KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 2717
Reģ: 11.04.2010
Gaby Moreno @ 06.04.2026 21:12
Vai Mia runā? Vienkārši tāds dīvains moments- lai cik bieži nebūtu atrādīta soctīklos, nekad nav dzirdēta runājam, tik vien cik tas bērns visur mēmi gorās

Pieļauju, ka mīļie vecāki viņu ir kušinājuši jau no dzimšanas. Lai netraucē.
07.04.2026 21:59 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4959
Reģ: 31.10.2010
Ko tad šie neandertālieši teātrī aizmirsuši? Kiviča intelekts tālāk par jēliem zemjostas jociņiem nesniedzas un Pelikāns arī nav gudrāka par akmeni ceļmalā. Neticu, ka viņi ir spējīgi uztvert teātri kā mākslu. Varu derēt, ka vienīgais, ko pončiks pēc izrādes beigām var izdabūt ir "bija smuki, ne, zaķīt, bļe?"
07.04.2026 22:32 |
 
10 gadi
Reitings 22435
Reģ: 21.03.2014
Diez kur Mia? Pie Dainasomes? Kur gan vèl viņi to bērnu var atstāt?
Dàlija Dubajā, Rāviņi Spānijā, ar Kerkiru uz nažiem..
07.04.2026 22:49 |
 
Patīk
Reitings 29024
Reģ: 09.12.2015
Adele4 @ 07.04.2026 22:49
Diez kur Mia? Pie Dainasomes? Kur gan vèl viņi to bērnu var atstāt?
Dàlija Dubajā, Rāviņi Spānijā, ar Kerkiru uz nažiem..

Mājās var atstāt. Vai mašīnā. Bērnam tak tūlīt 5 gadi
Faktiski jau pilngadīga..
#sarkasms
07.04.2026 23:19 |
 
Reitings 3231
Reģ: 07.03.2022
Ig pie bio pielikusi Andris Kivics wife. 🤣 Liene, neuztraucies nevienai tavs bifelis piečurātajās apenēs nav vajadzīgs! Agrāk pusaudži šitā ākstījās, bet te vecenei gandrīz 50 😵😵
Es viņus vispār neredzu teātrī abiem tāda valodiņa. Iedomājos Kiviču tur krekšķot. Liene ar savu hihiii, cik skaisti, zaķīt. Fu!
08.04.2026 04:43 |
 
Reitings 5405
Reģ: 27.03.2023
MeltedCheese @ 08.04.2026 04:43
Ig pie bio pielikusi Andris Kivics wife. 🤣 Liene, neuztraucies nevienai tavs bifelis piečurātajās apenēs nav vajadzīgs! Agrāk pusaudži šitā ākstījās, bet te vecenei gandrīz 50 😵😵
Es viņus vispār neredzu teātrī abiem tāda valodiņa. Iedomājos Kiviču tur krekšķot. Liene ar savu hihiii, cik skaisti, zaķīt. Fu!

Tas jau tāpat kā bezdarbniecei Olgai Kambalai.
Lieņuks beidzot pārstāja ākstīties ar savām 150 izdomātajām profesijām un pierakstīja savu īsto profesiju - wife jeb skraidīt pakaļ Kivičam 😀
08.04.2026 07:25 |
 
Reitings 21732
Reģ: 21.09.2023
Pieļauju, ka biļetes uz teātri uzdāvināja Planckas māsa vai Dainome. Šie abi primāti neko tik dārgu neatļautos, cik tur mežezeri un piebaldziņas sanāk! Tikko pati pirku biļetes, €80 samaksāju par divām.
08.04.2026 08:41 |
 
Reitings 2261
Reģ: 17.06.2024
Hermiine89 @ 08.04.2026 08:41
Pieļauju, ka biļetes uz teātri uzdāvināja Planckas māsa vai Dainome. Šie abi primāti neko tik dārgu neatļautos, cik tur mežezeri un piebaldziņas sanāk! Tikko pati pirku biļetes, €80 samaksāju par divām.

Esot mīļā vīramāte uzdāvinājusi.
08.04.2026 08:46 |
 
Reitings 21732
Reģ: 21.09.2023
smūtijs @ 08.04.2026 08:46

Esot mīļā vīramāte uzdāvinājusi.
Bet izskatās, ka Kviecis nemaz nav bijis uz to izrādi, abas ar mīļo vīramāti tikai.
08.04.2026 08:55 |
 
Autorizēts lietotājsModerators
Reitings 49268
Reģ: 06.11.2022
Pelikāns pie stūres vai ar vīreni teātrī tik nelaimīga. Bet mājās uzreiz priecīga un smaidīga. Baigais kontrasts. Uzreiz skaidrs, ka mājās vecā alkoholiķe varēja salāpīties :D
Lai nestāsta, ka viņa ir ekstāzē no tās lētās lubenes :D
Un ja teātris ir dāvana no vīramātes, tad interesanti, ko Pelikāns Dainas omei uzdāvināja? Izņemot savu lielisko kompāniju? Ļaujiet minēt - neko...
08.04.2026 09:08 |
 
Reitings 22710
Reģ: 08.03.2021
Bija tad gods būt ar Lieni vakardienas izrādē. Mati kā pakulas un drausmīgi uzburbusi, sašpricēta seja. Ļoti bēdīgs paskats. Alkohola lietošanas sekas ar acīmredzamas un tāds lētas ielenes vaibs. Bija rēcīgi salīdzināt ar nofiltrētajām bildēm.
08.04.2026 09:24 |
 
10 gadi
Reitings 11768
Reģ: 17.09.2009
Nastja32 @ 08.04.2026 09:24
Bija tad gods būt ar Lieni vakardienas izrādē. Mati kā pakulas un drausmīgi uzburbusi, sašpricēta seja. Ļoti bēdīgs paskats. Alkohola lietošanas sekas ar acīmredzamas un tāds lētas ielenes vaibs. Bija rēcīgi salīdzināt ar nofiltrētajām bildēm.
MeltedCheese @ 08.04.2026 04:43
Ig pie bio pielikusi Andris Kivics wife. 🤣 Liene, neuztraucies nevienai tavs bifelis piečurātajās apenēs nav vajadzīgs! Agrāk pusaudži šitā ākstījās, bet te vecenei gandrīz 50 😵😵
Es viņus vispār neredzu teātrī abiem tāda valodiņa. Iedomājos Kiviču tur krekšķot. Liene ar savu hihiii, cik skaisti, zaķīt. Fu!
Z-scars team, @andriskivics wife
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
08.04.2026 09:33 |
 
10 gadi
Reitings 22435
Reģ: 21.03.2014
Kas tieši liene ir grupai Zscars? Solista sieva?
Menedžere? Fotogrāfe? :D
08.04.2026 09:51 |
 
10 gadi
Reitings 44212
Reģ: 11.02.2015
Ko tieši viņa mēģina apmānīt par savu izskatu? 🤦😂

08.04.2026 10:16 |
 
Reitings 2439
Reģ: 19.05.2025
Hermiine89 @ 08.04.2026 08:55
Bet izskatās, ka Kviecis nemaz nav bijis uz to izrādi, abas ar mīļo vīramāti tikai.

Hi-hi Vepris dabūja savu bērnu pieskatīt!!!
08.04.2026 10:24 |
 
Reitings 2439
Reģ: 19.05.2025
Euclid @ 08.04.2026 10:16
Ko tieši viņa mēģina apmānīt par savu izskatu? 🤦😂

Žoklis mistiski pazudis, nabadzīte 😬 Mēs jau redzējām viņas pankūkseju kora kopbildē….
08.04.2026 10:26 |
 
10 gadi
Reitings 13814
Reģ: 29.01.2009
Cik nedzīva seja izskatās. Nekādu emociju. Kā plastmasas lelle.
08.04.2026 10:38 |
 
Autorizēts lietotājsModerators
Reitings 49268
Reģ: 06.11.2022
Adele4 @ 08.04.2026 09:51
Kas tieši liene ir grupai Zscars? Solista sieva?
Menedžere? Fotogrāfe? :D

Es teiktu, ka grūpija. Guļ ar solistu un mēģina ielīst buņģiera biksēs... :D
08.04.2026 11:10 |
 
Reitings 593
Reģ: 07.04.2025
Euclid @ 08.04.2026 10:16
Ko tieši viņa mēģina apmānīt par savu izskatu? 🤦😂

Filtru tonna, acis uzkrāsotas uz nakti. Vai mazā meitene ir kādreiz uz kādu leļļu teātri vesta? Kā beidzās ar to sišanas video?
08.04.2026 11:32 |
 
Reitings 12554
Reģ: 22.03.2024
Melnas acis un uzacis..tiesam briesmigs paskats. Un tiesam iet gulet ar to kg makeup.
08.04.2026 11:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits