KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 51257
Reģ: 20.07.2021
LabaDabaDa @ 08.08.2024 18:18

Bet bildes pēc pusgada tāpat beigsies, tad atkal būs jādomā, ko darīt... Man liekas, ka viņiem ir dikti izdevīgi šobrīd tēlot aizvainotos nabadziņus un kaķi nepubliskot vairs nekad. It kā principa pēc, lai gan patiesais iemesls, kā mēs labi zinām, ir vienkārši absolūta degradācija, slinkums, bezatbildība un vienaldzība.

Nu Tu ar brīnies - ko darīs, ko darīs!! Varētu padomāt, ka tā "Mārīte" baigi tālu dzīvo. Aizņemsies atkal un safotografēs nākamajam pusgadam! 😀😀😀
08.08.2024 18:53 |
 
Reitings 11978
Reģ: 06.07.2022
Neiil @ 08.08.2024 14:21
Es uz lips of kiss procedūrām nekad neietu?

Btw Ļenka nesaka vārdu un uzvārdu cilvēkam, pie kā duras. Man divas druškas viņai vaicāja to DM, atbilde bija, lai raksta tam lips of kiss, bet vārdu izvairās nosaukt. Pilnīgi noteikti dūrējai nav nekādu papīru, sertifikātu. Un tās before/after bildes izskatās fotošopā tapušas
08.08.2024 18:58 |
 
Reitings 28949
Reģ: 14.05.2023
yay @ 08.08.2024 18:34

Tāda valstiņā mēs dzīvojam :D
Man valsts iestāde par konkrētu sū..sīkumu uzlika iespaidīgu sodu. A te visu acu priekšā pīrādziņam maksā uz ķepiņas, kaķi izmeta, rožu špricē pie kaktu meistara, alimentus nemaksā, brauc bez tiesībām UN NEVIENAM NEKAS :D

tas gan tantiņas,kas ceļmalā tirgo ogas un sēnes dzenā un liek sodus.. a te ''mākslinieks'' dižsvars (alimentu nemaksātājs) var uzstāties pat pašvaldību pasākumos un nekas...
08.08.2024 19:20 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
EsPati @ 08.08.2024 15:31
Bet jūs domājat, ka tas “Pūciņš” ir pie viņiem?Man šķiet, ka atdevuši jau atpakaļ no kā aizņēmās tam teātrim tai vakarā. Citādi Ļeņka tak būtu kaut vienu storiju ielikusi ar atrasto mīluli. Bet ko tad liks, ka nav ko likt ??‍♀️

Jā, liene noklususi. Šādā situācijā bija jābūt jau vismaz vienam storijam ar kaķi. A te klusums.
08.08.2024 19:30 |
 
Reitings 1898
Reģ: 25.07.2024
susla @ 08.08.2024 19:30

Jā, liene noklususi. Šādā situācijā bija jābūt jau vismaz vienam storijam ar kaķi. A te klusums.

Acis pārāk zilas. Noteikti sminķi vel nevar gana nomaskēt. :(
08.08.2024 19:36 |
 
10 gadi
Reitings 4987
Reģ: 29.01.2009
Babadžiga @ 08.08.2024 19:36

Acis pārāk zilas. Noteikti sminķi vel nevar gana nomaskēt. :(

Droši vien beloveda dāvātais sejas “rotājums” jau iegājis fāzē - zili lillā dzeltens, ko nekāds smiņķis nenoslēps. Tā ir tā viņas skaistā dzīve, par kuru Ļena runā?
08.08.2024 19:43 |
 
Reitings 22330
Reģ: 07.06.2022
Neiil @ 08.08.2024 13:30
Var viņi piemuļķot ļaudis, kuri tik intensīvi zvaigznēm neseko! Tie gan jau domā - nu debīlās vecenes, ceļ brēku un apmelo foršo Kivičandri! Savas dzīves nav...nelaimīgās vecenes!
Taču mēs, kā visuzticīgākās pārīša sekotājas, pazīstam tos divus kā raibus suņus?
Ja viss būtu tā kā kivi kliedza pēc "Pūciņa" atrašanas...kivi kundze sen būtu salikusi miljons story ar orgasmējošām skaņām, par laimīgo atkalredzēšanos ar kaķi!
Turklāt, ja kivi saka taisnību...tad kāda velna pēc nemeklēja kaķi šīs 18 dienas?
Katrā ziņā patiesība par Pūciņu jebkurā no scenārijiem ir baisa! Un tiem diviem nekad nekad nedrīkstētu ņemt nevienu mājdzīvnieku! Kas tajās galvās darās, baisi pat domāt!
viena lieta ir tie, kas neseko, bet tad ir tàdi, kuri atbild, ka nav vinu darīšana, kad pasaki, ka šie alimentus nemaksā, vai vepris savas vecenes klapē, vai mobingo bērnus un bijušos utt. Piem Daigas komentārs - vienā teiksunā pasak, ka nav normali saukt sievietes par idiotēm un “visu cieņu šim vīrietim” 🙈 domāju, mož sarkasms, bet šaubos. 🙄
https://failiem.lv/u/59hq486tw5
08.08.2024 19:49 |
 
Reitings 3471
Reģ: 02.04.2020
Nu tā.. Es nevarēju paiet garām šim visam un it īpaši lip of kiss. Drausmīga pieredze,dārga un kaktu kantoris. Atrodas pašā Rīgas centrā salonā Orhideja. Ieejot iekšā nepateiksi,ka viņa piedāvā procedūras. Ienākot uzreiz tiek vaicāts vai jūs pie meistarītes un norāda uz augšu. Jāgaida īpašs uzaicinājums,jāuzvelk bahilas un vari doties. Uzkāp augšā uz otru stāvu,tur diez vai viss ir sterilizēts,jo to pat par kabinetu nenosauksi. Mazs bunkurs.. Atnāk pati skaistule,vaicā ko vēlies,liek apgulties un tad tevi skenē,ko vajag un ko nē.Cenas tur nav lētas un summas ir pārspīlētas Džolijas profils 500€ 3 adatas dūrieni un naudas nav. Lūpas 280€ 1ml un uztaisa šķībi,ar nodomu lai staigā pie viņas vai vienkārši tizla. Bez klienta atļaujas fotografē!! Izmanto fotoshopu!Un protams jāmaksā tikai skaidrā naudà.. Pēc pieredzes stāstu, dabūju iekaisumu vaigos un dzeru antibiotikas,sazin ko tur iešpricēja,jo pases netiek izsniegtas. Nācās ņemt lapu un vairāk kā 10 dienas neiet uz darbu.Rakstīju “meistarei” bet tik bezadbidigi,saka ka tas nav no viņas jums ir jādodas pie ārsta,es biju šokā.. Seja kā kāmim uzpampusi,saka lai padzer kaut kādas alerģijas zāles,nepaliek labāk,rakstu,rakstu un šī beigās izvairās no atbildības, seko bloks no viņas puses. Vispār meitenes es jums nekad neieteiktu,brīnos,ka kāda vispār pie tās “meistares” dodas un paskatoties uz pašu mūsu Ļenku un drausmīgo ushakovieni ir ļoti liela antireklāma,vienai seja uzblīdusi otrai tā šaspricēts,ka zods atgādina velosipēda sēdekli tik spics.. Meitenes mīļās,nekad nekad nekad neejat!! Rakstījām no draudzenes ig vai ir kāds medicīniski atbilstoš papīrs par izglītību,neko neatbildēja un bloks uzreiz.Viss skaidrs,tikai gribetos lai viņa saņem sodu. Paldies ja esat tik tālu manu stāstu izlasījušas,es jūs vēlos brīdināt!🙏🫶🏽
08.08.2024 20:11 |
 
Reitings 489
Reģ: 17.12.2023
barbieyyy @ 08.08.2024 20:11
Nu tā.. Es nevarēju paiet garām šim visam un it īpaši lip of kiss. Drausmīga pieredze,dārga un kaktu kantoris. Atrodas pašā Rīgas centrā salonā Orhideja. Ieejot iekšā nepateiksi,ka viņa piedāvā procedūras. Ienākot uzreiz tiek vaicāts vai jūs pie meistarītes un norāda uz augšu. Jāgaida īpašs uzaicinājums,jāuzvelk bahilas un vari doties. Uzkāp augšā uz otru stāvu,tur diez vai viss ir sterilizēts,jo to pat par kabinetu nenosauksi. Mazs bunkurs.. Atnāk pati skaistule,vaicā ko vēlies,liek apgulties un tad tevi skenē,ko vajag un ko nē.Cenas tur nav lētas un summas ir pārspīlētas Džolijas profils 500€ 3 adatas dūrieni un naudas nav. Lūpas 280€ 1ml un uztaisa šķībi,ar nodomu lai staigā pie viņas vai vienkārši tizla. Bez klienta atļaujas fotografē!! Izmanto fotoshopu!Un protams jāmaksā tikai skaidrā naudà.. Pēc pieredzes stāstu, dabūju iekaisumu vaigos un dzeru antibiotikas,sazin ko tur iešpricēja,jo pases netiek izsniegtas. Nācās ņemt lapu un vairāk kā 10 dienas neiet uz darbu.Rakstīju “meistarei” bet tik bezadbidigi,saka ka tas nav no viņas jums ir jādodas pie ārsta,es biju šokā.. Seja kā kāmim uzpampusi,saka lai padzer kaut kādas alerģijas zāles,nepaliek labāk,rakstu,rakstu un šī beigās izvairās no atbildības, seko bloks no viņas puses. Vispār meitenes es jums nekad neieteiktu,brīnos,ka kāda vispār pie tās “meistares” dodas un paskatoties uz pašu mūsu Ļenku un drausmīgo ushakovieni ir ļoti liela antireklāma,vienai seja uzblīdusi otrai tā šaspricēts,ka zods atgādina velosipēda sēdekli tik spics.. Meitenes mīļās,nekad nekad nekad neejat!! Rakstījām no draudzenes ig vai ir kāds medicīniski atbilstoš papīrs par izglītību,neko neatbildēja un bloks uzreiz.Viss skaidrs,tikai gribetos lai viņa saņem sodu. Paldies ja esat tik tālu manu stāstu izlasījušas,es jūs vēlos brīdināt!???

Es, protams, negribu sameloties, bet kāpēc man šķiet, ka tvnet vai delfi bija arī raksts par neveiksmīgām lūpām, kas tika taisītas tieši tajā kantorī. Liene nekur citur sadarbību acīmredzot nevar dabūt :D jāiet uz kaktu kantori.
08.08.2024 20:14 |
 
Reitings 255
Reģ: 01.08.2022
susla @ 08.08.2024 19:30

Jā, liene noklususi. Šādā situācijā bija jābūt jau vismaz vienam storijam ar kaķi. A te klusums.

Gan jau izdomās, ka alerģija no kaķa pašai, Andrjuham vai meitai, nācās atdot
08.08.2024 20:18 |
 
Reitings 3471
Reģ: 02.04.2020
huitzitzilin @ 08.08.2024 20:14

Es, protams, negribu sameloties, bet kāpēc man šķiet, ka tvnet vai delfi bija arī raksts par neveiksmīgām lūpām, kas tika taisītas tieši tajā kantorī. Liene nekur citur sadarbību acīmredzot nevar dabūt :D jāiet uz kaktu kantori.

Man gribetos,lai viņa dabon pēc nopelniem,zinu daudz gadījumus,kad meitenēm seja un lūpas tik sabojāta pie šis “meistares” hallo instances?kāpēc neviena nerīkojas..
08.08.2024 20:20 |
 
Reitings 10948
Reģ: 21.09.2023
barbieyyy @ 08.08.2024 20:11
Nu tā.. Es nevarēju paiet garām šim visam un it īpaši lip of kiss. Drausmīga pieredze,dārga un kaktu kantoris. Atrodas pašā Rīgas centrā salonā Orhideja. Ieejot iekšā nepateiksi,ka viņa piedāvā procedūras. Ienākot uzreiz tiek vaicāts vai jūs pie meistarītes un norāda uz augšu. Jāgaida īpašs uzaicinājums,jāuzvelk bahilas un vari doties. Uzkāp augšā uz otru stāvu,tur diez vai viss ir sterilizēts,jo to pat par kabinetu nenosauksi. Mazs bunkurs.. Atnāk pati skaistule,vaicā ko vēlies,liek apgulties un tad tevi skenē,ko vajag un ko nē.Cenas tur nav lētas un summas ir pārspīlētas Džolijas profils 500€ 3 adatas dūrieni un naudas nav. Lūpas 280€ 1ml un uztaisa šķībi,ar nodomu lai staigā pie viņas vai vienkārši tizla. Bez klienta atļaujas fotografē!! Izmanto fotoshopu!Un protams jāmaksā tikai skaidrā naudà.. Pēc pieredzes stāstu, dabūju iekaisumu vaigos un dzeru antibiotikas,sazin ko tur iešpricēja,jo pases netiek izsniegtas. Nācās ņemt lapu un vairāk kā 10 dienas neiet uz darbu.Rakstīju “meistarei” bet tik bezadbidigi,saka ka tas nav no viņas jums ir jādodas pie ārsta,es biju šokā.. Seja kā kāmim uzpampusi,saka lai padzer kaut kādas alerģijas zāles,nepaliek labāk,rakstu,rakstu un šī beigās izvairās no atbildības, seko bloks no viņas puses. Vispār meitenes es jums nekad neieteiktu,brīnos,ka kāda vispār pie tās “meistares” dodas un paskatoties uz pašu mūsu Ļenku un drausmīgo ushakovieni ir ļoti liela antireklāma,vienai seja uzblīdusi otrai tā šaspricēts,ka zods atgādina velosipēda sēdekli tik spics.. Meitenes mīļās,nekad nekad nekad neejat!! Rakstījām no draudzenes ig vai ir kāds medicīniski atbilstoš papīrs par izglītību,neko neatbildēja un bloks uzreiz.Viss skaidrs,tikai gribetos lai viņa saņem sodu. Paldies ja esat tik tālu manu stāstu izlasījušas,es jūs vēlos brīdināt!???
Es ar vienreiz intereses pēc šai madāmai uzrakstīju par full face lift cenām. Jēziņ! Tas cipars mani nošokēja. Kaut kāds slepens kabinets, pati sevi nekur nerāda. Garantijas nekādas, skaidrā naudā norēķini. Ļoti biedējoši tas viss man likās.
08.08.2024 20:20 |
 
Reitings 11978
Reģ: 06.07.2022
barbieyyy @ 08.08.2024 20:11
Nu tā.. Es nevarēju paiet garām šim visam un it īpaši lip of kiss. Drausmīga pieredze,dārga un kaktu kantoris. Atrodas pašā Rīgas centrā salonā Orhideja. Ieejot iekšā nepateiksi,ka viņa piedāvā procedūras. Ienākot uzreiz tiek vaicāts vai jūs pie meistarītes un norāda uz augšu. Jāgaida īpašs uzaicinājums,jāuzvelk bahilas un vari doties. Uzkāp augšā uz otru stāvu,tur diez vai viss ir sterilizēts,jo to pat par kabinetu nenosauksi. Mazs bunkurs.. Atnāk pati skaistule,vaicā ko vēlies,liek apgulties un tad tevi skenē,ko vajag un ko nē.Cenas tur nav lētas un summas ir pārspīlētas Džolijas profils 500€ 3 adatas dūrieni un naudas nav. Lūpas 280€ 1ml un uztaisa šķībi,ar nodomu lai staigā pie viņas vai vienkārši tizla. Bez klienta atļaujas fotografē!! Izmanto fotoshopu!Un protams jāmaksā tikai skaidrā naudà.. Pēc pieredzes stāstu, dabūju iekaisumu vaigos un dzeru antibiotikas,sazin ko tur iešpricēja,jo pases netiek izsniegtas. Nācās ņemt lapu un vairāk kā 10 dienas neiet uz darbu.Rakstīju “meistarei” bet tik bezadbidigi,saka ka tas nav no viņas jums ir jādodas pie ārsta,es biju šokā.. Seja kā kāmim uzpampusi,saka lai padzer kaut kādas alerģijas zāles,nepaliek labāk,rakstu,rakstu un šī beigās izvairās no atbildības, seko bloks no viņas puses. Vispār meitenes es jums nekad neieteiktu,brīnos,ka kāda vispār pie tās “meistares” dodas un paskatoties uz pašu mūsu Ļenku un drausmīgo ushakovieni ir ļoti liela antireklāma,vienai seja uzblīdusi otrai tā šaspricēts,ka zods atgādina velosipēda sēdekli tik spics.. Meitenes mīļās,nekad nekad nekad neejat!! Rakstījām no draudzenes ig vai ir kāds medicīniski atbilstoš papīrs par izglītību,neko neatbildēja un bloks uzreiz.Viss skaidrs,tikai gribetos lai viņa saņem sodu. Paldies ja esat tik tālu manu stāstu izlasījušas,es jūs vēlos brīdināt!???

Nu mīļā labā, te taču pa taisno uz PTAC, Veselības Inspekciju un VID!
08.08.2024 20:21 |
 
Reitings 11978
Reģ: 06.07.2022
barbieyyy @ 08.08.2024 20:20

Man gribetos,lai viņa dabon pēc nopelniem,zinu daudz gadījumus,kad meitenēm seja un lūpas tik sabojāta pie šis “meistares” hallo instances?kāpēc neviena nerīkojas..

Nerīkojas, jo nav Tava un citu cietušo iesnieguma. Tieši tik vienkārši. Ja ir iesniegums, iestāde ir spiesta rīkoties, un tai ir arī pamats rīkoties. Kamēr nav, tikmēr tādas zarazas var rosīties un tādas Ļenkas reklamēt
08.08.2024 20:23 |
 
10 gadi
Reitings 6856
Reģ: 17.09.2009
barbieyyy @ 08.08.2024 20:11
Nu tā.. Es nevarēju paiet garām šim visam un it īpaši lip of kiss. Drausmīga pieredze,dārga un kaktu kantoris. Atrodas pašā Rīgas centrā salonā Orhideja. Ieejot iekšā nepateiksi,ka viņa piedāvā procedūras. Ienākot uzreiz tiek vaicāts vai jūs pie meistarītes un norāda uz augšu. Jāgaida īpašs uzaicinājums,jāuzvelk bahilas un vari doties. Uzkāp augšā uz otru stāvu,tur diez vai viss ir sterilizēts,jo to pat par kabinetu nenosauksi. Mazs bunkurs.. Atnāk pati skaistule,vaicā ko vēlies,liek apgulties un tad tevi skenē,ko vajag un ko nē.Cenas tur nav lētas un summas ir pārspīlētas Džolijas profils 500€ 3 adatas dūrieni un naudas nav. Lūpas 280€ 1ml un uztaisa šķībi,ar nodomu lai staigā pie viņas vai vienkārši tizla. Bez klienta atļaujas fotografē!! Izmanto fotoshopu!Un protams jāmaksā tikai skaidrā naudà.. Pēc pieredzes stāstu, dabūju iekaisumu vaigos un dzeru antibiotikas,sazin ko tur iešpricēja,jo pases netiek izsniegtas. Nācās ņemt lapu un vairāk kā 10 dienas neiet uz darbu.Rakstīju “meistarei” bet tik bezadbidigi,saka ka tas nav no viņas jums ir jādodas pie ārsta,es biju šokā.. Seja kā kāmim uzpampusi,saka lai padzer kaut kādas alerģijas zāles,nepaliek labāk,rakstu,rakstu un šī beigās izvairās no atbildības, seko bloks no viņas puses. Vispār meitenes es jums nekad neieteiktu,brīnos,ka kāda vispār pie tās “meistares” dodas un paskatoties uz pašu mūsu Ļenku un drausmīgo ushakovieni ir ļoti liela antireklāma,vienai seja uzblīdusi otrai tā šaspricēts,ka zods atgādina velosipēda sēdekli tik spics.. Meitenes mīļās,nekad nekad nekad neejat!! Rakstījām no draudzenes ig vai ir kāds medicīniski atbilstoš papīrs par izglītību,neko neatbildēja un bloks uzreiz.Viss skaidrs,tikai gribetos lai viņa saņem sodu. Paldies ja esat tik tālu manu stāstu izlasījušas,es jūs vēlos brīdināt!???
Velosipēda sēdeklis 🤣🤣🤣 Smieklīgi, bet tas zods tiešām ir šausmas...
08.08.2024 20:47 |
 
Reitings 27348
Reģ: 06.11.2022
Tusnelda @ 08.08.2024 18:53

Nu Tu ar brīnies - ko darīs, ko darīs!! Varētu padomāt, ka tā "Mārīte" baigi tālu dzīvo. Aizņemsies atkal un safotografēs nākamajam pusgadam! ???

Lūk, es tiešām neticu, ka Resnais uz šito vēlreiz parakstīsies. Cik nenormāli nikns viņš izskatījās, jau pirmajā reizē, ar būri rokā stāvot. Viņš bija absolūti izbesīts!
Jo galu galā - neviens viņam par to nemaksā!!! Viņš varētu mierīgi dzert alu un čurāt dīvānā, nevis skraidelēt pa Zoļiku ar kaut kādu kaitinošu dzīvnieku rokā un lezbju baru astē!!! :D
08.08.2024 20:58 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4247
Reģ: 31.10.2010
Jā, tajos video Kivis izskatījās dikti neapmierināts. Saimniekam, kurš tiešām atradis savu pazudušo pūkaino draugu, būtu smaids līdz ausīm un prieka asaras. Kivis par Pūciņa atrašanu stāsta ar uzmestu lūpu un saskābušu ģīmi.
08.08.2024 21:17 |
 
Patīk
Reitings 19240
Reģ: 09.12.2015
LabaDabaDa @ 08.08.2024 20:58

Lūk, es tiešām neticu, ka Resnais uz šito vēlreiz parakstīsies. Cik nenormāli nikns viņš izskatījās, jau pirmajā reizē, ar būri rokā stāvot. Viņš bija absolūti izbesīts!
Jo galu galā - neviens viņam par to nemaksā!!! Viņš varētu mierīgi dzert alu un čurāt dīvānā, nevis skraidelēt pa Zoļiku ar kaut kādu kaitinošu dzīvnieku rokā un lezbju baru astē!!! :D

Precīzi. Tieši lezbju dēļ Kivičs bija spiests organizēt visu šo kaķa atgriešanās cirku, kaut gan bija tik veiksmīgi atbrīvojušies no Pūciņa.
Un ir absolūti ticami, ka plancka tiešām ir dabūjusi bietē, jo par daudz izmudējās un putrojās par kaķa pazušanu, vēl ar mūsu "žurnālisti" papļāpāja. Nabaga tauku blāķim tā nācās noņemties, visu to putru izstrēbjot.
08.08.2024 21:23 |
 
Reitings 3163
Reģ: 30.01.2023
Stalkere Jr. @ 08.08.2024 20:18

Gan jau izdomās, ka alerģija no kaķa pašai, Andrjuham vai meitai, nācās atdot

Nācu tiešī rakstīt - Ļenka, parādi kaķi!
Vai Mia atkal atvērusi durvis un atstājusi vaļā?
08.08.2024 21:29 |
 
Reitings 5356
Reģ: 10.01.2023
LilyLady @ 08.08.2024 21:23

Precīzi. Tieši lezbju dēļ Kivičs bija spiests organizēt visu šo kaķa atgriešanās cirku, kaut gan bija tik veiksmīgi atbrīvojušies no Pūciņa.
Un ir absolūti ticami, ka plancka tiešām ir dabūjusi bietē, jo par daudz izmudējās un putrojās par kaķa pazušanu, vēl ar mūsu "žurnālisti" papļāpāja. Nabaga tauku blāķim tā nācās noņemties, visu to putru izstrēbjot.
es tač saku, ka Dievietēm ir liela ietekme😁
08.08.2024 21:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!