KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 818
Reģ: 09.08.2020
Nu Lienīte gan ir aizmelojusies! Tā nāk ārā divkosība un liekulība. Es jau pat mušai pāri neesmu nodarījusi - cik cilvēkiem Tu psiholoģiski esi nodarījusi pāri (un mēs joprojām nezinām, kas tomēr ir noticis ar kaķi)? Aj, aj, aii, družkas sirsniņas bildītēm nespiež - pati kaut kad pavasarī bija ielikusi bildi ar aptuvenu tekstu “es jau bildes nelieku sirsniņu pēc”. Ai, kā man nepatīk fotosesijas - pusplikajā sesijā ar Graudiņu viņa nu kaut kā galīgi neizskatījās neapmierināta. Un tā bilde un teksts ar puisi-invalīdu! 🤯 Šķiet, ka tas teksts, ka ir smadzenes, nav par Ļenku. Es domāju, ka tam puisim to ir vairāk nekā mūsu svētajai moceklei, gaismas un gramatikas nesējai.
Gaidu, cik ilgi pietiks pacietības tēlot pareizo un tiklo Lienīti, agri vai vēlu tak tai čūskas dabai ir atkal jānāk ārā. 🐍
01.08.2024 10:49 |
 
Reitings 2771
Reģ: 04.07.2024
Ja jau tāda svētā, brauc puisi invalīdu apciemot jau otro reizi, ko ta no tās ģimenes naudu ņem, būtu par velti tas resnais padziedājis. Bet šai pirms braukšanas pie tā puiša bija storijs "rīt darba diena". Tāda liekule, pretīgi pilnīgi.
Ja jau svēta liekas tai sievietei , kura pateikuši "man ir smadzenes", tad varbūt laiks pielietot tās aizdomājoties - ko ta labsirdīgie piviči par uzstāšanos naudu paprasa no invalīda un parij vēl visi uz viņa rēķina. Otrkārt lai aizdomājas kamdēļ ljenkai nav vairs nekādu kontaktu ar meitām un vecākiem.
01.08.2024 10:54 |
 
10 gadi
Reitings 1713
Reģ: 26.03.2010
OlgaTi @ 01.08.2024 10:49
Nu Lienīte gan ir aizmelojusies! Tā nāk ārā divkosība un liekulība. Es jau pat mušai pāri neesmu nodarījusi - cik cilvēkiem Tu psiholoģiski esi nodarījusi pāri (un mēs joprojām nezinām, kas tomēr ir noticis ar kaķi)? Aj, aj, aii, družkas sirsniņas bildītēm nespiež - pati kaut kad pavasarī bija ielikusi bildi ar aptuvenu tekstu “es jau bildes nelieku sirsniņu pēc”. Ai, kā man nepatīk fotosesijas - pusplikajā sesijā ar Graudiņu viņa nu kaut kā galīgi neizskatījās neapmierināta. Un tā bilde un teksts ar puisi-invalīdu! ? Šķiet, ka tas teksts, ka ir smadzenes, nav par Ļenku. Es domāju, ka tam puisim to ir vairāk nekā mūsu svētajai moceklei, gaismas un gramatikas nesējai.
Gaidu, cik ilgi pietiks pacietības tēlot pareizo un tiklo Lienīti, agri vai vēlu tak tai čūskas dabai ir atkal jānāk ārā. ?
divkose, jo teica, ka uz viņu rēķina bernus citi baro, kamēr pati kuņa nākamajā storijā sabiedrības iežēlināšanai, sūdu ventilēšanai izmanto bērnu-invalīdu!!!
Ja mātei būtu smadzenes, viņa nekad nepieļautu, ka tāda pagrimusi sieviete uzmanto viņas dēlu, lai piesegtu un novērstu uzmanību no kaķa pazušanas.
01.08.2024 11:01 |
 
Reitings 35601
Reģ: 10.11.2022
Rietumusawle @ 01.08.2024 06:24

Nu arī pārejas meitas agrākajās bildes īpaši pucētas netika. Nu nav viņa gadīga māte. Liene ir tikai ar sevi apsēsta. Naudas daudzums to nekad nav ietekmējis.
Arī vecākās meitas bija nevīžīgi saģērbtas un izpūrušas. Lienei nav ne stila, ne gaumes izjūtas un nav vēlēšanās rūprēties par bērnie, viņa ie pārņemta tikai ar sevi.
01.08.2024 11:07 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
kuranavliene @ 01.08.2024 07:53
Jā,tas toreiz smieklīgi sanāca! Viņš toreiz tik smieklīgi izteicās ka ilgi visi ieņirdza."'Andris Kivičs nāk klajā ar paziņojumu: "Ja kāds pazemos Lieni, es viņu piekaušu"

Varbūt viņa mēģina pievērst sava beloveda uzmanību sev, jo citādi jau vairs nevar?
Kivičam izskatās atkal drīz kaut kāds raidījums būs, pa lielam viss notiek, naudu pelna, kamēr Liene nedara neko, nestrādā, tikai izvadā kiviču par "koncertiem". Tad nu, lai turpinātu būt nabadzīte, jāķeras klāt pie smagākas artilērijas.Domāju, tur viens ar otru manipulē tā, ka tiešām tur iet vaļā traki.
01.08.2024 11:08 |
 
Reitings 5349
Reģ: 10.01.2023
Vai man dieniņ!!!😁😁😁😁 Andrītis savā zelta uzvalkā.. brīnums, ka nav plekste pie sāniem ar savu īpašo stilu.
Tai jau patīk kā žagatai izskatīties
01.08.2024 11:09 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
Liene, KUR IR PALICIS KAĶIS?
01.08.2024 11:11 |
 
Reitings 2771
Reģ: 04.07.2024
Tās falšās versaces saulenes gadījumā lenjka nenēsāja, junisex? :D
01.08.2024 11:15 |
 
10 gadi
Reitings 5156
Reģ: 05.08.2013
sidzha @ 01.08.2024 11:01
divkose, jo teica, ka uz viņu rēķina bernus citi baro, kamēr pati kuņa nākamajā storijā sabiedrības iežēlināšanai, sūdu ventilēšanai izmanto bērnu-invalīdu!!!
Ja mātei būtu smadzenes, viņa nekad nepieļautu, ka tāda pagrimusi sieviete uzmanto viņas dēlu, lai piesegtu un novērstu uzmanību no kaķa pazušanas.

trīskose, vispār :D ..jo viņas bērnus barojam mēs, nodokļu maksātāji
01.08.2024 11:21 |
 
Reitings 402
Reģ: 01.02.2024
Es nesaprotu, kas domāts viņas pēdējā story? par tām soctīklu atkarībām? Es nevaru uztvert viņas domu gājienu! ko zeltmatīte ar to domāja? Vai neiet vaļā mežezers, jo tie teksti ir pilnīgs bezsakars?!
01.08.2024 11:44 |
 
Reitings 2485
Reģ: 22.02.2023
Pikachio @ 01.08.2024 09:47
Lienīti parāda kā pareizi manipulēt ar lētticīgiem cilvēciņiem.
Nevis vienkārši piecēlos no rīta,bet-piecēlos sešos no rīta, lai vestu bērnu uz dārziņu! Un mani sola nosist.
Kā arī ļoti izbrīna tā Jolantas draudzība ar kiviču. Ar cilvēku ,kurš ir tāds homofobs, sit sievietes, pametis savu dēlu, kurš izaudzis mētājoties no viena kakta uz otru. Pēc tam, kad cik reizes viņa ir stāstījusi, kā bijušais vīrs viņu piekāva, kad gaidīja dēlu ,kā rezultātā viņš dzima priekšlaicīgi un ir invalīds ?‍♀️
Un tur pat nav nekāda labuma no tās draudzības, kā no citiem viņas draugiem.
Tur kopīgs tas, ka Jolantai visi citi slikti, mūždien "cīnās pret sistēmu" nu un Kivis arī tipa tāds pats brīvdomātājs, disidents. A vot nemaksāšu alimentus un iepūtiet man. Atlajst Saejmu! Bet kā tur Stendža iederas, tas gan dīvaini. Laikam baltā kafija smadzenes pabojājusi.
01.08.2024 11:51 |
 
Patīk
Reitings 22492
Reģ: 27.01.2021
Neiil @ 01.08.2024 11:44
Es nesaprotu, kas domāts viņas pēdējā story? par tām soctīklu atkarībām? Es nevaru uztvert viņas domu gājienu! ko zeltmatīte ar to domāja? Vai neiet vaļā mežezers, jo tie teksti ir pilnīgs bezsakars?!
gan jau mēģina vemt kaut ko Madaras virzienā - tāpat kā tikko par to fotosesiju, ka viņai nu jau nevajagot katru dzīves momentu iemūžināt - tikmēr netīrā kafijas krūze piecpadsmit rakursos sabildēta
01.08.2024 12:11 |
 
10 gadi
Reitings 1713
Reģ: 26.03.2010
TeaPot @ 01.08.2024 12:11
gan jau mēģina vemt kaut ko Madaras virzienā - tāpat kā tikko par to fotosesiju, ka viņai nu jau nevajagot katru dzīves momentu iemūžināt - tikmēr netīrā kafijas krūze piecpadsmit rakursos sabildēta
gadiem nav bijusi fotosesija...🤡💩 Mele, kas tad tas bija pirms 4 mēnešiem, kad fotografējās ar oranžo it kā deju kursiem? Tad gan stenēja, gan lika 101 storiju nez cik dienu garumā.
Viņa apbrīno, kur spēks likt bieži make up, nu jā jo ne visas nenoņem pirms miega, bet staigā ar nedēļas vecu kārtu uz sejas.
Lienei noteikti apbrīnas vērts būtu arī uzzinot, ka citi cilvēki katru dienu iet dušā un mazgā zobus, regulāri maina gultas veļu un mājas uzkopšanu neuzskata par fitnesu.
01.08.2024 12:23 |
 
Reitings 93
Reģ: 22.05.2022
AK tad prese rakstot "nepatiesas ziņas"... PIrmkārt, nekā nepatiesa nav (kā te daudzas uztraucas, ka neraksta vai uzreiz neraksta - prese nav forums, kur var bliezt visu - ir jāsavāc, jāpārbauda info utt.). Otrkārt, viņiem tika zvanīts neskaitāmas reizes - viņi paši izvēlējās neatbildēt un nesniegt info par "patieso situāciju". NU kur var irst nonstopā... Ai, da lab, cilvis dzīvo citā realitātē, ko tur....
01.08.2024 12:36 |
 
Reitings 507
Reģ: 02.03.2023
LuckyStrike @ 01.08.2024 11:51
Tur kopīgs tas, ka Jolantai visi citi slikti, mūždien "cīnās pret sistēmu" nu un Kivis arī tipa tāds pats brīvdomātājs, disidents. A vot nemaksāšu alimentus un iepūtiet man. Atlajst Saejmu! Bet kā tur Stendža iederas, tas gan dīvaini. Laikam baltā kafija smadzenes pabojājusi.

Stendža esot vecs brūtgāns Jolantai. Jolantai ir meita, par kuras tēvu viņa nekad ne vārda nesaka🤔
Tik vien kā tas nejauši sanācis.🤔 Varbūt te atrisinājums🤣🤣🤣
01.08.2024 12:45 |
 
Reitings 421
Reģ: 09.02.2024
Neiil @ 01.08.2024 11:44
Es nesaprotu, kas domāts viņas pēdējā story? par tām soctīklu atkarībām? Es nevaru uztvert viņas domu gājienu! ko zeltmatīte ar to domāja? Vai neiet vaļā mežezers, jo tie teksti ir pilnīgs bezsakars?!

100% ir lopā. Stipri šaubos, ka slampa no 6 rītā ir nomodā, lai vestu Miu uz bẽrnudārzu. Drīzāk pamodās, lai zaķīti sūtītu uz veikalu pēc kaut kā, lai salāpītos. Esmu pamanījusi, ka viņa vienmēr iestarpina bērnudārzu, kad plosto, laikam, lai aizmālētu acis. Visticamāk, ka Mia šodien nemaz netika aizvesta, bet gan sēž pie TV uz grīdas visu dienu. Kā man riebjas šie divi neandertālieši - fuj.
01.08.2024 12:46 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2024
Redz mūsu modes ikonai nepatīk fotosesijas 😀Tāda divkose, es nevaru.
Toties, ka ikdienā glaudīt savus matus un atrādīt sevi, tad nav nekādu problēmu.
Jā viņu tik kāds pasauktu, tad azskrietu zibens ātrumā.
Zem, tā vairāk nolasās man ir slinkums, kaut ko darīt un domāt.
Kā arī beigās, tāpat iznāks mistkastes vērts saturs.
01.08.2024 12:47 |
 
Reitings 421
Reģ: 09.02.2024
Drīz pipeLienei būs temperatūra, gripa, vai kaut kas tml.
01.08.2024 12:51 |
 
10 gadi
Reitings 6856
Reģ: 17.09.2009
Pēdējais storijs dzēsts?
01.08.2024 12:53 |
 
10 gadi
Reitings 1713
Reģ: 26.03.2010
Zapte @ 01.08.2024 12:36
AK tad prese rakstot "nepatiesas ziņas"... PIrmkārt, nekā nepatiesa nav (kā te daudzas uztraucas, ka neraksta vai uzreiz neraksta - prese nav forums, kur var bliezt visu - ir jāsavāc, jāpārbauda info utt.). Otrkārt, viņiem tika zvanīts neskaitāmas reizes - viņi paši izvēlējās neatbildēt un nesniegt info par "patieso situāciju". NU kur var irst nonstopā... Ai, da lab, cilvis dzīvo citā realitātē, ko tur....
tur tā lieta, ka viņi noliek klausuli, nobloķē un ventilē savus sūdus un melus, sagrozīto informāciju pa savam. Pārējie lohi un sūdu mušas tic mutē šiem skatoties. Nav jau brīnums, ka šiem ir savi fani ņemot vērā, cik daudz cilvēki ticēja Kaimiņam, nevar nolikt 10% matemātikas eksāmenu, šēro feikos konkursus un sūta naudu aizjūras prinčiem.
Šitos divus derētu aizsūtīt uz televīzijas tiešraidi vai kādu livi, kur uzdotu jautājumus un neļautu Andrim atbildēt ar pretjautājumu. Protams, laikraksti šo nevar izdarīt.
Visi kas iet uz Kiviča intervijām arī ir mīkstie, tikko kā šim neglauda pa spalvai, šis uzreiz cērt nost, nākamis jautājums utt. Visi tā baidās, ka nenopublicēs buļļa sūdā viņa interviju, ka nevar pateikt, aizveries un es atbildēšu līdz galam uz tavu uzdoto jautājumu. Bet ļauj Andrim vadīt gan kad viņš intervē, gan kad viņu intervē un visas intervijas ir vienveidīgas, nekā interesanta vai jauna-sliktā Madara. Pat Džiļa intervijā Džilis izslīdēja un ļāva Kivičam izpausties un neko jaunu nepateica, ļāva tam teftelim savu veco dziesmu dziedāt.
01.08.2024 13:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits