KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 593
Reģ: 07.04.2025
TinceD @ 06.04.2026 12:28

Pienācis vecums, kad Mia sāk parādīt to patieso ainu, kas notiek viņu dzīvē. Tas tiešām ir visa spogulis. Nespēju iedomāties, kas notiek meitenes galvā, ka ir tāda vēlme izgāzt dusmas. No visas tās miskastes, ko var tur safabricēt, viņa izvēlas tieši šo ar vardarbību. 🙁 Skaista meitene, bet tas video izskatās totāli kā no šausmenes.

Ņemot vērā, ka Kerkira iesniedza policijā iesniegumu, lai šie abi viņai nevarētu tuvoties, tad tur ir bijušas šausmas, ko varbūt arī mazā meitene redzēja. Un ja kivič ir agresīvs vienreiz, viņš tāds ir visu laiku. Tajā viņu pritonā iespējams notiek liela agresija, vardarbība dzērumā gan pret lieni, gan meiteni. Ja maza meitenīte šādus video filmē, tad attiecīgajām iestādēm ir jārīkojas un tā meitene jāglābj no varmākām un alkoholiķiem. Un pilnīgi nospļauties, ka mūziķis. Ar to viņš arī spekulē un jau sen redzams, kāda lienei valodiņa un no labestības nav ne smakas. Savu bērnu pametēji un varmākas.
06.04.2026 15:32 |
 
10 gadi
Reitings 3510
Reģ: 20.06.2013
Kāds tas suns izskatījās ļenas storijos, pārbijies trīc. Kur viņam mukt, kad Mia agresijā nāk virsū ar čipsu bundžu, kaķis vēl var dot pretī. Nabaga dzīvnieki. Tas, ka agresija ir tajā mājā, ir stabili katru dienu, kivičs taču visu laiku ir agresīvs, ja vēl sadzeras, tad vispār vāks. Miu varbūt viņš neaiztiek, bet vecā noteikti atraujas pēc pilnas programmas.
06.04.2026 15:38 |
 
Reitings 593
Reģ: 07.04.2025
loija @ 06.04.2026 15:32

Ņemot vērā, ka Kerkira iesniedza policijā iesniegumu, lai šie abi viņai nevarētu tuvoties, tad tur ir bijušas šausmas, ko varbūt arī mazā meitene redzēja. Un ja kivič ir agresīvs vienreiz, viņš tāds ir visu laiku. Tajā viņu pritonā iespējams notiek liela agresija, vardarbība dzērumā gan pret lieni, gan meiteni. Ja maza meitenīte šādus video filmē, tad attiecīgajām iestādēm ir jārīkojas un tā meitene jāglābj no varmākām un alkoholiķiem. Un pilnīgi nospļauties, ka mūziķis. Ar to viņš arī spekulē un jau sen redzams, kāda lienei valodiņa un no labestības nav ne smakas. Savu bērnu pametēji un varmākas.

Un vēl, ja tam bērnam ir pieejams pieauušo saturs internetā neierobežoti, kur rāda arī visādas slepkavības un citas briesmīgas lietas, tad ja nekas netiks darīts, lai to bērnu pasargātu, var būt visādi. Viņa tak nesaprot, kas ir kas. Redz dzerstiņus, agresijas, alkoholu, dzird lamu vārdus, lamāšanos.
06.04.2026 15:43 |
 
Autorizēts lietotājsModerators
Reitings 49268
Reģ: 06.11.2022
loija @ 06.04.2026 15:43

Un vēl, ja tam bērnam ir pieejams pieauušo saturs internetā neierobežoti, kur rāda arī visādas slepkavības un citas briesmīgas lietas, tad ja nekas netiks darīts, lai to bērnu pasargātu, var būt visādi. Viņa tak nesaprot, kas ir kas. Redz dzerstiņus, agresijas, alkoholu, dzird lamu vārdus, lamāšanos.

Un vecāki jau arī Netflixā vai pa TV bērnu filmas neskatās... Tāpēc bērnam fonā visu laiku pieaugušajiem paredzēts saturs un sarunas. Lai gan varētu visu kopā kādu labsirdīgu multenīti paskatīties...
06.04.2026 16:49 |
 
10 gadi
Reitings 22440
Reģ: 21.03.2014
Gobzems tikmēr sašutis par auto nepiesprādzētiem bērniem didrihsonei un co. Bet par kiviču maugli klusē. Nudien savādi.
Ar šādiem gājieniem es negribētu, kamans bērns iet ar miu vienā dārziņā vai vēlāk skolā.
06.04.2026 17:14 |
 
10 gadi
Reitings 3510
Reģ: 20.06.2013
Adele4 @ 06.04.2026 17:14
Gobzems tikmēr sašutis par auto nepiesprādzētiem bērniem didrihsonei un co. Bet par kiviču maugli klusē. Nudien savādi.
Ar šādiem gājieniem es negribētu, kamans bērns iet ar miu vienā dārziņā vai vēlāk skolā.
tagad vēl bija ielicis kkadu lauru, kam bērni jāņem nost. Kam tāda interesē? Bet par kiviciem klusums, laikam bail tos sūda gabalus aiztikt, dabūs pretī kārtīgi sūdu ventilatoru.
Kura te teica, ka bērniņš nevar būt ļauns? Tiešām? Arī pēc šiem šausmu tik tok video?
06.04.2026 17:26 |
 
10 gadi
Reitings 22440
Reģ: 21.03.2014
Liene taču to bērnu neieredz ne acu galā. To mēs visas redzam/zinām. Nu tad arī tas bērns tāds aug, nemīlēts un pienācīgi neaprūpēts.
06.04.2026 17:40 |
 
Reitings 6197
Reģ: 05.12.2021
Ierakstiet TikTok Kivičš un kad meklētājs atrod dažādus video ,apskatieties to video ,kur viņi paziņo par piedalīšanos Slavenības bez filtra . Lienei tur zila kleita . Paskatieties uzmanīgu uz Mias seju Un mīmiku . Tam nabaga bērnam jau sen kaut kas nav labi .
06.04.2026 17:43 |
 
Reitings 2440
Reģ: 19.05.2025
krixis3 @ 06.04.2026 17:43
Ierakstiet TikTok Kivičš un kad meklētājs atrod dažādus video ,apskatieties to video ,kur viņi paziņo par piedalīšanos Slavenības bez filtra . Lienei tur zila kleita . Paskatieties uzmanīgu uz Mias seju Un mīmiku . Tam nabaga bērnam jau sen kaut kas nav labi .

Kurš vēl brīnās kapēc to bērnu neviens, pilnīgi neviens vairs negrib pieskatīt? Laikam visiem apkārtējiem bijusi ļoti slikta pieredze kuru negribas atkārtot . Bet caurkritušie vecāki problēmas ignorē.
06.04.2026 17:52 |
 
10 gadi
Reitings 22440
Reģ: 21.03.2014
Liene taču to bērnu neieredz ne acu galā. To mēs visas redzam/zinām. Nu tad arī tas bērns tāds aug, nemīlēts un pienācīgi neaprūpēts.
06.04.2026 17:52 |
 
10 gadi
Reitings 22440
Reģ: 21.03.2014
krixis3 @ 06.04.2026 17:43
Ierakstiet TikTok Kivičš un kad meklētājs atrod dažādus video ,apskatieties to video ,kur viņi paziņo par piedalīšanos Slavenības bez filtra . Lienei tur zila kleita . Paskatieties uzmanīgu uz Mias seju Un mīmiku . Tam nabaga bērnam jau sen kaut kas nav labi .
kur viņa kivicam klēpī un dīvaini krata galvu? Tas jau te ticis apspriests toreiz. Vai arī cāļa forumà
06.04.2026 17:55 |
 
Reitings 5405
Reģ: 27.03.2023
Kivičš ir intervējis Gobzemu, līdz ar to ir tuvāk iepazinušies. Gobzems jau nav muļķis, lai sūdu mucā rokas bāztu. Ja citi pēc tam liek privātus kontus vai izdzēšas no i-neta, tad Kivičš piekviektu pilnu pasauli 😀😀
06.04.2026 17:59 |
 
Reitings 58
Reģ: 03.01.2024
Vrb maziņš no Kristiāna Brektes inspirējas ..🙈
06.04.2026 18:10 |
 
Reitings 137
Reģ: 22.06.2023
qwe @ 06.04.2026 17:26
tagad vēl bija ielicis kkadu lauru, kam bērni jāņem nost. Kam tāda interesē? Bet par kiviciem klusums, laikam bail tos sūda gabalus aiztikt, dabūs pretī kārtīgi sūdu ventilatoru.
Kura te teica, ka bērniņš nevar būt ļauns? Tiešām? Arī pēc šiem šausmu tik tok video?

Pareizi dara, jo tādas Lauras ir arī posts!
Kāpēc Kivičiem neķeras nav ne jausmas, bet vienu gan varu pateikt,
bērni nedzimst ļauni!!!
Ļaunumu veido vide, kurā tas bērns aug + vēl daudzi citi faktori!
06.04.2026 18:13 |
 
10 gadi
Reitings 22440
Reģ: 21.03.2014
Tikmēr kiviču draugi Rāviņi spānijā apzagti pa nakti esot..visa nauda un kartes nozagtas.
Tad jau drīz aicinās ziedot :)
06.04.2026 18:44 |
 
Reitings 595
Reģ: 17.12.2023
Adele4 @ 06.04.2026 18:44
Tikmēr kiviču draugi Rāviņi spānijā apzagti pa nakti esot..visa nauda un kartes nozagtas.
Tad jau drīz aicinās ziedot :)

Ja tā ir taisnība un nav nekāds PR no viņu puses- tad laikam jau pelnīti, Dievs nav mazais bērns.
06.04.2026 19:27 |
 
Reitings 595
Reģ: 17.12.2023
Video vēl joprojām nav dzests?
Jautāju, jo man nav tik tok
06.04.2026 19:31 |
 
Reitings 5405
Reģ: 27.03.2023
Rāviņš katru dienu kladzina, cik Spānijā ir forši un, lai tik latvieši brauc dzīvot. Viņš ne tikai pa 1000eur uztaisīs dropshippinga biznesu, bet arī atradīs māju , kur dzīvot. Spānija saule, ēdiens un, tad upss jau otro reizi apzog paša mājā 😀😀
Labāk būtu mājai signalizāciju uzlicis, nekā lielījies cik tūkstošus mēnesī pelna.
06.04.2026 20:26 |
 
10 gadi
Reitings 22440
Reģ: 21.03.2014
Katriiina @ 06.04.2026 20:26
Rāviņš katru dienu kladzina, cik Spānijā ir forši un, lai tik latvieši brauc dzīvot. Viņš ne tikai pa 1000eur uztaisīs dropshippinga biznesu, bet arī atradīs māju , kur dzīvot. Spānija saule, ēdiens un, tad upss jau otro reizi apzog paša mājā 😀😀
Labāk būtu mājai signalizāciju uzlicis, nekā lielījies cik tūkstošus mēnesī pelna.
ta pliku dirsu viņš un tikai domā kur atkal naudu izkļančīt, neko daudz nedarot.
Bet skat, kivičiem labs Lieldienu plosts bijis
Taisni žēl, ka nokavēju to kiviča zvanu. Gan jau būtu pa pāli ieslēdzis sūdu ventilatoru.
Diez būs spējīgi rīt bērnu uz dārziņu aizvest?
06.04.2026 20:47 |
 
Reitings 595
Reģ: 17.12.2023
Es par to bērnudārzu - . Mia noteikti ir viens no tiem bērniem, kurus ved katru dienu, neskatoties uz to, ka māte ir mājās un sencis arī. Es neticu, ka audzinātājas vai auklīte nevarētu pamanīt, kāda Mia ir, jo bērni taču arī stāsta, kas notiek mājās.
Vai tiešām neviens negrib iesaistīties? Var tacu pamanīt arī cilvēkus, kas ir dzēruši vairākas dienas pēc kārtas. Piepampusī Liene!!!! Vai tiešām šī informācija nevar tikt nodota bāriņtiesai? Esmu pārliecināta, ka arī bērnudārzā Mia uzvedas diezgan problemātiski, tas ir, problēmas saskarmē ar citiem bērniem un mācīšanās grūtības, jo viss ko viņa redz majas ir tik tok aukle..
Es gan gribētu ticēt, ka ir kāds kurš tomēr iesaistās un izrāda interesi par to visu..
06.04.2026 20:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits