KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 2838
Reģ: 03.06.2023
yay @ 10.10.2024 16:14

Nu tad pašas vainīgas, ka ir tādas čukčas, ka lien biznesā kopā ar ļenKuci. Tur stabili arī nav pilns kalendārs par biznesa partneri izvēlēties kukušku. Kolosāli, hihi hahaha

Tieši tā -pašas vainīgas.
Manās acīs cilvēks, kurš sadarbojas ar Kivičiem automātiski ir idiots. Nu,lai tām idiotēm "veicas" ar sadarbību. Duras!
10.10.2024 18:05 |
 
Reitings 2838
Reģ: 03.06.2023
Starp citu,es tanī mēbeļu lapā arī komentēju ar fake profilu,Jo tiešām negribas,lai Kiviči izvazā manu vārdu, uzvārdu, ģimeni pa visu internetu,bet! Es esmu parasts cilvēks,bet kāpēc klusē sabiedrībā zināmie? Viņi tāpat vienmēr ir redzeslokā, vienmēr negatīvisms bijis,no kā baidīties. Aizstāvība tāpat būtu,ne kā parastam cilvēkam. Sāktu kaut viens runāt un aizietu,bet nekā. Tikai Sana,Saulietis un Sendija atļāvušies runāt.
10.10.2024 18:10 |
 
10 gadi
Reitings 5322
Reģ: 05.08.2013
Hyrte @ 10.10.2024 18:05

Tieši tā -pašas vainīgas.
Manās acīs cilvēks, kurš sadarbojas ar Kivičiem automātiski ir idiots. Nu,lai tām idiotēm "veicas" ar sadarbību. Duras!

Es atvēru to biznesa vēstniecību IG - tā ir tikai telpa, lol. Biznesmene :D Es jau domāju, kas par murgu
Un tās "deju" kustības ir dīvainas. Vispār nav dejotājas vaiba, es pat teiktu, ka viņai nav ritma izjūtas :D
10.10.2024 18:17 |
 
Reitings 601
Reģ: 17.07.2024
Lieņuks ņēmis vērā padomu un lēnām šo un to atrāda no projekta. Ne gluži tā kā es biju domājusi, turpina vien spoguļoties un padumus storijus likt. Bet nu nevar izspiest no cilvēka to, ko nevar. Gaidu ar nepacietību redzēt viņas pienesumu šajā projektā.
10.10.2024 18:52 |
 
Reitings 142
Reģ: 04.07.2024
Skandi mēbeļu reklāma ir izcili idiotiska. Ironiski, ka tieši meklēju dīvānu un pētīju vairākas mēbeļu firmas, tai skaitā Skandi mēbeles. Biju domājusi aizbraukt un izpētīt mehānismus uz vietas, jo vārds "skandi" asociējas ar labu kvalitāti, cena viņiem lielāka kā daļai tirgotāju, pieļāvu, ka varbūt kvalitatīvāki mehānismi. Bet tagad tas asociējas tikai un vienīgi ar Kivičiem, pē. Un cik viņi filmē neprofesionāli.😒 Liene tiešām apsēžas uz dīvāna tik piesardzīgi kā uz netīra poda, Kivičs smieklīgi cenšas aizsegt resno vēderu. Par vēlmi uz seksu ar skatītājiem (ne skatītājām)- tīri vai freidiska pārteikšanās. Bet pieļauju domu, ka viņi tik neatlaidīgi bāzušies virsū mēbeļu tirgoājiem, ka bijis vieglāk iedot atlaidi kā atteikt, atcerēsimies kā visu vasaru Kivis zvanījās dažādiem lauku kultūras namiem un svētku rīkotājiem. Nez, kāpēc ievajadzējies jaunu dīvānu? Dzīvokļa saimnieks būs beidzot ieraudzījis, kā viņi nodzīvojuši īres dzīvokli?
10.10.2024 18:53 |
 
Reitings 2510
Reģ: 07.03.2022
Jaunajā reelā Lieni trakonams sauc!
10.10.2024 19:19 |
 
Reitings 2060
Reģ: 09.12.2021
MeltedCheese @ 10.10.2024 19:19
Jaunajā reelā Lieni trakonams sauc!

Nevis sauc, bet ļooti izmisīgi raud. 😀
10.10.2024 20:09 |
 
10 gadi
Reitings 5322
Reģ: 05.08.2013
Castorella @ 10.10.2024 18:53
Skandi mēbeļu reklāma ir izcili idiotiska. Ironiski, ka tieši meklēju dīvānu un pētīju vairākas mēbeļu firmas, tai skaitā Skandi mēbeles. Biju domājusi aizbraukt un izpētīt mehānismus uz vietas, jo vārds "skandi" asociējas ar labu kvalitāti, cena viņiem lielāka kā daļai tirgotāju, pieļāvu, ka varbūt kvalitatīvāki mehānismi. Bet tagad tas asociējas tikai un vienīgi ar Kivičiem, pē. Un cik viņi filmē neprofesionāli.? Liene tiešām apsēžas uz dīvāna tik piesardzīgi kā uz netīra poda, Kivičs smieklīgi cenšas aizsegt resno vēderu. Par vēlmi uz seksu ar skatītājiem (ne skatītājām)- tīri vai freidiska pārteikšanās. Bet pieļauju domu, ka viņi tik neatlaidīgi bāzušies virsū mēbeļu tirgoājiem, ka bijis vieglāk iedot atlaidi kā atteikt, atcerēsimies kā visu vasaru Kivis zvanījās dažādiem lauku kultūras namiem un svētku rīkotājiem. Nez, kāpēc ievajadzējies jaunu dīvānu? Dzīvokļa saimnieks būs beidzot ieraudzījis, kā viņi nodzīvojuši īres dzīvokli?

Nu skaidrs ir viens, kāds veco dīvānu bija piemīzis - vai nu Pūciņš 2.0 vai Kivi. Kaut gan lienīte tak arī bija atrasta apmīzusies kāpņu telpā. Oij nu mīzalfamily
10.10.2024 21:09 |
 
Reitings 405
Reģ: 06.08.2024
Liene zīmē. Ķēpājās. Nu kaut kā tā. Super. Tad jau ne tikai grāmata būs, bet arī izstāde.
10.10.2024 22:56 |
 
Reitings 245
Reģ: 02.12.2023
ĻenKuce ir piemērs, kā neattīstīs primāts var dzīvot iedomu pasaulītē, kur viņa ir skaista, inteliģente, mātišķa, slavena, bet patiesībā ir apaļa nulle. Visur, visur, kur pieliek savus netīros pirkstus, kas der, lai tikai rakveri turētu, sanāk pilnīgs s**s. Vecā zoss, nolaidies no mākoņiem, izlaid rakveri no pirkstiem un ej strādāt. Es pat nezinu, ko tu varētu darīt. No blusas lielāka jēga nekā no tevis.
11.10.2024 00:05 |
 
Reitings 245
Reģ: 02.12.2023
Aaa vecā slampa, zinu, ka lasi. Dodies uz Holivudu, mošk paņem tevi Britnijas Spīrsas lomai filmā. Tu taču mums tāda zvaigzne! Un liktenis abām tik vienāds! Pffff. Sarkasms.
11.10.2024 00:11 |
 
Reitings 2838
Reģ: 03.06.2023
Meičuki,taisam augšā Kivičs#cancel grupu instagramā? Un rakstām negatīvās atsauksmes,ne tikai,kam viņš reklāmu taisa,bet pat tām vietām,ko viņš apmeklē.
Es uztaisīšu,ja jūs par.
11.10.2024 00:36 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4333
Reģ: 31.10.2010
Hyrte @ 11.10.2024 00:36
Meičuki,taisam augšā Kivičs#cancel grupu instagramā? Un rakstām negatīvās atsauksmes,ne tikai,kam viņš reklāmu taisa,bet pat tām vietām,ko viņš apmeklē.
Es uztaisīšu,ja jūs par.

Negatīvu var rakstīt vietām, kuras piekrīt viņu reklāmai, bet ne jau tām, ko viņi apmeklē. Jo nu padomājam - ko reāli var izdarīt, piemēram, veikals, kur viņi ierodas? Izmest ārā? Uz kāda pamata? Diemžēl viņi ir tādi paši apmeklētāji kā pārējie un nevienai iestādei nav tiesību atteikt viņiem pakalpojumus tikai tāpēc, ka tie ir Kiviči. Es arī esmu par to, lai Kivičus nokancelētu visur, bet uz to tomēr jāskatās reāli.
11.10.2024 00:48 |
 
Reitings 28297
Reģ: 06.11.2022
Lelle Mele @ 11.10.2024 00:11
Aaa vecā slampa, zinu, ka lasi. Dodies uz Holivudu, mošk paņem tevi Britnijas Spīrsas lomai filmā. Tu taču mums tāda zvaigzne! Un liktenis abām tik vienāds! Pffff. Sarkasms.

Laba doma! Zeltiņu taču viņa izkonkurēja - laiks beidzot nolikt pie vietas arī to sasodīto Holivudu! :D
11.10.2024 07:36 |
 
Reitings 14871
Reģ: 29.04.2022
Es domāju, ka tās abas "jaunā projekta" dāmas ļoti labi zina, kas Lenox par fruktu. Bet viņas tieši to izmantos, lai guru savam projektam jebkādu atpazīstamību un tad fiksi no viņas atbrīvosies (nu vai Lenox pati ātri vien aizies zapojā).
11.10.2024 09:42 |
 
Reitings 2838
Reģ: 03.06.2023
Minelūše @ 11.10.2024 00:48

Negatīvu var rakstīt vietām, kuras piekrīt viņu reklāmai, bet ne jau tām, ko viņi apmeklē. Jo nu padomājam - ko reāli var izdarīt, piemēram, veikals, kur viņi ierodas? Izmest ārā? Uz kāda pamata? Diemžēl viņi ir tādi paši apmeklētāji kā pārējie un nevienai iestādei nav tiesību atteikt viņiem pakalpojumus tikai tāpēc, ka tie ir Kiviči. Es arī esmu par to, lai Kivičus nokancelētu visur, bet uz to tomēr jāskatās reāli.

Nevar to,nevar šito, nav pamata u.t.t
Tieši tāpēc šitie mēsli arī dzīvo,Jo katra otrā dzīvo ar pārliecību,ko tad es. Tanīs pat Skandi,cik komentāru? Knapi desmit! Visas rakstītu, būtu dzirdams,bet ar šādu nostāju,okei. Tad tālāk maksājat viņu bērniem uzturlīdzekļus un rijat to,kā jums spļauj virsū. ✌️
11.10.2024 10:01 |
 
10 gadi
Reitings 5322
Reģ: 05.08.2013
Knabsab @ 11.10.2024 09:42
Es domāju, ka tās abas "jaunā projekta" dāmas ļoti labi zina, kas Lenox par fruktu. Bet viņas tieši to izmantos, lai guru savam projektam jebkādu atpazīstamību un tad fiksi no viņas atbrīvosies (nu vai Lenox pati ātri vien aizies zapojā).

Nav īsti laba stratēģija. Kāda ir mērķauditorija? Bezzobainās sawļes? Diemžēl, man nav pieejama statistika procentos (kā Kivi), bet sieviete, lai ietu iedvesmoties pie kādas citas sievietes (kaut piemērma tā pati Nika), tur ir jābūt ko no viņas mācīties, iedvesmoties. Ar ko slavena ir Liene? Ar Kiviču skandalozo uzvārdu. Viss. Ko no viņas mācīties? Viņa neko neprot un neko nav sasniegusi.
11.10.2024 10:09 |
 
Reitings 633
Reģ: 04.09.2024
Hyrte @ 11.10.2024 10:01

Nevar to,nevar šito, nav pamata u.t.t
Tieši tāpēc šitie mēsli arī dzīvo,Jo katra otrā dzīvo ar pārliecību,ko tad es. Tanīs pat Skandi,cik komentāru? Knapi desmit! Visas rakstītu, būtu dzirdams,bet ar šādu nostāju,okei. Tad tālāk maksājat viņu bērniem uzturlīdzekļus un rijat to,kā jums spļauj virsū. ✌️

Starp mums staigā zeki, pedofili, varmākas un zagļi un nevienam nav tiesību viņus mest no veikaliem ārā vai kafejnīcām, bet tu te domā, ka Kiviču kāds drīkst kaut kur nelaist, jo te ir lezbju pulciņš, kam viņš nepatīk?
Mīļā, Kiviču aicina uz kāzām, pasākumiem, prasa reklamēt. Ir daļa cilvēku, kam viņš vēl patīk. Šī foruma nostāja nav visas Latvijas redzējums.
Paņem atelpu no Kiviča heitošanas, līdz sāc atkal domāt reāli. Tu jau pati kā Kivičs sāc palikt...tik kategoriska un tava vienīgā taisnība. Tālu no realitātes - tā pat kā Kivičs.
11.10.2024 10:18 |
 
Reitings 21
Reģ: 09.09.2024
Pūce Pūcīgā @ 11.10.2024 10:18

Starp mums staigā zeki, pedofili, varmākas un zagļi un nevienam nav tiesību viņus mest no veikaliem ārā vai kafejnīcām, bet tu te domā, ka Kiviču kāds drīkst kaut kur nelaist, jo te ir lezbju pulciņš, kam viņš nepatīk?
Mīļā, Kiviču aicina uz kāzām, pasākumiem, prasa reklamēt. Ir daļa cilvēku, kam viņš vēl patīk. Šī foruma nostāja nav visas Latvijas redzējums.
Paņem atelpu no Kiviča heitošanas, līdz sāc atkal domāt reāli. Tu jau pati kā Kivičs sāc palikt...tik kategoriska un tava vienīgā taisnība. Tālu no realitātes - tā pat kā Kivičs.
Tieši tā! Pat Dāvids pateica ka tieši tāpat kā Kivičs lāmās heiterus. Visiem stalkeri ,heiteri un tie kas pat mazus bērnus lama riebjas daudz vairāk ka kiviči.
11.10.2024 10:26 |
 
Reitings 2838
Reģ: 03.06.2023
Pūce Pūcīgā @ 11.10.2024 10:18

Starp mums staigā zeki, pedofili, varmākas un zagļi un nevienam nav tiesību viņus mest no veikaliem ārā vai kafejnīcām, bet tu te domā, ka Kiviču kāds drīkst kaut kur nelaist, jo te ir lezbju pulciņš, kam viņš nepatīk?
Mīļā, Kiviču aicina uz kāzām, pasākumiem, prasa reklamēt. Ir daļa cilvēku, kam viņš vēl patīk. Šī foruma nostāja nav visas Latvijas redzējums.
Paņem atelpu no Kiviča heitošanas, līdz sāc atkal domāt reāli. Tu jau pati kā Kivičs sāc palikt...tik kategoriska un tava vienīgā taisnība. Tālu no realitātes - tā pat kā Kivičs.

Wow,esmu kā Kivičs,nu ja,savu ģimeni neuzturu,visus pazemoju un lamāju pēdējiem vārdiem.
Es teicu,ja saceltos, būtu kāds labums,Jo kamēr mēs te tukšu runājam,tās padibenes dzīvo uz mūsu rēķina,bet okei. Es off no šīs diskusijas,Jo-es jau beigās paliku tā stulbā. Diemžēl.
11.10.2024 10:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits