KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 180
Reģ: 15.03.2023
safrāns ir mazu ziedińu ziedputekšñu stiebriñi-vińai no Černobiłas pukjēm
09.04.2026 23:09 |
 
Reitings 42279
Reģ: 21.08.2023
Zetax @ 09.04.2026 22:55
Mēģināju ielikt. Nezinu, vai izdevās https://failiem.lv/u/acunyp4wsz

Jā, tas ir īstais👍man ome cepa uz svētkiem kliņģeri, tur vēl bija rozīnes un mandeles. Ja kādreiz esi ēdis, tad to īsto safrāna garšu ne ar ko nesajauksi. Un kliņģeris tāds stipri dzeltens.
Tas Ļenkas "safrāns" tiešām pēc karkādes tējas izskatās.
10.04.2026 00:34 |
 
Reitings 12554
Reģ: 22.03.2024
Lienukam saflors nevis safrans
10.04.2026 05:39 |
 
Reitings 9884
Reģ: 05.03.2024
Nu gaidam to sarīvēto karkade tēju pie brokastu rīrē 😂
10.04.2026 09:40 |
 
Reitings 735
Reģ: 13.01.2023
Neiil @ 09.04.2026 20:40
Nez kurai no savām pļurām viņa to safrānu piegāza?🤔
zivij ganjau pārkaisi ja pāri,kopā ar vegetu🤣
10.04.2026 10:00 |
 
Reitings 498
Reģ: 07.07.2024
Es tikai domāju - Kivim tiešām nebesī sava sievišķa tizlošanās un absolūtais nesaimnieciskums? Tak viss, ko viņa dara, ir caur vienu vietu... Vai arī viņš ir tāds, kuram tas viss nav svarīgi un ka tikai ir kāda, kas galviņu glauda un nepiļī.
10.04.2026 11:37 |
 
Reitings 188
Reģ: 31.10.2022
Akasha @ 10.04.2026 11:37
Es tikai domāju - Kivim tiešām nebesī sava sievišķa tizlošanās un absolūtais nesaimnieciskums? Tak viss, ko viņa dara, ir caur vienu vietu... Vai arī viņš ir tāds, kuram tas viss nav svarīgi un ka tikai ir kāda, kas galviņu glauda un nepiļī.

Man neliekas, ka Kivičs ir tāds, kurš novērtētu glīti uztaisītas maizītes un estētiku. Viņam kā lopam, iebaro ēdienu un laimīgs. Bet kāds tas ēdiens vai kā pasniegts, pie vienas vietas. Tur tiešām tāds tādu atrada.
10.04.2026 11:40 |
 
Reitings 2010
Reģ: 19.01.2024
Tā Ļenkuces zīmēšanās ar lakšarī ir smieklīga, pat drusku līdzjūtību raisoša - feikais safrāns un ikru pļura.. skaudiet pelēkās lezbes :D
10.04.2026 12:15 |
 
Reitings 1311
Reģ: 18.08.2022
Ilgi nebiju komentējusi, jo bija liels slinkums, bet ieraugot safrānu sasmējos.
Interesanti, cik viņa samaksāja par to daudzumu?
10.04.2026 12:31 |
 
Patīk
Reitings 29024
Reģ: 09.12.2015
Julies @ 10.04.2026 11:40

Man neliekas, ka Kivičs ir tāds, kurš novērtētu glīti uztaisītas maizītes un estētiku. Viņam kā lopam, iebaro ēdienu un laimīgs. Bet kāds tas ēdiens vai kā pasniegts, pie vienas vietas. Tur tiešām tāds tādu atrada.

Piekrītu. Kiviči ir divi pudeles biedri, abi alkoholiķi. Muzikants, kā jau tipisks dzērājs, visās intervijās runā par aukstiem aliņiem un mēģina normalizēt šmigošanu. Pleņķe gan tēlo, ka nedzer, viņa vēl cenšas saglabāt kaut kādu sabiedrības dāmas ilūziju par sevi, bet nodzertais mūlis viņu nodod, tāpat kā bīloveda publiskā fanošana par alko.
10.04.2026 13:00 |
 
10 gadi
Reitings 13814
Reģ: 29.01.2009
Lūdzu ielieciet vēlreiz to linku, kur anonīmi var paskatīties viņas video!
\
10.04.2026 13:21 |
 
Reitings 2010
Reģ: 19.01.2024
Annie @ 10.04.2026 13:21
Lūdzu ielieciet vēlreiz to linku, kur anonīmi var paskatīties viņas video!
\

https://insta-stories-viewer.com/en/
10.04.2026 13:57 |
 
Reitings 92
Reģ: 04.04.2020
Vasara vai ziema - SPF50 vienmēr un visur. Apdirsti iepakojumi, plus laikam redze sākusi dāmai šķobīties, abiem produktiem priekšā spalvu kleksis🫣
10.04.2026 14:13 |
 
Reitings 453
Reģ: 09.09.2024
Pavasaris5 @ 10.04.2026 14:13
Vasara vai ziema - SPF50 vienmēr un visur. Apdirsti iepakojumi, plus laikam redze sākusi dāmai šķobīties, abiem produktiem priekšā spalvu kleksis🫣
Par šo gan izbrīns, tu nezināji ka saules aizsargkrēms arī ziemā vai rudenī lietainā laikā jālieto?😮
10.04.2026 14:45 |
 
Reitings 92
Reģ: 04.04.2020
VistaVita @ 10.04.2026 14:45
Par šo gan izbrīns, tu nezināji ka saules aizsargkrēms arī ziemā vai rudenī lietainā laikā jālieto?😮

Neuztvēri manu domu. Bet es citēju viņas insta story, lai zināt, kur to izrāvu.
10.04.2026 14:49 |
 
Autorizēts lietotājsModerators
Reitings 49268
Reģ: 06.11.2022
Jocīgi, ka netiek atrādīts ēdiens, kuram izmantoja pasaulē dārgāko garšvielu. Un kur tad Andirsis, kas aizrīdamies slavē Lienes pavārmākslu? Atkal bija tik slikti, ka jāatdod kaijām?
10.04.2026 15:18 |
 
Reitings 2439
Reģ: 19.05.2025
krixis3 @ 09.04.2026 22:23
tieši tā . Esmu redzējusi vienā veikaliņā safrānu . Tāda maza Mazītiņa kastīte. Iekšā 3 vai 4 tie pavedieni .Un maksāja 3 eiro . Šitāda burka jau pie 3 simti velk 😂 un safrāns gadījumā nav daudz smalkāks ?tiešām kā diedziņš? Nevis šitie mega gabali kā salmi ? 😂

Kas jūs tādas esat, kā jums nav kauna??? Tas ir safrāns Lienes gaumē! Jūs no tā neko nesaprotiet! Noteikti nemaz neesat lasījušas Saplēsto krūzi. Kā var nesaprast.
#wifeofzscars #richambassador
10.04.2026 16:33 |
 
Reitings 2955
Reģ: 19.05.2022
Lenka tagad varēja paspīdēt ar paelju, bajubēzi vai maizītēm. Varbūt ņems līdzi uz restorāniem un kaisīs uz tartariem?!
10.04.2026 17:22 |
 
10 gadi
Reitings 11773
Reģ: 17.09.2009
Jūs jau redzējāt kā viņa rausta savas ausis ? 🫣🫣🫣😂
10.04.2026 20:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits