KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 6855
Reģ: 17.09.2009
Man jaunībā draugs bija muzikants, nekad mani neņēma līdzi uz privātiem pasākumiem.
30.07.2024 23:50 |
 
Reitings 6909
Reģ: 06.05.2024
Es nesaprotu!!!
Vai tiešām tie cilvēki, kuri svin savas kāzas ir apmierināti ar to, ka blonda klukste sēž pie viesu galda, stampā iekšā visu ko var aizsniegt. Sīkā 100% starp viesiem vienkārši skraida kā neaudzināts mērkaķēns! Un par to nodzerto resni es neizteikšos!
Bet tiešām lūdzu, godīgi, cik slimiem cilvēkiem būtu jābūt??? Tu uzaicini muzikantu un atvelkas pārējās mutes! Kas par n@huj??? Es viņus visus izmestu no savām kāzām neatskatoties!!! NU NAV TAS NORMĀLI!
30.07.2024 23:52 |
 
10 gadi
Reitings 6855
Reģ: 17.09.2009
kichinja @ 30.07.2024 23:52
Es nesaprotu!!!
Vai tiešām tie cilvēki, kuri svin savas kāzas ir apmierināti ar to, ka blonda klukste sēž pie viesu galda, stampā iekšā visu ko var aizsniegt. Sīkā 100% starp viesiem vienkārši skraida kā neaudzināts mērkaķēns! Un par to nodzerto resni es neizteikšos!
Bet tiešām lūdzu, godīgi, cik slimiem cilvēkiem būtu jābūt??? Tu uzaicini muzikantu un atvelkas pārējās mutes! Kas par n@huj??? Es viņus visus izmestu no savām kāzām neatskatoties!!! NU NAV TAS NORMĀLI!
Tieši tā. Un tas nav reizi gadā. Viņa velkas līdzi uz visiem pasākumiem. Bezkauņas. Un vēl pie tam filmē viesus un svinības un publicē.
Es vispār nesaprotu kā var būt tāda mātīte, tas nabaga bērniņš Mia taču nevar nemaz normāli attīstīties, visu laiku tiek valkāta pa nakti, skaļa mūzika. Tas ir vājprāts ko tā cūka nodara tam bērnam kuram saldi jāčuč gultiņā. Kā diez viņa spēj aiziet uz bērnudārzu (vēlāk skolu), ja nemaz nav pilnvērtīgi izgulējusies.
31.07.2024 00:00 |
 
10 gadi
Reitings 6855
Reģ: 17.09.2009
Un ja tie lohi grib lai viņus kāds ciena, tad arī lai uzvedās KĀ NORMĀLI CILVĒKI !!! Paši nopelnījuši šādu attieksmi no sabiedrības. Māte-plonska-vazaņķe !!!
31.07.2024 00:01 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4245
Reģ: 31.10.2010
Uz kāzām aicināt Kiviču🤦Šitā izbojāt skaisto dienu. Kāzas taču nav nekāds prasts lievenītis, ka būtu vienalga, ko aicina.
31.07.2024 00:02 |
 
10 gadi
Reitings 6855
Reģ: 17.09.2009
Minelūše @ 31.07.2024 00:02
Uz kāzām aicināt Kiviču?Šitā izbojāt skaisto dienu. Kāzas taču nav nekāds prasts lievenītis, ka būtu vienalga, ko aicina.
Spaļaudās mikrofonā alu sarijies smirdīgs lohs. Kā tā var izbojāt savu mīlestības dienu. 😳
31.07.2024 00:05 |
 
10 gadi
Reitings 6855
Reģ: 17.09.2009
Kāpēc viņa vispār filmē svešu kāzu galdu? Tas ir 🤯.
Viss kas viņai tur pieder ir tikai tusnis.
31.07.2024 00:29 |
 
Reitings 241
Reģ: 13.06.2024
kichinja @ 30.07.2024 23:52
Es nesaprotu!!!
Vai tiešām tie cilvēki, kuri svin savas kāzas ir apmierināti ar to, ka blonda klukste sēž pie viesu galda, stampā iekšā visu ko var aizsniegt. Sīkā 100% starp viesiem vienkārši skraida kā neaudzināts mērkaķēns! Un par to nodzerto resni es neizteikšos!
Bet tiešām lūdzu, godīgi, cik slimiem cilvēkiem būtu jābūt??? Tu uzaicini muzikantu un atvelkas pārējās mutes! Kas par n@huj??? Es viņus visus izmestu no savām kāzām neatskatoties!!! NU NAV TAS NORMĀLI!

Tas ir kaut kāds nonsenss. Nu, un ja viņiem būtu kādi 5 bērni, tad arī tos visus sev līdzi vilktu tā, lai visa ģimene var bez maksas pierīties? Ja es būtu tas cilvēks, kurš rīko konkrēto pasākumu, izdzītu visus ārā, tiklīdz ieraudzītu, ka no mašīnas lien ārā vesels tabors. Un te nav runa par to, ka būtu žēl pabarot vēl vienu cilvēku + bērnu. Vienkārši kaitinātu fakts, ka uzaicinu vienu mākslinieku, bet līdzi brauc visa ģimene, kura pēc tam sēž pie kopīgā galda, kā kaut kāds rads vai draugs.
Man reiz bija draugs, kurš bija dīdžejs dažādos pasākumos. Ja biju kopā ar viņu, vienmēr sēdēju zālē starp citiem cilvēkiem. Vai, ja pasākums notika bārā, tad pie bāra letes turpat, kur citi bāra apmeklētāji. Vienmēr pasūtīju savus dzērienus un pati par tiem maksāju. Vienīgais izņēmums bija tās reizes, kad viņam tika rezervēts atsevišķs galdiņš, kuram attiecīgi tika pienesti dzērieni, kurus uzsauca paši pasākuma rīkotāji. Uz privātiem pasākumiem līdzi nekad nedevos. Man reāli pat būtu kauns doties līdzi uz privātiem pasākumiem, zinot, ka neesmu uzaicināta. Bet vēl sēsties pie galda un ēst un dzert visus labumus, kuri domāti tā pasākuma visiem... Nu, tā laikam ir nekaunības augstākā pakāpe.
31.07.2024 00:32 |
 
10 gadi
Reitings 6855
Reģ: 17.09.2009
ronnie @ 31.07.2024 00:32

Tas ir kaut kāds nonsenss. Nu, un ja viņiem būtu kādi 5 bērni, tad arī tos visus sev līdzi vilktu tā, lai visa ģimene var bez maksas pierīties? Ja es būtu tas cilvēks, kurš rīko konkrēto pasākumu, izdzītu visus ārā, tiklīdz ieraudzītu, ka no mašīnas lien ārā vesels tabors. Un te nav runa par to, ka būtu žēl pabarot vēl vienu cilvēku + bērnu. Vienkārši kaitinātu fakts, ka uzaicinu vienu mākslinieku, bet līdzi brauc visa ģimene, kura pēc tam sēž pie kopīgā galda, kā kaut kāds rads vai draugs.
Man reiz bija draugs, kurš bija dīdžejs dažādos pasākumos. Ja biju kopā ar viņu, vienmēr sēdēju zālē starp citiem cilvēkiem. Vai, ja pasākums notika bārā, tad pie bāra letes turpat, kur citi bāra apmeklētāji. Vienmēr pasūtīju savus dzērienus un pati par tiem maksāju. Vienīgais izņēmums bija tās reizes, kad viņam tika rezervēts atsevišķs galdiņš, kuram attiecīgi tika pienesti dzērieni, kurus uzsauca paši pasākuma rīkotāji. Uz privātiem pasākumiem līdzi nekad nedevos. Man reāli pat būtu kauns doties līdzi uz privātiem pasākumiem, zinot, ka neesmu uzaicināta. Bet vēl sēsties pie galda un ēst un dzert visus labumus, kuri domāti tā pasākuma visiem... Nu, tā laikam ir nekaunības augstākā pakāpe.
Parasti galds ir noteiktam cilvēku skaitam. Vai saucot Kiviču viņi pasūta vietu pie galda arī blondajai blozgai? Neticu...
31.07.2024 00:38 |
 
Reitings 52
Reģ: 28.07.2024
Mums tas liekas nepieņemami. Cilvēkiem, kas viņus aicina, īpaši uz kāzām, viss apmierina.. ja neapmierinātu, izdzītu taboru. Un kāzām it īpaši cilvēki rūpīgi plāno, tad jau apskatītu profilus un kā notika citi pasākumi. Andris atrada savu nišu - lauķi, lauķu kāzas, pagastu kultūras nami, pagrimušas pilsētas kafejnīcas. Ironiski tik, ka bieži noliek laukus, sak, Madarai palīdzējis nokļūt RĪGĀ, iemācījis dušu.
Starp citu ZScars pazudis?
31.07.2024 00:46 |
 
10 gadi
Reitings 6855
Reģ: 17.09.2009
Es arī nesaprotu kā nav kauns.
Ļenka : Labvakar, es esmu piviča sieva/menedžere/šofere/pudeles māsa, te ir mūsu mīlestības bērniņš un mēs sēdēsim pie jūsu galda.
Vai stāv malā kamēr pasauc pie galda?
Es no kauna sēdētu mašīnā un nelīstu ārā.
31.07.2024 00:49 |
 
Reitings 28895
Reģ: 14.05.2023
Baaac atkal ...un vēl kāzās... Tusnis kā parasti sten un pirž mikrofonā , blozga visu filmē un publicē (svešu cilvēku galdus,kāzas)kamēr sīkais skrien kā teļš pa laidaru....
31.07.2024 01:00 |
 
Reitings 2182
Reģ: 16.02.2021
Berni sapuceti princeskleitas ,bet Mia nabags gan jau atkal kadas trakas botas ieterpta.Pa Lieniti modes damu jau laikam vispar nevajadzetu piebilst ne varda,jo vina vienmer ir sapucejusies 2000 gados.Tas butu traki ja manas kazu bildes regotos tadi spoki no pagatnes
31.07.2024 01:17 |
 
Reitings 241
Reģ: 13.06.2024
Ariete @ 31.07.2024 00:38
Parasti galds ir noteiktam cilvēku skaitam. Vai saucot Kiviču viņi pasūta vietu pie galda arī blondajai blozgai? Neticu...

Par to pašu iedomājos. Ja notiek kāzas, tad kāzu rīkotāji speciāli rēķinās ar to, ka klāt jau esošajam viesu skaitam būs vēl trīs vietas? Andrim, Lienei un Miai? Domāju, ka ne. Līdz ar to, vienīgais, ko no šī visa var izsecināt, ir tas, ka Andra "pavadošais sastāvs" vienkārši lien pie galdiem vai nu kāds no apkārtējiem ir tik līdzjūtīgs, ka piedāvā apsēsties un paēst. Zinot to, cik viesmīlīgi mēdz būt latvieši, nav brīnums, ka cilvēki ierauga Lieni ar Miu pie rokas un žēlsirdīgi piedāvā piesēst un paēst, kamēr Andris tur pūš un elš.
31.07.2024 01:57 |
 
Reitings 1154
Reģ: 03.07.2024
AiKaaaSaaap @ 30.07.2024 15:59
Kur tas ig apklusis, kas ņeļaus aizmirst pūciņu kamēr atzīstās abi deģenerāti?

atvainojos meitenes, es biju atvaļinājumā ☺ šodien pieķēros klāt atkal tam visam, un super jūs esat malaces! tik daudz par to tiek runāts, un jau sociālo mediju cilvēki par to runā, malacīši! ❤ protams turpināsim runāt par šo tēmu, un kā jau es solīju, kamēr viņi neatzīsies, tikmēr tiks jautāts par Pūciņu. vienkārši man arī savi darbi jādara un reizēm nesanāk neko ielikt, jo tas viss arī paņem laiku. patiess prieks redzēt ziņas un rakstus par šo tēmu! ✔♥
31.07.2024 02:03 |
 
Reitings 2470
Reģ: 22.03.2024
Tiešām nezinu nevienu sievieti,kas gribētu, lai vinas kāzu bildes publicē Lienuks, īpaši pirms pašai līgavai ir iespēja. Viens ir vilkties ar meitu uz vira darbu, bet tad arī uzbāzties un tēlot no sevis kaut kādu slavenību, kuru visi apjūsmo. Viņa tiešām nodzērusi visas smadzeņu krokas.
31.07.2024 06:32 |
 
10 gadi
Reitings 1708
Reģ: 26.03.2010
Ierasties kāzās melnos tērpos kā uz bērēm un līst starp viesiem ir ļoti mežonīgi. Viņi ir tik zemu nolaidušies, ka viņu līmenī intelekts neeksistē. Protams, aicinātāji arī ar apšaubāmām prāta spējām vai arī mezezers cieņā, jo nevaru iedomāties nevienu man pazīstamu vīrieti, kurš ieraugot Andri vai kādu citu, kas ir populārāks, aiz sajūsmas kliegtu. Tā kā tas bija vakar:" Andža, Andža!"
Brīnumaini, ka Liene neatrādīja vakardienu kā Spa Dienu, jo bija mati izmazgāti, tātad cūka bija iegājusi dušā.
Domājams, ka šie kazas rīko pēdējā brīdī, jo laicīgas vienmēr ir sestdienā, vai arī lētākas, jo darba dienās lētāk, tad arī muzikants ir lētākais, bet ja grib dzerevņas vaibu, tad arī kāzās to ar Kiviču var viegli panākt.
31.07.2024 06:54 |
 
Reitings 52
Reģ: 28.07.2024
Ja cilvēkiem patiešām neapmierinātu sēcošais resnis un tabors, tad viņus neaicinātu un, ja uzaicināja, tad liktu sliktu atsauksmi sūdzībās, savos profilos utt. Ja kādam liktos viss tikpat briesmīgi cik šajā diskusijā (un man), nebūtu viņam aicinātāju, viesu smaidīgas bildes ar viņiem utt. un vispār Liene pie galda, jo uzreiz pateiktu, ka nav paredzēta vieta.
31.07.2024 07:14 |
 
10 gadi
Reitings 5151
Reģ: 05.08.2013
ronnie @ 31.07.2024 01:57

Par to pašu iedomājos. Ja notiek kāzas, tad kāzu rīkotāji speciāli rēķinās ar to, ka klāt jau esošajam viesu skaitam būs vēl trīs vietas? Andrim, Lienei un Miai? Domāju, ka ne. Līdz ar to, vienīgais, ko no šī visa var izsecināt, ir tas, ka Andra "pavadošais sastāvs" vienkārši lien pie galdiem vai nu kāds no apkārtējiem ir tik līdzjūtīgs, ka piedāvā apsēsties un paēst. Zinot to, cik viesmīlīgi mēdz būt latvieši, nav brīnums, ka cilvēki ierauga Lieni ar Miu pie rokas un žēlsirdīgi piedāvā piesēst un paēst, kamēr Andris tur pūš un elš.

Tagad lielākoties kāzās APKALPOJOŠAM personālam vakariņas pasniedz kādā atpūtas telpā vai virtuvē.
Es pat radu bērnus negribēju savās kāzās redzēt, kur nu vēl "mīlestības bērniņu", kurš noēstu manai kūkai garnējumu ar pirkstiem!!!!
31.07.2024 07:37 |
 
Reitings 747
Reģ: 31.01.2023
Nesaprotu, ko te brīnīties. Puse Latvijas ir stulbi cilvēki. Tiem gan Andža, gan tabors ir ok.
Visas tās zosis, kam melnās, uztetovētās uzacis un pudeļbirstes skropstu vietā. Tas jau kā IQ cipars sejā. Paldies, skaidrs.
Tāpat kā tā Anglijas latviete, tēlo nez kādu kruto beibi, skaistas kleitas, uzpūšamas atrakcijas un rokstārs Andirsis pasaukts, bet kādi pašas radi un māte (?), var redzēt, ka cilvēki ikdienā ar nabadzību cīnās. Bet tā zoss tūkstošus izmetusi uz bezjēdzībām.
Tā ka par tautiešiem ilūziju nav. Kivim te darbs būs, kaut arī sēdēs uz ķebļa elsodams un deklamēs mūzikas pavadībā.
31.07.2024 09:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)