Zetax @ 09.04.2026 22:55Mēģināju ielikt. Nezinu, vai izdevās https://failiem.lv/u/acunyp4wsz
zivij ganjau pārkaisi ja pāri,kopā ar vegetu🤣Neiil @ 09.04.2026 20:40Nez kurai no savām pļurām viņa to safrānu piegāza?🤔
Akasha @ 10.04.2026 11:37Es tikai domāju - Kivim tiešām nebesī sava sievišķa tizlošanās un absolūtais nesaimnieciskums? Tak viss, ko viņa dara, ir caur vienu vietu... Vai arī viņš ir tāds, kuram tas viss nav svarīgi un ka tikai ir kāda, kas galviņu glauda un nepiļī.
Julies @ 10.04.2026 11:40
Man neliekas, ka Kivičs ir tāds, kurš novērtētu glīti uztaisītas maizītes un estētiku. Viņam kā lopam, iebaro ēdienu un laimīgs. Bet kāds tas ēdiens vai kā pasniegts, pie vienas vietas. Tur tiešām tāds tādu atrada.
Annie @ 10.04.2026 13:21Lūdzu ielieciet vēlreiz to linku, kur anonīmi var paskatīties viņas video!
\
Par šo gan izbrīns, tu nezināji ka saules aizsargkrēms arī ziemā vai rudenī lietainā laikā jālieto?😮Pavasaris5 @ 10.04.2026 14:13Vasara vai ziema - SPF50 vienmēr un visur. Apdirsti iepakojumi, plus laikam redze sākusi dāmai šķobīties, abiem produktiem priekšā spalvu kleksis🫣
VistaVita @ 10.04.2026 14:45Par šo gan izbrīns, tu nezināji ka saules aizsargkrēms arī ziemā vai rudenī lietainā laikā jālieto?😮
krixis3 @ 09.04.2026 22:23tieši tā . Esmu redzējusi vienā veikaliņā safrānu . Tāda maza Mazītiņa kastīte. Iekšā 3 vai 4 tie pavedieni .Un maksāja 3 eiro . Šitāda burka jau pie 3 simti velk 😂 un safrāns gadījumā nav daudz smalkāks ?tiešām kā diedziņš? Nevis šitie mega gabali kā salmi ? 😂