KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 188
Reģ: 31.10.2022
saulespukje18 @ 05.04.2026 22:39
https://failiem.lv/f/ykxuqzrsus

Nenovērsīsimies no galvenās tēmas, jo tie pajoļi tik un gaida, kad mēs aizmirsīsim. Joprojām abi klusē. Nē, tādu aizmirst nedrīkst! Gaidam paskaidrojumus!
07.04.2026 14:17 |
 
Reitings 59
Reģ: 13.09.2025
Dana klasiskā izpratnē nepameta Kristoferu. Viņas pārliecība bija sekot sirdsbalsij un norobežoties no nespējas izdzīvot pilsētā. Tā nebija, ka viņa negribēja vai atteica dēlam ar sevi kopdzīvi, tas bija puikas lēmums kategoriski neiet uz laukiem.
07.04.2026 15:22 |
 
Patīk
Reitings 29024
Reģ: 09.12.2015
Ances866 @ 07.04.2026 15:22
Dana klasiskā izpratnē nepameta Kristoferu. Viņas pārliecība bija sekot sirdsbalsij un norobežoties no nespējas izdzīvot pilsētā. Tā nebija, ka viņa negribēja vai atteica dēlam ar sevi kopdzīvi, tas bija puikas lēmums kategoriski neiet uz laukiem.

Kāds tur puikas lēmums? Abi vecāki viņu pameta vēl pavisam maziņu. Sākumā dēls auga pie Danas vecākiem Carnikavā un tad dažus gadus pie Dainas omes, kas viņu izlika laukā, kad Andrītis kovidlaikā bija nobomžojies tiktāl, ka savajadzējās atgriezties memmes mājā. Tobrīd Dana beidzot pieslēdzās un sāka meklēt kopīgu mitekli. Bet tad jau puisim bija 17 gadi.
Visu bērnību viņam tā arī nebija atradusies vieta pie kāda no vecākiem.😔 Un arī vecvecāki, acīmredzot, nebija uzdevumu augstumos, lai vismaz no savas puses iedotu bērnam drošības un māju sajūtu.
07.04.2026 15:37 |
 
Autorizēts lietotājsModerators
Reitings 49268
Reģ: 06.11.2022
Nevaru iedomāties savus bērnus, pieņemot tādu lēmumu. Mazam bērnam nevajadzētu izvēleties pilsētu mammas vietā!
07.04.2026 16:31 |
 
10 gadi
Reitings 11773
Reģ: 17.09.2009
Evablanch nu tāds Maiks Džeksons. Fuj.
07.04.2026 16:36 |
 
Reitings 2439
Reģ: 19.05.2025
Ances866 @ 07.04.2026 15:22
Dana klasiskā izpratnē nepameta Kristoferu. Viņas pārliecība bija sekot sirdsbalsij un norobežoties no nespējas izdzīvot pilsētā. Tā nebija, ka viņa negribēja vai atteica dēlam ar sevi kopdzīvi, tas bija puikas lēmums kategoriski neiet uz laukiem.

Nevar K vainot!!! Dana tajā laikā dzīvoja pie boifrenda ļoti dziļi laukos meža vidū, izolācijā no sabiedrības. Kā bērns tiktu uz skolu, vai tuvākajā apkārtnē vispār bija skola? Kurš vestu, vai viņiem bija auto? Draugi, hobiji meža vidū? Vai tas vīrietis vispār gribēja Danas bērnu pieņemt? Cik atceros bija ļoti ļoti dīvains tips. Daudz jautājumu. Dana izvēlējās nodrošināt izdzīvošanu sev. Diez kas nav, un K tajā vainot noteikti nevar, ka abi vecāki izvēlējās sevi, nevis viņu!!!!
07.04.2026 16:39 |
 
Reitings 59
Reģ: 13.09.2025
Es neapgalvoju, ka kāds ir vainīgs vai nevainīgs, tikai saku, ko zinu no pastarpinātām paziņām. Un te jau pieminēts - stipri dziļi laukos.
Protams, ka tas atbildību nemazina nevienai pusei. Tizli, ka tā tas sanācis un bērniem tā jādzīvo.
07.04.2026 17:04 |
 
10 gadi
Reitings 13814
Reģ: 29.01.2009
Ances866 @ 07.04.2026 15:22
Dana klasiskā izpratnē nepameta Kristoferu. Viņas pārliecība bija sekot sirdsbalsij un norobežoties no nespējas izdzīvot pilsētā. Tā nebija, ka viņa negribēja vai atteica dēlam ar sevi kopdzīvi, tas bija puikas lēmums kategoriski neiet uz laukiem.

Nevajag attaisnot bērna pametēju. Mammas pienākums vispirms ir domāt par bērnu. Ja to nevar, tad nav jāmeklē attaisnojumi savam mīlestības un pienākuma trūkumam.
07.04.2026 17:21 |
 
10 gadi
Reitings 22435
Reģ: 21.03.2014

Skat, skat... Kiviči taču Gulbenē iecienīti? Kādēļ gan lai Lienītes gleznas neizstādītu?
07.04.2026 17:43 |
 
Reitings 9884
Reģ: 05.03.2024
Izskatās, ka mūsu rokstāri tā pa svētkiem nokoduši, ka dīvai nav spēks pat kārtējo Budas citātu iepostot 🤣
07.04.2026 17:46 |
 
Reitings 2439
Reģ: 19.05.2025
Adele4 @ 07.04.2026 17:43

Skat, skat... Kiviči taču Gulbenē iecienīti? Kādēļ gan lai Lienītes gleznas neizstādītu?

Meklē taču māksliniekus, nevis Minhauzena sindroma upurus?
07.04.2026 17:52 |
 
Reitings 9884
Reģ: 05.03.2024
piparmeetra @ 07.04.2026 17:46
Izskatās, ka mūsu rokstāri tā pa svētkiem nokoduši, ka dīvai nav spēks pat kārtējo Budas citātu iepostot 🤣

Ā nē, kļūdījos - lienīte ir pie dzīvības, jau reklamē nākamo lieveni.
lieņuk, mīļā zelta sirsniņa, ja jau esi modusies - paskaidro mums lūdzu, kāpēc tādai saulītei kā tu, piecgadīgā meita liek tiktokā drausmīgus, agresīvus video, pēc kuriem rodas šaubas, ka bērns aug drošā vidē?
07.04.2026 17:53 |
 
Reitings 825
Reģ: 06.08.2024
Liene nopampusi un pohaina uz teātri. Resnais ar līdzi. Gan jau Mia pagaidīs tajā laikā auto. Vajag tikai telefonu rokās iedot.
07.04.2026 19:59 |
 
Reitings 2439
Reģ: 19.05.2025
BugsPony @ 07.04.2026 19:59
Liene nopampusi un pohaina uz teātri. Resnais ar līdzi. Gan jau Mia pagaidīs tajā laikā auto. Vajag tikai telefonu rokās iedot.

Filtri šodien īpaši smagi, bet dzeltenās mirušās pakulas tāpat neķer 😁
Nabaga blakussēdētāji, kam tādi pohaini blakus sēž.
07.04.2026 20:07 |
 
Reitings 3231
Reģ: 07.03.2022
Pēc lētas ielenes izskatās.
07.04.2026 20:47 |
 
10 gadi
Reitings 22435
Reģ: 21.03.2014
Ko ta šie tā uz teātri? Varbūt ļenkai kāds uzdāvināja uz dzd biļetss? Dainasome?
07.04.2026 20:48 |
 
Reitings 16456
Reģ: 06.07.2022
loija @ 04.04.2026 21:09

Kā var neresnēt pie mazkustīga dzīvesveida un ēdot pelmeņus, rijot pusfabrikātus un dzerot alkoholu vājprātā daudz. Rēca kivičs par lienes ex vīra resnumu, tagad dabūja uz sevis to dubultā atpakaļ. lienei atliek tikai ļoti mīlēt. kivič izskatās ļoti sūdīgi, salidzinot kāds bija Madaras laikā.

Un viņš reiz rēca arī par to, ka "A kāds resniem cilvēkiem var būt sekss, es nesaprotu?!!" Taisni par to viņš bija neizpratnē. Tagad gan jau sapratis, kā tad resnie sekso :)
07.04.2026 20:51 |
 
Patīk
Reitings 73484
Reģ: 20.07.2021
EmilijaArm @ 07.04.2026 20:51

Un viņš reiz rēca arī par to, ka "A kāds resniem cilvēkiem var būt sekss, es nesaprotu?!!" Taisni par to viņš bija neizpratnē. Tagad gan jau sapratis, kā tad resnie sekso :)

Kāds viņam sekss, ja mazcīsiņu gadiem nav pat redzējis. Tagad jājautā, vai viņš savu spalvaino pakaļu pats var noslaucīt, vai Lienei tas jādara. Eu, Liene, hi hi hī, kā tur ir? 😀
07.04.2026 21:23 |
 
Reitings 2481
Reģ: 31.01.2023
BugsPony @ 07.04.2026 19:59
Liene nopampusi un pohaina uz teātri. Resnais ar līdzi. Gan jau Mia pagaidīs tajā laikā auto. Vajag tikai telefonu rokās iedot.
Mia tak var palikt viena mājās ar TikToku.
07.04.2026 21:33 |
 
Reitings 21732
Reģ: 21.09.2023
Labākais, ko varu pateikt par Ļenkas pēdējo bildi- 46gadīga prostitūta pilnā ekipējumā.
07.04.2026 21:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits