KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 473
Reģ: 17.07.2024
Arī bērniem vēlāk nāk tā apziņa par to, kas ir patiesas rūpes, nevis uzpirkšana. Viņas vēl ir bērni, ar kurām salīdzinoši viegli manipulēt, tā ir visiem bērniem un tas nav nekas neparasts vai piedēvējams tikai atsevišķi kādam, tā ir visiem. Pieaugušajiem arī, tik jau citā līmenī.
25.07.2024 13:39 |
 
Reitings 2787
Reģ: 14.09.2023
Eu, varam sarunāt meitenes neķidāt? Nedomāju, ka Keitijai ar Kimu ir baigās domstarpības, ka Keitijai ir par daudz vai nav nemaz empātijas, ka Kima ir gudrāka vai cietsirdīgāka utt. Kura vēl pasarg Dievs mežezeru drīz dzers, jau te dažas nolēmušas, kur kura pārvāksies utt. Viņām ir sarežģīti šajā situācijā, nevajag vēl forumam balsot, kura tad nu ir labāka un gudrāka, kura skarba, kura manipulatore. Tas jau ir drusku par traku. Vēl fantazēt kā Madara viņas nostāda vienu pret otru, mīļās, kas te notiek? Katrai meitenei ir savi iemesli darīt tā kā dara. Kā nu jau pieaugusi alkoholiķa meita, kura dažādos dzīves posmos ir gan uzturējusi, gan lauzusi, gan atjaunojusi kontaktu - tā ir smaga izvēle, tas ir grūti jebkurā gadījumā. Īpaši pusaudzēm, bet arī tagad, jau kā pieaugušai sievietei man ir grūti tā kā ar nazi ņemt un nogriezt, lai gan kontakta mums praktiski nav tāpat. Grūti bija, arī kad kā ar nazi nogriezu. Grūti ir tā vai tā, tāpēc nevajag vēl meitenēm šūt klāt papildus motivāciju vai veidot rakstura un personības musturus no vēlmes satikt savu tēvu (lai vai kāds viņš ir) vai no nevēlēšanās to darīt. Liene ir lose, jā. Kivičš ir izsmiekls, kas lec no čurainās bikses laukā, imitējot to, ko mēs ikdienā redzam, ka viņi savai vienai meitai pat nespēj sniegt. Viņu nožēlojamie centieni - apspriežam. To kā Kiviči šobrīd blamējas - ok. Bet ne jau kaut kādas spekulācijas par divām pusaudzēm. Gribat drāmu - tad neaizmirsīsim par Pūciņu, pafilozofēsim, kur šādas aktivitātes ir nedēļas nogalēs ar mazo meitiņu, kāds būs budžeta robs atlikušajai vasarai, kad putniņš tartatus saēdies tā it kā nebūtu rītdienas, bet dažas te iet ārpus rāmjiem.
25.07.2024 14:01 |
 
Reitings 288
Reģ: 17.05.2022
qwe @ 25.07.2024 12:48
Jā, izskatās, ka Keitijai tomēr dzērāja gēni ņem virsroku un velk pie tiem bomžiem. Kima lai arī jaunāka, ir daudz gudrāka.
Jūs laikam esat ģenētikas speciāliste, ka varat izdarīt tādus spriedumus? Šis ir stipri par traku.
25.07.2024 14:12 |
 
Reitings 3925
Reģ: 08.09.2015
Un, lūdzu, Liene ar Andri arī panāca, ko gribēja, ieliek bildītes ar Keitiju, un visi aizmirsa gan par to kā Lienei nevienas bildes ar savām meitām, gan to, kur ir kaķis! Tā vietā šeit ķidā meitenes un Madaru, ka viņa redz ne tā audzina, vienkārši ko?🤦‍♀️ Lieciet mieru Keitijai, viņai ir visas iespējas izvēlēties tikties ar tēvu, viņa ir bērns, kas vienkārši mīl savu tēvu, ja vien Andris nav vardarbīgs pret viņu un Keitijai ir svarīga šī saikne, tad Madara dara pareizi, ka ļauj meitenei izvēlēties. Viņa nespiež Kimu tikties, ja nevēlas, un nespiež Keitiju netikties, ja viņa vēlas to darīt. Jā, ir tie starpposmi, kad vina ierobežo kontaktu, kad Andris ir pārkāpis kaut kādas robežas. Atceramies, jebkuram bērnam ir tiesības uz abiem vecākiem, ja bērns to pats vēlas un, ja kaut kādā veidā vecāks nav apdraudējums bērnam. Lai vai kā, es ticu, ka Andris Lieni noliktu/nolicis pie vietas attiecībā uz Keitiju, tāpēc jau Liene tur kā slieka tai Keitijai lien apkārt.
Es pilnīgi un galīgi neatzīstu to, ka Liene savā IG publicè Keitijas bildes, un vispār piemin viņas vārdu, bet iedomājos vai te nav kaut kāda vienošanās, ka Madara publicē Jāni ar meitenēm, bija kopā TV, līdz ar to Andris un viņa Kivičene arī to drīkst, es tikai minu.
25.07.2024 14:31 |
 
Reitings 26367
Reģ: 21.08.2023
Ļenka, kurš lūdzu pieskata jūsu kaķi Pūciņu kamēr braukājat pa Lietuvu?
Varbūt kaķis ir kādā labā dzīvnieku viesnīcā? Vari lūdzu padalīties ar adresi un ierakstīt kādu atsauksmi kā pret jūsu mīļo Pūciņu tur izturas?
Savādāk nevar neko saprast...tikko bija un pēkšņi vairs nav.
25.07.2024 14:47 |
 
Reitings 24903
Reģ: 21.10.2022
qwe @ 25.07.2024 12:48
Jā, izskatās, ka Keitijai tomēr dzērāja gēni ņem virsroku un velk pie tiem bomžiem. Kima lai arī jaunāka, ir daudz gudrāka.

+++++
25.07.2024 14:49 |
 
10 gadi
Reitings 2472
Reģ: 20.06.2013
Biezlape @ 25.07.2024 14:47
Ļenka, kurš lūdzu pieskata jūsu kaķi Pūciņu kamēr braukājat pa Lietuvu?
Varbūt kaķis ir kādā labā dzīvnieku viesnīcā? Vari lūdzu padalīties ar adresi un ierakstīt kādu atsauksmi kā pret jūsu mīļo Pūciņu tur izturas?
Savādāk nevar neko saprast...tikko bija un pēkšņi vairs nav.
pēc vakardienas perdulienes storijiem mums jāsaprot ka pūciņš taču ir nozagts 😱
Prieks, ka Mia beidzot arī tika pie kāda kāruma - cukurvates. Bērnam pat bija bail pieskarties tai, šokā ka tas ir viņai ...
25.07.2024 14:58 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4237
Reģ: 31.10.2010
Kā tad, kaķis nozagts. Noticēju. Ko tad dzērāji momentā nebrēca pa IG un FB, lai palīdz notvert Pūciņa zagli? Pārāk vēlu izprātoji tādu atmazku, Ļenka. Sorry, nedarbojas. Domā tālāk.
25.07.2024 15:02 |
 
10 gadi
Reitings 5124
Reģ: 05.08.2013
Tējnīca @ 25.07.2024 14:01
Eu, varam sarunāt meitenes neķidāt? Nedomāju, ka Keitijai ar Kimu ir baigās domstarpības, ka Keitijai ir par daudz vai nav nemaz empātijas, ka Kima ir gudrāka vai cietsirdīgāka utt. Kura vēl pasarg Dievs mežezeru drīz dzers, jau te dažas nolēmušas, kur kura pārvāksies utt. Viņām ir sarežģīti šajā situācijā, nevajag vēl forumam balsot, kura tad nu ir labāka un gudrāka, kura skarba, kura manipulatore. Tas jau ir drusku par traku. Vēl fantazēt kā Madara viņas nostāda vienu pret otru, mīļās, kas te notiek? Katrai meitenei ir savi iemesli darīt tā kā dara. Kā nu jau pieaugusi alkoholiķa meita, kura dažādos dzīves posmos ir gan uzturējusi, gan lauzusi, gan atjaunojusi kontaktu - tā ir smaga izvēle, tas ir grūti jebkurā gadījumā. Īpaši pusaudzēm, bet arī tagad, jau kā pieaugušai sievietei man ir grūti tā kā ar nazi ņemt un nogriezt, lai gan kontakta mums praktiski nav tāpat. Grūti bija, arī kad kā ar nazi nogriezu. Grūti ir tā vai tā, tāpēc nevajag vēl meitenēm šūt klāt papildus motivāciju vai veidot rakstura un personības musturus no vēlmes satikt savu tēvu (lai vai kāds viņš ir) vai no nevēlēšanās to darīt. Liene ir lose, jā. Kivičš ir izsmiekls, kas lec no čurainās bikses laukā, imitējot to, ko mēs ikdienā redzam, ka viņi savai vienai meitai pat nespēj sniegt. Viņu nožēlojamie centieni - apspriežam. To kā Kiviči šobrīd blamējas - ok. Bet ne jau kaut kādas spekulācijas par divām pusaudzēm. Gribat drāmu - tad neaizmirsīsim par Pūciņu, pafilozofēsim, kur šādas aktivitātes ir nedēļas nogalēs ar mazo meitiņu, kāds būs budžeta robs atlikušajai vasarai, kad putniņš tartatus saēdies tā it kā nebūtu rītdienas, bet dažas te iet ārpus rāmjiem.

Sasmējos. "Varam sarunāt meitenes neķidāt?"
un turpinajumā tu ķidā :D hihihiii
nē, ok par tiem dzērāju gēniem arī ir par traku.
25.07.2024 15:19 |
 
Reitings 473
Reģ: 17.07.2024
Pievienojos, Magdalena un Tējnīca, jūsu viedoklim. Aleluja, ir vēl kāda, kas tā domā. Dāmas, neķidājiet meitenes, kas vēl ir bērni, BĒRNI! Te aiziet jau pilnīgā kosmosā.
25.07.2024 15:23 |
 
Reitings 3925
Reģ: 08.09.2015
qwe, kādu sviestu Tu runā, kādi bomžu gēni tāpēc, ka meitene vēlas tikties ar tēvu! Cik Tev ir gadi? Ir valstis kurās ar likumu ir noteikts, ka bērnam pēc šķiršanās ir jāpavada laiks kopā ar abiem vecākiem, ja nu vienīgi kāds no vecākiem ir vardarbīgs vai kā citādi var kaitēt bērnam, tad var šo mainīt. Bet pat īsti nedarbojas, es negribu, tad ir instances iesaistītas, lai noskaidrotu kàds ir iemesls, ka bērns nevēlas tikties ar kādu vecaku, vai tas nav dēļ otra vecāka spiediens, vai pusaudža untums. Es domāju, ka ne velti ir cilvēki, kas ir mācījušies un pētījuši gadiem šo, un diez vai tas ir tik vienkārši novelt uz bomžu gēniem, kas par tumsonību🤦‍♀️ Kā var tik daudz nesaprast, ka ne visi cilvēki nav vienādi, ka citi ir jutīgāki, emocionālāki, ka kādam vecāki viņu dzīvē vienmēr spēlēs lielāku lomu. Un ir ok, ka kādam vecāks ir tikai, kas iedod pagaidām paēst un jumtu virs galvas un nespēj sagaidīt to brīdi, kad varēs pazust no vecāku mājām. Šeit tiešām jau sāk šaut pār strīpu!
25.07.2024 15:26 |
 
Reitings 473
Reģ: 17.07.2024
magdalena333 @ 25.07.2024 15:26
qwe, kādu sviestu Tu runā, kādi bomžu gēni tāpēc, ka meitene vēlas tikties ar tēvu! Cik Tev ir gadi? Ir valstis kurās ar likumu ir noteikts, ka bērnam pēc šķiršanās ir jāpavada laiks kopā ar abiem vecākiem, ja nu vienīgi kāds no vecākiem ir vardarbīgs vai kā citādi var kaitēt bērnam, tad var šo mainīt. Bet pat īsti nedarbojas, es negribu, tad ir instances iesaistītas, lai noskaidrotu kàds ir iemesls, ka bērns nevēlas tikties ar kādu vecaku, vai tas nav dēļ otra vecāka spiediens, vai pusaudža untums. Es domāju, ka ne velti ir cilvēki, kas ir mācījušies un pētījuši gadiem šo, un diez vai tas ir tik vienkārši novelt uz bomžu gēniem, kas par tumsonību?‍♀️ Kā var tik daudz nesaprast, ka ne visi cilvēki nav vienādi, ka citi ir jutīgāki, emocionālāki, ka kādam vecāki viņu dzīvē vienmēr spēlēs lielāku lomu. Un ir ok, ka kādam vecāks ir tikai, kas iedod pagaidām paēst un jumtu virs galvas un nespēj sagaidīt to brīdi, kad varēs pazust no vecāku mājām. Šeit tiešām jau sāk šaut pār strīpu!
pievienojos!🙏🙏🙏
25.07.2024 15:34 |
 
10 gadi
Reitings 127
Reģ: 29.01.2009
qwe @ 25.07.2024 14:58
pēc vakardienas perdulienes storijiem mums jāsaprot ka pūciņš taču ir nozagts ?
Prieks, ka Mia beidzot arī tika pie kāda kāruma - cukurvates. Bērnam pat bija bail pieskarties tai, šokā ka tas ir viņai ...

Es mazbērniem nekad nepērku cukurvati. Tīrs cukurs nav veselīgākais maziņajai meitenītei.
25.07.2024 15:34 |
 
Reitings 1997
Reģ: 21.04.2024
Liene, kur ir KAĶIS???
25.07.2024 15:40 |
 
Reitings 21917
Reģ: 16.04.2023
Nu jūs te sadrukājušas.😁
Miai tiešām cukurvati nevajadzētu ēst, tā jau visa mute izpuvusi, bet no otras puses vairs nav ko zaudēt.
Galvenais, lai īstos zobus nesabojā. Miai ātrāk pašai iemācīties zobus tīrīt, savādāk zobiem kirdik. 😬
Pēdējā storijā viņa Miu it kā apmīļo, bet kaut kā negribīgi izskatās. Vēl, kas man iekrita acīs - tie krāteri uz deguna. Un pirms tam viena pica uz visiem. Tam kuilim vien tādas 5 vismaz vajag.
25.07.2024 15:40 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5022
Reģ: 03.11.2012
ayame @ 25.07.2024 15:34

Es mazbērniem nekad nepērku cukurvati. Tīrs cukurs nav veselīgākais maziņajai meitenītei.

Tas bērns labi ja 1x gadā tiek pie cukurvates, vai vispār pirmo reizi savā dzīvē. Nevajag jau pārspīlēt, no 1x nekas nenotiks.
25.07.2024 15:46 |
 
Reitings 1995
Reģ: 21.11.2017
Iespējams Keitija ir vienkārši ļoti maiga un empàtiska, Andris ar savu narcisismu viņai rada žēlumu un viņa ar viņu tiekas. Arī man tā bija bērnībā, ar prātu es sapratu, ka tētis manai mammai nodarījis pāri. Bet man bija žēl tēti. Diemžēl, izaugot tas neko labu nedod. Man ir žēl visus vīriešus, vīrietis būs apmaldījies, piemēram, veikalā un man būs žēl. Tas tikai ar terapiju labojams
Cerams Keitijai tik traki nebūs. Kima ir kā mana masa, māsa mācēja nospraust robežas.
25.07.2024 15:51 |
 
Reitings 473
Reģ: 17.07.2024
Jau iepriekš rakstīju, ka Lienei nepieciešama palīdzība satura veidošanā. Viņa nejūt robežas kā sieviete, kā māte, kā cilvēks. Nu mès katrs esam savādāks. Kas vienam īpašs, citam nē un otrādi. Bet tie mèģinājumi visiem iznest rakstos, cik viņiem viss ir īpaši, izmisīgi mèģinājumi pierādīt pārējiem, ka tas patiešām tā ir. Un man personīgi ir nepieņemami, ka būtībā svešu bērnu Tu skauj, raksti, cik īpaši, kamēr savas meitas ir tur kur ir. Nu tas viss tā ļoti liekulīgi.
25.07.2024 15:51 |
 
Reitings 21917
Reģ: 16.04.2023
Par Keitiju runājot, lai pati kāpj uz saviem grābekļiem. Gan jau vienā brīdī sapratīs, bet es brīnos, ka pēc tiem aukstajiem baseiniem viņa vēl grib kaut kur ar viņiem doties. 😁Bet nu, speķu rausis jau māk pa ausīm braukt. Skat, kā toreiz savai ielenei sasolīja jaunu garderobi un vēl sazin ko, kad izpārdeva viņas mantas. Tagad jāvelk to, kas palicis no treknajiem laikiem.
25.07.2024 15:54 |
 
10 gadi
Reitings 5124
Reģ: 05.08.2013
Sorry not sorry, bet ja K pati akceptē, ka šādas bildes tiek liktas ļenkas Ig. Tur nav pilna cepumu paciņa tad.
Man kā bērnam, nebija neviena svarīgāka par savu mammu... Piedevām Łenka sāpina savas meitas, ja viņas redz tādus foto.
25.07.2024 15:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits