KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Enazenaz @ 17.01.2022 23:59
Meitenes, kuras ir Norvēģijā, vai ir bijušas, kur jāraksta tā vēstule?
Vajag tikai sazīmēm mājas aptuveno adresi un esmu gatava pati uzrakstīt vēstuli Norvēģijas sociem.
Man, kā divu bērnu mammai, ir šausmīgi grūti noskatīties uz to nejēdzību, kas tur notiek. Mazā Mia nav pelnījusi sev tādu dzīvi.
Aprakstīšu viņu “slavu” Latvijā, to, ka viņi 100% iedzer arī Norvēģijā, to, ka Mia netiek vesta ārā un netiek pienācīgi barota. To, ka Miai pampers ir bijis vairākkārt līdz grīdai, esam redzējušas mēs visas. Noteikti uzsvēršu arī to, cik Mia ir apātiska. Jā, arī es to jau sen esmu ievērojusi, bet arī nevēlējos pacelt šo tēmu, jo šī tomēr ir nopietna lieta, kuru apspriest.
Es tiešām negribu to tā atstāt! Un arī jums uz to nevajadzētu pievērt acis.

Ta adrese ir komentaros Kivja FB pie bildes, kur vins pasta.
18.01.2022 00:41 |
 
Reitings 1117
Reģ: 25.03.2014
Meitenes, te noteikti neviena nav ne bērnu pediatre, ne neiroloģe, ne homeopāte, lūdzu neizsakām tik nopietnas diagnozes salīdzinot bērniņa Instagram bilžu saturu.
Ja kādai tiešām tik ļoti rūp, lūdzu sazinieties ar kādu peofesionāli un piedāvājiet palīdzību noskaidrot vai bērnam viss kārtībā nevis rakstam n-tās lapas ar minošām diagnozēm kas varētu būt vainas!!!
18.01.2022 00:45 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5011
Reģ: 03.11.2012
Jūs arī pamanat to, ka ja ir runa par Kiviča meitām (no Andra puses), tad viņš vienmēr piemin tikai vienu meitu, otru nekad nepiemin. Tā dīvaini- viena meita tā mīļā, ar vienu meitu tas dvēseliskais kontakts utt. un kā ar otru meitu? Kāpēc to nekad nepiemin?
18.01.2022 01:07 |
 
Patīk
Reitings 22672
Reģ: 27.01.2021
kriksisix @ 18.01.2022 00:45
Meitenes, te noteikti neviena nav ne bērnu pediatre, ne neiroloģe, ne homeopāte, lūdzu neizsakām tik nopietnas diagnozes salīdzinot bērniņa Instagram bilžu saturu.
Ja kādai tiešām tik ļoti rūp, lūdzu sazinieties ar kādu peofesionāli un piedāvājiet palīdzību noskaidrot vai bērnam viss kārtībā nevis rakstam n-tās lapas ar minošām diagnozēm kas varētu būt vainas!!!
Neviena, cik man redzams, šeit diagnozi neuzstāda, pat ilgi tam nav pievērsta uzmanība, lai neaiztiktu bērnu, bet nevar noliegt, ka sejas vaibsti ir ļoti raksturīgi šim sindromam (tāpat kā, piemēram, pie Dauna sindroma) UN ir ļoti ticams, ja ne 100%, ka Liene grūtniecības laikā lietojusi alkoholu. Protams, diagnozi nosaka tikai ārsts (starp citu, ne homeopāts) pēc dažādām pārbaudēm, pēc kurām spriež par bērna attīstību un tās atbilstību normai atkarībā no vecuma, un vēl citas, bet arī specifiskie sejas vaibsti ir viens no kritērijiem.
Runājot par sazināšanos ar profesionāli un noskaidrošanu, vai bērnam nav nepieciešama palīdzība - mēs visas ļoti labi redzam jau ilgu laiku, ka bērnam palīdzība IR nepieciešama - kāpēc, skati pāris lapas iepriekš (pamests novārtā, neapkopts, mantu nav, nesocializējas, netiek normāli barots, visticamāk) un tikai pāris lietotājas ir izteikušas gatavību rīkoties un sazināties ar attiecīgajām iestādēm. Ko Tu piedāvātu šajā situācijā? Moralizēt forumā? Ir vai nav Miai šī diagnoze, tāpat specifiskas ārstēšanas tam nav. To, ka viņai šis sindroms 100% - neviens te neapgalvo. To, ka bērnam nepieciešama palīdzība un normāla aprūpe - mēs visi zinām.
18.01.2022 02:45 |
 
Patīk
Reitings 22672
Reģ: 27.01.2021
vivii @ 18.01.2022 01:07
Jūs arī pamanat to, ka ja ir runa par Kiviča meitām (no Andra puses), tad viņš vienmēr piemin tikai vienu meitu, otru nekad nepiemin. Tā dīvaini- viena meita tā mīļā, ar vienu meitu tas dvēseliskais kontakts utt. un kā ar otru meitu? Kāpēc to nekad nepiemin?
jā, Keitija mīļā, Kimu pieminēt šad tad tikai atceras :D kaut kas forumā reiz teica, ka tas tāpēc, ka Keitija ļoti līdzinās Madarai :D par to spriest neņemos, man abas meitas liekas Madarai līdzīgas
18.01.2022 02:47 |
 
Reitings 278
Reģ: 13.02.2018
Jajaja2 @ 17.01.2022 23:27
5 pieteikušās. Daudz vispār.
Un Ļenka guļamistabā sēž?

Vismaz 1 no tām 4-5 "jauniņajām" jau sen ir Līgas bite.
18.01.2022 07:51 |
 
Reitings 2056
Reģ: 09.12.2021
Nezinu vai Miai viss ar veselību ok, bet es jau no sākuma pamanīju, ka viņa ir mazliet savāda izskatās. Tad novēlu, ka Kivičam, laikam, līdzīga.
Bet, kas zin. Varbūt viss ir ok.
🧐
18.01.2022 07:53 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Andra adrese bija minēta: Strandgaten 2, 4550 Farsund
Citēju pašu īrnieku par adreses privātumu:
18.01.2022 08:15 |
 
Reitings 431
Reģ: 05.08.2021
Tas, ka Mia savā vecumā tik klusa un bez emocijām nav ok.. Meiteni būtu jāaizved pie ģimenes ārsta arī kādreiz, kaut vai tās pašas potes... Neticu, ka ir kaut kas darīts. Vienkārši nožēlojami... Abiem Kivičiem nav ar galvu kārtībā! Tiešām sāk šķist, ka bērnam būtu labāk pie kādas audžuģimenes, kas viņu pienācīgi aprūpētu. Cik ilgi viņi darīs pāri bērnam? Lienei vajadzētu internetu atslēgt, lai sāk bērnam uzmanību pievērst, nevis sēž ig un ar muļķībām nodarbojas - lielā biznesmene!!!
18.01.2022 08:15 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
kriksisix @ 18.01.2022 00:45
Meitenes, te noteikti neviena nav ne bērnu pediatre, ne neiroloģe, ne homeopāte, lūdzu neizsakām tik nopietnas diagnozes salīdzinot bērniņa Instagram bilžu saturu.
Ja kādai tiešām tik ļoti rūp, lūdzu sazinieties ar kādu peofesionāli un piedāvājiet palīdzību noskaidrot vai bērnam viss kārtībā nevis rakstam n-tās lapas ar minošām diagnozēm kas varētu būt vainas!!!

Kas Tev liek domāt, ka nevienai šeit nav medicīniskā izglītība?😄
Es zinu veselas 3 lietotājas, šajā diskusijā gan nav manītas.
18.01.2022 08:16 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Shameon @ 18.01.2022 07:51

Vismaz 1 no tām 4-5 "jauniņajām" jau sen ir Līgas bite.
visām jāpiedalās priekš masu skatiem. Tas arī ir viens no "mānekļiem"
18.01.2022 08:31 |
 
10 gadi
Reitings 2485
Reģ: 20.06.2013
Vai tad pat tetovētāja un vedejmāte nepiedalījās zoomā?
18.01.2022 08:36 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Jajaja2 @ 17.01.2022 23:27
5 pieteikušās. Daudz vispār.
Un Ļenka guļamistabā sēž?

Kopā 6 dalībnieces, no kurām viena ir Ļenka, otra ir Līga un vēl 2 jau esošas NL, to varēja saprast apskatot viņu profilus, jo pie profiliem NL, un bildes ar NL produktiem jau senāk ieliktas. Tikai divas savervētas kā jauniņās, no kurām viens kaut kāds uzņēmuma profils. 😀 Apskatot tos proflus, uzreiz jau ir skaidrs, ka nekas tur nesanāks. Lieki iztērēts laiks un nauda jeb latviski sakot - dirsā darbs un materiāls!
18.01.2022 08:44 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Tagad vismaz zinām, ka viņiem ir guļamistaba. Cerams, ka mazajai vismaz ir gultiņa sava.
Tajā video, kur ir dalībnieces tā Līga ar tumšajiem matiem izksatās izbesījusies jau, ka likts skata pēc būt
18.01.2022 09:04 |
 
Reitings 2056
Reģ: 09.12.2021
Kopā 6 dalībnieces, no kurām viena ir Ļenka, otra ir Līga un vēl 2 jau esošas NL, to varēja saprast apskatot viņu profilus, jo pie profiliem NL, un bildes ar NL produktiem jau senāk ieliktas. Tikai divas savervētas kā jauniņās, no kurām viens kaut kāds uzņēmuma profils.

Tas @moonlight.lamps 100% ir kādai darba profils. Un gribēja paspiegot. 😀
18.01.2022 09:30 |
 
Patīk
Reitings 22672
Reģ: 27.01.2021
LaLo @ 18.01.2022 08:16

Kas Tev liek domāt, ka nevienai šeit nav medicīniskā izglītība??
Es zinu veselas 3 lietotājas, šajā diskusijā gan nav manītas.
tās, kurām ir, droši vien par to var arī labāk spriest, bet šajā gadījumā es domāju, ka ar bildi vien pietiek salīdzināt, zinot Lienes dzeršanas paradumus. Tāpat kā jau manis minēto Dauna sindromu pēc raksturīgajiem vaibstiem var viegli atpazīt pat tie, kuri nav mediķi. Tomēr, lai diagnosticētu, to bērnu vajag pie ārsta aizvest, lai novērtē attīstību, un tikai tad to varēs skaidri pateikt. Tomēr ar visu to, ko mēs no storijiem redzam, par uzvedību jau var rasties aizdomas. Nez, vai Miai vispār ir visas vakcīnas? Vai basic apskates veiktas? Jo Ļena bērnu pat uz laukumiņu nevar aizvest, šaubos, ka pie ārsta ir citādāk.
18.01.2022 09:43 |
 
Reitings 48
Reģ: 01.12.2021
Enazenaz @ 17.01.2022 23:59
Meitenes, kuras ir Norvēģijā, vai ir bijušas, kur jāraksta tā vēstule?
Vajag tikai sazīmēm mājas aptuveno adresi un esmu gatava pati uzrakstīt vēstuli Norvēģijas sociem.
Man, kā divu bērnu mammai, ir šausmīgi grūti noskatīties uz to nejēdzību, kas tur notiek. Mazā Mia nav pelnījusi sev tādu dzīvi.
Aprakstīšu viņu “slavu” Latvijā, to, ka viņi 100% iedzer arī Norvēģijā, to, ka Mia netiek vesta ārā un netiek pienācīgi barota. To, ka Miai pampers ir bijis vairākkārt līdz grīdai, esam redzējušas mēs visas. Noteikti uzsvēršu arī to, cik Mia ir apātiska. Jā, arī es to jau sen esmu ievērojusi, bet arī nevēlējos pacelt šo tēmu, jo šī tomēr ir nopietna lieta, kuru apspriest.
Es tiešām negribu to tā atstāt! Un arī jums uz to nevajadzētu pievērt acis.

Es, kā māte, saprotu Tavu rūpi, bet, kādi tas ir tie Tavi aprakstītie fakti?
* Slava Latvijā - nu un? Pagātne.
* 100%, ka iedzer arī Norvēģijā - vari pierādīt? Nē, neviens no mums nevar, nav redzēts, lai teiktu, ka 100% . Un ko nozīmē "iedzer"? Pat ja viņiem mājās ir bāriņš ar pāris vīna pudelēm - tici man, Norvēģijā tāpat kā Latvijā, tas nav nekas wow - pieauguši cilvēki drīkst lietot alkoholu un mums nav pierādījumi, ka Mias vecāki ir pārpālī un nevar aprūpēt bērnu.
* Mia netiek vesta ārā & netiek pienācīgi barota - ja Tev prasītu, kāds ir pamats Taviem apgalvojumiem, ko Tu atbildētu? Ka pastaiga un ēdiens netiek publicēts IG? Tam arī nav pamata.
* Pampers līdz grīdai - jā, bija. Vai bāriņtiesai tas liktos kā kaut kas ārkārtējs, ja kaut kādā X storijā pampers ir bijis piečurāts pilns?
* Mia ir apātiska - tikpat labi, kāds var pateikt, ka Mia ir intraverta, mierīgais bērns i vsjo. "Man liekas" nav pietiekams iemesls bāriņtiesai iejaukties.
Es absolūti nenosodu vēlmi uzlabot Mias dzīvi, es nekādā gadījumā neuzskatu Lieni par paraugmāti (un nosodu par meitu pamešanu/ absolūti nepieņemamo attieksmi pret Madaru / visu to huiņu utt.), bet iztrūkst būtiski fakti uz kuru pamata varētu ierosināt kaut kādu lietu.
Ir pilnīgi ok palīdzēt un empātiski uz to visu lūkoties, bet atceramies, ka tie ir sociālie tīkli un arī šādās situācijās, mēs redzam tikai daļu realitātes un viss ko mēs iztēlojamies/ piedēvējam ir un paliek tikai fantāzijas līmenī.
18.01.2022 09:52 |
 
Reitings 1859
Reģ: 19.07.2021
Stephaniee @ 17.01.2022 22:56
Ja arī ir tas sindroms (tfu, tfu), vai tad ārstam nevajadzēja rasties aizdomām? Nu piemēram, uz gada vecuma vizīti

Ārsti ir dažādi un, ja arī ir diagnoze un viss notiek ( vismaz ārsta pierakstos, nosūtījumos, rekomendācijās), tad heiteri to uzzinās pēdējie.
Lai kas arī nebūtu konstatēts utt., ārsts nevar ielikt vecākiem jaunu prātu.
18.01.2022 09:54 |
 
Reitings 1859
Reģ: 19.07.2021
kriksisix @ 18.01.2022 00:45
Meitenes, te noteikti neviena nav ne bērnu pediatre, ne neiroloģe, ne homeopāte, lūdzu neizsakām tik nopietnas diagnozes salīdzinot bērniņa Instagram bilžu saturu.
Ja kādai tiešām tik ļoti rūp, lūdzu sazinieties ar kādu peofesionāli un piedāvājiet palīdzību noskaidrot vai bērnam viss kārtībā nevis rakstam n-tās lapas ar minošām diagnozēm kas varētu būt vainas!!!

Pilnīgi piekrītu! Liekam mazo dvēseliti mierā!
Bērnam jau tā nav paveicies ar vecākiem.🙁
18.01.2022 09:55 |
 
Reitings 2056
Reģ: 09.12.2021
Ja arī ir tas sindroms (tfu, tfu), vai tad ārstam nevajadzēja rasties aizdomām? Nu piemēram, uz gada vecuma vizīti

Cik tad daudz ir jādzer, lau dabūtu to sindromu?
😁
18.01.2022 09:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits