ēdieni, protams, bet parasti tā nav VIENA vienīga lieta, un it īpaši ēdot ārpus mājām sanāk gan variēt starp favorītiem, gan ik pa laikam izmēģināt ko jaunu.. ļoti dīvaina fiksācija viņai.
10.04.2026 22:27 |
 
Reitings 26916
Reģ: 27.11.2018
Lenķis ieiet restorānā ar 48 lappušu ēdienkarti steiki, pastas, jūras veltes, deserti, eksotika no trim kontinentiem… un viņa:“Man tartaru.”
Citi cilvēki pēta dzīvi “hmm, varbūt šodien kaut ko jaunu?”, “varbūt pamēģināt?”
Citi cilvēki eksperimentē, aug, attīstās.
Ļenka? Tu vari viņai piedāvāt wagyu, trifeļu pastu vai kaut ko, ko šefpavārs gatavojis 14 stundas zem vakuuma, bet Lenkiss nekad neriskēt. Nekad nenodot tartaru. 😂
10.04.2026 22:49 |
 
Reitings 3193
Reģ: 05.07.2022
Kuraa vietaa tie mati ir labi ? Sakaltusi, dzelteni nekada viegluma, kaut kada vecas barbijas paruka. Vel kko censhas izstiept un nokarina to galvu lai izskatitos garaki, bet nekaa, pec leetaka tualetes papira izskatas. Vinai pasai nav kauns ? Nu riktiga 2000x maukule
10.04.2026 22:50 |
 
Reitings 965
Reģ: 13.06.2024
Bet nopietni, kas viņai ir ar to tartaru? Ja es kaut kur ceļoju vai apmeklēju kādu jaunu iestādi, kurā nav būts, vienmēr cenšos pagaršot dažādus ēdienus. Jo īpaši, ja runājam par dažādām kultūrām, kuras cita no citas atšķiras tieši ar dažādiem ēdieniem un to pagatavošanu. Esmu ēdusi gan ceptus prusakus, gan grauzdētu tarantulu, gan austeres, neskatoties uz to, ka vienmēr šķebināja jau doma vien par kaut ko tik glumu. Taču, ja reiz ir tāda iespēja, tad kāpēc nepamēģināt kaut ko vismaz vienreiz mūžā? A šī, lai arī kur atrastos, vienmēr pasūtīs tartaru. Jejbogu, pat viņas ēdiena izvēle ir tikpat garlaicīga, kā visa pārējā viņas dzīve. 😀
10.04.2026 22:58 |
 
Reitings 11174
Reģ: 30.09.2022
Bonecutie @ 10.04.2026 22:27
Ir kāds izskaidrojums ļenkas apsēstībai ar tartaru? Pirmo reizi redzu cilvēku, kam ir tāda mīlestība pret tartaru, ka burtiski neko citu restorānos nekad nepasūta 😀 tiešām, kā tikko minēja, it kā nekā cita nebūtu ēdienkartē. Visiem ir savi mīļākie ēdieni, protams, bet parasti tā nav VIENA vienīga lieta, un it īpaši ēdot ārpus mājām sanāk gan variēt starp favorītiem, gan ik pa laikam izmēģināt ko jaunu.. ļoti dīvaina fiksācija viņai.

Man šķiet, ka tartars parasti ēdienkartēs ir pie uzkodām. Līdz ar to tas ir lētāks par pamatēdieniem. Drīzāk viņai nevis bezgalīgi garšo jēla gaļa vai zivs, bet viņa šādi grib parādīt, ka ir ļoti smalka un reizē ietaupa skopulim naudu.
10.04.2026 23:13 |
 
Patīk
Reitings 29024
Reģ: 09.12.2015
Bonecutie @ 10.04.2026 22:27
Ir kāds izskaidrojums ļenkas apsēstībai ar tartaru? Pirmo reizi redzu cilvēku, kam ir tāda mīlestība pret tartaru, ka burtiski neko citu restorānos nekad nepasūta 😀 tiešām, kā tikko minēja, it kā nekā cita nebūtu ēdienkartē. Visiem ir savi mīļākie ēdieni, protams, bet parasti tā nav VIENA vienīga lieta, un it īpaši ēdot ārpus mājām sanāk gan variēt starp favorītiem, gan ik pa laikam izmēģināt ko jaunu.. ļoti dīvaina fiksācija viņai.

Šiziķi vienmēr uz kaut ko ieciklējas. Lienītei tas ir tartars, kā labas dzīves apliecinājums. "Es ēdu tartaru, tātad dzīve izdevusies. Skaudiet, lezbes!"
Tas nekas, ka mūsdienās cilvēki pilnīgi neko spešal tai tartarā nesaskata, bet Lienīte atceras, ka 90tajos gados tas bija kas jauns un kruts.😁
10.04.2026 23:26 |
 
10 gadi
Reitings 128
Reģ: 02.08.2013
Otiiilija @ 10.04.2026 22:49
Lenķis ieiet restorānā ar 48 lappušu ēdienkarti steiki, pastas, jūras veltes, deserti, eksotika no trim kontinentiem… un viņa:“Man tartaru.”
Citi cilvēki pēta dzīvi “hmm, varbūt šodien kaut ko jaunu?”, “varbūt pamēģināt?”
Citi cilvēki eksperimentē, aug, attīstās.
Ļenka? Tu vari viņai piedāvāt wagyu, trifeļu pastu vai kaut ko, ko šefpavārs gatavojis 14 stundas zem vakuuma, bet Lenkiss nekad neriskēt. Nekad nenodot tartaru. 😂

Varbūt viņai interesē kā katrā vietā pasniedz un pagatavo tartaru?
Piemēram, man tā ir, es vienmēr ņemu tikai cēzara salātus un katrā vietā tie garšo citādāk, vienalga kurā restorānā vai pasaules malā es tos nepasūtītu, nav bijuši vienādi 😂
Un liekas tikai, kas tur tāds, salātlapas un vista 👌🏻
11.04.2026 00:50 |
 
Reitings 24288
Reģ: 01.07.2024
Estere11 @ 11.04.2026 00:50

Varbūt viņai interesē kā katrā vietā pasniedz un pagatavo tartaru?
Piemēram, man tā ir, es vienmēr ņemu tikai cēzara salātus un katrā vietā tie garšo citādāk, vienalga kurā restorānā vai pasaules malā es tos nepasūtītu, nav bijuši vienādi 😂
Un liekas tikai, kas tur tāds, salātlapas un vista 👌🏻
protams, viņa nu ir īstā, kura novērtēs, kā pagatavots un pasniegts jebkas 😆 Redzot, kā pati gatavo un pasniedz... ja arī vērtē, tad nemācās neko.
11.04.2026 03:38 |
 
Reitings 12554
Reģ: 22.03.2024
Mana versija ir, ka vinai sāp zobi, tad nu tartars ir labaka izvele.
11.04.2026 06:19 |
 
Reitings 2481
Reģ: 31.01.2023
Rietumusawle @ 11.04.2026 06:19
Mana versija ir, ka vinai sāp zobi, tad nu tartars ir labaka izvele.
Vai arī viņa ir no tiem, kas neēd nezināmus ēdienus. Toreiz āaaarzemēs atļāvās vrapu, tad nu lepni iepostoja 🤭
11.04.2026 10:14 |
 
Reitings 6320
Reģ: 09.04.2023
Dizzy @ 11.04.2026 10:14
Vai arī viņa ir no tiem, kas neēd nezināmus ēdienus. Toreiz āaaarzemēs atļāvās vrapu, tad nu lepni iepostoja 🤭

Nekas nepārspēs Šveices Makdonalda čīzīti 😂
11.04.2026 11:37 |
 
Reitings 2439
Reģ: 19.05.2025
Pavasaris5 @ 10.04.2026 14:13
Vasara vai ziema - SPF50 vienmēr un visur. Apdirsti iepakojumi, plus laikam redze sākusi dāmai šķobīties, abiem produktiem priekšā spalvu kleksis🫣

Nez cik gadus vēl šie divi pustukšie apskrāpētie iepakojumi tiks reklamẽti, vai tad jaunus viņai par velti vairs nedod? Atomy ambassadore ar kraupainu raganas degunu, ko pat filtri neķer 😁
11.04.2026 13:56 |
 
Autorizēts lietotājsModerators
Reitings 49248
Reģ: 06.11.2022
Patiesībā Pelikāns briesmīgi baidās no visa jaunā. Viens un tas pats ēdiens, lūpu krāsas tonis, matu sakārtojums, drēbes no 90. gadiem, vecišķais runas stils. Tāpēc arī ārzemēs abi ar belovedu staigā pa vienām un tām pašām vietām, kā īsā saitē iesieti ēzelīši. Uz riņķi vien, uz riņķi vien.
Drosme pamēģināt kaut ko jaunu viņai parādās tikai pie promilēm. Tad nu sāk lēkāt pa gultām un brūķēt muti. :D
11.04.2026 15:17 |
 
Reitings 3231
Reģ: 07.03.2022
Nav viņai ok ar pauri. Kā Liene toreiz to jēlo vistu ostīja. Ja nemaldos vienā no SBF epizodēm.
11.04.2026 16:53 |
 
Reitings 12554
Reģ: 22.03.2024
Tie vinas filmu apraksti parada cik neparliecinata vina ir par sevi. Tie “manuprat” piekabinati teikuma beigas, “bet principa tam neredzu jegu” (uzprasas uz “Lienuk, tavas receptes ir mana dzive tik nozimigas”),”lodzina interesejosas temas”, “es ar piespiesanos ielieku video” (jā var redzet, ka gruti salmu peisakus gramstit), “es gan nezinu, kuru tas interese, iznemot mani pasu” (nu tad kada jega rakstit). Un tad stastit par Emiliju Bronte itka parejie cilveki augusi mucā.
11.04.2026 17:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits